Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są według was najbardziej tandetne i kiczowate dodatki do mieszkania

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście kasetony i błazeria jak oglądam mieszkania na sprzedaż z rynku wtórnego bo szukam to jestem w szoku co ludzie jeszcze maja w tych mieszkaniach no błazeria nadal króluje taka robiona chyba 20 lat temu parkiet w jodełke plytki z czasów gierka ,ogólny bajzel pełno betów nawet do fotografii wystawionej na sprzedaż nie posprzatane a cena jak za nowy apartament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest błazeria i bety? ale z ciebie wieśniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BŁAZERIAAAAAA! aaaaaa!!!!!! padłam ze smiechu :P kto tu siedzi? debile bez szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś parkiet w jodełkę jest piękny jeżeli jest utrzymany odpowiednio ale taka gustowna "błazeria" jak ty pewnie sika w majty na widok paneli z paździerza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parkiet w jodełke fuj fuj fuj średniowiecze. Nienawidzę tego. Boazeria tez. W tym roku remontuje dom po rodzicach i wszystko to wywalam. I nigdy ale to przenigdy nie strawię wykładzin dywanowych lub gumoleum. A z nowych wnętrz nie nawidze białych czy jasno kremowyCH płytek na podłodze w salonie. Jak w szpitalu - badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że jeszcze nie było o parasolkach przeciwsłoneczne na balkonie:D i nie chodzi mi o ładne wieksze balkony a o takie 0,5 x 1 m w blokowiskach,jak przychodzi lato to na co trzecim balkonie toto stoi ,wieksze to od balkonu ,pstrokate okropne błe,jakby ktoś nie wiedział o jakie balkony chodzi to tutaj link http://zdjeciareklamowe.pl/bank-zdjec/wp-content/uploads/2012/11/fasada-bloku_DSC5750.jpg Jak przyjdzie ;lato to obiecuje zrobić foto z parasolkami i wrzucić ,u mnie w mieście to jakis hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatki ehh do czyjegoś domu się idzie żeby spędzić miło czas przy kawie i pogaduchach a nie oglądać cudze kąty każdy ma swój gust dla mnie jest ważny porządek i schludny wygląd mieszkania lub domu.O gustach sie nie rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parkiet w jodełke jest ekstra i marzy mi sie od lat, w przyszłym roku własnie robię, bo mieszkam w starej kamienicy. Zbieram foty od dawna żeby się inspirowac ale to musi być podłoga zadbana. O taka.... moje inspiracje :) http://pokazywarka.pl/d9ah34/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parkiet w jodełkę,naturalne deski,choć porysowane a nie panele,taki domy i mieszkania z duszą lubię.Nie lubię urządzania w stylu jak za komuny,podobny styl w ielu domach,choć dziś to nazywa się nowocześnie,ciemne nowoczesne meble,jasne kanapy,ciemne panele i imitacja kamienia lub cegły na ścianie ,wnęki podświetlane światłem ledowym i wielki telewizor na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boazeria i koce w pieski, kotki, konie itd na kanapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boazeria przemalowana,dokładnie i ze smakiem,to przejdzie. najgorsze ściany zielone lub w odcieniach fuksji,fioletu i do tego zasłony w pasy w tych odcieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co, że mają parasole na małych balkonach? Przynajmniej mogą sobie usiąść w cieniu na krzesełku i książkę poczytać. Wiesz co to książka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A weźcie się odwalcie ludzie od cudzych mieszkań i zajmijcie swoimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ubaw mam po pachy czytając teksty że lepsza od paneli na podłodze i ścian pomalowanych w nowoczesnych kolorach jest cytuję: "pomalowana boazeria i porysowane podłogi byle by były z naturalnego drewna" Wiecie kto pieprzy takie mądrości? Ktoś kto ma zapuszczoną chalupę, meblowaną w czasach kiedy w sklepie brało się to co jest dostępne dla a nie to co jest ładne a w tej chwili nie stać go po prostu na remont i umeblowanie mieszkania czy domu tak jak się to robi współcześnie. O gustach się nie dyskutuje bo goowno kogoś obchodzi jak ja mam w domu! To jest mój dom, ja mam się w nim dobrze czuć i mnie ma się podobać to co w nim jest. W doopie mam to że komuś nie podoba się kolor na ścianach, moje kafelki w łazienkach czy cokolwiek innego w wystroju mojego domu. Mam w salonie ścianę z kominkiem w stylu nowoczesnym wyłożoną kamieniem bo coś takiego mi się podoba. Do tego mam firany z kolekcji Evy Minge za które płaciłam po 280zł/mb (poszło 8metrów) bo takie chciałam. Nie mam jeszcze żyrandoli, stołu i wypoczynku bo to co mi się podoba dużo kosztuje i wolę urządzać sobie salon kupując po trochu niż kupić od razu jakiś szmelc tylko po to żeby było. Na temat fanów pomalowanej boazerii i porysowanej drewnianej podłogi nie będę się więcej wypowiadać. Może zamiast szczuć jadem po forach weźcie się za robotę żeby stać was było na remont w śmierdzących stęchlizną i 30 letnią boazerią domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam porysowaną podłogę z desek dębowych a ma 5 lat,drzwi są w doskonałym stanie,też dębowe,kominka nie mam,tak na przekór,bo jest w co drugim domu,firanek nie mam z kolekcji Ewy ale mam dużo droższe,robione na szydełku.Jakoś ten remont mój nie był robiony 30 lat temu a współcześnie nie koniecznie zakłada się panele na podłodze,fakt jest taki,że niektóre są bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz kominka "na przekór"? bo jest w co drugim domu? Ale głupie uzasadnienie jakbyś napisała, że nie lubisz, nie podoba ci się to bym rozumiała. Ja natomiast nie odmówię sobie widoku ognia, trzasku polan i tego charakterystycznego ciepła w chłodne, brzydkie wieczory tylko dlatego, że sąsiedzi, ciocia i wszyscy znajomi mają kominek :o na złość mamie odmrożę sobie uszy, tak to u ciebie wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym mieć zapuszczonej chałupy ale 100 razy bardziej wolałabym porysowane dechy na podłodze niż te paździerzowe panelidła :o kiedyś sobie właśnie deski zafunduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej hmm ludzie obgadujący innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej kiczowaty dodatek do mieszkania to głupi i chamscy lokatorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm nie wiem co wy macie do tych paneli. Ja w nich widzę same uroki. Tanie: można co kilka lat zmienić na nowe, świeże i innego koloru. W sumie moje mają już 10 lat i wyglądają jak nowe dużo lepiej niż drewniana podłoga kolegi która wygląda jakby w domu miał stado wilków. I to cyklinowanie. O tym nikt nie napisze ile przy tym pierdzielEnia. Nie nawidze Po rysowanych podłóg z wydeptaną droga z kuchni to kanapy. Sorry tu nie jedzie urokiem tylko starościa. Ja wiem jak u nas zrywanie była podłoga Us wylewka 30 letnia jak to ,, waliło,, starościa. Wole co 10 lat zmieniać panele niż mieć 50 letnia śmierdząca klepke. To samo tyczy się boazeri. Robiłam remont i zrywalam ten szajs. Ściany ,, za duszone,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak deska jest badziewna i źle konserwowana to się wyciera i wygląda źle. Ja mam parkiet robiony w nowych technologiach tak jak się teraz robi :P 4 lata i ani jednej ryski. Jak wam się wydaje, że drewno to taki syf to jesteście w błędzie. W życiu nie chciałabym paneli. No jakbym musiała to bym miała ale na pewno nie te wsiurskie mozaikowe które teraz nagminnie widuję tylko takie z v fugą jak najbardziej przypominające drewno jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu to przede wszystkim jego mieszkancy powinni dobrze sie czuc i nie wazne czy kiczowato urzadzony czy nie(zreszta kiczowaty to pojecie wzgledne) Jesli ktos lubi sztuczne kwiaty to niech je ma itp. Idac do kogos nie zwracam uwagi na detale,dla mnie liczy sie atmosfera wprowadzona przez gospodarza,a to co ma w domu guzik mnie obchodzi i tego samego oczekuje od moich gosci,nienawidze osob ktorzy przychodza i po katach mi sie rozgladaja unikam takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsiurskie to są stare wykładziny dywanowe w kwiaty czy esy floresy i ciapy, a nie panele! Ludzie to widzę bułkę przez bibułke, już widzę jak wszyscy mają deske barlinecką w całym mieszkaniu/domu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. stary porysowany wydeptany drewniany parkiet X 2. wszelkie wykładziny - gumoleum X 3. firanki zwłaszcza kwiatki i ciężkie zasłony zwłaszcza w małych mieszkaniach X 4. dużo mebli i naustawianych małych rzeczy a pomiędzy kurz kurz i kurz X 5. kanapy a na nich kapy fuj X 6. koce na ścianach czy jak się to tam nazywa X 7. fototapety KOSZMAR X 8. Pozastawiane okna kwiatami czesto pół uschnietymi tak ze światła zero w pokoju w połączeniu z wyżej wymienionymi firankami i zasłonami. X. 9.suszone kwiatki jak dla mnie to moda średniowieczna. X podsumownie : generalnie mam w 4 literach kto jak ma w domu do puki na talerzu nie mam kociej sierści czy nie dostaje herbaty w obslizglej szklance ale te rzeczy które wymienilam najnormalniej mi się nie podobają. Tez uważam ze to zachwalanie niektórych rzeczy to w większości brak kasy na remont. Bo drewno łyka zapachy jak gąbka i co ze odswiezysz - zdejmij ze ściany i powachaj od spodu to aromaty 100 letniej chaty. Nie wspomnę o podłodze. Dodam jeszcze jedna rzecz która powinna być na 1wszym miejscu. Wietrzyc dom !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tuż to - grunt to świeżość i czystość. Reszta mniej ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna pisze: do puki druga pisze: o tuż to :o Domyślam się, że jedna i ta sama idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesciowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×