Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrodzona ona

Zakochana w koleżance z pracy... cz. 3

Polecane posty

Gość lucy0007
czyli w d**e !!. Jezu dobra juz niereaguje na ta laske, bo mam nerwa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
NataliaWawa coś czuję że jesteś niezłą dupą.. słyszałam że chcesz się ze mną spotkać na baraszki jutro na Polach Mokotowskich to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola , Tak bardzo chce się z Tobą spotkać , czekaj o 22 przy Zielonej Gęsi ! A już wyprawkę szkolną masz? Mama Ciebie puści na spotkanie ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
nie mieszkam ze starą , potem możemy isc do mnie i może Nadzieja pojdzie bo mi wlasnie napisala ze chce TRÓJKATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
i tez Lucy ma ochote na miinete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie da się czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy0007
po prostu olejmy ja dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedobrze mi :o Olek chyba odreagowuje stres przed powrotem do gimnazjum :o Biedny dzieciak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Zawsze lubiłem delikany seks nowa partnerka lubi być "zdominiwana" nie chodzi tu o jakies SM ale lubi : gdy poprostu ja 'biore" nie pytając się o nic , moną w nią wchodze , lubi być lekko związana , gdy jej rozkazuje co ma robić , gdy ją mocno trzymam za ręce , pośladki, uda , gdy mówiła mi o swoich fantazjach to najważniejsze co mi zaakcentowała to 'chce być ci posłuszna robić to co i jak chcesz , chce zebyś ty decydował o wszyskim ,kiedy jak i w którą cześć mojego ciała bedziesz wchodzić i w jaki sposób . Spełniam jej życzenia ponieważ wiele przyjemności przynosi mi patrzenie na jej rozkosz którą dzieki temu doznaje , zaznaczam ze czasami spokojny seks tez sie zdarza pozatym juz sie sam przyzwyczaiłem do ostrzejszych zabaw chociaż na poczatku się mocno dziwłem . Dlaczego tak sie dzieje , jakie jest tego podłoże ? szukałem na necie jednak nie moge tego nigdzie znaleść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Sprawa wygląda następująco. Nie jestem jakąs fanatyczką i wiem, że faceci to robią czasami nawet będąc w regularnych związkach, jednak jakiś czas temu obudziłam się w nocy i zobaczyłam, ze mój mąż się zabawia. Wściekłam się i po ludzku było mi przykro. Przecież bylam obok ... od tego momentu mam jakąś manię, jak tylko zostaje sam od razu wyobrażam sobie, że to robi i czuje obrzydzenie, urazę do niego. Dodam, że po jakimś czasie znowu go przyłapałam w naszym łóżku kiedy udawałam, że niby śpię. Znów awantura. Nasze życie seksualne jest aktywne, jednak jest mi przykro, ze on to po prostu robi i w zasadzie jest to łatwe do odkrycia chociażby sprawdzając jego historię przeglądanych stron. Wielokrotnie z nim na ten temat rozmawiałam, rozumiem, jak jesteśmy daleko to ma swoją potrzebę, ale nie jak jestem w DOMU "dostępna i otwarta". Innym razem nie kochaliśmy się 2-3 dni, rano stwierdziliśmy, że wieczorem musimy się skupić na sobie itp a potem jak nie było mnie w domu, 2 godziny po rozmowie oczywiście sobie walił, widziałam w historii o której godzinie. Po prostu nie wiem co mam z tym zrobić. Jestem atrakcyjną dziewczyną, urozmaicam nasze życie seksualne, ale jego masturbacja doprowadza mnie do obłędu. Dodam, że ja tego nigdy nie robiłam i nie miałam takiej potrzeby. Czy ja przesadzam? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Mój facet zdradził mi, że chciałby przeżyć przygodę seksualna z innym facetem. Marzy o tym od dawna. Powiedział, że nie zrezygnuje z kobiet , bo go kręcą ale z ciekawości chciałby się dowiedzieć jak to jest zrobić facetowi loda tak do końca i potem dać się przelecieć. Jako, że jestem dość otwartą kobietką powiedziałam mu , że kupimy sobie zabawkę strap- on i ja go przelecę. Ale on zaproponował mi trójkąt ...nie bardzo mi się to podoba. Szczerze, to mam obawy , że mu się to spodoba i nie poprzestanie na jednorazowym doświadczeniu. Nie wiem czy powinnam się na to godzić. Napiszcie co myślicie. Znamy się już trzy lata ale nie jesteśmy małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Moj facet jak mi robi minetke to tylko jak jestem sucha .. bo go brzydzi lizanie jak jestem mokra. Zawsze lize tylko łechtaczke nigdy nie schodzi nizej i tylko czubkiem jezyka nigdy całym - dla mnie porazka i wogole mi sie to nie podoba ale coz mam robic lepsze to niz nic .... A minetke robi moze z 1-2 minuty i uwaza ze juz koniec i zadowolony . Nie wiem juz sama czy to normalne ---- Wczesniej miałam partnera który poprosu wpijał mi sie w c*pke i oderwac go nie mogłam a teraz mam takiego co twierdzi ze tak sie robi .. nosz kurde -- doswiadczenia duzego nie mam dlatego pytam was o zdnaie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiedzialam, ze to mozliwe. Od jakiegos czasu masturbujac sie lubilam sobie pobudzac okolice o***tu, a potem zaczelam wsadzac palec. Dzis mialam okres, ale zaczelam sie piescic z chlopakiem i oboje sie bardzo podniecilismy, ja mu piescilam czlonka, on zaczal mi piescic pupe i wkladac tam palec co bylo bardzo podniecajace. Potem powolutku we mnie wszedl i zaczal sie poruszac jak przy normalnym stosunku, najpierw delikatnie, a potem coraz szybciej. Juz po jakiejs minucie mialam orgazm. Sama jestem jeszcze w szoku a wy? Czy ktos tez przezyl orgazm analny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź już zacznij się uczyć bo do szkoły we wtorek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaoo
ale Ty Ola jesteś psychiczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy0007
podejrzewam, ze ona kopiuje problemy innych forumowiczow i nam wkleja te badziewia :). Moze olejemy ja i ktoras opowie czy cos milego ja dzisiaj spotkalo ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
dziewczyny z przykrością muszę już Was opuścić bo już weekend i wyjeżdżam sobie i nie będę miała tam dostępu do neta . Wiem że będziecie tęsknić , ale za to będę w poniedziałek no chyba ze znajde chwile w weekend i cos wyskrobie specjalnie dla Was. Całuskie cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
ps. w chwili nieobecność mam nadzieje ze mnie zastąpi Upek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyyyyyyyyyyyyyyyyyyypaaaaaaaaaaaaaaaaaaddddddddddddd!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lucy0007 dziś Masz rację, ten troll po prostu kopiuje posty z innych tematów. Żałosne to, ale na głupotę niektórych ludzi nie ma lekarstwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy0007
czyli sie nie mylilam. No coz , na szczescie gdzies wyjechala wiec mamy spokoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy0007
jej, jestem zazdrosna, to nie normalne. nie moge byc zazdrosna. kazdy ma znajomych, wiec nie moge, i juz!! Tym bardziej o nia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy0007
idiotycznie sie z tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja jestem z tych co raczej nie chca sie poglebiac oczko.gif . chciala bym sprobowac, moze chwile pociagnac, ale nie brnac w to zbyt daleko.'' x Lucy, skoro jestes o nia zazdrosna, ten moment niezabrniecia za daleko dawno minal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
milusiego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola wracaj do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×