Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrodzona ona

Zakochana w koleżance z pracy... cz. 3

Polecane posty

Gość lucy0007
3 lata?! i nikt nic nie podejrzewal? No to szacunek. Ja jestem z tych co raczej nie chca sie poglebiac ;). chciala bym sprobowac, moze chwile pociagnac, ale nie brnac w to zbyt daleko. Wiem tez ze mam zmienny nastroj. Jest dzien kiddy rzucila bym sie sama na nia,bo tak ciagnie, a drugiego dnia mnie irytuje i chce zeby dala mi spokoj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy0007
żono- a moglabys tak troszke opisac swoja relacje, jak w ogole doszlo do zblizenia z kobieta:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
W trakcie stosunku czasem popuszczam mocz... To dziwne uczucie... Tzn mojemu facetowi nie przeszkadza to, chyba go nawet to troszke kręci... Czasem zdarza się,że leci strumyk, zwłacza jak mam orgazm... Dziewczyny macie tak samo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Cze! Moim problemem są duże wargi sromowe, może ten temat wydać Wam się śmieszny i błachy, ale czasami mi to naprawde przeszkadza Wystają na ok. 2 - 2,5cm. Wiem, że to normalne i niektóre kobitki tak mają, ale w niektórych sytuacjach mnie to wkurza (jak np. zaczepią mi się o majteczki i jestem wśród ludzi to nie mogę na to nic poradzić . Słyszałam, że niektórzy faceci to lubią, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć .Jak nie macie nic przeciwko to napiszcie jak tam u Was w tych sprawach .Dzieki....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola weź sobie daruj już te historyjki .... zaraz szkoła się zacznie idz kup lepiej wyprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
taka_sobie_żona dziś masz rację, w pewnym sensie. Ja ze swojej strony zauważyłam taką regułę, jak ktoś pisze, że jest zakochany i snuje domysły, rozważa, cierpi, to mu mówią : WALCZ, a jak walczy, a walka czasem długa jest i mozolna, to mu radzą : OLEJ. Ja Postanowiłam posłuchać głosu swojego serca i spróbować zrobić to co mogę, a wiażą się z tym emocje, których nie żałuję, łzy, których nie żałuję, czas, którego nie żałuję. Czasem nie sam cel podróży jest ważny, tylko ta podróż. To nie jest do końca tak, że ona nie odwzajemnia :) Już tu encyklopedię w 3 wątkach napisałam i nie chce mi się tego od początku pisać. To nie jest tak, że ja na podstawie spojrzeń wyciągnęłam wniosek, że się zakochałyśmy, bo przekaz był od niej jasny i sama do mnie napisała:) Ale w międzyczasie coś się stało i moje chęci dobre i starania po prostu są na nic, bo to nie jest tak, żę ona nie odwazjemnia, tylko daje mi do zrozumienia, że nie chce ze mną mieć nic do czynienia. To nie jest równoznaczne z brakiem uczuć, aczkolwiek w efekcie na jedno wychodzi. Mając to na uwadze, je ne regrette rien :) ....cierpienie jest nieodłącznym elementem naszego życia, nie da się przez nie przejść suchą stopą, bez walki i łez. Wiele miałam wątpliwości w życiu, czy coś zrobiłam dobrze czy źle, ale w tym wypadku jestem na 100% pewna, że zrobiłam dobrze - inaczej bym na pewno żałowała, że nie podjęłam próby. x napisz może dla osłody, jak to się stało, że Wam się udało :) Nie było "podchodów", domysłów i całego tego teatrzyku, nad którym tu dywagujemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy0007
Nadziejko, Ty naprawde ja kochasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
estem w związku od 2 lat i zastanawia mnie jedna rzecz. Mój partner miał wcześniej poglądy, że nie znosi dzieci. Jednak niedawno mu to przeszło. Jakiś czas temu pierwszy raz uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia (mimo że Krystian ma arsenał prezerwatyw) w zanadrzu. Namówił mnie do tego, a ja się zgodziłam. Był to tak zwany przerywany stosunek. Jako kobieta pomyślałam od razu, że on chce mieć ze mną dziecko. Robiłam sobie nadzieję, bo z każdym kolejnym razem znów namawiał mnie do seksu bez zabezpieczenia. I tak 8-9 razy. Przyszedł sądny dzień, kiedy moja miesiączka się spóźniała. Krystian zaczął panikować, że jeśli to ciąża, on nie wychowa ,,bachora'' i że musimy jechać ,,na skrobankę'' za granicę. Przeraziłam się. Jednak od tamtej pory nie zmądrzałam i dalej tak robimy-ja i on się na to godzimy, mimo comiesięcznego strachu, że mogę być w ciąży. Mnie chodzi o to-że mam nadzieję, iż on mnie kocha i chce mieć ze mną rodzinę, a jak myślicie-jemu....o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Miał ktoś z was sex ze szwagrem? Jak było jak potem wyglądały wasze relacje? Mój.szwagier jest w moim wieku nie ma kobiety czasami do nas wpada na piwo, zrobił się ostatnio dość rozrywkowy i miły dla mnie.. Czasem sobie myślę jakby to było z nim i z moim facetem czyli jego bratem, mój facet jest dobry w łóżku, lubi ostry sex i sam wyciąga mój wibrator do zabaw, np kochamy się a on mi go wkłada do buzi wtedy pomyślałam że może przeszło mu przez myśl jakiś inny facet razem z nami "do zabawy " zamiast mojego wibratora Opowiedzcie czy przytrafiło wam się coś takiego kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Słuchajcie kilka dni temu wraz z moim facetem uprawiania my stosunek przerywany nie zakończył we mnie a przed wczesny wtrysk było w jego bieliznę ale po tym nie myl się tylko wszedł we mnie dodam tylko ze powinnam mieć niedługo okres a go nie mam a ostatni miałam miesiąc temu do ze mimo małego prawdopodobieństwa mogło cis się dostać czy mogę być w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
dziewczyny błagam odpowiedzcie na moje pytania!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to jest ta Ola ? Pisała kiedyś z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy0007
Nosz kur to nie ten topic!!! zaloz swoj temat. Jesli Ci sie spoznia okres masz ciagnac sluz i bala Cie cycki, to tak mozesz byc w ciazy!! ale moze to tez zwiastowac miesiaczke lada dzien !! kup cholerny test inie zawracaj d**y swoimi nie wyytymi historyjkami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola - Trola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy0007
a jesli tu piszesz Olka, to moge Ci doradzic zzebys uprawiala seks z dziewczyna i nie bedziesz miala problemu z miesiaczka i ciaza!! thank you veeery much !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
nie sobie pisze ola, nawet mi poprawia humor, bo mi smętnie .... x olu jak szukasz porady, to zapraszam piętro wyżej, bo tutaj inny temat, wiesz :) No, ale skoro lubisz nasze towarzystwo, to pisz, pisz ...dziecko drogie .... podziwiam motywację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaoo
lucy0007 ? Nadzieje ? skąd piszecie jeśli to nie tajemnica ? Ola - pewnie już jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Wiedzę że tutaj historię z życia wzięte ..heh :P Ja pracuję w dużej korpo , no od kilku dnia zauważyłam dziewczynę z branży , bardzo się na mnie patrzy....i bez szczelnie zagląda w drzwi mojego działu ;) to chore no ale cóż ... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
Jakoś nie mam styczności ze środowiskiem homo. Mam nadzieję, że Ola nie jest statystyczną przedstawicielką/przedstawicielem tego środowiska, bo w przeciwnym wypadku, trudno mi się dziwić, czemu tyle niechęci jest adresowane w ich stronę. Tak więc mam nadzieję, że Olu jesteś tylko gimbaza :) Zastanawiam się z czego wynikają takie reakcje, czy to brak miłości i akceptacji, niskie poczucie wartości, zawody miłosne i brak wiary w uczucia . ...co kieruje kimś, kto kilka dni pod rząd produkuje zabawne teksty dla popsucia dyskusji innym, na które nikt nie zwraca uwagi , no oprócz mnie teraz :P x myślę, że ola przeżyła kiedyś bolesny zawód miłosny i teraz tak odreagowuje wyśmiewając emocje innych .... albo to po prostu gimbaza :) Człowiek to ciekawe stworzenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Uwielbiam oglądać, jak kobiety wchodzą do wc, siadają na kibelku i sikają do sedesu. Wyobrażam sobie, że to ja jestem tą toaletą i robią to na mnie. Oddają na mnie mocz, na moją twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
Wawa x Natalia, to zawsze miłe, że się komuś podobamy, o ile osoba nie przeciąga struny, prawda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ByłaNadzieja w czym problem znaleźć sobie koleżankę z branży ? żaden :) zawszę będziesz miała się komu wyżalić, po prostu pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same Warszawianki :) spotkajmy się wszystkie i po sprawię :) no ale w tych czasach to tylko wirtualny świat , tak jak znajomi się spotykają tylko na fejsie ;) Ta dziewczyna w ogóle nie jest w moim typie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Niedawno zdradziła mnie żona (rozkleiła się i przyznała) kochanek odszedł a ja postanowiłem dać jej drugą szanse głównie dla dobra dzieci.Doszło między nimi do kilku bliżeń m.in.pozwoliła kochankowi na sex analny czyli na to co ją nie kręciło nigdy i przez ponad 10 lat małżeństwa mi nie pozwoliła.Ja szanowałem jej decyzje,nie nalegałem.Ona powiedziała że po prostu tak wyszło.Czy to prawda że romans pobudza? Że puszczają wszelkie hamulce? Naprawde nie moge tego zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Cześć Pytanie do Pan. Chciałbym żonie zrobić minete po finale w środku. Wiadomo że nie obyło by się bez zlizania wyplywajacej spermy. Jakia byłaby wasza reakcja na takie zachowanie męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie mogę czytać tej Oli , jest obleśna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
NataliaWawa dziś znaleźć koleżankę z branży :P żeby mnie wyśmiała i olała ;) hehe, nie ... nie mam czasu, szczerze mówiąc, a jestem po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ByłaNadzieja dziś Dlaczego wyśmiała , olała? Wydaję mi się że trochę się obawiasz takich znajomości :) Nie wierzę że nie masz czasu :) Zawszę się czas znajdzie , dla chcącego nic trudnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×