Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
darkness mądra babka z Ciebie a takie rzeczy tu wypisujesz!jaka stara! stara to jest moja babcia a nie Ty i kolejne podejscie bedzie pomyslne zobaczysz:* justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf, już trzymam kciuki za udaną punkcję. No i oby jednak transfer był od razu teraz ;) Rafka, pewnie dlatego, że masz już wszystkie recepty. Ja dopiero biorę gonapeptyl jutro i 18 idę na kontrolę i wtedy dostanę receptę na stymulację, którą zaczynam od 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc tropem Biedronki odnośnie wypoczynku ja znów wyleguje się na Mazurach. Jest taka pogoda że nie sposób było tego nie wykorzystac. Niestety w czwartek musimy wracać bo wizyta, pojedziemy prosto do Gamety. Golf powodzenia jutro na punkcji! Biedronka w czwartek wszystkiego się pewnie dowiem, ale przewiduje kłucie od 18 sierpnia jeśli @ przyjdzie w terminie no i jeśli dr zdecyduje że zaczynam 1dc. Asiuleczkaj mnie też nic nie bolało podczas stymulacji, dopiero po punkcji mnie wzdelo, ale obyło się bez bólu. Zatem nie martw się. Każdy przypadek inny. Kalendarz ogarniam na bieżąco. Jak widzę jakąś datę to od razu edytuje kalendarz na pierwszej stronie, ale dzięki Ananasowa za ten order:) Darkness zbiera Ci się za takie brednie:P Trzymamy kciuki za crio! Zocha no to oby do września! Pozdrawiam ciezaroweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki :) Melena - gratulacje :D Julia - nasza Ize trzebaby bylo przepisac z ciezarowek do mamusiek. Franus urodzil sie 28 lipca ;) Darkness, za to "jesfesmy za starzy" trzeba przelozyc Cie przez kolano i sprac dupsko. Ledwo wytarla mleko spod nosa i chcialaby byc juz taka stara. Pamietaj wszystko jest w glowie ;) Z ta oliwka to tez bylam zaskoczona - dowiedzialam sie o tym w ciazy. Na mokro nawilza glebsze warstwy skory, a na sucho tylko wierzchni naskorek i jest zupelnie nieefektywna. Na sucho to tylko kremy i balsamy :) Jak to polozne mowily, jest to bardzo czesty blad przy pielegnacji malucha, ze smaruja oliwka po wytarciu brzdaca. Ja podczas stymulacji czulam sie swietnie, specjalnie nie mialam zadnego dyskomfortu, czasami mialam jakies lekkie klucie, ale nie bylo to specjalnie uciazliwe. Po punkcji tez nie czulam jakiegos wielkiego dyskomfortu. Wiecie, ze zapomnialam ile pobrali mi komoreczek, na pewno bylo wiecej jak 10, a 9 bylo dojrzalych ;) Pamiec dobra, ale krotka :p Wczoraj bylam na wizycie. Na KTG wylacznie slabe skurcze, nie ma oznak starzejacego sie lozyska. Podczas badania wyszlo, ze nic nie zwiastuje zblizajacego sie porodu, ani skurcze, ani szyjka, brak rozwarcia - mam jeszcze spokojnie ok tygodnia w dwupaku ;) Moj Karolek grzecznie spelnia wszystkie oczekiwania mamusi, przemecze jeszcze ten upal i niech wyskakuje skarbek - po co mamy sie meczyc oboje ;) Synus nie osiagnal jeszcze pulapu 3 kg - ciakwe czy dr sie nie myli, jezeli pomiar jest dobry, to za tydzien bedzie mial max 3150g. Moj okruszek. Mezu zwariowal, gada i bawi sie z brzuszkiem, jakby synus byl juz na zewnatrz. Normalnie rozwala mnie swoim podejsciem :D :D :D Pozdrawiam serdecznie i trzymam za wszystkie kciuki z calych sil 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Malenko jupiiiiiii :) dopiero przeczytałam Twoje info i az zapiszczalam z radosci (mam nadzieje ze nikogo nie obudzilam u mnie w domu ;) ) Widzisz Kochana, nasi "samotni wojownicy" dali rade, mialy podwojna motywacje. Gratuluje z całego serducha i zycze wszystkiego zdrowego! Oby cała Twoja ciąża przebiegla nuuudno i bez żadnych komplikacji. Dbaj o siebie i Malenstwo! Przepraszam Dziewczyny, ze tak sie nie odzywam, ale mam w tym tyg.gosci i wieczorkami padam z nog. Teraz udalo mi sie nadrobić co tam u Was, poki jeszcze wszyscy spia. U mnie wszystko ok, o 14 ide na badanie i tak jak pisala Doremido, 4 tyg. przerwy w badaniach dalo sie we znaki. Juz nie moge sie doczekać ;) Caly czas jednak o Was mysle: Griszankaanka oby upaly nie dawaly sie za mocno we znaki, to juz tylko kilka dni :) Wszystkie inne ciezaroweczki, zebyscie czuly sie dobrze i Malenstwa również, a wszystkie przyszle ciezaroweczki zeby ladnie sie stymulowaly i mialy duzo wiary i cierpliwości ;) Sciskam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuleczkaj g
Dziewczynki ja tak na szybko z tel o wizycie. Mam tylko 5 pęcherzyków. Dr nie kazała sie martwić ale troche mnie to niepokoi. Estradiol 778 to dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, też w weekend będę się relaksować ale w Beskidzie :) Stymulować się będę od 19 więc wypadnie nam pewnie transfer w podobnym czasie. Od dziś już na gonapeptylu. Griszankaanka jaki grzeczny Karolek ;) A mężuś musi wyglądać słodko. NIe wiem jak to z tymi pomiarami ale mojej kuzynce ostatnio mówili, że będzie dziecko prawie 4 kg a urodziła się niespełna 2,5 kg kruszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darkness masz racje jestescie za starzy:-), nie wiem skad u innych takie oburzenie:-), milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia ode mnie tez medal :-) na Mazurach pięknie i cudnie leżeć pod drzewkiem gdy od jeziorka dmucha wiaterek :-) Darkness jaka stara weź idź pobiegaj to od razu lepiej Ci się zrobi :-P Asiuleczkaj 5 wystarczy jak będą odpowiednich rozmiarów (18-21mm ) przeważnie takie pobierają, estradiol trochę maly, ale jeszcze urośnie. Zwiększyła Ci dawki leków ? Kiedy punkcja ? gość dlaczego twierdzisz ze są za starzy ? Dziewczyny to będzie Was kilka do stymulacji w drugiej połowie miesiąca :-) pozdrawiam Was wszystkie porzeczko jak na urlopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Dziewczyny, bardzo dziękuję za wszystko, ale ja nadal drżę o każdy dzień.. same wiecie jak jest... Jutro ponownie beta. x Asiuleczkaj, ja też nie zaszalałam z w kwestii pęcherzyków i bardzo się dziwiłam, że ich tak mało. Tylko estradiol chyba dość niski? x Iza82, faktycznie co do pomiarów dzieci, to dziwna sprawa, moja kuzynka urodziła wczoraj. Dziewczynka miała mieć ponad 4 kg, zrobili CC i dziecko tylko 2070...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja0526
Griszanka wielkie gratulacje, ze sie udalo :-) czasem sledzilam Twoj watek i wierzylam, ze wkoncu Ci sie uda. Trzymam kciuki za szczesliwi porod:-) a po porodzie trzeba cieszyc sie kazda chwila, bo czas pedzi jak szalony;-) ja tez niedawno przezywalam wszystkie rozczarowania i porazki a moj skarb za pare dni skonczy 11 miesiecy :-) kochamy go z mezem ponad wszystko:-* chodz nieraz dal nam dobrze popalic:-) Powodzenia dla Wszystkich oczekujacych, oby kazda z Was mogla przytulic swoje malenstwo, bo to jest cos pieknego cos nie do opisania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszankaanka chyba Ci nie odpowiedziałam ostatnio a pytałaś o to moje CRP, pierwszy wynik wyszedł mi 13, dostałam antybiotyk ale ginka kazała mi się wstrzymać z jego zażyciem i po 2 dniach powtórzyć badania, wynik wyszedł w okolicach 10 więc zaczęło spadać i w końcu nie zażyłam tego antybiotyku. Ten Twój syn to złoty chłopak i jaki grzeczny :) ja na swojego też nie mogę narzekać :) kopie mnie jak wariat :) <> Doremido jak ten czas leci :) brzuszek rośnie :) no i też ciekawa jestem kogo nosisz pod serduszkiem :) <> Malena5 to że drżysz to zupełnie normalny objaw, tak już będzie do samego końca a później jak maluszek będzie na świecie będzie dokładnie tak samo. W końcu to tak wystarany i wyczekany cud... <> W poniedziałek miałam usg połówkowe, synuś waży już 360 gram :) cały i zdrowy :) Wstydniś z niego i każde zdjęcie twarzy mamy z zasłoniętą rączką, ale ja i tak widzę ogromne podobieństwo do męża :) Dziecko grzeczne tylko matka wariuje, po pilnej konsultacji z neurologiem dostałam kilka zabiegów rehabilitacji na rozluźnienie mięśni twarzy, ponoć to jest powodem moich bóli między uchem a zębami, chwilami płaczę z bólu a paracetamol nie pomaga. Upały dolewają oliwy do ognia, ale nie narzekam. Jest dobrze, bo wiem że Wojtek ma się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Rybki moje Kochane, miałam telefon z labo. Mamy 5 zarodków klasy 4B w dobie 2. To dobrze czy źle? Jestem nastawiona pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie. Długo mnie nie było. Bardzo się cieszę, że trochę nas przybyło bo zerknęłam właśnie w Julkowy kalendarz. Malenka bo widzę, że ostatnia ogłosiłaś nowinę, wielkie gratulacje :) xxx My czujemy się świetnie. Byłam na wizycie i Synuś w zeszłym tygodniu miał już ponad kg. Kopie jak szalony jak tylko usiądę na dupsko, jak chodzę i coś robię to cisza. Chyba przyzwyczaił się do mojego dość intensywnego trybu życia. Oby takie samopoczucie było jak najdłużej bo energię mam za dwóch. Moja waga też stoi w miejscu, 7 miesiąc a jakieś ponad 3 kg dopiero przytyłam więc nie czuję się jakaś ociężała bo tylko mały brzuszek mam. Robię już wyprawkę i chodzę do szkoły rodzenia. Zwiedzaliśmy juz nawet szpital aby oswoić się ze wszystkim. Jestem pod wrażeniem bo wszystko tam takie przyjazne, przytulne, czyściutkie że można rodzić. Chcę urodzić naturalnie i wciąż się do tego psychicznie nastawiam, że mam nadzieję nie popsuje mi tych planów jakaś konieczna cesarka. xxx MH1 ja też miewałam dni, że miałam wrażenie że mi brzuch pęknie. Nie wiem czy to nie jest zależne też od tego jak maluszek się ułoży. Mi bardzo, bardzo pomaga basen. Zamieniłam ćwiczenia dla ciężarnych na sali właśnie basen i chodzę regularnie 2-3 razy w tygodniu. Super sprawa polecam Wam, idę rano a przez cały dzień po takim treningu czuję się jakbym w ciąży nie była. Przepłyniemy zawsze jakies 50 długości. Kręgosłup wtedy też wcale nie dokucza bo zdarzały się bóle. xxx a_gusia co u Ciebie? xxx Będę zaglądać co jakiś czas i nieustannie trzymam kciuki za Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
Malena5 - gratulacje - beta na pewno będzie ślicznie wzrastała i będzie wszystko dobrze :) Staram się w wolnej chwili Was podczytywać i trzymam za wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena będzie dobrze! Myśl pozytywnie. Zosia D. okropne to co piszesz? Dlaczego tak Ci się stało? Milita pewnie, że Cię pamiętam. Super wiadomości! I cieszę się, że taki pozytywizm i energia od Ciebie bije :0 Gdzie jest taki super szpital? Golf, daj znać co u Ciebie? Dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie mam szansę na awans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe super ze jest 5 :-) mrożą już czy czekają ? Ja się na tym nie znam, u mnie byla 5 dniowa blastocysta 2bb. ZosiaD :-) Milita :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Malena - gratulacje ! :) Jestem po kontrolnej wizycie przed transferem, nie jest pewne czy transfer będzie w tym cyklu, endometrium jest słabe :( w 14 dc jest 4, dr podwoił dawkę estrofenu i w poniedziałek kolejna wizyta . Na zimowisku mamy 2 blastocysty, jedna jest super bo klasy 4aa, a druga 3bb . Jak myślicie czy jest szansa że endomertium się poprawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~Malena gratuluje!!!! ~Doremido wszyscy mi mowis ze nie wygladam jakbym miala miec coreczke ale na usg nie ma zadnych watpliwosci. czasem zastanawiam sie czy moze stal sie cud i zaszlam natuarlnie...? nie wiem czy to na lekach wogole mozliwe ale jak patrze na nasz spis ciezarowek to naprawde sie nad tym zastanawiam? ~Golf trzymam kciuki. ~Griszanka mam nadzieje ze moj m tez oszaleje :) ~ ZosiaD. spokojmie :) pelen luz, ciesz sie pieknym okresem :) ~ Hexe to bardzo dobrze! ~Milita dawno Cie nie bylo! ciesze sie ze wszystko u Was w porzadku. ja mam jutro wizyte. ostatnio moja kruszynka miala jakies 980 g. mam +6kg. upal dokucza mi bardziej niznTobie bo jestem ze srodka PL. ~Sylka a jak tam Twoj sarbek rosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dojrzalych kom.:)czuje ok.Czekam na telefon i transfer bedzie.Bardzo sie z tego ciesze a balam sie ze bedzie odroczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dziekuje za mile slowa. Musielismy troche zaczekac, ale teraz jestesmy bardzo, bardzo szczesliwi - jak widzisz mezus juz oszalal ;) Iza oczywiscie te pomiary sa takie +/-. W ostatnim czasie mierzylo go 3 lekarzy, moj prowadzacy juz od jakiegos czasu wyliczyl, ze urodzi sie taki 3300g, drugi, to specjalista od prenatalnych i z tego co slyszalam, u niego max. blad pomiaru to ok 200-300g, a przewiduje, ze bedzie mial ok.3150, tylko trzeci, ktoremu raczej nie ufal powiedzial, ze bedzie tak ok.3500g. I badz tu madry. Z drugiej strony co slysze o bledach pomiarow, to raczej w druga strone, pomiary wychodza rozsadne 3400-3700, a rodza sie duze dzieci grubo ponad 4000g, to mnie przeraza... ZosiaD no wlasnie tak myslalam o tym Twoim CRP - ciazowa norma to do 15 i jest to zwiazane ze stanem fizjologicznym, wiec wynik 13 byl jak najbardziej ok. Niektorzy lekarze wychodza przed orgiestre i niepotrzebnie faszeruja nas lekami, a stanu zapalnego nie ma. Hexe bardzo ladny wynik, beda piekne mrozaczki, tyle, ze z mrozeniem czekaja do 5 doby. A kiedy transfer? Juz wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe, fantastycznie, ja miałam zarodek 4b i embriolog mówił, że bardzo ładny :-) x Golf, bardzo się cieszę, że transfer będzie :-) x Ja zmykam na urlop, a potem postaram się o zwolnienie, bardzo mi brzuch dokucza i ciężko mi w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf!! Przesuper! Teraz muszą się pięknie zapłodnić i czekamy na pomyślny transfer z pełnym sukcesem. Dzięki za kciuczki :* Griszankaanka to pewnie ten od prenatalnych się nie myli :) Ja słyszałam to wszystkie pomiary były, że dzieci mniejsze się urodziły niż lekarz określił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf super wynik :-) ! Kiedy transfer ? Malena idź na wolne jak najszybciej i odpoczywaj :-) na bóle brzucha mozna nospe i magnez. Mój doktorek mówi żeby nie bać sie nospy tylko brać 3x1 bo groźniejsze te utrzymujące sie bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki walczące z kolkami u swoich bobasów i rzecz jasna wszystkie ciezarowki obecne i przyszle :)przypomniało mi się, ze na szkole rodzenia mówili o tym żeby maluszka kąpać porządnie zamoczonego. Ciepla woda powinna otaczać jego brzuszek. Powinno działać profilaktycznie. Pani polecała tez stare sprawdzone sposoby czyli kompres ze spirytusu (3/4 szklanki cieplej wody i 1 łyżka spirytusu) -brzuszek należy posmarować oliwką i przyłożyć pieluszkę/ ręcznik zwilżoną w ciepłym kompresie, całość przykryć folią żeby utrzymać ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Malena- jutro beta na pewno będzie dobra Asiuleczka- im wyższe fsh tym organizm gorzej reaguje na stymulację, ale przecież nie jest ważne wyprodukowanie dziesiątek pęcherzyków tylko dobrych jakościowo komórek a na pewno takie będziesz mieć Hexe- po twojej produkcji to bym nie powiedziała że masz niską rezerwę , raczej w sam raz, niedługo będziesz w ciąży. Nadzieja- współczuję mdłości, jest jakaś gotowa herbata dla kobiet w ciąży ale nie wiem jak się nazywa, reklamę kiedyś widziałam w gazecie Mh1- mi w 7 miesiącu skóra też zaczęła bardzo napinać się na brzuchu, jakby miała pęknąć ale szybko przeszło i zaraz potem wypchnęło mi pępek. Milita- dzieci w brzuchu tylko czekają aby mama usiadła lub położyła się żeby mogły fikać, choć to chyba jest związane z dotlenieniem bo jak ruszamy się to dotleniamy malucha i pewnie też nasz ruch go usypia. Syn tylko kopie jak jestem w stanie spoczynku i ma 3 pory jak w zegarku: zaczyna o 22, potem po 5 i 8 rano także nie wysypiam się, w ciagu dnia cisza. Mój lekarz nie byłby zadowolony jakbym tak malo przytyła :)Ostatnio na wizycie okazało się, że po raz pierwszy nic mi nie przybyło choć jadłam normalnie. Od razu to zauważył i pytał się o co chodzi. Potem okazało się że mały ma tydzień do tylu z wagą ale sprawdził doktor przepływy żylne , zrobił jakieś obliczenia i wszystko było ok. Do tej pory nie było zarzutów, za tydzień mam wizytę , tym razem po 3 tygodniach a nie jak zawsze po 4, pewnie następna juz po 2 będzie , jutro zaczynam 34 tydzień i od kilku dni mam czasem jakby lekkie skurcze . Zosia- ja miałam dwa razy usg w 3d i za każdym razem syn zakrywał się rączką , podobno dzieci nie lubią tego rodzaju podglądania bo ich razi jak światło, ale nie wiem czy tak jest na pewno. Griszanka- kiedyś większość dzieci rodziła sie z wagą lekko powyżej 3 kg , to byla norma, potem zaczęły rodzić się powyżej 4 kg. Ja bym byla happy jakby mój syn miał jednak ten pierwszy wariant i pomyłka 2 kg to dla mnie jakieś nieporozumienie bo potem są niepotrzebnie cc. Czy to wina lekarza czy sprzętu do du... bo ja tego nie rozumiem. Dużo sie teraz dzieje na forum, nie ogarniam juz kto i co, życzę dobrych zarodków tym dziewczynom, które się teraz stymulują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azurro ja jestem 4 tyg za Tobą i chyba właśnie zaczęło mi wypychać pępek. Oby napięcie minęło jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×