Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Malamii i Hexe bo to też chyba zalezy czy ma być ze scratchingiem czy bez. Ale nie wiem dokładnie. Ja mam 21dc. darkness no to super, trzymamy kciuki za przyrost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nel - trzymam mocno kciuki, wierze, ze bedzie dobrze ...będź spokojna i cierpliwa i dbaj o siebie :* Biedronka :)) tak sie ciesze, wyszukiwałam Twojego postu z dobra wiadomością i znalazłam :))) trzymałam kciuki za sukces i wreszcie!! Ale za te ceregiele powinni Ci wypłącić szkodliwe i wysłać na sponsorowane wakacje, o :P borofka witaj :) jak poczytasz nasze posty to zobaczysz ze nami tez targaja skrajne emocje i czasem musimy nawzajem kopnąć sie w d*** ;) Zuzka 1212 wspaniały wynik , dbaj i Was :) Małami - przytulam mocno...cieszę się , że szybko powstałaś, nie poddawaj sie :* Szmacioszka jak sie masz? ciesze sie , ze stresująca sytuacja minęła i niech juz nie dzieje sie nic złego! :) Juilia 83 - taki Kochany M to skarb :)) KKinia - Kochana, ściskam Cie mocno! Bądż dizelan wtedy gdy uznasz ze juz czas ale za długo nei pozwolimy Ci sie smucić :* Kkaha - ciesze sei ze sytuacja opanowana :) Griszanka - rozbawiłaś mnei z tą woda ;P myślałąm, ze tylko ja mieszkam w toalecie i wylewa mi sie uszami :D z ledwoscia dociagam do 3 litrow, meka to dla mnie okrutna ale dam rade ;) A Twoje modły wysłuchane zostały, u mnei dzis padało :D Darkness - ależ Ty napięcie generujesz tu ;P CIESZE SIE GROMNIE!! :))))) GRATULACJE to wspaniałą nowina :))) nie wolno Ci teraz negatywnie myśleć....jupiiiii :))))) Nadzieja jak sie masz? :) ja Wam poweim, ze nie wiem o co chodzi z upałami :D ja leżałam pod kocem....serio...jakies chorobsko mnei wzieło i marzłam....z nosa wodospad...łeb jak sklep.....ale dzis juz wróciłam do żywych :) ściskam Was wszystkie :) moooocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness no to gratuluje, kochana a pochwal sie jakke to cyferki :) U mnie gin robil histeroskopie do polowy cyklu, bo w razie gdyby udalo sie poczac dzieciatko, to moglby tylko zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darknes:* pieknie, niech zdrowo rosnie kropek albo kropki:) jaka cyfra?:) nadziejko teraz ty:) justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness ale Ty jestes tajemnicza...nawet nie podałaś cyferek:P To trzymamy dalej kciuki żeby beta do środy wzrosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37,8mIU/ml ... według mojego laboratorium norma dla 3 tyg (5,8 - 71,2) 4 tyg (9,5 - 750) Trochę się martwię, bo dziewczyny pisały już o dużo większych wartościach, ale może Kruszynka długo błądziła szukając najlepszego miejsca :D O 18 wizyta i zobaczą co lekarz powie... M... jak to w jego stylu (żart na poziomie :P) po zobaczeniu wyniku powiedział "Czyli, jesteś w ciąży ... no dobra ... wychowa się " ... i ten szelmowski uśmiech ... nie było tak jak w filmach ... ale oczy śmiały mu się jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Darkness :-D, trzymam kciuki za środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness który to u Ciebie dpt ? Skoro mieści sie w normach to jest ok, Trzymam kciuki ! Twój m to typowy facet, mój też tak okazuje radość ;-) Skoro dzis jest mój 7dpt a nie 8 jak myslalam to nie ma sensu jeszcze iść na betę a potem sie stresować , juz to przerabiałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie popadalo i sie ochłodziło a ja dzis zle sie czuje nie mam cisnieniomierza więc nie wiem jakie jest ciśnienie a mam wypieki na twarzy a zimne dlonie i stopy leże i pije, pije i sikam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - transfer 25.06 zatem o ile dobrze wszystko policzyłam to jest dzisiaj 11dpt. Jestem dobrej myśli, bo transfer miałam ok południa, a badanie dzisiaj rano o 7.15 więc nie minęło 11 pełnych dni :) Boszeeeeeee ... cieszę się i drżę ... po 16 latach jestem znów w ciąży ... to się dzieje naprawdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness Kochana gratulacje:*:*:* Teraz odpoczywaj i dbaj o siebie i maleństwo:) No to teraz kolej na Nadzieję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness bardzo ladno cyferki. Nie porownuj sie do innych, wszystko jest ok, najwazniejsze, ze dodatnia :) Za dwa dni przekroczy 80 :D Nadziejo nie ma co sie spieszyc, spokojnie zaczekaj do 10 dpt i nie daj sie nakrecic :) Tylko spokoj i rozsadek, a wplywu na wynik i tak nie masz juz zadnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha82
Darkness- super, nie puszczam kciuków do środy, najważniejszy jest przyrost. Vvv Nadzieja- podziwiam Cie za cierpliwość, ale tez rozumiem, ze nie chcesz za wcześnie testować , by nie zapeszyć. Vvv Pati- teraz tylko spokój i wypoczynek, a 2tyg szybko zlecą. Vvv Biedronka- super, ze ruszasz. Ale najpierw wypoczniesz na wakacjach? Vvv Julia- dzielna jesteś, daj znać po 2 podejściu do dr. Vvv Piksidiksi- a jak sie czujesz? Pracujesz jeszcze? Vvv Tak dużo Nas jest, ze juz czasem nie ogarniam, ale za wszystkie mocno trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Lilianka udanego wypoczynku zycze! ```kkahha :) ```Pati368 kiuki zaciśnięte! ```griszankaanka ja też siedziałam w weekend pozamykana w domu i mazyłam o tym żeby te upały w końcu się skończyły. dzisiaj w nocy zaczął padać deszcz. niestety ja wcale leiej się nie poczułam. alergia mnie męczy więc spałam z mokrym ręcznikiem na twarzy :/ ```darkness77 jestem spokojna. wiem, że w końcu przyszedł Twoj czas. będzie już tylko lepiej. gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksi, Griszanka - :*:*:* x Piksi - cieszę się, że już wypoczywasz na L4 :) w końcu zwolnisz trochę ;) x Darkness - gratulacje :D życzę duuużo spokoju :) x Zocha82 - w czwartek idę po rozpiskę stymulacji i wkrótce ruszymy pełną parą.. Cieszę się i jednocześnie ogarnia mnie strach ;) A Wy jaki macie plan? Kiedy ruszasz po Śnieżynki? x My z M. zdecydowaliśmy dziś o mrożeniu komóreczek.. Jeżeli jakieś będą ;) W przypadku gdy scenariusz się nie powtórzy i osiągniemy zarodeczki to na bank nie zdążymy skorzystać z 3 procedur w rządówce, dlatego chyba lepiej mieć alternatywę w takiej postaci.. Oczywiście myślę pozytywnie, że trzecia procedura nie będzie potrzebna bo już będę w ciąży, ale nie ukrywam, że ostatnio jakoś ciężko mi się myśli pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness - noooooooooooo :))) Cieszę się przeogromnie, gratuluję i ściskam serdecznie! Życzę spokojnych 8 m-cy i szcześliwego rozwiązania. Za resztę niezmiennie trzymam kciuki ;) Pozdrawiam!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wykupiłam Menopur i zdążyłam już zwątpić, bo na opakowaniu jak wół stoi, że przed rozrobieniem trzymać w lodówce, po rozrobieniu poniżej 25 st., a lekarz mówił odwrotnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrona1979 oczywiście nie ma innej opcji jak tylko taka, że mrożenie się nie przyda ale.... uważam, że to bardzo dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoremiDo
Hey, Czytam na bieżąco ale weekend minął mi bardzo szybko, bo byla siostra z rodziną. x Mała mi :( kochana walczymy dalej! Dobrze ze masz plan i jak to mówią to kwestia czasu! Licze ze z Pierwszym kolejnym transferem pochwalisz się wysoka beta :) x Szmacioszka ciesze się ze u ciebie wszystko ok :) Masz juz termin badan przesiewowych?? x Julka - przykro mi ze jeszcze czekacie i naprawde nie wiem czemu nowe pary maja pierszenstwo. Odpisali cos z MZ?? x Biedrona :) bardzo sie ciesze z kfalifikacji :) nie wiem czy juz to pisalam czy nie....ale napisze jeszcze raz! Bedzie dobrze! x Darkness :) gratulacje kochana :) trzymam mocno kciuki za DUZY przyrost :) x Merenka piękna fotka przy nicku :) x Girszanka to już tuz tuz :) x w niedziele pierwszy raz byłam nad jeziorem 2 h tylko, od 10 bylo troche chmurek nawet, oczywiście filtr i kapelusz :) 2 raz weszłam do wody. Myślicie ze powinno sie rezygnować z kąpieli?? tak sie zastanowiłam ze i tak mam jakieś male bakterie i biorę codziennie albo krem na podwyższenie ph albo lactovaginal, wiec to chyba i tak jest ochrona?? nie wiem już nie chciałam pisac do gin bo uznał by naprawdę mnie za matkę panikarę :) a z piciem tej wody to ja mam problem....jak staram sie wiecej pic to mi nie dobrze...chociaz i tak mdlosci juz przechodzą i są słabsze....ale chyba za mało pije tej wody :( chociaz robie sobie to z cytryna, to ze swieza mieta....ehhh musze chyba sie bardziej pilnować. A brzuszek mi sie ciut zaokraglił :) Za wszystkie trzymam kciuki, niezależnie od etapu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Witajcie Kochane! Darkness- aaaaa hura hura! Gratuluję :) Proszę się nie stresować- wszystko będzie dobrze :) x Nadzieja- oj oj oj ktoś tu ma złe myśli! Przywracam Panią do porządku! Proszę myśleć pozytywnie- zobacz na Darkness :) Pozytywne myślenie dało jej ciążową bete i u Ciebie też tak będzie! :) Trzymam kciuki nieustannie :*:*:* x Biedrona :*:*:* Kochana jesteś wyjątkowa! Jak stymulację połączysz z takim relaksem to musi być dobrze- nie ma innej opcji :) Trzymam za Ciebie kciuki! :) x Julia- kochana wierzę, że za chwilę zaczniesz stymulację ;) x Ania1602- ja byłam w genesis, ale w Zielonej Górze, bo w styczniu termin tam był na maj, a w Poznaniu na lipiec. Masz wyjątkowo szybki termin :) Super! :) Generalnie wydaje mi się, że to jedna z najlepszych poradni genetycznych, więc nic się nie martw- trafiłaś w dobre ręce :) Nam na nfz zrobili kariotypy, a M. z uwagi na obniżone parametry nasienia miał jeszcze CFTHR? Albo jakoś inaczej się to nazywało- niestety nie pamiętam. W każdym razie było to coś związane z mukowiscydozą. Powodzenia! x Przepraszam, że nie odniosę się do każdej, ale jest Was tak dużo i jak nadrobiłam cały tydzień to już wszystko mi się pomieszało co kto gdzie jak i dlaczego :( Za wszystkie trzymam mocno kciuki! x Po pierwsze- przepraszam za mój ostatni brak odzewu... Dzisiaj wszystko nadrobiłam (zajęło mi to sporo czasu!) i widziałam, że wywoływałyście mnie... Po tym wszystkim zmieniliśmy z M. sposób myślenia o przyszłości... W ciągu tygodnia znaleźliśmy nasze nowe miejsce na ziemi :) i już nawet je kupiliśmy :):):) Zaczynamy nowy rozdział... Nie- nie poddajemy się :) Ale nie czekamy już tylko na bobasa... Oboj***ardzo tego pragniemy, ale póki co całą naszą miłość przelewamy na dzieci naszego rodzeństwa i znajomych :) Wiem, że niektóre ze staraczek mają z tym problem, ale ja po prostu kocham wszystkie dzieci i zawsze za nimi bardzo tęsknię i uwielbiam spotkania z nimi :) Tak już mam, a nasz problem mi w tym nie przeszkadza. Nawet jeśli los sprawi, że nigdy własnych dzieci nie będę miała to znajoma ostatnio powiedziała mi, że wszystkie dzieci na świecie traktuję jak swoje, więc już mam ich sporą gromadkę :) Może coś w tym jest :) Jeśli chodzi o nasze dalsze kroki to póki co umówiłam się do mojego dr na wizytę kontrolną i ponownie poruszymy temat laparoskopii. Chciałabym ją zrobić przed kolejną stymulacją. Ostatnio spotkałam znajomą, która ponad 4 lata czekała na swój maleńki cud. Przeszła kilka inseminacji, w końcu zdecydowała się na laparoskopię i to był strzał w dziesiątkę. Okazało się, że po usunięciu wyrostka (w tym samym szpitalu i przez tego samego chirurga co ja miałam!) utworzyły się jakieś zrosty, które nie pozwalały na prawidłową owulację (u niej nie zawsze pękał pęcherzyk). 4 miesiące po laparoskopii zaszła naturalnie w ciążę. Nie twierdzę, że u mnie laparoskopia na pewno coś wykaże, ale skoro mam 26 lat i w tylu pęcherzykach znaleziono tylko jedną komórkę jajową to musi być coś nie tak... No chyba, że po prostu leki do stymulacji na mnie nie zadziałały prawidłowo... Na chwilę obecną nie jestem w stanie podejść do kolejnej stymulacji... Za bardzo się boję kolejnej porażki? Może trochę... Ostatnio doszłam do wniosku, że chyba psychicznie nie byłam jeszcze gotowa na ivf... Niedawno któraś z Was o tym pisała- nie podejmujcie decyzji pochopnie! My pojechaliśmy na wizytę do Gamety z takim zamiarem... ale do dzisiaj pamiętam w jakim byłam szoku, że tak od razu mamy zacząć... Ja chyba wtedy liczyłam na to, że usłyszę od dr "macie jeszcze czas, próbujcie naturalnie". A usłyszałam "nie ma na co czekać, z takimi parametrami nie ma sensu podchodzić do iui". Miałam dużo dylematów co zrobię z nadmiarem zarodków... Tak, wiem, że zazwyczaj nie uzyskuje się ich dużo... Ale jednak niektórym udaje się za pierwszym razem i zostaje im 5... Nie można zakładać, że my na pewno tyle nie uzyskamy. Trzeba podjąć decyzję przed całą procedurą co zrobisz, gdy będzie tyle zarodków. Przynajmniej ja tak miałam... Uważam, że ivf to póki co najtrudniejsza decyzja w moim życiu... Nie mam absolutnie nic przeciwko tej procedurze, ale wewnętrznie trzeba być gotowym na taki krok. Musi to być decyzja pary, nie jednego z partnerów... x Zeszły tydzień byłam jeszcze na L4. Dopiero od środy zaczęłam do siebie dochodzić po punkcji. Któraś pisała, że ma uczulenie na luteinę (Doremido?). Możesz opisać jakie miałaś tego objawy? Ja zauważyłam, że brzuch bolał mocniej zawsze po zaaplikowaniu luteiny. We wtorek odstawiłam ją i zaczęłam brać duphaston (musiałam wywołać @). Od razu poczułam dużą różnicę i zdecydowanie mniejszy ból podbrzusza... Zbieg okoliczności czy faktycznie luteina mogła mi nie służyć? x Dzisiaj wróciłam do pracy... Znów mogę być pracoholikiem :D Znów pewnie będę pisać rzadziej, ale na pewno będę podczytywać! x I jeszcze jedno :) Udało mi się uzyskać wyniki hormonów... I w sobotę poziom estradiolu wynosił 1101 pg/ml, wieczorem przyjęłam ostatnią dawkę menopuru i we wtorek o 8 punkcja... Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka bardzo ładnie masz poukładane w główce :-) i jestem pewna ze będziesz super mamą dla własnego maluszka i to szybciej niż sie spodziewasz.. Dla porównania mój estradiol w dzień podania ovitrelle wynosil 1600 i bylo 5 komórek, jedną mi podano, jedną w fazie blastocysty mieli zamiar mrozić po transferze a trzy jeszcze oglądali.. Więc nie rozumiem dlaczego tak stalo sie u Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diksi, Justyna, Kikusia, Zocha , Malamii dziekuje za wsparcie Malena lekarz się pomylil, po rozrobieniu nie trzymamy w lodówce.. Lilianka udanego urlopu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
DoReMiDo, tak mam badania 17 lipca, jeśli dotrwam. Ja nie miałam w ogóle mdłości, dużo piję i spędzam czasu w toalecie i mam 5kg mniej. Ale to akurat dobrze, bo do szczupłych nie należę. Niestety znów mam przymusowe leżakowanie, brzuch pobolewa i strasznie mnie to stresuje. Nel, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
DoReMiDo jeśli chodzi o kąpiele, to pytałam gin i mówiła, że jak biorę leki dopochwowo, to odradza, bo może się jakaś infekcja wdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* darkness77 gratulacje :) Bardzo się cieszę i oczywiście trzymam kciuki za przyrost. * MiśkaD dziękuję za opinię na temat Genesis. * Nadzieja78 oby do czwartku. Trzymam kciuki, myślę że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness super kochana!!!!:) nie ważne cyferki, ważny przyrost - masz przykład Mility. Xxxx Nadziejko mi Menopuru po otwarciu nie kazali trzymać w lodówce Xxxx Pozdrawiam wszystkie z Mazur;) jutro lecimy na kajaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja M zastanawialam sie ostatnio co u Ciebie i co dzialacie. Widze ze tez uczysz sie cierpliwosci. Oby do wrzesnia! Zocha 82 tak tak zdam relacje w srode. A co u Ciebie? Kiedy bedziesz w dwupaku? Skanusia a kiedy Ty mialas histerokopię? W sensie ktorego dnia cyklu? Jak to wszystko wygladalo i czy wszystko ok wyszlo? DoReMiDo jeszcze nie odpisali, ale napisalam dopiero wczoraj. Fajnie ze brzuszek sie zaokrągla:) Miska D nie odzywalas sie ale, jak juz to sie rozpisalas tu nam:) Gratuluje nowego etapu! Zycze udanego urządzania się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7.07. asuleczkaj - wizyta po nieudanej IUI 8.07. Magda7814 - podglad przed IVF 8.07. darkness77-powtorka bety 9.07. malami89 - wizyta 9.07. Biedronka - wizyta - rozpisanie stymulacji 10.07. Nadzieja - testowanie po IVF 10.07. Ada83 - testowanie po IUI 16.07. malena5 - podgląd przed IVF 17.07. a_gusia88 - rozpoczęcie stymulacji do IVF 18.07. Pati368 - testowanie po IUI 21.07. julia83 - scratching z histeroskopią 23.07. Pingwin123 - criotransfer X CIĘŻARÓWKI:. Griszankaanka ciaża po IVF TP. 06.08.2015 /chłopiec/ Iza0505 TP. 07.08.2015(ciąża po 2 IUI) /chłopiec/ gośćx TP. 08.09.2015 /chłopiec/ Azzurro TP. 23.09. (ciąża naturalna) /chłopiec/ MH1 ciąża po IVF - TP. 22.10.2015 /dziewczynka/ Milita ciąża po IVF TP. 24.10.2015 /chłopiec/ Kikusia84 ciąża po IVF TP.12.12.2015 Zosia D. ciąża po IVF TP.14.12.2015 Merenka ciąza po IVF 7.01.2016 /chłopiec/ DoReMiDo - ciąża po IVF TP.23.01.2016 Szmacioszka - ciąża po IVF Piksi Diksi - ciąża naturalna Nel 31 - ciąża po IVF KKahha - ciąża po IVF X MALUSZKI Lilianka31 TP. 18.02.2015 (ciąża naturalna) /LILA/ Alexewl TP. 11.03.2015 (ciąża naturalna) 2.03. /synuś/ Justyna (ciąża po IVF) 2.03.15 /Szymon i Wojtuś/ Niecierpliwa TP. 30.03.2015(ciąża naturalna) /Franek/ Kateus 14.04.2015 /Marysia/ X UDANE IUI: ola855 1 IUI, Nevada 2 IUI, kkasiaa 1 IUI, ewa270 1 IUI, Pheebe 1 IUI, elua 1 IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×