Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość BezNadzieja22222
Tak, Rebecca - musi być jakaś interakcja , bo relacja nie karmi się tylko spojrzeniami i uśmiechami ... coś się musi dziać w tej sztuce :) niektórzy w zlewaniu i ukrywaniu uczuć są mistrzami, ale gdy do głosu dochodzą emocje, gubią się jak każdy - ....pisałaś wcześniej, że tam jakieś koleżanki z biura wodzą za Tobą wzrokiem ...może spróbuj wzbudzic zazdrośc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
to Ty musisz wiedzieć czy czujesz coś do niej czy to może dowartościowanie siebie samej, a może ona przypomina Ci jakąś aktorkę lub jest podobna do jakiejś znanej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystkie rady. Jeszcze nie wiem co zrobię. Obym któregoś dnia obudziła sie "uleczona" . Beznadzieja żadne koleżanki na mnie nie lecą, był jeden kolega ale on juz nie pracuje u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) e tam zazdrość ? A co jesli jakaś do rebecci coś ten tego a rebecca nic nie będzie czuła ? To już 2 będą zdolowane i rebecca i jej koleżanka . Dlatego rebecca zdobądź się na odwagę i zagadaj . Bez kitu mowie Ci to ja pępek . Bo będziesz gdybać i gdybać i gdybać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrodzona czuje cos do niej i mam pewność. Jest podobna ale tylko do siebie ;) dlaczego to by miało mnie dowartościować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Rebecca czy jesli były by 2 kobiety ta która Ci się podoba i jeszcze jakaś inna która też by Ci się podobała(jesli taka sytuacja bybyła ) to która byś zagadała i zaprosiła na kawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
dowartościować, może dlatego, że mogło to być jedno przypadkowe spojrzenie a teraz jest wielka sprawa, wiem, ze mogę się mylić, co przełamało wasze relacje, jaki to był moment, że zaczęłaś patrzeć na nia "innym" okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
Może spróbuj od jakiegoś zapadającego w pamięc komplementu z podwójnym ostrzem ! Coś takiego, co będzie sobie przypominac jak będzie wracac z pracy i co jej się będzie śniło po nocach ....podstawowe hasło w reklamie - DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ - nie ważne co o Tobie mówią, ważne że mówią. Najpierw niech Cię zauważy, a potem niech za Tobą wodzi wzrokiem ..... niech z radością wstaje każdego ranka do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pępek te pierwsza ... Odrodzona to sie stało nieoczekiwanie, jak gdyby piorun we mnie strzelił,na pewno nie od pierwszego Wejrzenia. a u ciebie jak sie zaczęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
jak jechałam rano do pracy to czekałam na przystanku i widziałam dwie młode dziewczyny, moze miały ze 20 lat i sie trzymały sie za race i szły chodnikiem, i tak szły, ja tak popatrzyłam na nie i sobie pomyslałam, te to maja szczescie I sie zastanawiam czemu ja tak nie mama, czemu my tak nie mamy, przeciez my tylko czuje,y milosc, ato najpiękniejsze uczucie na swiecie Dzis leciała w radiu piosenka, i need you now lady attelbaum i moja niunia siedziała przy biurku i śpiewała sama do siebie, a tam jest taki cytat and i wonder if i ever cross your mind, it happens to me all the time i tak se mysle o kim ona myślała to śpiewając bo zeby ona siedziała i sama do siebie śpiewała to jej sie rzadko zdarza, a przeciez jak sie spiewa piosenki o milosci to sie o kims mysli, natomiast, kiedys śpiewała na głos piosenkę katy perry i kissed the girl and i liked it, i odkąd ja znam to tylko dwa razy słyszałam jak spiewa wtedy i teraz, ale to i need you now to śpiewała głośno i wyraźnie, se mysle, janko muzykant z niej, ten cytat to znaczy i sie zastanawiam czy moja osoba przechodzi czy czasem przez mysl, bo mi sie to zdarza cały czas, potem w tej piosence jest ze nie wyrobiłam i musiałam do ciebie zadzwonić, a potem jest jeszcze ze lepiej krzywdzić niz nic nie czuc, ale ja cie potrzebuje ze nie umiem zyc bez ciebie, se utwór wybrała koorwa ja mać se pomyslałam, mowie wam siedziała obok mnie i tak se śpiewała całkiem głośno, ale co przeciez nie bede se robic nadzieji, tym bardziej ze chooj ja wie o kim myślała diva operowa jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) rebecca więc zagadaj . Nic nie tracisz a mozesz zyskać . Beznadzieja .. Co to za reklama była ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
u mnie- na początku bałam się jej, sama nie wiem czemu, później zaczęłam zauważam, że przychodzi i rozmawia z koleżankami z działu (między innymi mówi o sobie- takiego zachowania nie było u niej wcześniej), zauważyłam, że zerka na mnie tak jakoś inaczej, jak już pisałam wcześniej (wczoraj) w mojej obecności mówi głośno, jest uśmiechnięta, zachowuje się jak na swój wiek jakby miała unieść się ponad ziemię, teraz też zastanawiam się czy ja tego nie wyolbrzymiam lecz z drugiej strony ona z początku tego nie robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Alex mogłaś się dołączyć do śpiewania . Śpiewać kazdy moze trochę lepiej lub trochę gorzej ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) odrodzona ona .. A ona jest starsza od Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
jest starsza, wiem ile ma lat le zachowam to dla siebie, zdradzę tylko tyle, że zdziwiłam się na wieść ile ma lat ( absolutnie nie wygląda na ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Pepek jak ja bym zaczela śpiewać to by ktos wstał i radio wyłączył, ale dzis w tym jej samochodzie to tak fajnie było, jakas taka luźniejsza atmo była jak wczoraj, jak wysiadałam juz to se wyjęłam perfumy z torebki i sie ostentacyjnie popsikalam, myśląc niech zapach mojego dolce &gabbana zostanie jej we furze hahahaha złośliwie to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) a tak się zapytam różnica wieku waszych wybranek wam nie przeszkadza ? Alex oj tam oj tam już nie przesadzaj :) zaraz by wyłączyli .. Głośniej by dali żeby zagłuszyć heh :) było jeszcze Lady D . Tymi perfumami psiuknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
Alex79d dziś jaki prosty jest świat, gdy się ma 20 lat .... x rebecca12666 dziś mnie nachodzą wieczorami i nocami, i dniami ...moje noce i wieczory należą do niej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Pępek nie chciałam jej psiakac moimi perfumami bo jeszcze by jej gach wyczuł ze sie szlajala gdzies hahahahaha a dzis nawet raz ja przytuliłam jakie ona ma fajne ciałko i nigdy sie nie wzbrania jak ja tulę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
No wlasnie beznadzieja wszystko jest beztroski jak sie jest młodym z wiekiem strach i zniechęcenie, moje nice sa tragiczne dopadają mnie mysli depresyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
gość dziś mi w niczym nie przeszkadza, poza tym, że mam chyba słuszne wrażenie, że ona z powodu wieku jest bardziej ostrożna - różnica wieku kreuje niepotrzebną barierę z jej strony - hamuje ją ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) chciałam napisać Alex żebyś częściej ją tuliła ale lepiej nie bo o molestowanie by Cie mogła oskarżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie różnica wieku absolutnie nie przeszkadza. Podobają mi sie starsze. I każda następna zmarszczkę na jej twarzy bym kochała jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) beznadzieja ale to w przedziale od 1 do 10 czy więcej lat różnicy ? No tak pytam bo właśnie to hamuje niby wiek nie ma znaczenia a jesli jest spora różnica wieku to przeszkody zawsze się znajdą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
rebecca, napisz coś o tej pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×