Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Przytulam wszystkie Czytelniczki a najmocniej naszą kochaną Bastylię 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwałam na moment czytanie. Polecam Dee Henderson Świadek, ciekawa i bardzo dobrze się czyta. Zulka mam dwie kamery z Afryki 1. africam tembe live channel tu są różne zwierzęta a nocą krokodyl 2. pete's pand tu są przeważnie słonie Bastylka ❤️ Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czytelnio 👄. Pozdrawiam Was z zaśnieżonej kielecczyzny :P:P:P. Zaczynamy nowy tydzień w naszej rzeczywistości. Oby udany, oby normalny :) No to kawusia Szanowne Panie. Herbaciątko, inusia tez się znajdzie dla sympatycznych Czytelniczek. Całuski dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu - niech będzie lepszy niż miniony 🖐️ Dziękuje Dorix za kawusie 👄 U mnie lekki mróz i wygląda na to że będzie słońce Fruwająca - od lisków z daleka ale nie krzywdzić ich - niech żyją przyrodzie na pocieche ❤️ Napisz jak się zaadaptowałaś w nowych warunkach - odpowiada Ci to miejsce zimą? a latem pewnie będzie sielanka ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane a ja pozdrawiam z dzikiego zachodu ...zasypanego ..:) Dzięki za kawunie Dorix..:) Tekla ..nie wiedze sniadania ???:) ale to nić i tak gruba jestem :) zulka ..twoja podłoga super co to jest panel czy płytka ? Miłego tygodnia 👄 meldujemy się proszę :)Zulka , Beatulam ,Plotka , Terix,Majka ,Vannilia ,Fruwająca ,Daisy Bastylko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - bardzo lubię Dziędziela :classic_cool: Wydaje mi się, że to jest ten typ co zyskuje z upływem lat. W młodości nie był tak atrakcyjny choć grał dużo. Wczoraj na TVP Kultura był dzień Dziędziela - po spotkaniu autorów filmu "Moje córki krowy" były jeszcze filmy "Wino truskawkowe" i "Wesele" Wino obejrzałam a wesele odpuściłam bo widziałam już pare razy No widzisz Zulko :D- przyłożyłaś argument za stosowanie wężyka i słuchaweczki w WC - przynajmniej jest deska na "porcelanie" :D A bidety nie mają i doopa marznie na zimnym fajansie :D Trudno sobie wyobrazić deske na bidecie z powodów higienicznych ;) Sterylny fajans łatwiej utrzymać w czystości i suchości W łazience też nie mam kabiny tylko wymurowaną ściankę i szklane pojedyncze drzwi. Mieszkam na III piętrze więc nie mogłam zrobić odpływu w podłodze - mamy płaski 10cm brodzik. Majeczko ❤️ - zeszłam na psy :P nawet nie wiem kiedy są ferie, kiedyś wiedziałam dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolo! :D rozgość sie a ja biegne na zakupy i na poczte ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,jestem na kawusi i sniadanku U mnie tez lekka zima,ale sniegu duzo. Wrócilam z zabiegów,nareszczie koniec,jutro do ortopedy U mnie jakos zycie normalnie sie toczy,ale tęskno mi do wiosenki. Dorix wczoraj u mnie w kosciele byl zespól z Podkarpacia z Tuchola (chyba ) i jakos nie wiem dlaczego wygladałam Ciebie.Śpiewali koledy. Teklo ja tez zawsze wiedzialam kiedy ferie a teraz jak młodzi wyrosli ze szkól nic nie wiem. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z mroźnej krainy rano było -14 u mnie teraz -5. U majki się skończą ferie to moja córcia będzie miała. Młody od 3 lutego będzie miał sesję i tak do 24. Orsejko pytałaś dlaczego na śląsku 18 syn od brata męża będzie miał ,robi 27 lutego nie wiem jak to zrobimy by być ,bo oni u nas byli, potem moja córcia ma, a za rok chrześnica moja . Bastylko❤️ Jak mi się nie chcę ,ale muszę za niedługo wyjść,jakieś papu przygotować. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Do mnie też też doleciał zapach kawy i pysznego śniadania, dzięki 👄 Nie było strasznego mrozu -8, teraz -3, straszą jakby nie pamiętali mrozów po -25 :P Tekla pomysłowy Dobromir, bardzo fajna sprawa prysznic przy muszli. Bastylka ❤️ Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki w nowym tygodniu. Miałam nie odpalać komputera bo jestem w wielkim smutku.Nie chciałam jednak abyście sobie pomyślały że mnie coś wymiotło,powaliło,czy sama nie wiem co? Jestem w bardzo kiepskim stanie psychicznym i muszę sobie dać ciut czasu dla poprawienia kondycji emocjonalnej. Wiem że w takiej chwili powinnyśmy wszystkie trzymać się razem i jeszcze bardziej zaznaczać swoją obecność w czytelni.Ale ja jestem słabym człowiekiem i czasem wszystko mi się sypie.Nie wiem ile czasu mnie nie będzie,dzień,dwa,tydzień?. Wyliżę się w kąciku ze swoich ran i wrócę. Całuję bardzo mocno wszystkie czytelniczki a szczególnie mocno całuję Bastylkę👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka liska nie przygarnę, bo jak mówi dorix bywają wściekłe :D Dlatego stodołę omijam jak g...no śmierdzące, byle do lata bo wtedy pójdzie w cholerę :P Zulka jutro się zmobilizuję i napiszę co mnie bolało, prędko nie wyjdę na prostą, problem tak szybko nie zniknie :) Spokojnej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny. Życie jest piękne. Jest różne. Ma zakręty i bariery. Niesie urozmaicenia. Bywa, że jest całkiem do doopy i nie mamy ochoty nawet otwierać oczu. Nic tu mądrego nie wymyślę. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję. Po wyjściu z ciemnego tunelu zawsze świeci słoneczko. I tego Wam i sobie życzę. Żeby przebrnąć przez ciemny tunel gdy już los nam go zafunduje .... i jak najmniej ran. Podobno co nas nie zabije...to nas wzmocni. Dlatego przytulam smutne i zmartwione MY. Jedne z nas nieszczęśliwe dziś, drugie będą nieszczęśliwe jutro, a trzecie pojutrze.... Bądźmy silne, mądre....bądźmy sobą. Aż tyle wymaga od nas życie by tworzyć w naszej Czytelni swoistą lirykę, epikę i dramat...... Dobranoc Czytelnio..... 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu ❤️ - pięknie to ujęłaś. I oględnie ;). Delikatna jesteś bo ja pewnie napisałabym mocniej :P. Jest jak jest. Jak jest więcej niż jeden człowiek to już nie da się mówić jednym głosem ;) Możemy w kółko powtarzać, że zawsze jest jakieś swiatełko w tunelu i ze po deszczu zawsze świeci słońce a i tak zdania będą podzielone. Bo każda para oczu jest inna, każdy ma inne „ucho” i słuch, każdy ma inne serce i inną wrażliwość. Ale na szczęście Życie jest piękne choć nikt nie dawał nam gwarancji że będzie leciutko. To jak je postrzegamy zależy tylko od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca - czekam na @ Jesteś dzielną Dziewczynką ❤️ ❤️ ❤️ Dobrej Nocki życzę Czytelni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawunie podana \-/\-/\-/\-/\-/\-/\-/\-/ mrozno jest -14 u mnie ale w domku ciepłko ,,,rozpaliłam w kominku więc i w czytelni ciepełko ... miłego dnia kochane :) Bastylko❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczułam zapach paleniska i świeżej kawy - smigam do Ciebie Orsejko! mmmmmm :classic_cool: Dzięki ❤️ ❤️ ❤️ posiorbie sobie z przyjemnością :) U mnie tylko minus 6 w nocy było koło 10-ciu. Dobrze mi sie spało chociaż jak zwykle śniły mi sie wszystkie problemy Ludzkości :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×