Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość ewap156
Cześć dziewczyny za waszą rada idę jutro na usg bardzo się boje trzymajcie za mnie kciuki .Nadzieja jeśli chodzi o tsh to mam taki sam problem oznaczała sobie przed samą ciąża i miałam w górnej granicy a obecnie spadło do dołu ze nie mieści się w normach ale lekarz tego nie skomentował.A jeśli chodzi o mdłości to zauważyłam że u mnie panie namiętnie piją imbir a tym co nie pomaga to przy silnych wymiotach mają od lekarza torekan w czopkach.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap156 myślę, że będzie dobrze i oczywiście trzymam kciuki. Idziesz do swojego lekarza, tego co Ci kazał przyjść we wrześniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 Ewa dzięki :-) jutro idę do apteki. Pije herbatę imbirową pomaga na chwilę. Zakupiłam dzis żurawinę, od jesieni do wiosny kupuje mieszanki orzechów i bakali i codziennie kazdy domownik zjada po dużej garści.Ale widać żurawinę trzeba jeść caly rok :-) wodę piję malymi lyczkami zmuszam sie wręcz i pewnie przez to za mało jej. Ania1602 zawsze jeden jajnik bardziej sprytny :-) masz jakieś nowe suplementy? Ewa kciuki w gorze za usg ! MiśkaD pozdrawiam Cię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka wierzę ze nie jest Wam łatwo w te upały z chłopcami.. Trzymajcie sie ! ps.przyjdzie zimno to będzie mordęga z ubieraniem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 zupełnie nowe nie, wszystko już kiedyś brałam, tylko część była odstawiona. Zdziwiło mnie, że już mam brać Akard, wcześniej brałam dopiero jak zaszłam. Biorę też Medargin (brałam też przed ostatnią ciążą), to chyba taki mniej znany suplement. Bierze się po skończeniu krwawienia, podobno ma wpływać na endo, na jego ukrwienie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe - dzięki za info :) x Asiuleczkaj - strasznie mi przykro :( ale już widać, że spięłaś się w miarę w garść.. To dobrze. x Julia - ja też mam wrażenie, że pierwsza procedura to taka testowa. Badanie organizmu jak się zachowa, itd.. dlatego też uważam, że zmiana lekarza też nie do końca jest dobra... Zresztą sama już nie wiem. Może dlatego, że zaczęłam mieć stracha ;) x MiśkaD - ja też się nad tym zawsze zastanawiam, co kieruje takimi ludźmi.. Kiedyś przez takie wpisy płakałam, dzisiaj już wywołują we mnie irytację, że głupota nie zna jednak granic.. x Ania1602 - a jak rokuje aktywny jajnik? Ja też zawsze jeden miała uśpiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zaraz się biorę za nadrabianie tylko widziałam Hexe, że pytałaś. Ja miałam podany zarodek 4A w drugiej dobie, Wczoraj 9 dpt robiłam betę i jest negatywna jak stąd na księżyc. Jutro powtarzam dla kliniki 11 dpt żeby nie było, że kazali a nie zrobiłam. Wizytę u I.P jutrzejszą odwołałam i idę do M.R 28 sierpnia ustalić co dalej bo nie mam mrozaków, a trzeba zmienić chyba plan działania bo moje wszystkie zarodki obumarły w 3 dobie. Musi być jakaś przyczyna. Rozumiem gdyby inaczej się rozwijały i w innym czasie obumierały, ale tak że wszystkie naraz to już nie przypadek. Idę czytać co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Nadziejko moja szwagierka wymiotowała praktycznie całą ciążę w ostatniej fazie sobie nawet żebro złamała podczas wymiotów ;/ mam nadzieje że u Ciebie to szybciej ustanie :* Julia wiem że wieści o kolejnych ciążach bolą w takim sensie, że zadajemy sobie to pytanie ale przyjdzie i na nas kiedyś czas... oby jak najszybciej Asiuleczkaj Biedactwo strasznie mi przykro Najgorsze będzie to kolejne czekanie i to trzy miesiące Wykorzystaj ten czas dla organizmu wcinaj suplementy, dbaj o siebie, zastosuj diete bogatą w białko Może właśnie tak musi być że miejsce dla maleństwa jeszcze nie jest gotowe Kochana nie trać nadziei Trzy miesiące szybko zlecą Zajmij się czymś przyjemnym :)Przytulam Iza Dziekuję za słowa wsparcia :) I już pisze dobre nowiny Po dzisiejszym usg okazało się że zmiana którą miałam przemieniła swoją postać w ten sposób że wiadomo jest że była to torbiel Więc wszystko jest ok dostałam papierek myślę że to w klinice wystarczy aby rozwiać wszelkie watpliwości Jutro mam kolejne usg tym razem ginekologiczne żeby sprawdzić czy torbielka z jajnika zeszła Jak wszystko będzie ok to końcem sierpnia wizyta w klinice Ja też się pochwale krótkim urlopikiem Wyjeżdżamy na Wegry 14 sierpnia więc w dzień 5 rocznicy Mam nadzieje że odpocznę od wszystkiego Był poruszany też temat obiadków otóż u mnie leczo z papryczki i cukini :) zrobiłam już na dwa dni żeby nie martwić się obiadami przed wyjazdem Co do tematu gości Może się zawzijmy ustalmy wspólną regułę że ich ignorujemy i wszystkie się tego trzymajmy? Któraś Kobietka napisała żebysmy się przeniosły gdzieś... przecież o to mu chodzi po co dawać satysfakcję Miłej nocki Kochane uciekam bo jutro na 6 do pracy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko jak na IUI to dobrze rokuje. Byłam trochę przymulona dzisiaj na wizycie, chyba przez podróż w tym upale i przez zarwaną noc. Wiem, że na pewno są 2 pęchole a może i 3. W piątek postaram się bardziej skoncentrować :) Endo jak na 7 dc też ok - 5 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Asiuleczka- przykro mi, ale trzeba myśleć pozytywnie nad kolejnym podejściem Piksi- jakiś czas temu wywróżyłam Ci syna no i jest. He teraz juz możesz śmigać po sklepach Ja tego wpisu gościa nie widzę, więc nie mam jak odnieść się. Już wielokrotnie pisałam, że to obrażanie to jest ich zajęcie na nudę w życiu, szkoda że tak się dzieje chyba faktycznie najlepiej jest nic nie odpisywać i nie dawać pożywki do dalszych wpisów. Ale też myślę, że czasem ktoś od nas czasem specjalnie nie loguje sie i cos skrobie. Ja uważam że powinnyśmy być ze sobą szczere ale też mogę zrozumieć ze to może byc z obawy że zaraz będzie kłótnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 - no to kciuki mocno zaciskam :) x Asia858 - ja też uważam, ze przeniesienie forum byłoby z krzywdą głównie dla dziewczyn, które czytają, a się nie udzielają... x A u mnie bolesna @ jak nigdy w 4 dniu po odstawieniu antków... Czasu nie poganiam, bo i tak ucieka między palcami, ale strach rośnie z każdym dniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ufff dobrze, że się wyjaśniło i jest ok. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. O czytam, że dziś i jutro mamy podobne obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeniesienie forum w zamknięte miejsce nie ma sensu. Po to jest ogólnodostępne, żeby każdy mógł czerpać z niego wiedzę, żeby każdy kto szuka informacji mógł je znaleźć. Każda z nas w ten sposób kiedyś tutaj trafiła. Szukałyśmy info na dany temat i znalazłyśmy je tutaj. Gdyby nie było dostępne dla wszystkich to i nas by tutaj nie było. Na głupotę ludzką nie ma lekarstwa. Też uważam, że najlepiej ignorować takie głupie wpisy. Ja ich nawet nie czytam do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzuro jeśli to by była któraś z nas to trochę dziwne... Przecież i tak jesteśmy tu anonimowe więc mozemy pisać szczerze jeśli mamy odmienne zdanie... Jesteśmy wobec siebie na tyle wyrozumiale że żadna się nie pogniewa, a czasami nawet potrzebna jakas krytyczna uwaga :) Ania masz rację co do tych przenosin. To forum to skarbnica wiedzy. Mój M jest w szoku że ja tyle wiem. To dzięki Wam dziewczynki :* Zielinka przykro mi że się nie udało... Mam nadzieję że teraz MR będzie miał na Ciebie lepszy plan. Biedronka też mam stracha. Taka zmiana to fifty fifty :) albo pójdzie w dobra stronę albo będzie gorzej... Trochę się martwię bo u mnie zupełnie inaczej z ta procedura. Boję się ze przy krótkim będę miała mało komórek, że się będę źle stymulować... Ehhh chciałabym się jutro obudzić 30 września - w ciąży :P Asia już teraz będzie z górki! Dobre wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadziejko własnie tego najbardziej sie boje:)ubierania:)koszulkę im tylko zakładam to jest ryk:P justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielinka przykro mi, razem z Asiuleczkaj macie przed sobą trzy miesiące na regenerację ciala i duszy a w październiku będzie trafiony zatopiony :-) Asia to dobra wiadomość, czułam ze tak będzie, powodzenia dalej ! Ania1602 to dobrze ze juz bierzesz acard, mój dr"stacjonarny" twierdzil ze sam acard by wystarczył (bez clexane) tylko suplementowany nawet trzy miesiące przed staraniami. Julia i Biedronka juz za chwilę Wasza kolej i ja wiem ze to jest ten czas ! Griszanka super ze sie dobrze czujecie i podziwiam za dobry humor w taką pogodę z dużym brzuszkiem, jak stopy ? Asia u Iza ja w sezonie często robię ale nie typowe leczo ale tzw.ratatuj, czyli wszystko tez na jednej patelni lub garknku tylko po kolei najpierw cebulka w kostkę z czosnkiem, potem papryka w kosto paski, marchewka w talarkach, fasolka szparagowa, cukinia i bakłażan, kiełbaska podsmażona, na końcu pomidory i dużo przypraw najczęściej sól, pieprz, bazylia itd :-) i duszę na malutkim ogniu we własnych sokach przynajmniej 2 godziny. mnie z kolei te wpisy tak wkurzają jak nic innego, ale to chyba hormony..zresztą zawsze głupota działała na mnie jak płachta na byka. Udanego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuleczkaj , zielinka_87 - przykro mi z powodu porażki. Bardzo Wam współczuję. Wykorzystajcie 3 miesiące czekania dla siebie. Odprężcie się i zrelaksujcie. Z całą odpowiedzialnością polecam Ubichinol, który Nadzieja78 tu niejednokrotnie polecała, bo ja uważam,że mi pomógł. Przed udanym transferem dołożyłam właśnie tylko ten suplement ( do tego, co już brałam czyli do acardu, encortonu, magneB6, complex wit.B oraz omegamed optima ). Ubichinol brałam codziennie i zdążyłam wziąć tylko 40 tabletek ( brałam po 1 tab. do dnia poprzedzającego transfer ). Warto spróbować. x justyna - chyba żaden bobas nie lubi ubierania ;-) Może chłopcom się odmieni i polubią ;-) x julia83 - nie martw się. Działaj i myśl pozytywnie. Niebawem się obudzisz i będziesz w ciąży ;-) x Ania1602 - jestem dobrej myśli. Jest dobrze i będzie jeszcze lepiej. Ja acard brałam zawsze od 1dc w którym był transfer. x Asia858 - dobre wieści. Niech nadal będą tylko pozytywne. x Nadzieja78 - badania, które robiłaś w tym także tsh miałaś zlecone przez lekarza czy tak sama je wykonałaś ? Pytam, bo ja mam zawsze do zbadania ogólny mocz, białko, cukier. x ewap156 - powodzenia na wizycie. x Basik30, ananasowa, malena5 - życzę samych dobrych informacji. x PikiDiksi - gratuluję synka. x Przykro czytać wpisy gości. Widać w nich dużo nienawiści a może zawiści. Nie odpisujcie dziewczyny. Im chodzi o sprowokowanie Was do dyskusji. Gość posuwa się tak daleko, że nawet sugeruje, że jest kimś z forum. Nie wierzę, że to ktoś z nas. Nie ulegajcie prowokacji. Szkoda Waszych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Zielinka, Asiuleczka obawiam się ze dołączę do Was :( wtedy założymy kółko 3miesiecznej wzajemnej kuracji . Będziemy dzielić się przepisami na zdrowe jedzonko i wzajemnie nakręcac pozytywnymi myślami i motywować do ćwiczeń i cieszenia chwila. Prośba do Kahhy i ZosiD- opiszcie w wolnej chwili który transfer i która procedura u Was się udała. Tak ku pokrzepieniu serc naszych ;) Ja dziś już w pracy. Dziewczyny czuje się zupełnie normalnie. Nawet cynku juz nie bolą a po punkcie bolały ; ( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Cycki po punkcji miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkahha dr.zlecil mi morfologię,mocz i glukozę z krwi, tsh zrobilam sama. Ja tez uwazam ze Ubichinol mi pomógł bralam go ok.3 miesięcy codziennie po 1 tabletce, miesiąc przed transferem od razu po @ 2x1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe cycki bolały Cię do po punkcji od leków, lada dzień zaczną boleć z powrotem z powodu ciąży ! U mnie bylo podobnie i panikowałam chociaz pamiętałam historię Jystyny ze przestaly boleć na dwa,trzy dni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Hexe - mi udał się 4 transfer z pierwszego podejścia. Pobrali mi 10 komórek, 5 się zapłodniło, 1 podali mi w 3 dobie po punkcji, a 4 zamrozili w 5 i 6 dobie. Kriotransfery miałam 7 lutego, 4 kwietnia i 30 maja. W udanym transferze miałam podane 2 zarodki klasy: 2BB i 1BB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kazdego krio byłam przygotowywana tak samo czyki od 1 dc brałam encorton 2x1, acard 1x1, omegamed optima 2x1, a przed udanym krio brałam dodatkowo Prolutex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cycków to mnie w ogóle nie bolały i nie bolą. Mam tylko wrażliwe sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Golf, kciuki za Kropka i Twoje Mrozaki:)) teraz nieciepliwimy się przed testowaniem :) *Hexe, tylko pozytywne mysli :)) *asiuleczkaj, nie tak miało byc:((( przykro mi bardzo! warto teraz te 3mce przerwy przeznaczyć na suplementację, zajęcia dla siebie. Uda się kolejnym razem, choć wiem, że tearz brzmi to dal Ciebie jak puste słowa:( *kkaha, dzieki za pamiec:) *Basik, my się chyba musiałysmy wczoraj minąć w Gamecie ;) jakie masz wiesci? *Malena, pięknych widoków dzisiaj Ci życze :) *Biedrona, kciuki za jutro!!!! *ja od wczoraj jestem na puregonie 150j no i gonapeptylu. Nastepna wizyta 17 no i wtedy pewnie decyzja kiedy punkcja. LEkarka mówiła, ze moze 22 albo 24, co długo by mnie stymulowali jakby miało byc 24co? jestem pozytwnie nastawiona, bo na puregonie 75j wyprodukowałam do iui 3 pęcherzyki, więc wierzę, ze i tym razem bedzie dobrze:) czy któras z Was była stymulowana puregonem w tej dawce? ile dni brałyscie zastrzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe obyś nie dołączyła do naszej 3 miesięcznej przerwy. Nadziejka ja brałam Q10 ale właśnie wiem że są 2 formy, ubichinol i ubichinon. Mogłabyś wstawić link, który konkretnie preparat brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×