Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hermionetka

oczywiście że większość facetów boi się zarywać do najładniejszych

Polecane posty

hermionetka dziś Alicja, jejku, przekonalas mnie... od teraz uważam się za głupią jezyk.gif hermionetka dziś I oczywiście zaraz rzucam mojego faceta usmiech.gif hermionetka dziś Hermionetka, jak moglas sie nie domyślić, ze słowa "zaraz wtrace mojego chłopaka" mogą szokować ludzi i być dowodem największej głupoty... oczko.gif X piszesz sama ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hermionetka dziś Hermionetka, jak moglas sie nie domyślić, ze słowa "zaraz wtrace mojego chłopaka" mogą szokować ludzi i być dowodem największej głupoty... oczko.gif x Ale wtopa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zamiaru podbijać do kobiet bo po co? żeby kosza dostać i było mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A tak serio to juz dawno wyszlismy z buszu, juz mezczyzni ganiac za mamutami nie musza. Dla mnie wrazliwosc i wlaczony mozg u facetow sa na +, z tym ze w podrywie nie zawsze sie sprawdza" X o czym są te farmazony? bo kompletnie tego bełkotu nie rozumiem. X co to za idiotyczne założenia, że facet, który podchodzi do dziewczyny żeby ją poznać nie ma mózgu i wrażliwości? dobrze się czujesz? piłaś coś? :D X btw, myślący i wrażliwi ludzie rzadko poznają się w takich miejscach jak kluby i miewają ciekawsze zainteresowania, niż picie drineczków i dylanie na parkiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Alicja naprawdę nie chciałam cie zatkac tekstem "zaraz wtrącę mojego chłopaka"... Odetkalas sie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie bylo z tym problemu bo ja zarwalam meza i byl prawiczkiem ja dziewica.Wiec mozna sprawe prosto zalatwic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
"I w taki to sposob za pomoca projekcji piekne kobiety to mniejsze albo wieksze szmaty,ale ja jestem meski i nie podbijam do nich tylko i wylacznie dlatego usmiech.gif" Xxxxx O extra, ktoś załapał o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hermionetka dziś Hermionetka, jak moglas sie nie domyślić, ze słowa "zaraz wtrace mojego chłopaka" mogą szokować ludzi i być dowodem największej głupoty... oczko.gif x to panna sama do siebie pisze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hermionetko, nie zamierzasz wyjaśnić, dlaczego piszesz sama do siebie i się popierasz? Zmilczenie tego żenującego faktu raczej nic nie pomoże. Po co mamy dyskutować z kimś, kto stosuje tak prymitywne chwyty. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Specjalnie dla was przemienie ten tekst na 1 osobę, tak żebyście nie musieli za bardzo się wysilac i zastanawiać, o co chodzi: jak mogłam się nie domyślić, że tekst "zaraz wtrącę mojego chłopaka", kogoś zszokuje i okaże się niezbitym dowodem na ludzką głupotę". A chłopak, który kiedyś też się bał podchodzić do ładnych lasek, musi być z pewnością nic niewartym człowiekiem, w końcu tak twierdzi wrażliwa święta wyrocznia, AlicjaDonnikova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sobie możesz przerabiać, ale dyskusja z Tobą i tak nie ma już sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Cóż zatem pan/pani jeszcze robi na temacie założonym przeze mnie? Ps. Mega przekonujący argument :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszne rozwazania. Jest sobie taka,powiedzmy,Monica Belluci. Widzac ja 98 na 100 facetow zesika sie w majtki,ale nie podejdzie poprzestajac na wlampianiu. Oczywiscie dlatego,ze ona szmata jest albo ksiezniczka, nie dlatego,ze czuja sie zbyt ciency zeby do niej podejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hermionetka pisz pod swoim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie porównanie. Belluci jest znaną aktorką i od wielu lat mężatką, a nie jakąś dyskotekową tralcią uważającą się za ósmy cud świata, choć nikt jej jeszcze kariery w modzie, filmie ani innym biznesie wymagającym urody nie zaproponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tralciu, a do klubu się malujesz? Szpilki nakładasz? Czy jesteś supernaturalna w golfie i spodniach, jak to doradzasz innym dziewczynom na różnych tematach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to kim jest lub nie belluci tylko o piekna kobiete i stosunek mezczyzn do niej. Wlasnie idziesz schematem. Piekna kobieta,nie bedaca aktorkom,modelkom etc., nie chodzaca na dyskoteki jest pusta i glupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorka i modelka oczywiscie :) nie aktorkom i modelkom:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojeeej, to ja wypiękniałam bo ostatnio mniej facetów zwraca na mnie uwagę :P Jak fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle obwinianie wszystko mężczyzn :P Nie wszystko złoto co się świeci! Zastanówcie się nad swoimi wadami, zachowaniem, wymaganiami wobec mężczyzn a nie pociskać tu bzdurne teksty o tym jak to nawet brzydal wystarczy, że zagada i ma szanse u pięknej kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
18:00 dokładnie to, kolejna osoba ogarnęła clue tematu. Chodzi o ten stosunek faceta do pięknej kobiety, o to wszystko co się rozgrywa w jego głowie i przekłada na zachowanie, na widok pięknej kobiety. Reszta komentarzy i pytań jakby to ująć... Zbacza z tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereźnik doskonale cię opisał i to co myślą faceci jak do ciebie podbijają -czemu jemu nie odpowiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trala cukier ci skoczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego myślicie i odnoszę się tu głównie do mężczyzn, że atrakcyjna kobieta, to tylko nos do góry, nie ma wątpliwości i niekiedy kompleksów. Taka kobieta jest często przewrażliwiona, że większość leci na jej doope. Niekoniecznie jest to zarozumiałość. To odsiew ewentualnych zainteresowanych tylko tym żeby ja przebzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
O który post zbereznika ci chodzi?/Zbereznik rozumie mnie trochę po swojemu. Nie chodzi o żadne umniejszanie tylko o autentyczność. Napisalam juz to. Normalny facet nie mówi w jednym z pierwszych zdań , że ma domek albo czym jeździ, albo ile zarabia. A tak sie składa, ze panuje przekonanie ze właśnie czymś takim trzeba zaimponować kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na facecie też wyżywasz swoje frustrację i każesz mu pisać na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie facet ma po prostu drina postawić i podjechać furą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereźnik doskonale opisuje sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry, facet, który podchodzi do mnie z tekstem typu - te, mała, mam wypasioną furę, dom, ogród i odrzutowca, jest na cenzurowanym. Oznacza to, że niczym więcej, a więc sobą, nie może zaimponować. Niekoniecznie jest od razu skreślony, bo może nie wie ,jak ma zagadać, ale ma minusa na starcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×