Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Julia no właśnie trudności z przyjęciem Niuni nie ma, najgorsze to, że nie chce się rozwijać. Sle myślę, że nue tym razem. TSH mam na poziomie 0,5. Niby norma dla kobiet w ciąży 0,2-3,5. Na razie zostaję z dawką 25 na pewno jeszcze podskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - gratulacje, oby pięknie rosła :) X Biedronka- piękny sen, życzę żeby stał sie rzeczywistością, moze procedura ivf nie będzie potrzebna. X Nadzieja- moze to implantacyjne plamienie ale czy nie za szybko ? X Kkahha- bosko ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka - gratulacje, oby pięknie rosła :) X Biedronka- piękny sen, życzę żeby stał sie rzeczywistością, moze procedura ivf nie będzie potrzebna. X Nadzieja- moze to implantacyjne plamienie ale czy nie za szybko ? X Kkahha- bosko ! :* Zocha82 P.s. Forum znów sie zacina ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko oby Twe słowa były prorocze:) Twoje siłacze też pokażą swoją klasę, jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie!!! mam pytanie do pań które miały transfer w kolejnym cyklu niż punkcja. jak to wyglądało? ja właśnie jestem na tabletkach anty mam jeszcze na 21dni a w 16 dc mam się zgłosić na usg. Wychodzi na to,że transfer będzie dopiero w sierpniu? *** W niedzielę zostałam matką chrzestną- cieszę się jak małe dziecko,bo w jakimś stopniu zostałam matką. Mam ogromne nadzieje,że kiedyś i mnie spotka taka radość. Zuzka- gratulacje,aby beta tylko wzrastała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka :) super!!!! Tak czułam jak napisałaś o tym plamieniu małym ze to implantacja :) trzymam kciuki! x Za betujące w najbliższym czasie równie mocne kciuki!!! x A ja poproszę jutro za mnie bo mam wizytę :) Pixi także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Tosiaa nie kojarzę żeby któraś z dziewczyn pochodziła do criotransferu w cyklu po tabletkach anty. Przeważnie podchodzi się na cyklu z estrofemem i transfer jest ok. 20 dc. Wiesz co z Twoimi zarodkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja to na pewno plamienie implantacyjne! Zuzka miała jeszcze wcześniej. Na Twoim miejscu już bym się cieszyła! Toosia dziwne że jesteś na antkach przed crio. Ciekawe po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja to pewnie plamienie implantacyjne..ja też takie miałam tylko,że w późniejszym terminie... Głowa do góry!!I włączamy pozytywne myślenie!!Bo jak nie to się przejadę do Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Zuzka1212 no to pięknie! mamy kolejnego maluszka ;) ```Biedrona1979 ten sen z pewnością się spełni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe, Zocha82 - :* x Nadziejka - wizyta w czwartek o 15 ;) a Tobie Kochana życzę duuużo spokoju, to takie płytkie życzenie wiem, ale tak bardzo potrzebne po tych wszystkich przejściach. Mimo wszystko włącz pozytywne myślenie. Nieustannie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko rzeczywiście to może być implantacyjne. Ja miałam w 2dpt. Czytałam, że takie plamienia występują 6-8 dzień po owulacji u 20-30% kobiet. Xxxxx Darkness, Małamii czekam na was;) Xxxxx Jutro kciukasy za Doremido i Pixi;) Xxxxx Jeszcze raz dziękuję i proszę o kolejne pozytywne fluidki, wierzące za modlitwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo - trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę Zuzka- gratulacje !!! Nadzieja78- wiem że nie jest łatwo być spokojnym w takich chwilach, ale postaraj się myśleć pozytywnie. Miłego dnia dziewczyny, w Gdańsku w końcu piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Zuzka1212 kochana gratulacje:) _Nadziejko błagam o pozytywne myśli kochana:) _Biedronko oj ja miałam wiele takich snów i w każdym był syn...w jednym śnie byłam strasznie wkurzona,bo ktoś bez mojej wiedzy dał synkowi inne imię niż te które ja wybrałam i czułam taką złość,że masakra....ech czacha człowieka jest niesamowita....wierze,że ten sen był dla Ciebie proroczy:) _Doremido,Piksi trzymam kciukasy:) _ZosiaD i Milita czy Wy jesteście na naszym fb? bo mam do Was malutki romansik.... Oj u mnie dziś też w końcu piękna pogoda i niech taka już zostanie do końca wakacji albo i jeszcze dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka u mnie tez bylo 2 dpt :-) czytałam gdzieś ze blastki tak szybko sie zagnieżdżają.. W poprzedniej ciąży mialam plamienie implantacyjne a to bylo podobne. Brzuch wciąż muli, jak ja tego nienawidzę, wiecie dlaczego.. moje nastawienie jest pozytywne choćby nie wiem co, ale kikusia mozesz podjechać ;-) Doremido będę z Wami myślami na wizycie, Diksi co tak zamilkłaś na tym wolnym :-) ? Nel , mamy nadzieję ze u Was wszystko dobrze ? Biedronka jutro o 15 wszystkie wspieramy Cię myślami ! dziękuję wszystkim za dobre słowo :-) piękna pogoda oby trwala jak najdłużej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia858 kciuki zaciśnięte za dzisiejsze testowanko :-) Pingwin zaglądasz tu jeszcze? Daj znac po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda dopiero spojrzałam na Twoja stopkę to Ty w piątek bedziesz miala włączona juz właściwą stymulację zapewne :-) to może weź parę dni wolnego wtedy , bo podglądów będzie kilka ze trzy albo cztery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78, zgadza się od piątku zaczynam stymulację, wolnego nie dostanę, po pierwsze niedawno wróciłam z L4, po drugie mamy teraz duże zlecenie nie wyrabiamy się z terminami. Informowałam szefa że w tym miesiącu mam kilka wizyt i będę się spóźniała, odpowiedział mi że jak nie będę potrzebna to nawet nie zauważy że mnie nie ma, a jak będę potrzebna to będzie zły. Wychodzi na to że będzie zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Miałam trochę zaległości forumowych, ale już nadrobiłam, jakoś ostatnio zabrakło czasu na forum. * Nadzieja i Darkness, mimo że nie czytałam przez 2 dni to myślę o Was i trzymam cały czas kciuki :) * Biedronka i DoReMiDo za wasze wizyty również trzymam :) * Zuzka1212 serdecznie gratuluję i trzymam kciuki, żeby tym razem było wszystko dobrze :) * Od dzisiaj zaczynam urlop, może uda mi się trochę oczyścić umysł... W piątek byłam u siebie u gin na NFZ, trochę bałam się tej wizyty, ale nie potrzebnie. Dostaliśmy skierowania do Poradni Genetycznej na NFZ. W poniedziałek zadzwoniłam i bardzo się zdziwiłam... Miła pani powiedziała mi, że rejestrują na grudzień, ale z pewnego względu postara się dla mnie znaleźć wcześniejszy termin... Znalazła na 22 lipca. Byłam bardzo zaskoczona, że tak wcześnie. Niestety po powrocie do domu i rozmowie z M moje zadowolenie zmalało. Już myślałam, że będę musiała odwołać wizytę. Chyba jednak tak się nie stanie... Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita jak byłam w ciąży to mój dr polecał mi na wzdęcia Trilac. Nie wiem czy działa, bo nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn z Poznania i okolic. Czy któraś była w Poradni Genetycznej Genesis lub słyszała o niej i o lekarzach tam przyjmujących jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej Kochane :) Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. Tak jak pisały inne dziewczyny - L4 wcale nie oznacza więcej czasu ;) Ale jestem w miarę na bieżąco z czytaniem, więc: ~ Nadziejko, Darkness - strasznie się cieszę że Wasze Maluszki są już z Wami, z całych sił trzymam kciuki, aby zadomowiły się najbliższe ponad 8 m-cy :) ~ Griszankaanka, MH1, Milita, Azurro, Zosia.D, Kikusia, DoReMiDo, Szmacioszka, Piksi Diksi, Nel 31, Kkaha i inne Brzuchatki - super że u Was wszystko pięknie się rozwija. Dbajcie o siebie i dużo odpoczywajcie :) ~ Zuzka1212 - Gratuluję z całego serducha!!! Oby już teraz wszystko szło po Twojej (i naszej) myśli, życzę samych spokojnych chwil! ~ Biedronko, Julio :) Wiecie że niezmiennie życzę Wam jak najlepiej i wierzę że teraz Wasze leczenie przyniesie wspaniałe skutki. Tak pięknie świeci słonko, więc musi zaświecić na Waszej drodze do szczęścia :) Ściskam Was serdecznie ❤️ ~ Aniu1602 - życzę Ci aby urlop dał Ci dużo odpoczynku, nie tylko od pracy, ale od wszystkiego złego co się ostatnio zadziało. Nie dziwię się że zaskoczył Cię tak wczesny termin wizyty w poradni - prawie jak 6 w totka ;) Mam nadzieję, że pomogą Wam i zasypiesz nas tu samymi dobrymi wiadomościami :) ~ Za wszystkie Kobietki które podchodzą teraz do IUI i IVF niezmiennie trzymam mocno kciuki! ~ A my byliśmy wczoraj na badaniu prenatalnym i wszystko z Maluszkiem jest ok. Na początku wypiął się pupą i w ogóle nie chciał dać się zbadać... Musieliśmy przerwać, poszliśmy na pobranie krwi, pochodziłam trochę po korytarzu, a M gadał do brzucha i prosił żeby nam tego nie robił i się obrócił ;) Jak wróciliśmy do gabinetu Maluch leżał już boczkiem i dał się pięknie zbadać. Póki co nie ma żadnego powodu do niepokoju, śmiesznie machał rączkami i nóżkami, a filmik z usg oglądałam już chyba z 20 razy. Piękny widok. No i pokazał nam co ma między nóżkami... zasilamy armię forumowych chłopaczków :D Termin porodu cały czas mam wyznaczany na 7.01.2016, więc chyba już tak zostanie. Życzę Wam wszystkim pięknego dnia!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalot numer 1 zaliczony! Ale co z tego, nic mi to nie dało tylko zła jestem. Nadal nic nie wiem. Pani w recepcji poinformowała mnie natomiast że nowe kwalifikacje ruszyły. No wiecie co? Fajnie że ruszyły Ale dlaczego druga procedura nie? Oceniają nas jako niższy potencjał powodzenia? No świetnie. Ręce mi opadły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia nie powinno tak być..siedząc w poczekalni w Artemidzie slyszalam jak pani informowala przez Tel kogoś ze z kwalifijacja nie może zwlekać bo później nie będzie miejsc ze względu na pierwszeństwo kriotransferow, potem dokończenie procedury..to chyba wszędzie powinno byc tak samo ? Nie poddawaj się. Pamiętaj naloty do skutku :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merenka dużo zdrówka dla Was :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Marzenka, dziěki za pamięć, fajnie, że u Ciebie wszystko ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Marenka miało być, ah te telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie tu kilka dni a tu tyle do czytania :).Mialam weselicho u mojej siostry.Musialam jej pomoc bo wiecie remiza...ale bylo bardzo fajnie:)A w ta sobote jade w gory z kolezanka z klubu na 4 dni:).Pozniej pojade z mezulkiem nad morze :). x Zuzka gratulacje x Biedrona trzymam kciuki i daj znac x doremido Za ciebie rowniez trzymam kciuki i bedzie wszystko okej ale daj znac x Darkness i Nadzieje nieustannie trzymam kciuki x duzo jest tu nas ze troche pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny chciałam się przylaczyc do tego tematu. Mam nadzieje,że mogę. Próby starań naturalnymi metodami bez skutku. Po przeprowadzonym wymrażaniu nadżerki mam problemy. 04.07. będę miała IUI. Obecnie biorę hormony. Jestem pozytywnie nastawiona. Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×