Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są według was najbardziej tandetne i kiczowate dodatki do mieszkania

Polecane posty

Gość gość
Wiecie kto pieprzy takie mądrości? Ktoś kto ma zapuszczoną chalupę, meblowaną w czasach kiedy w sklepie brało się to co jest dostępne dla a nie to co jest ładne a w tej chwili nie stać go po prostu na remont i umeblowanie mieszkania czy domu tak jak się to robi współcześnie. x ot, nuworyszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma wrażenie, że niektórzy za szczyt obciachu uważają słownik ortograficzny na półce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22.15 Może by tak coś na temat a nie moralizator załączasz durny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dom urządzony w stylu angielskim. Ściany są szaro-beżowe, wszystkie listwy białe, podłoga z ciemnego drewna. Wszystkie meble są ciemne, dębowe. Kominek oczywiście jest, ale tradycyjny ;) Sofy i fotele z tapicerką, bo nienawidzę skórzanych. Belki na suficie. Kremowe rolety z falbanką i delikatne, białe, przezroczyste zasłonki. Na podłodze ręcznie robiony perski dywan (rok na niego oszczędzałam, ale nareszcie mam!!! :) ) Duuużo żywych kwiatów, sporo bibelotów- ale wszystko do siebie pasuje. Jest naprawdę przytulnie. Dla mnie nie ma nic gorszego niż białe, surowe, zimne i minimalistyczne wnętrza... jak dla mnie coś strasznego. Taki 'blogerski' styl. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie lubie fioranek w oknach, tylko kurz zbieraja i zaslaniaja swiatlo. Genralnie lubie takie sosbiste wnetrza, urzadzone z pomyslem. WIekszosc domùow i mieszkan jest umeblowanych bez polotu! komplety mebli , szafy , kucni na wymiar. Nuda. Ja lubie stare dechy ( wycyklinowane i olejowane). Lubie tez drewno w kazdej postaci. Meble ze staroci. Prawdziwe debowe stoly. I rpzede wsyztkim pomysl! Njabardizej pododba mi sie dom znajomej: zbudowny z bali, wszedzie drewno i stylowe meble. pozornie nie pasujace do siebie, ale jest klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie właśnie nic do siebie niby nie pasuje (tzn tylko kolorystycznie- bo meble są ciemnobrązowe) ale tworzy spójną, przytulną całość :) Nie toleruję sklejki i paździerzy, w salonie mam właśnie taki stary, ciemny, drewniany stół wypolerowany na wysoki połysk i krzesła z czerwonym obiciem <3 I powojenne pianino :) Zdecydowanie styl angielski to mój ukochany styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się znowu nie podobają zagracone domy, w których pełno jest durnostojek nawet jeśli te tworzą "całość". Podobają mi się wnętrza w takich kolorach jak szarości, brązy, biel, granat, z niewielką ilością dodatków. Za to kocham zdjęcia, nie wyobrażam sobie domu bez zdjęć, mam na ścianie w salonie zrobiony "kolaż" ze zdjęć różnej wielkości, do tego zdjęcia mam też w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kolor piaskowy na ścianach i duże obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie raczej minimalistyczne wnetrza wiec nie podoba mi sie jak ktos ma naciapane kolorow, figurek i nie wiadomo czego jeszcze a jeszcze gorzej, jak ktos kocha fugureczki, wazoniczki i co tam jeszcze ale juz kurzu wytrzec mu sie nie chce ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzućcie zdjecia waszych nor w ktorych jest tak wszystko hiper i super-ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moze leciutko tylko zahacze o temat. Poszukuje sklepu wlasnie z dodatkami, znajoma polecila mi www.akcesoria.heban.pl czy ktos może korzystal z ich oferty i może dac jakas opinie? Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczojebne kuchnie -czerwień fiolety itp . Pokoje wymalowane jak wnętrza tandetnych klubów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedzialam ze w polsce nadal takie socjalistyczne myslenie tyle lat od komuny przecie minelo 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makatki z wizerunkiem jezusa, firanki ze zlotymi lamowkami i narozniki na pol pokoju w beznadziejnej tapicerce zloto-kwiatoweh. Koszmarki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urządzanie mieszkania w kolorach szarych, to dopiero trupi kolor, nierozumiem fascynacji bezbarwnością, świat jest taki piękny , po co się dołowac tak depresyjnym wystrojem wnętrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarych ? zimne ciemne zielenie -jak prosektorium , to dopiero coś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka Milutka
Moim zdaniem, powiem przewrotnie, świetnym dodatkiem do salonu jest skrzynia na kino domowe, która chroni przed dziećmi, kurzem, zniszczeniami i przed złodziejami- takie to jest sprytne urządzenie. Zobaczcie sobie: http://www.cinemavault.pl/cinema-vault.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcecie mieć modne i stylowe mieszkanie to zapraszam po dodatki na www.gramofonia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, wszystko zależy od całokształtu. Bo widziałam domy, mieszkania, w których nawet pufy i ławy wyglądały dobrze. Ba, mam fioletową łazienkę (taką lila, wrzos?) i zdecydowanie nie wygląda tandetnie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam świetną pracownię architektoniczną ARCHITETTO.PL Jednak co fachowa pomoc, to fachowa. Jest różnica, a mieszkanie jest wyjątkowo piękne i bardzo oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazylam ze komentujacy na tym forum dziela sie po czesci na dwie grupy. Jedna z nich za tandete uznaje to co mozemy spotkac w 30 letnich mieszkaniach naszych babć czy rodzicow (bo takie kiedys byly dostepne rzeczy i tak wiekszosc ludzi miala mozliwosc urzadzic mieszkanie poprostu). My teraz to komentujemy jako tandeta a to jest poprostu moda z poprzedniego pokolenia. Druga grupa komentujacych to ci ktorzy za tandete uwazaja nowoczesne juz rozwiazania, dodatki czyli napisy na sciane, meble z ikea czy ledy. Chcac uniknac kiczu i tandety w tym momencie nie wiem jaki trzeba byloby obrac punkt odniesienia i ile miec kasy (na te drewniane meble i podlogi chociazby). Zawsze znajdzie sie ktos dla kogo akurat taka a nie inna opcja bedzie tandeta. Nie urzadzilabym obecnie domu tak jak moi rodzice bo sa inne czasy i inne rozwiazania ale oni ich kiedys nie mieli i Mało kto mial proste biale meble (bo takich poprostu nie bylo w sprzedazy), jesli juz to jakies rzezbione w esy floresy i to bylo uwazane za stylowe i w dobrym guscie. kiedys znudza sie ludzion te wszystkie skandynawskie i sterylne wnetrza wymysla cos nowego ktos to podlapie i bedzie nowe boom:) A ludzi ktorzy kiedys urzadzili mieszkania nie oceniajmy jako tandeciarzy bo za 30 lat ktos podbnie oceni nasze super nowoczesne stylowe i gustowne obecnie salony. I nie jest prawda ze cos jest ponadczasowe nawet jesli nadal beda biele i szarosci i drewno to beda np w innych formach z inego rodzaju materialow o ktoryh moze teraz nie mamy nawet pojecia. tez urzadzilam sobie takie "niby" ponadczasowe wnetrze ale licze sie z tym ze ta ponadczaswosc bedzie "do czasu":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa,temat sprzed roku odgrzebany bo komuś się nudzi wieczorem x gość up-szczera prawda,a skrytykować można wszystko w każdym czasie- w związku-albo wbrew -obowiązującym trendom:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście a w trumnie wam wszystkim będzie niedługo czarno jak w d***e i się skończy mielenie jęzorkami jaki kolorek rzucić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipakana
A ja uwielbiam byc soba, nawet jak jestem obciachowa. W nosie mam co o mnie mysla. Kocham tez kobiety, ktore ubiorem wyrazaja siebie, a nie wize jakiegos geja, ktory bierze kupe kasy i przez niego wszystkie babki wygladaja identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% polskich mieszkan to sam kicz z wiecznie zywa i nesmiertelna mebloscianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, nawet teraz ludzie z tych bardziej nowoczesnych mebli robią meblościanki, łącząc i stawiając koło siebie, na wzór poprzedniej epoki, szafkę trv komode i witryne a i obowiązkowo nad szafką rtv musi być półeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×