Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła90

Pora schudnąć 90kg to za dużo będę dąrzyć do 60kg!

Polecane posty

Gość Elwirra
Kasza gryczana+warzywa Filet z piersi kurczaka+ ryż+kalafior Pierogi z mięsem + warzywa Leczo z warzyw Makaron razowy+kurczak+pieczarki+fasolka szparagowa Spaghetti z mięsa indyczego z makaronem razowym Pulpety z indyka z kaszą gryczaną i buraczkami Pierś z kurczaka z duszoną młodą kapustą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Sexiflexi to moje propozycje obiadowe :) Ogólnie to odsyłam Cię to qchennych inspiracji- tam znajdziesz dużo pomysłów na obiad. Ja swoim domownikom gotuję to samo co sobie, tylko zmieniam im dodatki, np ja jem kurczaka pieczonego z surówką z sokiem z cytryny, a im dodaje do surówki majonez i dodatkowo mają ziemniaki do obiadu. Czasami gotuję różne obiady- ale po pierwsze szkoda pieniędzy a po drugie czasu na stanie przy garach…. Wczoraj biegałam- zrobiłam niecałe 4 km i myślałam, że nie wejdę po schodach…Ledwo co przeplatałam nogami. Waga z rana-71,3 delikatny spadek. Dopiszę jeszcze co jadłam wczoraj: Obiad- mieszanka warzyw+pierś z kurczaka Podwieczorek-duże jabłko Kolacja- dwie kanapki z razowego chleba z wędliną i pomidorem. Wypiłam ponad 2 litry wody i nie zjadłam niczego słodkiego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kobietki. U mnie dziś waga bez zmian. Fakt, że ostatnio odpuściłam sobie trochę, tj. ćwiczyłam co drugi dzień, bo słyszałam, że tak jest lepiej, no ale nie wiem. Elwirra, podziwiam Cię za to bieganie :) Ja jakoś nie mogłabym się przekonać, żeby tak wyjść na ulicę i biec. Wstydzioch ze mnie, poza tym nie mam formy w biegu i byłoby mi głupio, że mało w biegu wytrzymuję, dlatego wolę sobie już z tą Chodakowską poćwiczyć w domu. Inaczej jest jak pojadę do mamy na wieś, ale po ostatnich traumach z psem (bo to właśnie taki rodzinny był, u mamy mieszkał, ale ja mieszkałam z nią jeszcze jak był szczeniakiem) i kłótniach to nie lubię tam wracać i na samą myśl mnie skręca ze smutku i złości. No ale okolica przepiękna i idealna do biegania czy jazdy na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Matrioszka ja też się wstydzę, dlatego biegam jak już jest ciemno :) Moja kondycja jest jeszcze słaba, ale jestem w stanie wytrzymać 5 km marszo-biegu. Kolejny dzień za nami. Jutro z rana napiszę co dziś jadłam, bo teraz uciekam spać :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z kolei jak już tak ciemno, to bym się trochę bała. Teraz zdziczało społeczeństwo i różne męty chodzą po świecie. Dziś witam dzień z wagą 73,1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
ja biegam z chlopakiem wiec czuje sie bezpiecznie:) u mnie bez zmian 71.3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chłopakiem to jak najbardziej- zawsze można w boczną leśną dróżke skręcić hahaha i proszę następne kalorie zgubione!! Ja dzisiaj zalatana od rana jestem-od poniedziałku mam 2 tyg urlopu więc musiałam te pilne rzeczy w pracy nadrobić :)Ale przynajmniej będę miala czas na cwicenia. Z jedzeniem dzisiaj skromnie: na śniadanie płatki z mlekiem i na obiadokolację brokuł i gotowany kurczak, ale nie czuje się wcale głodna. Ja tak się zastanawiałam żeby nie robić sobie tak raz w tygodniu głodówki- żeby pić samą wodę z cytryną. Co myślicie na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Hej, dziś moje Maleństwo jest u mnie ostatni dzień, więc szaleje z nią ile mogę :) Spróbuję się nią nacieszyć na zapas :) W pracy u mnie też jest młyn, wszystko na wariackich papierach... Seiflexi, czy tydzień na samej wodzie na spowolni Ci metabolizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexiflexi
nie cały tydzień tylko jeden dzień w tygodniu. słyszałam ze to jest dobre na oczyszczenie całego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
sexiflexi przepraszam, nie przeczytalam ze zrozumieniem:( Jezeli to naprawde pomaga i oczyszcza to moze warto sprobowac:) Ja bym nie wytrzymala calego dnia na wodzie, ale Tobie zycze powodzenia:) Waga z rana 70,9. Wczoraj nie biegalam wiec ide dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexiflexi
hej dziewczynki, jak mija dzionek?? ja od dzisiaj mam tygodnie urlopu (juuuuuupi). co tam dzisiaj dobrego wcinałyście?? ja rano wafla ryżowego i to w biegu ponieważ prowadziłam szkolenie i ze stresu nic nie mogłam przełknąć :/ a jak przyjechałam do domu to mężuś mnie normalnie zaskoczył i zrobił szaszłyczki z drobiu i warzyw. były pycha i wydaje mi sie ze dość dietetyczne. Jutro w końcu mogę wybrać się na basen bo dawno nie byłam. teraz jak bede miała urlop to na basenie codziennie będę siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej, dziewczyny. U mnie kolejny dzień z tą samą wagą. Denerwuje mnie to i demotywuje, bo wszystko robię jak dawniej, a tu nawet 100 gramów nie spada :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Czesc Dziewczyny. Nie odzywalam sie, bo tak na prawde nie mialam kiedy. W sobote pomimo marnej pogody caly dzien spedzilam pieląc truskawki. Oczywiscie ubralam sie za cienko i mnie zawiało:( W niedziele ruszac sie nie moglam bo mam takie zakwasy na nogach :( Caly kregoslup mnie boli od tego pielania. Ledwo co chodze a do pracy trzeba isc:(. Matrioszka waga ruszyla? Masz zastoj musisz to przeczekac choc wiem ze to wkurzajace jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga stoi bo organ8zm sie broni tez tak mialam i wtedy jeden dzien np sobota jem wiecej kalori jak potrz3buje po prostu pozwalam sobie na cos czego nie jem w tygodniu i waga leci po organiz wie ze ma nowe paliwo i nie odklada i nie broni sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie waze sie codzinnie raz na dwa tyg9dnie wystarczy ale najwazniesze sa obwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac jesczce 22 kg to nie za duzo czasem a co ze skora ktora zoslanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim czasie chcesz to zgubic?moj brat ponad rok zgubil 35 kg ale niestety skora zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez redukuje wage przez 3 miesiace 10 kg zlecialo i tylko zmienilam nawyki zywieniowe i prawie nie cwicze bo nie lubie tylko rower stacjonarny i czasami szybkie marsze i jak mi waga stanie to wtedy to robie i znowu leci i mi to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boję się o skórę. Ćwiczę codziennie, wszystko ładnie wygląda. A już tracę 9-ty kilogram. Będę sobie zrzucać powoli, nie mam jakiegoś parcia wielkiego, ważne żeby spadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie bo trzeba powoli zeby tez jojo nie bylo tak 1 kg na tydzien u mnie tez tak idzie i jes5 skora ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze ze kg tez tobie to szybciej pojdzie jak mi To mlodziutka jestes:)bo ja to duza starsza jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze młoda :) Ale się zaniedbałam strasznie. Wszystko przez stresy na studiach, no i dieta niezdrowa, dużo fast foodów, to i waga skoczyła, no ale walczę teraz i jestem z siebie dumna. Co do celu, który mam w stopce, to pisałam wcześniej, że jak już osiągnę wagę 64 to będę szczęśliwa, bo od razu inaczej będę wyglądać, a jak by się udało do tych 50 to już super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlodym szybciej schudnac ale te 50 to jak dla mnie za malo nie mozna tez wygladac jak kosciotrup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×