Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie nawet zrobienie z tej mniejszości 100% to jawne granie w bambuko ze społeczeństwem. Dlatego Kukiz miał 20%.xxAkurat masz rację ale nie w ten sposób.Zrobic w bambuko chcieli ci którzy nie poszli na wybory.Chcieli, bo nie wiedzili, że nie pójście na głosowanie to zgoda na to, żeby inni zadecydowali zamiast nich.A teraz się denerwują bo ich głupota została ujawniona...No to usiłuja kłamac jak Myrevin na mój temat...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Okej znowu obrażanie... to po prostu s---dalaj. Gadaj sam ze sobą.xxI standardowo po kolejnym wyjściu na idiotę Myrevin daje nura w odmęty swojego omamu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Chcę coś powiedzieć. Jestem przedstawicielem młodego pokolenia. Nazywam się Nadolski Sylwester. (...) Wracam do Pana bezdomny. Gdy byłem po zdarzeniu losowym i nie miałem ani MOPS-u, ani pomocy z żadnej strony, Pan mi powiedział jako prezydent Elbląga „idź pan do bezdomnych” - mówił rozżalonym głosem mężczyzna, którego widać na nagraniu udostępnionym w Internecie przez portal Elbląg24.pl.xNadolski przez 7 lat wyjeżdżał za granicę. Kiedy postanowił w końcu porzucić europejską tułaczkę zwrócił się do prezydenta Elbląga o pomoc. Pełniący wówczas tę funkcję Jerzy Wilk (PiS) polecił mu pójść po pomoc do Miejskiego Ośrodka Pomoc Społecznej. Tam nie było jednak żadnej pomocy dla Polaka próbującego zadomowić się ponownie w kraju po powrocie z emigracji.xGłos Nadolskiego zaskoczył organizatorów. Ochronie polecono wyprowadzić intruza. Andrzej Duda nie powstrzymywał rosłego mężczyzny, który wywlekł Nadolskiego z sali. Tym sposobem kandydat PiS stracił niebywałą okazję do wdrożenia słów w czyny. Podobno emigranci mogą liczyć na pomoc po powrocie. Podobno, a Duda potwierdził, że jest inaczej. Emigrantom odbiera się nawet prawo na swobodnej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ty Myrevin nie poszedłeś na wybory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień później Andrzej Duda odgrodził się od emigrantów organizując konspiracyjne spotkania w Londynie. Sztabowcom polecono skrupulatne dobranie dziennikarzy z tych redakcji, które na polecenie zarządu PiS przemilczą ewentualne wpadki i niedociągnięcia. Skrupulatnie dobrano też audytorium, które dobrano według klucza, gdzie głównym czynnikiem była bezwzględna sympatia z PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiekszym ignorantem maniaka bronisz platformy ktura tonie w turcji jest islam a oni za homoseksualizm to kleja o***ty i daja srodek na przeczyszczenie a w ciagu 25 lat gdy zdobeda przewage to pokaza prawdziwe oblicze islamu geje i zydzi chzescijanie ateisc beda uciekac z europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po polsku jakby to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn oj zebys ty doruwnał wykształceniem Ks. dr hab. Dariusz Oko to bys takich głupot nie pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto znizac sie do twego poziomu i poprawnie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich głupot?Możesz zacytowac i uzasadnić dlaczego tak to oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz... Sam, brakiem odpowiedzi na moją prośbę stwierdzasz, że żadnych głupot nie napisałem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy musze odrazu odpisywac popisywałes sie z tym smolenskiem oficer przyznał w gazecie To było zaplanowane' - mówi były oficer wywiadu dziennikarzowi 'W Sieci'. Tak właśnie wygląda pisiowa "demokracja"Dla zdobycia głosów powie każdą głupotę a co komorowski obiecał jowy a teraz kopacz podwyzke dla emerytów po 400zł a to tylko referendum a co ma pis do islamu jak islam to system polityczno religijny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pis chce takiego właśnie ustroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oficer przyznał w gazecie To było zaplanowane' - mówi były oficer wywiadu dziennikarzowi 'W Sieci'. xx:DNAprawde wierzysz w takie bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie wygląda pisiowa "demokracja"Dla zdobycia głosów powie każdą głupotę a co komorowski obiecał jowy a teraz kopacz podwyzke dla emerytów po 400zł xxKomorowski nie obiecał JOWów a ta "podwyżka" ma być jednorazowym dodatkiem...:OA więc może zorientuj się najpierw w sprawach o których piszesz a potem pisz bo wychodzisz na matołka...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest demokracja nawet mozna wierzyc ze geje to osły oficer mówi logicznie a logike czyli nauke o rozumowani powini przywrucic do szkół ale nie przywruca bo idiotami łatwiej rzadzic manipulacja jest skuteczna gdy osoba manipulowana nie rozumie ze jak jest manipulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oficer mówi logicznie?Możesz podać link do tych logicznych słow oficera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest demokracja nawet mozna wierzyc ze geje to osły xxMożna ale nie można czy raczej nie powinno się wtedy dziwić, że się ludzie z takiej osoby śmieja i drwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po katastrofie Germanwings w francuski Alpach Niemcy polecieli po rejestratory, które odplombowali oraz zbadali dopiero u siebie. xxTo są słowa oficera logicznego...xxA naprawdę było tak...xx- Krótko przed katastrofą samolotu linii Germanwings na południu Francji kontrolerzy lotów bezskutecznie próbowali nawiązać kontakt radiowy z jego załogą - powiedział wczoraj wieczorem prokurator Marsylii Brice Robin.xW rozmowie ze stacją telewizyjną BFM TV prokurator poinformował, że w najbliższych godzinach śledczy przesłuchają ośmiu świadków. Dziś rano rozpoczęło się też odczytywanie zapisów z jednej z dwóch z czarnych skrzynek, którą udało się odnaleźć.x- Czarna skrzynka znaleziona na miejscu katastrofy to CVR, czyli rejestrator rozmów w kokpicie (Cockpit Voice Recorder). Skrzynka została uszkodzona, ale nadal może być wykorzystana do badań - potwierdził szef francuskiego MSW Bernard Cazeneuve. Urządzenie CVR zostało w środę rano przekazane śledczym w Paryżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Logiczny" oficer powiedział...xMówiąc o zamachu, nie wyrażam swoich prywatnych poglądów. Analizuję dostępne informacje. Pamiętajmy też, że katastrofy nie trzeba powodować wybuchem. Można stworzyć takie okoliczności, które doprowadzą do tragedii. Od zmęczonej załogi, przez nieaktualne mapy podejścia, złą prognozę pogody, po nieprzygotowane lotnisko i „odpowiednią” obsługę na wieży. (…) Trudno myśleć, by nie było to zorganizowane specjalnie. Nie jest możliwe, by nie działał monitoring, radar nieprecyzyjnie pokazywał pozycję samolotu, radiolatarnia działała nieprawidłowo, brakowało oświetlenia, a kontrolerzy wprowadzali załogę w błąd. Za dużo tego. (…) Podejrzane jest również to, że strona rosyjska szybko tych kontrolerów „schowała” – wylicza wszystkie podejrzane okoliczności katastrofy smoleńskiej Wroński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest możliwe, by nie działał monitoring, radar nieprecyzyjnie pokazywał pozycję samolotu, radiolatarnia działała nieprawidłowo, brakowało oświetlenia, a kontrolerzy wprowadzali załogę w błąd.xxJest możliwe bo to lotnisko było nieczynne.Na temat radaru wypowiadali sie specjaliści i okazało się, że radar to bardzo stary typ tego urządzenia podajacy tylko w przybliżeniu dane na temat samolotu.Kontrolerzy nie wprowadzali pilotów w błąd tylko wyraźnie powiedzieli, że w tych warunkach nie mogą przyjać polskiego samolotu.xxTak wygląda "wiedza" tego logicznego...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałem czasu bo mnie było mnie ale to i tak nie pomoze platformie miała na to 8 lat platforma by o ludzi zadbac wszystkich nie produkuj sie bo nikt ci nie wierzy przynajmnie ja . jezeli sa protokoły to ludzie musza postepowac tak by wszystko działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz mi wierzyć ale moje słowa mają oparcie w dokumetach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli sa protokoły to ludzie musza postepowac tak by wszystko działałoxxJAkie protokoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jusz sam znajdz w sieci a teraz o gejach jak wiesz biblia potepia grzech czyli pijaków złodzieji i gejów tylko ze złodzieje i pijacy nie robia marszów i nie kaza zmieniac podeczników szkolnych poczytaj co zrobili na zachodzie Geje zaskarżyli cukiernika, bo nie chciał zrobić im tortu ślubnego i to nie jesc ideologia zmuszanie ludzi to pieczenia tortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie obchodzi książka z bajkami i nikt nikogo nie zmusza do bycia cukiernikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiąc o zamachu, nie wyrażam swoich prywatnych poglądów. Analizuję dostępne informacje. Pamiętajmy też, że katastrofy nie trzeba powodować wybuchem. Można stworzyć takie okoliczności, które doprowadzą do tragedii. Od zmęczonej załogi, przez nieaktualne mapy podejścia, złą prognozę pogody, po nieprzygotowane lotnisko i „odpowiednią” obsługę na wieży. (…) Trudno myśleć, by nie było to zorganizowane specjalnie. Nie jest możliwe, by nie działał monitoring, radar nieprecyzyjnie pokazywał pozycję samolotu, radiolatarnia działała nieprawidłowo, brakowało oświetlenia, a kontrolerzy wprowadzali załogę w błąd. Za dużo tego. (…) Podejrzane jest również to, że strona rosyjska szybko tych kontrolerów „schowała” – wylicza wszystkie podejrzane okoliczności katastrofy smoleńskiej Wroński. Zdaniem oficera prokuratura ma świadomość ogromnej liczby zaniedbań polskich służb specjalnych, ale nie ujawnia tego gdyż obawia się ogromnej awantury. Ma też nadzieje, że powstanie w służbach zespół operacyjny zajmujący się wyjaśnianiem wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku. – Niech to potrwa następne 15 lat, ale to trzeba wyjaśnić – konkluduje. Moja analiza jest zbieżna z podobnymi, przeprowadzonymi przez emerytowanego oficera CIA, a także BND, o których mogliśmy już czytać. Służby na całym świecie widzą to podobnie. A im więcej mija czasu, tym więcej mamy poszlak, które prowadzą w stronę hipotezy o zamachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja analiza jest zbieżna z podobnymi, przeprowadzonymi przez emerytowanego oficera CIA, a także BND, o których mogliśmy już czytać. Służby na całym świecie widzą to podobnie. A im więcej mija czasu, tym więcej mamy poszlak, które prowadzą w stronę hipotezy o zamachuxxNie ma takich analiz o których wspomina ten "logiczny".I nie ma " poszlak, które prowadzą w stronę hipotezy o zamachu".To tylko urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
NAprawde wierzysz w takie bzdury? p widac od razu,ze nie czytales tego wywiadu,wiec poswiec 5.90 kup sobie ta gazete i sie wczytaj w tresc to raz p dwa-Piotr Wronski w latach 80 pracowal w XI wydziale I Departamentu SB,pozytywnie zweryfikowany przeszedl do UOP,od 2002 w Agencji Wywiadu,w latach 2000-2006 na placowce wywiadowczej w Londynie,w 2013 r przeszedl na emeryture w stopniu pulkownika i ktos taki wedlug Shatyna gada bzdury,ba nawet Shatyn nie mial w reku tej gazety i nie czytal tego wywiadu,ale wie ze to bzdury- :D 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×