Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w Holandii i dostrzegam jaki w Polsce jest kult piękna.

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Jeśli nie ma się żadnych atutów, to trzeba mieć chociaż mózg seksowny, niestety. xxxx a jak się nie ma nic w głowie to trzeba się malowac? ależ jad z ciebie bije...no, ale nic dziwnego, na proste pytanie nie odpowie, czytac nie potrafi - przynajmniej nie ze zrozumieniem i wszystko bierze do siebie: połóż się już - dobry, długi sen jest najlepszym kosmetykiem - nie słyszałaś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
22:37 co jak co ale takimi epitetami jeszcze mnie nikt nie opisał. W końcu fachowa konstruktywna krytyka starego znajomego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
"Ludzie na zachodzie są szarzy" Cóż niektórzy nie muszą ubarwiać się dopiero szatami. Ale zabawne jest to ocenianie urody kogoś gdzieś tam z odległych internetów: twoje zdanie o twojej atrakcyjności się nie liczy, to że inni mają podobne zdanie się nie liczy i tylko ta jedna osoba z kafeterii która cię nawet z kilometra nie widziała, powie ci najprawdziwszą prawdę o tym jak wygladasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Idę zaraz psem. Ale nie wiem czy jak pójdę tak sauté na twarzy i w starej koszulce, to czasem ktoś nie pomyśli że jestem fleją albo nie stać mnie na takie podstawy do życia jak podkład i kredka do brwi. Taki piękny wolny kraj, wolni ludzie, wolny wybor, ludzie, którzy głoszą że każdy ma prawo robić jak chce i nikomu noc do tego. Ale spróbuj tylko nie umyć raz włosów czy się nie umalować, albo wyrazić opinię że uwazasz to malowanie twarzy i pazurków za zbędne - dowiesz się że jesteś brzydkim babochłopem, którego nie stać i nie rozumiesz kobiecości. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki zawsze słynęły z tego że są eleganckie i to powód do dumy.Nie widzę nic nagannego że odpicowane biegają nawet rano po bułki do sklepu. Należy podziwiać te kobiety że im się chce. Tyle że ta elegancja i zadbanie dotyczyło i dotyczy raczej mieszkanek większych miast, bo na wsiach i małych miasteczkach nadal jest duży odsetek pań nie dbających o wygląd. Raz na pewno wynika to z mniejszych dochodów, dwa pewnie w małych miejscowościach nie odczuwa się presji wyglądania jak z żurnala i kobiety mają to gdzieś że chodzą z odrostami i niemodnych ciuchach. Ok, jeśli im z tym dobrze to co komu do tego. Ja jestem za tym, by zawsze wyglądać ładnie. Mam na myśli dobrane ciuchy do figury i osobowości,zadbaną fryzurę, manicure. Makijaż czy jego brak to już kwestia indywidualna. Jednak w dużych miastach na punkcie wyglądu ludzie dostają bzika. Ingerencja chirurgiczna,pompowanie ust, silikony,solarium, lansowanie się w markowych ciuchach z najwyższych półek. Porównywanie się i patrzenie z góry na kogoś niemodnie ubranego. Ten kierunek zdecydowanie mnie się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:34 dokładnie, jesteś fleją, brzydkim babochłopem i tylko czekac aż przestaniesz się myć i obyś zawsze miała do czynienia z takimi samymi typami; ciekawe, czy będzie czy przyjemnie obcować z takimi ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o prawda. Mieszkam na Zachodzie i nie wyjdę bez makijażu. Na uczelnię też patrzę co zakładam. Koleżanki Angielki też zawsze wystrojone i pomalowane. Jak się nieraz delikatnie pomalowałam to się blado przy nich czułam. Nie wiem w jakiej "zagranicy" mieszkacie :D chyba u flejtuchów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
14:42 dobrze że nie widzę twojej gęby jak to cedzisz przez zaciśnięte zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Zjadając szminkę oczywiście , bo to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angielki są akurat tandeciarami pokroju rosjanek.No ale skoro się z nimi utożsamiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię ładnie wyglądać dla siebie i innych i w każdej sytuacji. Nawet na spacerze z psem, na wycieczce i gdy jestem sama . Odpowiedni ubiór do okazji, stosowny makijaż jest moim atutem. Nie trzeba wiele czasu ani pieniędzy aby wyglądać fajnie i dobrze się czuć. Jeśli ktoś ma z tym problem, to słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:16 Dziewczyno, daj już spokój, nie obrażaj ludzi i nie sugeruj, że Polki to tapeciary i tandeciary. Zajmij się sobą i bądź szczęsliwa bez tych kolorowych szmatek i tapety. Nie każdy może być kobiecy, miły i mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:16 a ty nie pasujesz ani do Polek ani do Rosjanek, Angielek.... więc może Mongolia byłaby dla ciebie odpowiednim krajem zamieszkania, albo Laponia - samotność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:16 ty utożsamiasz się ze wszystkimi babochłopami świata, jak rozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Już przestańcie z tymi babochłopami,.rozumiem że Marylin Monroe rano bez makijażu byłaby babochłopem? I w ogóle te broniące makijażu niczym lwice swoich małych, chyba wstydzą się swojego odbicia w lustrze bez makijażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękno nosimy w sobie, nie na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma wspólnego piękno z makijażem? Prawdziwa uroda nie potrzebuje niczego. Nie maluję się i jestem ładna wiele razy mężczyźni zaczepiali na ulicy chcieli sie umówić. Jak masz ladna cerę i ładne włosy plus dobra figurę to po co makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne ?maja makijaz?zadbane?ale nikt tu nic nie pisze o tym ze przenosza droga plciowa rozne choroby weneryczne!ze sie pu szczaja ze wszystkimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marylin Monroe też się malowała, pewnie nie była prawdziwym pięknem jak niektóre kafeterianki, a może nie mogła na siebie patrzeć rano w lustrze. Na pewno jednak nie była babochłopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nie było jestem facetem i nie wiem co ma wspólnego piękno z makijażem.Na ulicy nie obejrze się za kobieta bez makijażu, bo kobieta musi wygladac jak kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
No tak, bo przecież makijaż zakrywa ten męski zarost , wąsy, zmniejsza nos i kształt całej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze, że sobie się podobasz, a facetom na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
No, ja zawsze słyszę "ta mi się nie podoba, bo nie ma podkładu, kresek na powiekach ani umalowanych ust" - "ale zobacz, fajny ma tyłek i nogi" " - to co, ale nie ma podkładu! ":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty dziewczyno pieprzysz. Możesz się zapluc, zawarczec ale i tak nikt się za tob a nie obejrzy, nie zmienisz swiata na swoja posrana modle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Myślisz że ten twój post zmieni świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chcesz wmowic, ze kobieta to smiec i jeden kompleks jesli się maluje + ciuchy, buty na obcasie, a to nie jest prawda, wiec schowaj swoje poglądy tam gdzie slonce nie dochodzi i won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Ale manipulujesz. Nie ma to jak przeinaczanie czyichś słów na swoją modłę. Jeśli już to mówię że frustratkami są te, co zamiast uszanować i zrozumieć czyjąś opinię, atakują wyzwiskami, bo tę opinię biorą jako zamach na własną godność i projektują rzeczywistość stwierdzeniami "nikt się za Tobą nie obejrzy, na pewno jesteś brzydka, gruba i pryszczata" :-D to jest prawdziwy problem kafe. A nie wyrażanie swojej opinii na jakiś temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zalosna, to ty manipulujesz i wyzywasz wszystkich co maja inne zdanie, oraz obrazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu ta Wasza dyskusja. Atrakcyjność to nie makijaż albo go brak tylko całokształt. Zadbane ciało,regularne rysy,ładna cera, włosy. Jedne przyciągają wzrok mając na sobie makijaż, sukienkę i buty na obcasie, inne dżinsy, baleriny i opaloną piegowatą buzię bez makijażu. 'Hogata' choćby nie wiadomo ile makijażu nałożyła nie przeistoczy się w piękność, a ładna dziewczyna saute nie będzie widziana jako niewarta uwagi. Dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiedziałam mężowi o tej dyskusji, .....wyśmiał te, co to saute uważają się za piękne i warte uwagi i powiedział, że to ich pobozne życzenia tylko.Tez uważam, że jakas maniaczka prowadzi dyskusje w kilku osobach i usiłuje zakrzyczeć zadbane laski z makijażem. Raczej należy podziwiać te, którym się chce, a nie te inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×