Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 2

Polecane posty

Gość gość
Dziwne... Atak na kk wg wawci to zacytowanie jednego z biskupów tegoż kościoła...:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwała Panu !!! PS: plujcie, plujcie a nóż coś się przyklei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podsumowując sondaże można powiedzieć, że im większe prostactwo i zaściankowość, tym większe poparcie dla Dudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś I całkiem niespodziewanie okaże się, że PO wraca do korzeni, "popiera" JOW-y i PBK chce usiąść do rozmów z Kukizem nt. "niezbędnych zmian"xxxGdybyś zapoznała się z wynikami wyborów w Anglii to być wiedziała, że JOWy już są "spalone" bo w przeciwieństwie do tego co ja pisałem, ugruntowują zabetonowanie sceny politycznej i dominacje partii największych.Ale to ja nie wiem co się dzieje na świecie w przeciwieństwie do ciebie...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chwała Panu !!!PS: plujcie, plujcie a nóż coś się przyklei xxPlucie to zapoznanie się z wynikami wyborów wg sondaży i wygranej Dudy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już wygraliśmy; wygramy jesienią, zmienimy konstytucję i przywrócimy Polskę obywatelom - powiedział Paweł Kukiz po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów prezydenckich, według których zajął on trzecie miejsce, zdobywając 20,3 proc. poparcia. Zapowiedział, że nie w II turze nie poprze żadnego z kandydatów.xxxCzyli dokładnie tak jak już pisałem. Kukizowi nie chodziło o te wybory a o wybory parlamentarne bo koniecznie chce zostać posłem i miec te "parę groszy" na drobne wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wszystkim myślącym odpowiedzialnym rodakom za dzisiejszy wyniki wyborów. Dziękuję za walkę o nasz wspólny kraj !!! Widać, że nie oddamy Polski naszej - ojczyzny na rozgrabienie i ziomków na pochańbienie w wykańczających pracach w UE. Dziękuję za Wasz rozum i dobrą wolę. Dzisiaj jestem dumna z Polski i Polaków. Dziękuję Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tu dziękuj a rób to na jakiś forach rolniczych... Tu są ludzie z dużych miast (przeważnie) a w tych miastach wygrał Komorowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podstawie badania exit poll Ipsos frekwencja w I turze wyborów prezydenckich wyniosła 49,4 proc.xI komentarz...xalex1w godzinę temuCzyli połowa społeczeństwa ma w d. kto jest prezydentem naszego kraju.Jak widać pisi elektorat nie zawiódł, karny i posłuszny jak brunatne koszule.A ludziom wolnym się po prostu nie chciało iść i oddać głos. Oby nie płakali później że rządzi prezes rękoma Dudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyną pisi jaką widziałeś to swojej mamy przy narodzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 'prostactwo i zasciankowosc " ? A pierwszą turę wygral "czeladnik i konferansjer "ha ha ha Piękna niedziela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bidoty i prostaków jest zawsze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wariat
haha Komorowski z kartki czytał nawet po ogłoszeniu wyników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn zacytuj teraz CBOS :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
ochłonąłem...więcej o emigracji nie dyskutuje chyba :classic_cool: bo to nie ma sensu moje argumenty widocznie za słabe >>> Oczywiście że elektorat PO miał gdzieś I turę wyborów. A elektorat PIS jak brunatne koszule, zacięty i zażarty pójdzie głosować chociażby zima stulecia była. Ale problem jest inny. Głosy z Kukiza i Korwina przejdą na Dudę. Już jest pozamiatane. Doszedłem do tego wniosku jak już ochłonąłem i zdałem sobie sprawę że II tura nic nie da. Nie wiem ilu wyborców PO musiałoby pójść na II turę plus lewicy by pokonać Dudę. Gratulacje dla Dudy ( chociaż to nie mój kandydat ) i gratulacje dla tych co go popierają pomimo różnic między nami. Poczekajmy jeszcze do wtorku ale moim zdaniem II tura wygrywa Duda bo pozamiata Komorowskiego w debacie - młodość, więcej wigoru a naprzeciwko pier/dołowatość. Szkoda Polski jak kiedyś Komor powiedział ale akurat Kukiz w parlamencie się przyda ( oby bez Ko r wina ). Głosując na Kukiza chciałem dać upust swojej nienawiści do kolesi z Wiejskiej , zadowolonych z siebie Piechocińskich, Mastalerków, Niesiołowskich , Millerów ( ten to podobno obiecał że poda się do dymisji jak Ogórek przepadnie ) itd. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażkę odczytał z kartki i uciekł :-) Normalka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już przewaga Dudy zaczyna topnieć myślę, że do wtorku Komorowski wyjdzie na czoło peletonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tu dziękuj a rób to na jakiś forach rolniczych... Tu są ludzie z dużych miast (przeważnie) a w tych miastach wygrał Komorowski. x przyjezdne wiesniaki chca byc nowoczesne to zaglosowaly na komorka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Shatyn wczoraj My już wygraliśmy; wygramy jesienią, zmienimy konstytucję i przywrócimy Polskę obywatelom - powiedział Paweł Kukiz po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów prezydenckich, według których zajął on trzecie miejsce, zdobywając 20,3 proc. poparcia. Zapowiedział, że nie w II turze nie poprze żadnego z kandydatów. x x x Czyli dokładnie tak jak już pisałem. Kukizowi nie chodziło o te wybory a o wybory parlamentarne bo koniecznie chce zostać posłem i miec te "parę groszy" na drobne wydatki. xxxxxxxxxxxx Ale tutaj muszę zaprotestować. Kukiz wydał całą masę kasy co miał odłożoną z koncertów. Zainwestował , mówił prosto co myśli , nie walił ściemy. Zawsze można załozyć że kłamał. Ale pewności mieć nie można. Taką pewność będziemy mogli mieć jeśli trafi do parlamentu i nic nie będzie robił, wejdzie do klasy politycznej , zapomni o obietnicach i oleje wyborców. Na prawdę wyjątkowo...ale nie sądzę by tak się stało. JEmu chodzi o zmianę polskiej konstytucji , o zmianę ordynacji wyborczej i parę innych rzeczy Dobrze wiedział że wypromować mozna się na wyborach prezydenckich. Jak coś chce się zmienić to trzeba czasem tańczyć tak jak orkiestra wokoło chociaż melodia ci się nie podoba. Ty już z góry wiesz że on miał nieczyste intencje na jakiej podstawie to wiesz? Tylko nie pisz że żyjesz tyle lat i swoje wiesz. Wg mnie akurat Kukiz jest rzeczywiście do bólu szczerym kolesiem co było widać dzisiaj po ogłoszeniu wyników jak to przeżywał itd. Nie można mieć dzisiaj pewności jak zmieni go pobyt w parlamencie. Ty już tą pewność masz bo zwyczajnie jesteś uprzedzony mam rację ? Kukiz pytany przez Olejnik na kogo przekaże swoje głosy ( jakie chamstwo jak ktoś może przekazywać głosy obywateli jakim prawem ? co to za pytanie ? !!! ) odpowiedział że nie jest ich dysponentem i nie może niczyich głosów przekazywać. Uważasz go za do bólu cynicznego manipulatora który chce zrobić karierę w sejmie a potem w europarlamencie ? Pioczekajmy z takimi ocenami. Bo cytat który podałeś nie świadczy o nieczystych intencjach. Dla Kukiza ważne było zaistnieć. Więc zaistniał dzięki tym wyborom. Teraz będzie miał może szanse coś w Polsce zmienić. Podkreślam że to też nie jest mój w 100% kandydat ale widziałem z nim kilka wywiadów i musiałby być niezłym aktorem by tak kłamać i udawać. Nie wierzę w to. A jeżeli nie mam racji to chętnie odszczekam powiedzmy za rok. ps. czytam fora i widzę że niektórzy wyborcy Kukiza nie pójdą na II turę bo PIS też jest dla nich elementem "układu" więc jest szansa dla Komora :D:D ale i tak uważam że ma przerypane, powinni Misia Kamińskiego zatrudnić do tej kampanii a nie tego Tyszkiewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Misiu i Tyszkiewicz muszą zostać :-) Będzie wtedy 60 do 32 % :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Shatynowatych: "Jak spodobać się bogdance Kiedy ma się zęby w szklance". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn a to niespodzianka. :-) Pan prezydent wszedł jednak do II tury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Dzisiaj okazuje się że i Duda i Komorowski to wielcy zwolennicy JOW-ów :D:D a wiadomo jak Komor olewał tą sprawę a PIS też był przeciwny . Czego się nie robi dla władzy. Duda powie teraz wszystko by "dorżnąć" Komora i Komor nagle też się obudził z referendami itd. śmiechu warte ale ciemny lud dużo kupi. I Duda i Komorowski to strażnicy układu PO-PIS trwającego od 10 lat. Kto uważa że Duda to jakaś zmiana jest naiwny. Owszem zmiana w sensie takim że będzie bardziej ideologiczny prezydent meldujący wykonanie zadania Jarosławowi a nie "nijaki" Komorowski ze swoimi wpadkami. Ale ostatecznie układ zostaje. Był pisowski prezydent potem po-wski , teraz znów pisowski będzie. Więc jaka zmiana ? Na pewno nie taka na jakiej zależy tym co głosowali na Ko r wina i Kukiza. Ale jak ktoś od lat popierał PIS to oczywiście jest wniebowzięty i jego prawo :classic_cool: ja już PIS przeżyłem to i przeżyje drugi raz a naród kolejny raz zobaczy na czym polegają ich rządy ( dla jasności rządy PO też mi się nie podobały w 100% a ostatnio to już wcale). ps. cała komuna i lewica i po-wskie śpiochy pójdą głosować na Komorowskiego. Przy dużej frekwencji ma jakieś tam szanse bo ci od Kukiza nie zawsze pójdą na Dudę . Dużo będzie znaczyła debata obu kandydatów i czasem jedna wpadka przesądzi że niezdecydowani zagłosują np na Dudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założę się że za kilka lat rządów PIS ci młodzi co teraz na nich głosowali i będą głosować na jesień będą psioczyć na forach i krzyczeć że potrzebna zmiana bo mają ich dość :D 🖐️ hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjmuje twoj zaklad obsrancu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym polega demokracja że co jakiś czas opozycja dochodzi do wladzy. Czas PO mija teraz sprawdzimy PiS Już raz byli u wladzy i calkiem nieźle im to szlo mimo że musieli męczyć się z Giertychem i Lepperem.Nie mieli PSLu na posylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda jest 100 razy większym oszołomem niż Komorowski. Zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadza się .Duda to fajny mądry gość a nie stary ramol :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry gość by się nie kumał z Kaczyńskim i PiSem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ze tak.Madrzy unikają PO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×