Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gośćjudyta
hej dziewczyny :) ja dzisiaj 4 dzień na 1 fazie spokojnie daję rade :) dzisiaj się zważyłam i mam mniej o 4 kg było 97 kg jest 93 kg hura!!!!!!!!!!! ale jestem szczęśliwa to cieszy i aż się chce dalej trzymać dietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
czyli wystarczy jak 1 fazę będę trzymać 5 dni ? to fajnie bo trochę brakuję mi warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
niezapominajkaxd ale mama ma rację nie można nie jeść !! bo wtedy też organizm nie chudnie a poza tym co chcesz się nabawić jakieś anoreksji ? to ty już jesteś chudzinka dziewczyno ,więc spokojnie dojadaj coś więcej a i tak dojdziesz to wymarzonej wagi 60 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam inną drogę,alę chudnę i moje ciało a co ważniejsze samopoczucie mają sie z tygodnia n atydzień coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajkaxd super wynik masz tez dąże do tego rozmiaru co ty a jeśli się uda do 36 ale 38 tez bardzo mnie by zadowoliło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loressa
Zosiu witamy na pokladzie.Napisz cos o sobie.ile wazysz? Mierzysz? U mnie 3 dzien dopiero.Ja waze 86 i mam 162cm.Do stracenia 20 kg.Razem damy rade.Judyta 4 kg to rewelacyjny wynik.Powinnas byc z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Judyta super wynik juz gratulacje! co do skory to ja juz schudlam 18 kg i nie widze zeby mi jakos wisiala , moze dlatego tez ze w moim wieku jeszcze wszystko ladnie sie regeneruje :D ja mialam cellulit straszny a teraz juz go nie widac jestem zadowolona :D witam nowe dziewczyny i wytrwalosci zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loressa
Czesc dziewczyny.Ja jestem wlasnie na silowni na zajeciach grupowych.Musze zaczac cwiczyc bo sie przez ostatni rok sie zastalam.Potem ide spac bo na nocke do pracy.Tak bardzo bym chciala juz miec z 10 kg za soba.Ja to w goracej wodzie kapana wszystko bym chciala na wczoraj:-))) nie moge doczekac sie wazenia :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loressa
Desperados a ile masz lat? Sorki ze pytam ale o chodzi mi o cialo do jakiego wieku wszystko sie ladnie wchlania.Cwiczylas cos na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
despeados bo jestes pewnie mloda temu skora fajnie sie kurczy ja w listopadzie 40 mi wybije, wiec temu mam obawy czy nie bedzie mi wisiala . chyba zaczne cwiczyc na brzuch i uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny ja mam 25 lat, i jedna ciaze za soba :D do 30 mowia ze na diecie skora sie regeneruje nie wiem czy to prawda ale ja narazie nie narzekam zeby mi cos wisialo, jedyne co mi wisi to moj jeszcze duzy brzuch :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
a co do cwiczen to nie cwicze bo niemam weny na to :D dupsko pakuje zawsze w samochod i heja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loressa Mam 28 lat, 130 kg i 165 cm wzrostu wiec jak widać mam troszkę do zrzucenia. Centymetrów jeszcze nie mierzyłam. Mam nadzieję że dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zosia
Loressa Mam 28 lat, 130 kg i 165 cm wzrostu wiec jak widać mam troszkę do zrzucenia. Centymetrów jeszcze nie mierzyłam. Mam nadzieję że dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
zosia dasz rade, jestesmy z toba :D pisz jakie rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka 1991
Witajcie. . U mnie już minął tydzień.. zrobiław sb 7 dni uderzeniówki gdyż trafiły mi się grzeszki w postaci winka. . Po tych 7 dniach straciłam 2,5kg. Ale od tyg mam zaparcia i nie mam pojecia jak temu zapobiec . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
wtam wszystkich:) ja dzisiaj osatni dzen na 1 fazie od jutra przechodze na 2 faze naprzemienna decyduje sie na ta 1/1 pozdrwiam wszystkich i trzymam kcuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa223
witam Was kobietki :) ja też już dukam trochę , bo zaraz przechodzę do 3 fazy . Ja zrzuciłam od połowy lipca 12 kg . z 68 na 56kg , jeszcze 1 kg i przechodzę to 3 fazy. Dacie radę , tylko jedna zasada ! nie grzeszcie bo wage będzie stała w miejscu ! i pijcie dużo wody i jedzcie dużo to schudniecie !!! ja nawet mało co ćwiczyłam , ale od 3 fazy zaczynam bo tutaj wiecej będzie do spalania ! Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa223
aaa i też jechałam systemem 1/1 tak samo się chudnie i bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Evelka na poczatku sa zaparcia bo zmieniasz tryb zywienia, pij duzo jedz otreby i nie dlugo powinno byc dobrze samo sie wyreguluje. ja na poczatku wspomagalam sie czopkami glicerynowymi bo nie zalatwienie sie przez jakis czas dobrze nie wplywa. teraz mam juz normalnie zero problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitki1
Czesc dziewczyny ;) Od jutro razem z mama jestesmy na diecie białkowej. Po raz kolejny, bo bylysmy na dukanie juz rok temu i stracilysmy po 10 kilo :) Ale niestety kilogramy wrociły :( Mamy nadzieje, ze z waszym wsparciem pojdzie lepiej. Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Zosiu nie ma co się martwić dużo masz do zrzucenia ale jeszcze więcej zyskasz z każdym utraconym kg będzie ci lepiej ja od 07.05.2015 jestem na dukaniu i -22 kg a miałam 115 kg planuję jeszcze planuję około 18-20 kg ale zobaczymy pozdrawiam wszystkie diukanowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wybaczcie mi kilkudniową nieobecność :3 U mnie cały czas 66.4. Od wczoraj znów warzywa, może teraz coś ruszy. W poniedziałek, w końcu( po prawie miesiącu), spotkałam się z ukochanym, który oczywiście nie wiedział nic o dukaniu. Najpierw zostałam zmierzona od góry do dołu, a wieczorem kiedy już się kładliśmy spać, powiedział : "jakoś tak mniej Ciebie...". Oczywiście z zastrzeżeniem, żebym się nie obraziła :D Dzisiaj na śniadanko zjadłam sałatkę szopską i dwa plastry pomidora. Na obiad planuję szpinak z czosnkiem i kurczakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
hej dziewczny:) mam pytanie w dniu z warzywami to mozna sobie zjesc leczo zfiletem z kurzaka ? mam na mysli takie jalowe bez kielbasy i takie tam samewarzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
hej dziewczny:) mam pytanie w dniu z warzywami to mozna sobie zjesc leczo zfiletem z kurzaka ? mam na mysli takie jalowe bez kielbasy i takie tam same warzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta możesz, pod warunkiem, że znajdują się tam warzywa z listy. Ja robiłam bigos z kurczakiem i dodałam kiełbasę z kurczaka (90% kury) smakuje inaczej niż zwykle ale trudno się mówi i dietuje się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
Tak na liscie papryka dozwolona cukina,cebula ,pomidor tez i filet z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
Tak na liscie papryka dozwolona cukina,cebula ,pomidor tez i filet z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mergeret
Witam. A właśnie zastanawialam się czy ktoś jeszcze stosuje ta dietę. Byłam na niej parę lat temu i efekt super. W niecale dwa miesiące schudlam 15 kg. Potem z biegiem czasu znow przytylam ale nie przeszłam do końca wszystkich faz. Za parę dni zaczynam na nowo. Polecam. Ja jak stosowalam ta dietę pytalam lekarza czy mogę ją stosować i moglam. Nic się nie dzialo. Dodatkowo zazywalam witaminy. Najlepsza dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×