Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
otoz to,wystarczy kliknac i pod jej ip co sie wyswietla? i ile tematów wyskakuje?np na jednym pisze jako slabsza genetycznie,ma 25 lat i ma sylwetke 'gruszki' i takie tam inne..szkoda gadać do podszywa,która mieli od lat to samo(wczesniej na netkobiety i tez bana dostała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz i miec nie bedziesz w mojej osobie fana!Cel jest inny:by inni nie dawali sie nabierać na Twoje wpisy i nie próbowali z Tobą 'chora kobieto'rozmawiać,bo tylko wkręcasz ludzi. Wystarczy kliknąć i juz widac kto jestes,w necie nie jesteś anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj czterdzieści jestem Michał 35 Zapraszam na kawę to mój nr 07435258494

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Michał 35 lat porozmawiaj o tym przy kawie zapraszam to mój nr07435258494

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahah!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny temat znudzonej nastolatki. Dziecko lekcje odrob i nie zakladaj glupich tematow. Ta prawda, masz 45 lat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze będziesz sama do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha dasz jakiś namiar na siebie tu michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięć małych posiłków dziennie, ograniczenie znaczne słodyczy, duzo ruchu, i gwarantowane schudniecie. AHA Zabronione podjadanie miedzy posilkami. Co do sportu dobre efekty daje bieganie, ćwiczenia aerobiwe albo basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz ci odpisze,ze odchudzanie nic nie da,bo zaburzona praca wątroby czy trzustki np to(dieta)uniemożliwia lub nie da oczekiwanych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham pulchne kobiety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny słaby projekt kafe. Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha pisałaś że już zwątpiłaś na kogoś poznanie , masz rację bo ty już nikogo nigdy nie poznasz i pogódź się z tym staro panno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam ale nie mężczyznę tylko kobietę.. Moja babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babulenka uważa ze wszystko poniżej 42 mizerne i chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no,trochę czai się czterdziecha.na razie nic nie pisze o facetach z którymi i czy sypia.o nastoletnim synu,ktorego to jedynaka jakoby ma,ale meza nigdy nie miala.o chorej,tylko lezacej matce,ktora sie opiekuje w jednym domu mieszkajac.oraz o pracy-tu bedzie wymyslac,bo juz przerozne zawody wymieniala jako zawod wykonywany. nie dajecie sie podpuszczac projektowi kafe to i ona na razie o tym nie pisze. ale co sie kiedys mozna bylo naczytac..naturalnie z kilku nickow na raz,tak podbijala postyna swoim temacie:ekstrwagancja,xMietek(te tematy wisza pod jej nickiem,jak sie kliknie ,oblesne a u niej na temacie co niby on nie wypisywal!poczytajcie jak nie bedziecie mieli co robic,ubaw z jej wyobrazni),slabsza genetycznie,ruta70 a moze i iftar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha ty to jesteś podobna do gościa o nicku 92 :-D :-D :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na100procent to ktoś kto nie pracuje i z nadmiaru wolnego czasu się produkuje i wymyśla durne prowokacje.Może to jakąś emerytka albo nastolatka co nie ma co z czasem zrobić.Bawi ja to i tyle w tym temacie.Ale ciekawe zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMietek
Witaj Czterdziecho! :-* co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitalia-odwiedź,spróbuj,płaski brzuch i zero celulitu na lato!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,czterdziecha kliknęła juz rutę,teraz xMietka.Jest to samo co na poprzednim wątku,zbanowanym. Jeszcze nie wierzycie?poczekajcie trochę,wcisnie tu iftar/ekstrawagancje/slagszą genetycznie i będzie sie czterdziecha rozmnazać spod swoich innych nicków. No weż sie czterdziecha zaloguj na niebiesko z tym xMietkiem,przeciez wszyscy wiedza,ze to Ty!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wątek jest zbanowany, tak jak ty masz równo pod sufitem. Swoją droga - nie było mnie kilka miesięcy - a t y jak wrzód na d***e - nadal żyjesz moim życiem i tym co piszę. I kto tu jest projektem kafe? ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A badz sobie kim chcesz,ale na pewno używasz na jednym wątku kilka nicków,juz były tu wymieniane i na poprzednim cie za to zdemaskowano i topik przestał miec rację bytu,bo już nikt nie chciał z Toba rozmawiać. Wystarczy kliknąć i widać te nicki.Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×