Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 2

Polecane posty

Gość _iftar_
Zaczęło się . Przed nami dwa tygodnie najwiekszego populozmu w powojennych dziejach Polski. Bronek szykuje referendum w sprawie jowów a jutro powróci do podatku liniowego :-P. Za dwa dni zacznie śpiewać Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie. X Osobiście zagłosuje na tego ktory obieca spłacić moj kredyt ibwszystkie wolne poniedziałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani premier Kopacz trzy tygodnie temu mówiła że Komorowski wygra w I turze a Duda jak ładnie określiła to "mizeria która osiagnie może 20 % " Premier z wizją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
"Przypomnijmy, że Bronisław Komorowski zaproponował w poniedziałek ogólnopolskie referendum, w którym wyborcy mieliby decydować m.in. o zmianie ordynacji wyborczej i wprowadzeniu Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. JOW-y to główny postulat Pawła Kukiza, który według sondażowych badań otrzymał ponad 20 proc. głosów w pierwszej turze wyborów prezydenckich. "Za grosz nie ufam zawodowym politykom. Teraz czytam, że prezydent Komorowski od zawsze jest zwolennikiem JOW-ów. Śmiech. Wkrótce opublikuję nasze petycje do prezydenta. Jakoś wówczas nie był zmianą ordynacji wyborczej szczególnie zainteresowany" - napisał Paweł Kukiz na Facebooku." >>> :D w sztabie Bronka pracują kretyni którzy nie wiedzą że działanie w akcie desperacji nic już nie da a pogrąży Bronka. Trzeba było zachować zimną krew a nie od rana chrzanić o referendach. O tym to se mógł gadać w czasie kampanii wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Media też już jadą po Bronku bo zwęszyły zmianę władzy ... :classic_cool: TVN24, TVP3, Polsat News chyba w tych wszyskich stacjach dzisiaj robili sobie jaja z tego co wyprawia jego sztab , w TOK FM-ie podobnie. Duda ma psychologiczną przewagę kogoś kto tak jak w meczu zdobył bramkę , albo podczas walki zadał jeden celny cios i Duda jest młodszy, presję wytrzyma lepiej, ma więcej energii ( 20 lat mniej albo i więcej) . Pod doopami pali się PO , Tyszkiewicz i Szjnfeld wyglądali jakby chlali do rana i spali 3 godziny. Języki się plączą może i nogi uginają. Teraz brak zimnej krwi i desperackie umizgi do Kukiza to głupota totalna, oni nie przewidzeli że Kukiz ich wyśmieje ???? :D:D:D:D:D Chyba wczoraj wieczorem wszyscy na haju byli czy jak ? Trzeba było zagrzewać ludzi do głosowania, postraszyć PIS-em , odezwać się do wyborców niezdecydowanych i lewicy a nie gadać o JOW-ach które dla kukizowców nie są najważniejsze. No takiej popeliny to się nie spodziewałem. Uratować go może tylko dobra debata , wysoka frekwencja i głosy niezdecydowanych plus lewicy i to że ci od Kukiza nie pójdą wcale głosować. Ale generalnie: cinko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale wybieranie mniejszego zła nie jest przyjemnością tylko budzi obrzydzenie to raz. Dwa. Duda też nigdy nie popierał JOW-ów a robi również umizgi wobec Kukiza w tym zakresie. Duda i Komorowski są siebie warci. Ja mam prawo nie znosić PIS-u, nie lubić Dudy na tyle żeby wybrać Komora i wcale nie być z tego zadowolonym. Zresztą dla równowagi...bo jeśli na jesień wygra PIS to dobrze by było aby prezydent był z innej opcji. Nie mogę głosować na Dudę bo nie podzielam jego światopoglądu i partia z jakiej się wywodzi to partia nie z mojej bajki - moje prawo ? Ano tak. To jest tak jak ktoś inny jest fanem lewicy i dla niego PIS to też malaria jest. Nie mam wyboru de facto innego niż poprzeć Bronka albo nie iść do wyborów wcale. Ja bym mógł tobie zadać inne pytanie: chcesz poprzeć Dudę bo dobrze wygląda ma ładną żonę ale mimo to jest z tego układu co od 10 lat rozwala Polskę wojenką z PO i chcesz głosować na kandydata całkowicie podległego Kaczyńskiemu? Wiesz takie pytania sobie możemy zadawać tylko nie ma to sensu bo każdy z nas ma swoje przekonania polityczne i swoje antypatie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeśli w sztabie Dudy nie ma kretynów tylko wyrachowani cyniczni gracze - bo ostatecznie kampanie ma lepszą - to nadal to niczego nie zmienia. Kretyni w sztabie Bronka to nie jest ten czynnik który ma wpływ na mój wybór w II turze. Więc pytanie postawione przez Ciebie jest dość dziwne ale ok. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
kończąc wywód: ja nie głosuję na sztab kandydata tylko na samego kandydata. Jestem świadomym wyborcom i nie daję sobie wcisnąć kitu sfrustrowanym że nie mam na kogo w II turze głosować de facto. Jest wiele osób dla których Duda to mniejsze zło i ja to szanuję. Nie zadaję też im o to pytań bo to sensu nie ma. Nikt nikogo nigdy na forum politycznym do niczego nie przekonał. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdych wyborach są takie czarne konie, które wskazują nastroje "oburzonych" - Lepper, Korwin, Palikot. Ale jak dotąd żaden nie uzyskał aż 20%. Ostatnio Ruch Palikota uzyskał coś koło 10% jako start dla nowej partii. Z tego poparcia nic już nie zostało. Kukiz ma dwa razy tyle i to oznacza, że tak naprawdę nie jest ważne kto zostanie prezydentem: sejm następnej kadencji nie będzie się składał z PO i PiSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie wynik wyborów wstrząsnął nie tylko Komorowskim ale tez i jego komitetem wyborczym. Tak jak kiedys tutaj pisalam Komorowski uwierzyl w sondaże i myslal, że zwycięstwo nalezy do niego, a przebudzenie okazalo się bardzo dla niego dotkliwe. No i ta zanda kampania wyborcza prezydenta - też o tym mówiłam :( Ciągle mamy wybór mniejszego zła i nie mozna w nieskończoność na tym jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz mowi, że chce rozwalic zabetonowaną scene polityczna, ale czy nie tak dawno Solidarnośc nie obiecala nam to i dużo, dużo więcej ? I co ? Przecież mialo być tak uczciwie i sprawiedliwie. A jak jest? Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Kukiz nawet gdyby wszedł do Sejmu to nie bedzie mial większości i nic nie zrobi. Pamiętam jaka nadzieja byl Palikot, ktory spieprzyl sprawę i ledwo zipie. Fakt faktem, że media miały w tym swój udział i to znaczny i od samego poczatku nie były Palikotowi przychylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim partie polityczne nie powinny byc finansowane z budżetu. To podstawa na zmianę i od tego należy zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się ukryć też, że w naszej polityce za dużo jest święconej wody, a za mało zwykłego mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm jakoś PiS z prezesem na czele nic nie mówią o sfałszowanych wyborach :-D :-D :-D :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest ogarnięty omamem shatyn?Nie dostał biedaczek zawału? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy nie patrzycie na mowę ciała kandydatów na prezydenta? na początku sądziłam, że Duda będzie może jakąś świeżą twarzą, młodszym kolesiem, który ma swoje zdanie i będzie konkretnym politykiem. co się okazało? przy okazji każdego wystąpienia mruga jak powalony jakiś, dziwnie się zachowuje i przy każdym poważniejszym pytaniu w sprawie kraju WIDAĆ ŻE KŁAMIE, zdradza go własne ciało. Duda ma teraz zyskać coś bo jego córcia ma ładną buźkę, media juz maja nowy temat Kukiz pajacuje, ale może by było lepiej gdyby ktoś spoza tego zaklętego kręgu dostał się do stołka, może dzięki niemu jacyś poważniejsi, zdolniejsi, młodzi politycy niezwiązani z konserwami z PO, PiS, SLD, PSL, mieliby większą szansę w wyborach za 5 lat czy już w parlamentarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś I tylko 1% nieważny głosów . W pol roku zlikwidowano w tym kraju analfabetyzm???xxNie. Wybory były proste. Jedna kartka, jeden krzyżyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajacuje Komorowski a Duda jest od niego sto razy inteligentniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Twój syn wyjeżdża z powodu niskich zarobków i niskiego poziomu życia ? Przeciez ty od lat tu piszesz że poziom życia wtym kraju wzrósł spektakularne a sam zarabiasz kokosy. xxMój syn myśli o wyjeżdzie. Od lat piszę że poziom zycia wzrasta ale do poziomu życia z Niemiec czy Anglii mu bardzo daleko.A sam nie zarabiam kokosów.To wszystko tylko twoje... Wizje... Żeby nie powiedzieć, omamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn kiedy do ciebie dotrze prawda o życiu w tym kraju? Wyjeżdżasz czasem z Krakowa? Bywasz na tzw prowincji? A może wg Ciebie szczytem luksusu jest kino domowe na kredyt lub używany samochód bo tak właśnie żyją Polscy. Zdecyduj się na coś.xxxNigdzie nie napisałem, że w Polsce żyje się w luksusach. Mało tego. Od lat pisze o tym, że dogonienie poziomu życia, zarobków Niemiec to dziesiątki lat i nikt i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa..... ,a już myślałem że biedaczek dostał rozstroju nerwowego,a jednak nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sztabie Bronka pracują kretyni którzy nie wiedzą że działanie w akcie desperacji nic już nie da a pogrąży Bronka. Trzeba było zachować zimną krew a nie od rana chrzanić o referendach. O tym to se mógł gadać w czasie kampanii wcześniejxxPrawie 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było zagrzewać ludzi do głosowania, postraszyć PIS-em , odezwać się do wyborców niezdecydowanych i lewicy a nie gadać o JOW-ach które dla kukizowców nie są najważniejsze. xxxA z tym się nie zgadzam. Wg mnie Kukiz to JOWy i NIC więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sztabie Komorowskiego najgorszym elementem jest kandydat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ale wybieranie mniejszego zła nie jest przyjemnością tylko budzi obrzydzenie to raz. Dwa. Duda też nigdy nie popierał JOW-ów a robi również umizgi wobec Kukiza w tym zakresie. xxxMało tego. KAczyński i PiS są zdecydowanie przeciwko JOWom o czym wielokrotnie mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mógł tobie zadać inne pytanie: chcesz poprzeć Dudę bo dobrze wygląda ma ładną żonę ale mimo to jest z tego układu co od 10 lat rozwala Polskę wojenką z PO i chcesz głosować na kandydata całkowicie podległego Kaczyńskiemu? xxxJAk znam zycie i Iftar, dlatego własnie.A po drugie... Bo tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W każdych wyborach są takie czarne konie, które wskazują nastroje "oburzonych" - Lepper, Korwin, Palikot. Ale jak dotąd żaden nie uzyskał aż 20%. Ostatnio Ruch Palikota uzyskał coś koło 10% jako start dla nowej partii. Z tego poparcia nic już nie zostało. Kukiz ma dwa razy tyle i to oznacza, że tak naprawdę nie jest ważne kto zostanie prezydentem: sejm następnej kadencji nie będzie się składał z PO i PiSu.xxxJest duża szansa, że Kukiz się do wyborów wypali, bo bazowanie na "oburzonych" ma krótkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie ukrywałam, że zagłosuję na Dudę PRZECIW Komorowskiemu. xxNo własnie o tym napisałem powyżej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski jak zwykle rozsmieszyl Polske gdy dziś sie Skukiził ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przede wszystkim partie polityczne nie powinny byc finansowane z budżetu. To podstawa na zmianę i od tego należy zacząć.xxxWtedy do akcji wkrocza różnej maści mafiozi.Chcesz, żeby wygrywał ich kandydat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×