Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość desperados1111
Kasia 7kg to swietny wynik tez jak na taki czas :D niezapominajka jak ja bym chciala wazyc tyle co ty teraz :D super Ja juz tez zakladam ciuchy z przed ciazy :D najbardziej mnie motywuje jak ktos mowi ze bardzo schudlam ze widac ze calkiem inna sie zrobilam nawet na twarzy oczywiscie na plusyyyy :D jeszcze 6 kg i zaczynam chyba 3 faze chociaz chcialoby sie wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados przede mną też 6kg do 3 fazy ;) Mi na razie nikt nie prawi komplementów, bo przez tę sesję siedziałam praktycznie całe wakacje w książkach i nie wychodziłam na miasto ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wkoncu waga ruszyła już się martwiłam ze na tym koniec diety ze waga już nie pójdzie na du ale odkad dodałam warzywa waga spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny a wy kiedy i ile kg gubicie? ja np prowadze tryb 5/5 i zawsze po kazdym piatym dniu - 1 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to mam taka srake to kapuście ze heeeeejjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados111 ja tez ciągne faze 5/5 i to zależy nieraz zgubie po 5 dni 1 a nieraz 1.5 ostatnio mi się waga zaczymała wiec teraz spowrotem leci teraz mam faze naprzemienną wiec po dwóch dniach 1 kg na du wiec okaze się po 5 dniach czy się znowu nie zaczymie i stanie w miejscu mam nadzieje ze nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy2015
Szukałam testu Dukana, bo miałam zapisany na dysku, cały w polskiej wersji, ale niestety musiałam go skasować. I akurat tego konkretnego nie mogę znaleźć w necie. Ale można tam znaleźć typowy francuski test - przetłumaczony i sobie go zrobić. Myślę że bez tego testu ciężko jest ocenić ile powinny trwać dla nas poszczególne fazy, poza tym na końcu jest tam opisane ile w ogóle jest w stanie schudnąć nasz organizm i jaką wagę jesteśmy w stanie utrzymac. Bo to że można schudnąć z 70kg. do 50kg, to owszem, możliwe, ale tej wagi już nie utrzymamy! Stąd po co potem frustracje, że waga idzie w górę, skoro zeszło się do 50kg. Ano idzie, bo nasz organizm nie jest w stanie w normalny sposób (bez głodzenia się) utrzymac tylu kilo. Dlatego ten test daje nam orientację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość judyta
Cześć dziewczyny :-) zaczełam od dzisiaj 1 fazę czyli proteiny moja waga to 97kg chciałabym trochę tego zrzucić . czytałam trochę o tej diecie ale mam tez wiele pytań czy mogę do was dołączyć ? i pytanie mam takie czy w dniu proteinowym mogę sobie zjesć kawałek gotowanego mięsa i jajko do tego ? ile posiłków dziennie? I jakie odstępy między nimi ? dziękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta, witamy na pokładzie :) Oczywiście, że możesz zjeść mięsko, ale pamiętaj aby był to drób albo wołowina. Nie wolno jeść wieprzowiny! Jeśli chodzi o mnie, to nie zwracam uwagi ile posiłków jem i o której godzinie. Wyjątek stanowi ten ostatni, bo staram się jeść najpóźniej o 19. Pij dużo wody, zaprzyjaźnij się z ziołami (pokrzywa, mięta, rumianek), zieloną i czerwoną herbatą. Trzymam kciuki i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość judyta
Niezapominajkaxd dziękuję za odpowiedź na moje pytania :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
witamy Judyta! i trzymamy kciuki :D do jakiej wagi chcesz dojsc? ja tez nie zwracam uwagi ile jem posilkow, a jesli jestem glodna nawet o tych poznych porach to siegam po serek wiejski, jogurt lub jakies warzywko :D mieso w tej diecie jest podstawa bo zawiera duzo bialka no piers, mozesz takze ja smazyc na patelni bez oleju bo gotowane wychodza bardzo suche :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loressa
Czesc dziewczyny. Obserwuje was od jakiegos czasu i postanowilam ze sie dolacze jesli przyjmiecie mnie do swego grona. Od dzisiaj dukam. Waze 86 kg i mam 162 wzrostu. Mam pierwszy stopien otylosci i juz nie daje rady.Jade na zakupy i mam nadzieje ze w koncu mi sie uda stracic ten paskudny tluszcz. Sorki za znaki ale nie moge inaczej pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loressa
Widze ze wielu z was sie udalo i mam nadzieje ze ja tez dam rade. Przeczytalam cale forum i widze ze sa tu wspaniale dziewczyny ktore sie wspieraja i osiagaja spektakularne sukcesy.Zycze wam wytrwalosci.Mi jej ciagle brak :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
chciałabym zejść do wagi 65kg mam 164 cm wzrostu więc trochę tego jest do zrzcenia mam nadzieję że się mi uda :-) dzisiaj drugi dzień dopiero :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
Desperados1111 dziękuję za wskazówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loress
Do Judyta. Dzisiaj moj pierwszy dzien.Ja waze 86 i jestem tu nowa. Razem bedzie nam razniej.Trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie dziewczyny.Dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
Chciałam zapytać czy wolno jesc tuńczyka w oleju słonecznikowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
judyta w oleju nic nie jemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
LORESS witamy, dasz rade. ja kochana od lipca zaczelam z waga 91kg przy wzroscie 164cm, dzis waga pokazuje 73kg :D moj cel to 68kg ale chyba tez bede chciala do 65kg na zapas :D wytrwalosci i powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
Desperados1111 łał gratulacje niezle już zrzuciłaś ☺ Kiedy ja tyle będę miała mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
judyta kochana zaczym sie obejrzysz to chwila moment i bedzie 7 z przodu bo na uderzeniowce kg leca szybko :D wiec glowa do gory pic duzo wody przestrzegac zasad i na nastepne wakacje bedziemy laseczki :D chociaz ciekawa jestem czy utrzymam wage do wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loressa
Omg desperados super masz wynik. U mnie pierwszy dzien i strasznie boli mnie glowa. No nic przecierpie to.Pije duzo wody ,jem otreby i staram sie wytrzymac.Jest mi trudno bo pracuje na nocki i spie po 3,4 godziny.Jem duzo ryb, kurczaka jogurty i jajecznice.Mam nadzieje ze sie uda szczegolnie patrzac na Twoj wynik desperados. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loressa
Dziewczyny czy ja moge dodawac xylitol zamiast slodzika? Podobno jest duzo zdrowszy???Moze ktoras z was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Loressa ja pierwsze o tym slysze nie wiem co to jest wiec nie doradze ja uzywam slodzika :) no to troche bedzie oslabiony twoj organizm pracujac na nockach dieta spanie po kilka godzin, ale najgorsza uderzeniowka bo potem chwila moment i organizm sie przyzwyczaja i jest ok. chociaz ja od poczatku diety niemam z niczym problemu czyli z bolami jakimis czy wyproznieniem sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
hej dziewsczyny ja dzisiaj 3 dzien daje rade ,pje duzo wody desperados1111 gdzie tam jeszcze mi do lasczki ,ty szybciej ale mam pytane jak schudnemy to co z ta skora ? czy ona bedzie nam wisiala? najbardziej to sie boje o uda ja mam bardzo grube jak mi takie flaki beda wisiec?to ne mamowy ze se na plazy rozbiore a co do slodzikow ja wogole nie slodze ,wczesniej tez nie slodzilam nie jem tez lodow bo sa za slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DużaJu
hej u mnie kolejny kg w dół;-)radocha niesamowita!!!i widać bo ludzie mówią :o schudłaś, ale fajnie, itp. to mobilizuje do dalszej walki!tyle że teraz 5 dni proteinek a to ciężko u mnie trochę!ale dam rade muszę!!!serek homo z bieronki 0% owocowe na kryzysy polecam;-) desperados111 super wynik-zazdroszczę!!ja też kiedyś będę mieć 7 z przodu a nawet 6!!!ale jeszcze dużo przede mną! Niezapominajkaxd super rezultaty!!!jak tylko wyjdziesz z domu wszyscy zobaczą ale bo nie poznają cie;-) gość judyta witamy na pokładzie, startujemy z podobnej wagi wiec fajnie;-)ja jem kiedy chce i nie liczę ile i jak często chce to jem ale wszystko co dozwolone, skórą się nie martw jak pójdzie po 1-1,5 kg na tydzień nie zostanie jej zbyt dużo , dobry krem, ewentualnie masaże potem i będzie sup[er!!! Loress witamy w grupie zawsze raźniej! Xylitol zamiast słodzika jak najbardziej - to zdrowy cukier z brzozy, nie ma na rynku nic lepszego obecnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
dziewczyny jeszcze mam takie pytanie czy jesli chce shudnac wiecej niz 20 kilo to musze faze1 trzymac 7 dni? a jak bede tylko 5 dni to co nie schudne? prosze o odpowiedz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loressa
Dziewczyny u mnie 2 dzien mija. Dzis skubnelam ogorka surowego i salaty. Wiem zle zrobilam ale nie moglam sie powstrzymac.Trzymam za was wszystkie kciuki.Dajecie rade.Ja mam slaba wole ale z wami sie nie poddam.W pon ide do lekarza zrobic badania zeby miec wszystko pod kontrola. Zwaze sie za 3 dni to powiem czy cos ubylo. Nigdy nie wazylam tyle co teraz 86!!!! :-((((( Kolejna nocka dzisiaj. W pracy ciasteczka owoce i cukierki moje uzaleznienie ale bede silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zosia
Witam dziewczyny, Od dzisiaj jestem z Wami i zaczynam swoją przygodę z dukanem. Mam do zrzucenia bardzo dużo bo około 50kg. Na dukanie byłam 6 lat temu i schudłam wtedy 30 kg ale niestety po 4 latach wróciło z nawiązką ( moja wina bo zapomniałam się i jadłam wszystko i za dużo). Razem raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytka, ja na uderzeniówce byłam 10 dni (omg), bo sobie wymyśliłam, że chcę schudnąć 13-14kg. Ale słyszałam że wystarczy być 5-7. Moja mama się wczoraj na mnie obraziła, bo coraz mniej jem. Chyba mi się żołądek skurczył. Poza tym,wiele razy mam tak, że się zmuszam do jedzenia, bo nie chcę przytyć. Wiem, że to jest głupkowate myślenie. Z 42 zrobiło się 38. Wszyscy mi mówią, że wyglądam już dobrze i wystarczy, ale ja sobie wymarzyłam 60 i 60 ma być. Pierwszy raz w życiu coś mi się tak udaje i tak długo trzymam dietę. Ale wczoraj zgrzeszyłam :O Dwa kawałki pizzy i półtora piwka z przyjaciółką ;O Ale dzisiaj grzecznie wracam do proteinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×