Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła90

Pora schudnąć 90kg to za dużo będę dąrzyć do 60kg!

Polecane posty

Jeszcze niewiem gratki za wage🌼 czuje sie taka ciezka mi tez sie chyba woda zatrzymala taka ochote mam na cos dobrego ze szok i jestem przed @ musialam wyjsc na spacer taka ochote mam na cos dobrego patrze w lodowke i ja wietrze tam i z powrotem ;-) kapiel i mykam spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Czesc Dziewczyny, przepraszam ze dopiero teraz sie odzywam ale mialam caly dzien na wariackich papierach. Mialam miec wolne, ale wpadlo mi spotkanie z klientem. Wlasnie z niego wracam. Dzis szalam z jedzeniem, wczoraj zaczal mi okres po 20 dniach spoznienia i rzucilam sie na gorzka czekolade:( Ale bylo minelo w weekend ja spale. Wypilam tez piwo, przynajmniej humor mam dobry:) Dobranoc Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
jeszcze nie wiem gratuluje spadku wagi!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! Chciałabym do was się przyłączyć. Obecnie 84 kg i 165 cm. Czas wziąść się za siebie. Dzisiaj po raz kolejny ustąpiono mi miejsca . Wszyscy myślą że jestem w ciąży . To żenujące . Dwa lata temu udało mi się i z wagi 102 kg zeszłam do 68 kg. Waga się utrzymywała ale dużo stresu i od grudnia 16 kg przytyłam ale chyba z 6000 kal jadłam przestałam ćwiczyć itp. Potrzebuję trochę wsparcia . Mam nadzieję ze się uda z waszą pomocą stracić zbędne kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Witam Cie serdecznie gosciu:) Zapraszamy, zapraszamy do nas:) Jaki masz plan na zgubienie kg???:) Jade do pracy- waga pokazala 70,5 cholercia jasna- licze po cichu, ze to woda ale obawiam sie ze piwo i czekolada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie wiem
my tu chyba zbiorową @ przechodzimy ;) bo dziś rano mnie też zaskoczyła ;) no i przyznam się że całe szczęście bo mam usprawiedliwienie dla wczorajszej słabości- zjadałam pól loda milki w pudełku. Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah :) I z tego powodu (@) wstawiłam sobie wagę wysoko na szafkę, bo patrzeć na nią nie mogę. Witaj, Gościu :) Cały czas się wspólnie motywujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, wczoraj udało mi się trochę poćwiczyć z Chodakowską. Straszne są te ćwiczenia, musiałam robić przerwy, ale jestem z siebie dumna, bo na początku nie mogłam wytrzymać 5 minut. Teraz udało mi się 20 minut, ale trzeba też wspomnieć, że przed ćwiczeniami z nią, ćwiczyłam już od 20 minut. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,jeśli można to chcę się zapisać do waszej grupy,wzięłam się za siebie półtora roku temu-z 93 kg zjechałam do 63 ale teraz odrabiam,niestety, i waga wciąż do góry leci,na teraz to już 85kg,zgroza, i podłamuje się powoli,brakuje mi motywacji i jestem na siebie wściekła że znowu się tak zapuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Gosciu witamy w naszych skromnych progach:) Matrioszka gratuluje 20 minut z Ewka. Dla mnie to wyczyn! Moze i ja dzisiaj pobiegam:) a jak slonczy mi sie okres to ide na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie wiem
Matrioshka1892 brawo!!! ja Chodakowskiej nie ogarnę :) ale trzymam się i do pracy jeżdżę codziennie rowerem koło 8 km w jedną stronę próbowałam biegać ale za ciężka jestem i strasznie mnie bolą kolana po pobieganiu dlatego wróciłam do nordicu i spaceruje z kijkami po plaży :) przyjemne dla ciała i ducha. Gościu witamy :) i wspieramy jak się tylko da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz dąRZyć, to możesz nie zdąRZyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 1028
dzięki,będę do was zaglądać,myślałam o kupieniu sobie kijków,,wcześniej ganiałam na codzienne spacery z moim psem,robiliśmy po 7 km ale teraz piesior po wypadku leży a ja problemy zajadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie wiem
kijki fajna sprawa odciąża stawy i pozwala na dłuższe pokonanie dystansu no i spalenie większej ilości kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko było, płakałam ćwicząc :P Ale się nie poddałam. Dziś kolejna dawka. Spróbuję dłużej, już bez tych "swoich" dwudziestu minut. Kupiłam sobie też jakąś herbatkę wspomagającą odchudzanie, zobaczymy jak to będzie. W każdym razie jest bardzo smaczna. Trochę się obawiam, bo ma w składzie yerba mate, czyli sporo kofeiny, a z pół roku temu miałam jakieś problemy z ciśnieniem, no ale spróbować nie zaszkodzi. Co do kijków-świetny pomysł. Moja znajoma chodziła kiedyś na nordic walking w ramach w-fu uczelnianego i naprawdę trenerka dawała im wycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Oj Dziewczyny nosilo mnie na slodkie i wynosilo kurka jedna:( co sie ze mna dzieje??? niech sie konczy ten okres:( tak sie ladnie trzymalam a teraz co cofam sie caly czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwirra, każdy ma chwile słabości. Jak sobie raz pozwolisz na coś słodkiego, to nic się przecież nie stanie, nadrobisz później :) Dietkowaniem, może ćwiczeniami. Nie ma co się załamywać. A "te dni" są szczególnie uciążliwe i potrzebujemy bardziej magnezu, który czai się w czekoladzie :) Nie poddawaj się, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Nie, nie poddam sie. Do poczatku lipca chce zejsc do rozmiaru 38 i przede wszystkim pozbyc sie brzucha! Zgubilam 10 kg i zgubie kolejne 10! Musze tylko wziac sie w ryzy. Waga z rana pokazala 70.4 A jak u Was Dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie wiem
🖐️ Elwira u mnie tez takie chwile słabości u mnie nie dość że @ i tez ogromna ochota na czekoladę skusiłam się wczoraj na cukierka czekoladowego dobrze że na jednym się skończyło a tu jeszcze jak na złość pogoda nie dopisuje bo u mnie pada i nie mogę jeździć rowerem do pracy ach czeka mnie pracowity weekend będę musiał spalić moje ostatnie grzeszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, też bym się dołączyła do Was, ale ja straciłam już siły i nadzieję. 3 stycznia przestałam palić, więc żeby nie przytyć kolejny raz, zaczęłam ćwiczyć. Dieta norweska. Potem Chodakowska i raptem schudłam 3 kg. Fakt, że w talii zgubiłam 11 cm, biust 7cm trochę w biodrach. Nawet zaczęłam popalać przez to wszystko. Wczoraj tak się załamałam, bo po 1,5 tygodnia z Ch. i nawet centymetr nigdzie. Jem do 2000kcl nie dochodzę. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny widząc efekty. Żanka_1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Zanka glowa do gory! 11 cm to piekny wynik:) Nie mozesz sie teraz poddac!!! Liczylas swoje zapotrzebowanie kcal? Moze musisz ograniczyc kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki, właśnie jestem po mękach z Chodakowską. Powiem Wam, że z dnia na dzień wytrzymuję coraz więcej :) Żanka, miałaś świetny wynik! A to, że po tygodniu nie widać żadnych centymetrów zanikających to nie powód do paniki :) Nie przestawaj, może rzeczywiście ogranicz trochę kcal i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, nie umiem sobie wyliczyć kół. Proszę pomóżcie. Żanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kół tylko kcl. Tak to jest jak się pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Żanka to potrzebujemy kilku danych: wiek wzrost aktualna waga :) i zaraz wszystko bedziemy wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscD
Mam do was pytanko-....jak dbacie oskore?? Wiadomo ze rozstepy skora rozciagnieta... ?? Jakies balsamy polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak, waga 79 wzrost 165, lat 40.tryb życia siedzący. znalazłam taki program z tabelami kalorii i dlatego wiem, że dziennie nie dobijam do 2000kcl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×