Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 2

Polecane posty

Gość gość
DOKŁADNIE!!! I jeszcze raz dokładnie: bieda bierze się z braku pracy, z umów śmieciowych i z wyzysku pracodawców.xxxDokłądnie Iftar.Z umów śmieciowych z wyzysku itp. I z braku pracy.Ale to tak będzie i nikt tego nie zmieni bo nie ma jak. Dlatego ludzie wyjeżdżają i będą wyjeżdżali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500tys hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn gdzie Ty żyjesz człowieku???xxTu w Polsce. I nie słucham polityków tylko patrze i widze co się dzieje.Mój syn nie chce wyjechać z powodu braku pracy bo dla niego pracy jest dużo. Chce sobie kupić mieszkanie i żyć jak normalny Europejczyk. Tak jak dzieiątki i setki oraz tysiące mu podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy w kraju w którym ludzie nie wykupują lekarstw bo ich na to nie stać. A Ty tu ciągle napierdzilasz klawiszami o jakimś PKB.xxxO PKB pisze wtedy jak jest mowa o gospodarce a nie o emerytach.Gdzie ty żyjesz i co ty czytasz Iftar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu w Polsce. I nie słucham polityków tylko patrze i widze co się dzieje. x jak nie sluchasz o kaczynskim ciagle nawijasz co to nie powiedzial i nie zrobil :D znowu klamiesz a potem bedziesz sie pytal gdzie klamales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawcia ma rację...:DAle przecież napisał dokładnie to co ja pisze. Ludzie nie wyjeżdżają z powodu braku pracy (głównie) tylko z powodu takich właśnie płac.Ciekawe dlaczego skoro piszemy o dokładnie tym samy wawcia ma rację a ja nie mam?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn już Ci kiedyś pisałam: nie powtarzaj po mnie. Wymyślaj sobie swoje własne tekstyxxPo pierwsze to będe robił to co będe chciał a po drugie niczego takiego nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Iftar... Zawsze mpżesz zacytowac swoje słowa i dla porównania moje... I wtedy zobaczymy jak to jest naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dyskutujcie z nawiedzonym ommamem paranoikiem bo to nie ma sensu!!! Grochem o ścianę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wawciu. To odpowiedź na to o czym napisała Iftar. Bo ona te/ż napisała o cytowaniu ale innymi słowami. Rozumiem, że tego przy swoim intelektualnym ograniczeniu, nie rozumiesz...xx"_iftar_ dziś Shatyn już Ci kiedyś pisałam: nie powtarzaj po mnie. Wymyślaj sobie swoje własne teksty "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci, o mój ukochany Panie za Dudy wygarnie :) Chwała Panu !!! Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie dyskutujcie z nawiedzonym ommamem paranoikiem bo to nie ma sensu!!! Grochem o ścianę.xxSpokojnie. Wawcia i omamista tak maja. I raczej nie są paranoikami a jedynie żyją w alternatywnej rzeczywistości nazywanej przez mnie omam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakłamywali rzeczywistość swoimi sondażami. xxCzyżbyś ty też żyła w alternatywnej rzeczywistości Iftar?A moze uważasz, że to są ci sami co robili w Anglii sondaże?"Długa ręka Tuska" ??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś Shatyn już Ci kiedyś pisałam: nie powtarzaj po mnie. Wymyślaj sobie swoje własne tekstyxxPo pierwsze to będe robił to co będe chciał a po drugie niczego takiego nie robię.gdy rozum śpi budzi się macierewicz...xxxxxxxxxxxxxxShatyn dziś Ale Iftar... Zawsze mpżesz zacytowac swoje słowa i dla porównania moje... I wtedy zobaczymy jak to jest naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Nie interesują mnie wybory w Anglii. Ze zdziwieniem dowiedziałam się, że w ogóle były.xxNo właśnie Iftar. I tam też sondaże wskazywały co innego niż wyszło naprawde w wyborach. To też tak jest i to jest normalność.Gdybyś popatrzyła szerzej i dowiedziała sie jak to i owo wygląda na świecie to nie odkrywała byś "Ameryki" ośmieszając się przy okazji...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś W Chicago wygrał Kukiz.xxxI to bardzo źle świadczy o Polonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie rodacy ruszyli do walki o naszą ojczyznę :) BRAWO...brawo, brawo !!! I jeszcze raz niech podziękuję Ci o ukochany nasz Panie za Dudy wygranie !!! Chwała Panu !!! Nie da rodaków na wygnanie i sponiewieranie UE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak widać dla ciebie Iftar ważniejsza jest oprawa niż dobro Polski.Można i tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodacy jesteście WSPANIALI oby tak dalej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tym optymistycznym akcentem kończymy, udając się na zasłużony odpoczynekxxCzyli jak zwykle, zamiast odpowiedzi na niewygodne pytania, ucieczka oczywiście po uprzedniej próbie obrażenia mnie...:D:Dxxxno wybacz ale ty akurat szerokości poglądów i obycia w świecie nikogo uczyć nie masz prawa xxJak widac mam skoro wiem dużo więcej niż ty i moje poglądy są bardzo szerokie i ugruntowane na tej właśnie wiedzy...W przeciwieństwie do ciebie o czym świadczy np post:x"_iftar_ dziś Nie interesują mnie wybory w Anglii. Ze zdziwieniem dowiedziałam się, że w ogóle były."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
“Ojczyzna jest chora, bo chore są elity i chory jest cały naród. Uchwalane są dziś jedna po drugiej ustawy sprzeczne z prawem natury, a naród udaje, że go to nie obchodzi” – mówił w homilii ks. abp Józef Michalik, metropolita przemyski.xxxWszyscą są chorzy po nie popieraja kk w którym działali (i pewnie działaja i są ukrywani) pedofile bez żadnych kłopotów.W którego banku prano góry brudnych pieniędzy a przestawiciele tegoż kościoła brali udział w mordach i popierali morderców...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michalik powiedział też...xNastępcami Chrystusa w pasterskiej posłudze Kościoła są biskupi. To oni stanowią fundament Kościoła żywego organizmu ochrzczonych.xxCzyli następcami Chrystusa sa np biskup peatz czy wielgus... No to fajnych następców ma ten gość...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kandydat Prawa i Sprawidliwości Andrzej Duda wygrywa z Bronisławem Komorowskim tylko na wsi. Tam głosowało na niego aż 43,8 proc. wyborców. W miastach - bez względu na ich wielkość - większe poparcie uzyskała urzędująca głowa państwa, ale tylko w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców przewaga Komorowskiego była wyraźna - wynika z sondażu ośrodka IPSOS.xxxTo oczywista oczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bronisław Komorowski był bezkonkurencyjny w miastach. W tych najmniejszych (do 50 tys. mieszkańców) i trochę mniejszych (od 51 do 200 tys. mieszkańców) - jego przewaga nad Andrzejem Dudą była jednak minimalna.xIm większe miasto, tym większa przewaga Bronisława Komorowskiego. Urzędującą głowę państwa w kolejnej kadencji chciałoby ujrzeć w Pałacu Prezydenckim 37,9 proc. mieszkańców miast liczących od 201 do 500 tys, a w największych miastach liczących ponad pół miliona mieszkańców aż 41,8 proc. wyborców.xxTo też oczywista oczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wszystkim myślącym odpowiedzialnym rodakom za dzisiejszy wyniki wyborów. Dziękuję za walkę o nasz wspólny kraj !!! Widać, że nie oddamy Polski naszej - ojczyzny na rozgrabienie i ziomków na pochańbienie w wykańczających pracach w UE. Dziękuję za Wasz rozum i dobrą wolę. Dzisiaj jestem dumna z Polski i Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×