Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

My tu wszystkich przyjmujemy, im nas więcej tym lepiej. Właśnie jem 2 posiłek truskawki z jogurtem naturalnym, ale zagryzę to chyba jeszcze pomarańczą. Karmelizowanaa gratulację 8 z przodu, ja to nie wiem kiedy zobaczę cyferkę mniej z przodu:P. Jak narazie nie staje na wagę, bo albo się zepsuła, albo baterie trzeba zmienić, bo słabe i różne opcje pokazuję a wole nie zmieniać baterii, bo będę często się ważyć jak mam w zwyczaju i za dużo o tym myśleć. 6 lipca myślę dopiero baterie zmienić i się zważyć pod warunkiem, że będę tak w miarę trzymać się diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Cieszę się niezmiernie,że jest nas coraz więcej :) Jaaaaj jeszcze 10kg i będzie z przodu 7 :) Potem kolejne 10 i będę najszczęśliwsza na świecie :P No ale już teraz jestem happy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
dziekuje za przyjecie- ja nie mam dużo do schudnięcia bo ok.7kg ale jak bedzie 5 też bedzie dobrze- jutro podam dokładną wage ale ok 67kg- moim założeniem jest zdrowa, dobrze zbilansowana dieta- 5 posiłków dziennie, duzo wody, herbaty ziołowe-może wypróbuje ten napój imbirowy autorki tematu........wieczorem napisze co dziś zjadłam a Was poprosze o ocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała okrągłąa
cześ kobietki czy można do was dołąćzyć? wiek 25 lat waga 79 chciałąbym schudnąć 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Witaj mała okragla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka66600
dużo nas - fajnie:) więcej osób, to więcej opinii i wsparcia, ja testem na TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Super to mega nakręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Dziewczyny, Wy się nawet nie pytajcie czy możecie :) Każda osoba jest mile widziana - nie ważne czy ma do schudnięcie 5 czy 50 kilo ;) Im nas więcej tym większa motywacja i wsparcie :) Dzisiaj na obiad robię omleta na słodko z cynamonem i do tego jedna ciemna kromka chleba ( nie mam dzisiaj weny na gotowanie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
karmelizowana ja mam coś podobnego na obiad tylko w formnie małych placuszków i z jabłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa motyli
Ja również się chętnie dołączę. Jestem mamą 2 letniej córeczki i 3,7 mc synka :) po kochanych brzdącach zostało mi 20 kg. Miałam zamiar schudnąć zanim wrócę do pracy, od roku pracuję i na wadze doładowały się jeszcze 3 kg. W sumie 80 kg. Jestem załamana, bo nie mogę siebie takiej już akceptować i dlatego muszę to zmienić i wrócić do 57 kg. Na początek każdy kilogram w dół będzie mnie satysfakcjonował, ale do listopada muszę zgubić ten balast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała okrągłąa
no mi waga też niestety po ciążach została własnie jem obiadek a ze dzisiaj traki podły dzień i brak checi to tylko porcja fasolki szparagowej i szklanka kefiru z truskawek. tak sobie mysle ze wieczorkiem usiade i ułoże jakis jadłospis może w tedy mi łatwiej bedzie ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa motyli
tylko że ja już jestem leciwa 38 lat i164cm wzrostu - mała piłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja jeszcze w ciąży nie byłam, a na liczniku mi się nazbierało na dzień dzisiejszy 89.9 kg, więc co by było gdybym była w ciąży? Wolę nie myśleć. Muszę schudnąć bo jak się zdecydujemy na dziecko to chciałabym mieć wagę ustabilizowaną np. przez co najmniej rok, dwa. W planach dzidziuś jest dopiero za ok. 5 lat, ale czasem plany się zmieniają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Jaka leciwa????? Nie przesadzaj:) Ja mam tą dietke i dziś zakupy i od jutra jedziemy hihi Ale fajnie że nas tyle mój Nick Nickiem a jestem Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
wyspa motyli jak Ty leciwa to co ja mam powiedziec ze swoimi 41 na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłospis to najlepiej planować z dniowym albo i dwudniowym wyprzedzeniem, i mieć pod ręką coś co można przekąsnąć, bo inaczej to mogiła, przychodzi mały głód i się je co nie trzeba, a jak się zacznie to trudno skończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa motyli
jeszcze nie czytałam waszych wpisów, ale widzę że topic młody, podobne wagi do mojej, to chętnie dołączę - stosujecie konkretne diety? Ja myślałam nad liczeniem kalorii, tylko nie wiem czy sobie poradzę bo jest to czasochłonne a czasu mało z tymi bąblami. Jak wracam z pracy a oni z przedszkola z reguły jestem z nimi sama, mąż pracuje na zmiany. Jak już ich położę spać to nie mam siły na ćwiczenia po codziennej harówce. Ale bez ćwiczeń to chyba nie mam szans. Dużo ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
u mnie na razie cwiczenia tylko w planach, ale mam hula hop to może bede krecic przy serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Ja też mam hula hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
bedziemy sie umawiać na wspólne kręcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę o 6 weidera, ale po powrocie z pracy mam na głowie małego bąbla i czasem dużego bąbla (męża) zanim towarzystwo zaśnie a ja się ogarnę to i 22 jest i totalny brak chęci na cokolwiek, więc tylko leżąc w łóżku myślę że fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie umiem kręcić :) ale mam skakankę i może zacznę chodzić po ogrodzie :) buha - hahahaha ciekawe co na to sąsiedzi? dookoła domu kilka rundek Nie mam odwagi maluchów zostawić samych w domu nawet jak śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Wystarczą chyba na początek nawet spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja też mam hula hoop, ale takie z wypustkami i nie umiem nim kręcić :P Co więcej, na początku (dawniej jak kręciłam) to miałam takie siniaki jakby mnie mąż bił :D Muszę wyciągnąć hula hoop z piwnicy i mogę z Wami kręcić :P Wyspa motyli- co do diety to polecam dzień wcześniej zrobić sobie jadłospis i obliczyć kalorie - polecam stronkę ilewazy.pl. Po jakimś czasie będziesz znała na pamięć większość wartości kalorycznych ;p Ja jeszcze staram się stosować przy tym dietę niełączenia tj. nie wolno łączyć produktów węglowodanowych (np. ryżu, chleba) z białkowymi (np. mięsem, jogurtem). Grupa neutralna (możesz łączyć i z węglowodanami i białkami) to: warzywa korzeniowe (np. marchew, buraki), liściaste (np. sałata, kapusta), sery o zawartości tłuszczu powyżej 50 proc., twarogi, orzechy, tłuszcze (np. masło, oleje roślinne, oliwa z oliwek, margaryna), miód, zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 70% to dieta a 30% to ćwiczenia przy odchudzaniu także nawet jak się nie ćwiczy to kilogramy spadają. Wiadomo, że ćwiczenia też jest dobrze stosować, bo wtedy ciało jest jędrniejsze, ale dieta to podstawa i na samej diecie też się schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że na dobry początek to liczenie kalorii i picie wody choćby 1,5l. Nie przepadam za wodą kawy to mogłabym tyle wypić. Może zielona herbata???? Kto wspominał o diecie od dietetyka ???? Może jakieś przykładowe menu na forum ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
moje pierwsze hh tez miało wypustki wyglądałam jak ofiara przemocy domowej siniaki nie chciały się goić a ja nie mogłam sie ruszac kupiłam drugie sportowe bez wypustek i jest ok to znaczy było jak kreciłam ale wracam do tego od jutra? nie ma mowy od dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Chyba Ania ma diete od dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×