Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość JeszczePokazeZePotrafie
Ja mam od dietetyka :) To na mój rozwalony metabolizm co prawda mało kcal Ale małe częste posiłki powiedziałam że chce dietę prosta tania i żebym nie musiała całymi dniami przy garach stać no i ze pracuje zaraz wam wrzucę laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dzisiejszy obiad: fasolka szparagowa z wody, pomidor, dwie garści kaszy gryczanej i kawałek gotowanego kurczaka bez skóry. Na kolację zjem 2 kromki chleba chrupkiego z dwoma plasterkami kurczaka w galarecie i jedno jajko. Na takiej mniej więcej diecie od początku maja schudłam ponad 5 kg. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Zrobimy tak ze wrzucę wam całą dietę na 7 dni Ale trochę później bo jestem w pracy pisze z tel na kompie pójdzie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dzisiejszy obiad to: fasolka szparagowa z wody, pomidor, dwie garście kaszy gryczanej i kawałek kurczaka bez skóry z wody. Na kolację zjem dwie kromki chleba chrupkiego, jajko i dwa plasterki kurczaka w galarecie. Na takiej mniej więcej diecie schudłam od początku maja 5 kg. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
mój jadłospis do Waszej oceny; owsianka z truskawkami serek wiejski z orzechami racuchy( jajko, otręby,jabłko,cynamon) pasek gorzkiej czeko leczo(cukinia, papryka cebula, czosnek, piers z kurcz, konc.pom) zrobie wiecej bedzie na jutro może byc , jakies uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te racuchy to z mąką czy bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
bez z otrebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny:) ja właśnie po spacerze i drugim śniadaniu:) były ciemne bułeczki z dynią z żółtym serkiem i ogórkiem, a spacer ponad godzine w dość szybkim tempie no i oczywiście z dodatkowym obciazeniem na ręce bo pchałam wózek z moja Kruszynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że diety od dietetyka są bardzo mądrym rozwiązaniem, ale ja bym chyba tak nie dała rady jeść przez kilka tyg to co rozpisał mi dietetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Czarna, według mnie wszystko super :) Ja lecę robić sobie omleta z warzywami zamiast na słodko bo na II śn miałam serek wiejski z cynamonem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
melduje 4o min hh- cieżko było jutro postaram się chociaż 5 min dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Ja już jestem w domu zaraz wrzucę wam dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka89_XXL
Od jutra zaczynam diete truskawkowo-jogurtowa hehe. A tak na serio bede jesc w najblizszym czasie duzo truskawek samych i z jogurtem naturalnym, chudym mlekiem, bo musze sie ich najesc jak jest sezon a ze maja malo kalorii to tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja uwielbiam truskawki :) W każdej postaci :D Dzisiaj dopisuję kawę z mlekiem i więcej nie zjem bo chyba pęknę :) Na obiad miałam jajecznicę z fetą i pomidorem i do tego pół ciemnej kromki żytniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minionka89
Na obiadek sałatka z sałaty, pomidora, indyka w ziołach z dipem jogurtowo-ogórkowo-czosnkowym:) plus jeszcze jeden godzinny spacer z moja Malutka:) straszną ochotę mam jeszcze na kawkę z mlekiem:) chyba się jeszcze pokuszę. Jak mąż wróci z pracy to zajmie się naszym bobasem, a ja jeszcze wskoczę na stepperek później kąpiel i balsamiki:) kupiłam dziś nowy mam nadzieję, że będzie dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro kończę pierwszy tydzień:) więc ważenie i mierzenie:) u mnie w sumie głownie chodzi o ujędrnianie ciałka :) ciekawa jestem czy coś ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Dzisiejszy dzień zaliczony jako udany, wynik 1100 kcal, ale nie ćwiczyłam ( tylko masaż). Jutro basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Hej dziewczyny kolejny dzień przed nami. Minionka89 i jak tam po pomiarach- ja sie dzis zważylam i oficjalnie zaczynam z wagą 67,2 buuuuuuuuuuu myślałam że będzie mniej-a wiec do roboty. Plany na dziś: jajecznica z warzywami, sok pomidorowy jogurt z truskawkami zupa pomidorowa z razowym makaronem pasek gorzkiej czeko leczo Powodzenia i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wam jeszcze pokaze---------------------a co z dieta miałaś wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Waga -700g, i -1cm w biodrach i brzuszku:) więc nie jest źle:) zwiększam ilość powtórzeń ćwiczeń, a reszta zostaje jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka66600
czarna41 -->> fajny jadłospis, jak na moje oko to spoko ;) Agnieszka89_XXL -->> dieta truskawkowo-jogurtowa to brzmi cudownie, prawie jak dieta pączkowa :) tez uwielbiam truskawki i dziś będę jadła kefirek zmiksowany z truskawkami:) A mnie wczoraj mąż zdenerwował, przyszłam do domu i z obiadu nici, bo Mu czasu zabrakło... jadłam gotowane paskudne żołądki i bleee. A jako że jak się denerwuję to momentalnie jestem głodna i jeszcze bardziej zła to skończyło się na bigmilku, a potem cukier poprawił humor i przyszło opamiętanie. Na kolacje była kromka chlebka z pomidorkiem (takiego miałam smaka na dobrego pomidora, że nie wytrzymałam). A dziś od rana totalny zjazd, me Dziecię ząbkuje i od poniedziałku nie daje spać, to już 3 noc z rzędu więc jestem mega niewyspana i nieprzytomna, a tu jeszcze jutro trzeba pracować... Popłakałam, a teraz konkrety :) Plan na dziś: 1 śniadanie - 2 kromki chleba ze schabikiem i rzodkiewką godz. 6.30 2 śniadanie - kefir z truskawkami godz. 10 przekąska - serek wiejski z rzodkiewkami godz. 13 obiad - na mieście rybka na szpinaku i pewnie kawalątek pizzy (znajomi otworzyli restauracje&pizzerie na osiedlu i trzeba pójść sprawdzić jak gotują :) ) kolacja - chyba parówki dziecięce, albo sama nie wiem co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Jestem jestem. Miałam wczoraj trochę zamieszania z młodym... Dzień 1 S 50g płatków owsianych zlanych mlekiem 2 s 2 kromki razowca z szynką i pomidorem 3 s jabłko O 400 ml zupy warzywnej k 400g sałatki pomidor ogórek sałata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Minionka fajny wynik ja bym chciała tygodniowo ok.0,7-0,8kg moze sie uda. Myszka lód big milk nie jest zły ja go włączyłam do diety na zmiane z paskiem gorzkiej czekolady przed kręceniem hula hoop, bo myśle że gdybym całkiem zrezygnowała ze słodyczy po tygodniu klapa- a tak 1oo kal na podwieczorek a potem godz cwiczen. Ale sobie wymyśliłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Ania troche dziwna ta dieta, ale rozumiem ułożona dla osoby pracującej cały dzien- zgapie ja na jutro tylko sn ok 2sn jabłko o ok podw-coś słodkiego k ok+ jajko lub jogurt zeby było białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
ile na tej diecie powinno sie schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Szczerze to nie wiem bo kazał mi ja miesiąc stosować nie ważyć się przez ten czas i przyjść. To było ponad rok temu hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
aha a mozesz napisac jeszcze na 2-3 dni bo wybieram sie na zakupy to kupie co tam trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Ok Dzień 2 -2 kromki razowego z szynką i pomidorem -2 kromki razowego z szynką i pomidorem -jabłko -gotowana pierś 180g surówka z marchwi 300g -gotowana pierś 150g surówka z marchwi 230g Dzień 3 -płatki owsiane z mlekiem -2kromki razowego z szynką i pomidorem -jabłko -kurczak pieczony 140 g warzywa na patelnię 150 g ryż 1/4 woreczka -serek ziarnisty od myslnikow to są poszczególne posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×