Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gościu, właśnie- o rozsądek- moje decyzje konsultowane są z lekarzem prowadzącym. Nie chce mi się rozmawiać z anonimami. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PikiDiksi mam nadzieję, że to ciśnienie Ci się ustabilizuje! Anooo gorąco, wczoraj i dziś. Ale ja lubię ciepełko ;) Oby jak najdłużej (no może nieco chłodniej :)) ananasowa trzymam Cię za słowo :* Jak to akt mianowania hmm? 3 zarodki, super!! Darkness :( bardzo mi przykro. Miły wieczór na pewno choć troszkę pomoże. PS. dlaczego bierzesz te leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my już we trójkę z Kropkiem ;) Wróciliśmy po 18, bo po wszystkim pojechaliśmy coś zjeść, krótki spacer, a teraz leżę ;) Trochę się wszystko opóźniło i przetrzymali mnie z tym pełnym pęcherzem o ponad godzinę.. Myślałam, że mi pęknie. Podali mi blastusia 4AB, a w hodowli mamy jeszcze blastkę 1BB i jutro mają dzwonić, czy przetrwała do mrożenia. Tak bardzo bym chciała... x Morela - też wykupiłam weryfikację, tylko wiesz że płacisz za każdym razem za badania? 180 zł to tylko konsultacja telefoniczna, do tego 300 zł za badania hormonów.. x Ściskam Was dziewczyny i dziękuję za kciuki :) Iza82 - powodzenia na punkcji w środę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, wiem, ze za kazde badanie tam 93zl chyba. a za te telefoniczne konsultacje 180zł- w sumie za nic;p Super, że masz jeszcze opcję żeby mieć mrożaczka:) pierwsza weryfikacja 03.09?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona i Morela kciuki zacisniete! xananasowa 3zarodki super xHexe :( x Biedrona a co jeszcze bierzesz? Mozesz brac od dzisiaj :) Ja czuje ok.Czekam do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona a na ile dostałaś rozpiske leków? Bo ja w sumie żadnej nowej nie dostałam, mam tą co dostałam po punkcji, która obowiązuje do 03,09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf - luteina dopochwowo (200) 3x1, estrofem 3x1, luteina podjęzykowo 3x2, relanium 2x2. A to, że mogę brać, to miałaś na myśli acard ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona a na ile dostałaś rozpiske leków? Bo ja w sumie żadnej nowej nie dostałam, mam tą co dostałam po punkcji, która obowiązuje do 03,09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela - ja przed punkcją dostałam rozpiskę leków do 17.09 i dzisiaj na wizycie lekarz to tylko potwierdził, bo transfer robił mi kto inny i nie żałuję.. Bardzo fajny lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka a kto robił Ci transfer? Dr Jakubow. Ja byłam dziś na wizycie u dr Ogórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę się nie zgodzić, że czas po stracie leczy rany... Może jeśli komuś uda się zajść w ciążę jest inaczej... Może to tylko moje doświadczenie... Wszystkim, które przeżyły stratę dziecka życzę, żeby udało się zatrzeć złe wspomnienia i uzyskania zdrowej ciąży. Wszystkim pozostałym życzę powodzenia. Pożegnam się i uciekam w krzaki, myślę że będę podczytywać, jeśli będę mogła coś doradzić to może kiedyś coś skrobnę. Dla mnie to raczej koniec, nie mogę sobie pozwolić na kolejne próby z wiadomych względów. Biedronka myślę, że możesz, ale niech się jeszcze wypowiedzą dziewczyny po IVF od kiedy brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Kurcze... To będę się musiała dowiedzieć w czwartek w takim razie...Bo nie wiem co po czwartku mam brać;/ ciekawe czemu mi dali taka krótka rozpiske.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 - tak strasznie mi przykro :( Nie chce mi się wierzyć, że to koniec, bo przecież zawsze gdzieś tam niewielki płomień nadziei wciąż się pewnie tli i w sumie to on pociąga nas do dalszej walki. Rozumiem jednak i szanuję Twoją decyzję, starajcie się naturalnie, trzymam mocno kciuki za cud i nie uciekaj od nas :* x Hexe - dokładnie on ;) a jakie wrażenia po wizycie u Pani doktor ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Ja do niej chodziłam. Chyba tylko 2 wizyty miałam u dr Jakubow. Z dr Ogórek jakoś lepiej mi było się dogadać. Jutro jadę do mojego dr. Jemu ufam najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza82 - estrofem miałam od chyba 3dc - crio miało być na sztucznym cyklu. Konsultacja z endokrynologiem dopiero dziś, a że transfer miał być 04.09 to leki miałam włączyć już od 29.08. Jednak dziś decyzja lekarza, że trzeba zrobić inne badania i odroczyć transfer. A swoją drogą może nie ma tego złego ... w rodzinie "obciążenie" jeśli idzie o sprawy tarczycowe ... Mam nadzieję, że to już ostatni etap badań i wszystkie te wydarzenia doprowadzą mnie do szczęśliwego finału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka niestety w naszym przypadku naturalne starania są niemożliwe ze względu na problemy męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 czas leczy rany w sensie ze czlowiek nie jest tak skrajnie zrozpaczony jak w chwili i zaraz po poronieniu.. A o stracie dziecka to nawet sie nie wypowiadam.. trzymaj się dzielnie, rozumiem ze testowanie jeszcze przed Tobą.. Biedronka acard od dziś jedną po jedzeniu, będzie dobrze :-) Darkness qrcze znów klody pod nogi..ale jak to sie mówi nie ma tego złego..duuuzo cierpliwości Ci życzę :-) Hexe troszkę lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam na myśli o acardzie. Teraz w gamecie dołączają encorton i fraxiparine.wczesniej tego nie było i zmniejszona dawka estrofemu2x1 przedtem 3 x1. Biedrona 3 mam kciuki jeszcze raz. Golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Golf fraxiparine to heparyna w zastrzykach? To jest na rozrzedzanie krwi? A co dadzą mi w Gamecie jeśli nie będę chciała luteiny? Lutinus czy te zastrzyki? Darkness kurczę doskonale wiem co czujesz. Najważniejsze że było zlecone to badanie. Teraz można badać "głębiej". Wszystko dla dobra Twoich maluszków. Biedronka, Morelka dbajcie o siebie. Morelka na zwolnieniu, a Biedronka? :) Zocha82 - Love :* Co u Ciebie? Rafka no to nieźle z tą 6! Teraz na pewno Ci się uda. Iza82 wiedziałam że teraz będzie ok. Swoją drogą może wprowadzisz w klinice nowe, lepsze zasady badań hihi Malena ja Cię podziwiam za opanowanie. To najlepsze co możesz zrobić dla swojego Kropeczka. Dobrze że masz kontakt z lekarzem. To bardzo ważne. Dziewczynki ja mam dylemat. Potrzebuję pomocy HILFE! :) @ przyszła mi dzień później niż powiedziałam PR. Miałam wziąć 14 tabletek anty. Do 4 września. I teraz nie wiem czy wziąć do 5 września czy jedna mniej do 4 września.Bo 10 września mam już się kluc menopurem. Więc nie wiem co lepsze. Jeśli wezmę mimo wszystko 14 tabletek to skróci się przerwa między antykami a stymulacja o 1 dzień. Napisałam maila do lekarza co lepsze. Nie odpisał. Co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nasza kochana. Z mojej strony pomoc dla Ciebie na kolejną stymulację jest nadal aktualna. Nie pozwolimy Ci przerwać staranek! Każda zrzuci się po 50-100zl i damy radę. A pisząc te zastrzyki nie miałam oczywiście na myśli Fraxiparine, bo tak to można zrozumieć:) Chodzilo że Te których nazwy nie pamiętam :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona dzięki :* Ania mam nadzieję, że Wam się uda! Od kiedy brałyście lutinus/luteinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia kochana poryczałam się strasznie jak przeczytałam co napisałaś. Dziękuję Ci bardzo, masz dobre serce, ale ja tak nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana staram się pomagać jeśli ktoś potrzebuje w słusznej sprawie. Czasem przelewam parę groszy na chore dzieci jeśli wiem że sprawdzone źródło i połowa nie trafia na potrzeby fundacji. W czasie świąt Biorę udział w akcji Szlachetna paczka i płacze jak czytam jak Ci ludzie mają cięzko. W przypadku tej akcji jest pewność że nie sa to rodziny patologiczne, tylko zwykle ludzie są chorzy i dużo czasu spędzają w szpitalach, stąd nie mogą pracować, a dzieci 3 lub 4. Tragedie ludzkie... Lubię pomagać bo wiem że karma wraca. Tylko słońce pozwól. Ale o tym na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie odbierz mnie źle. Wiem że Twoja sytuacja nie jest taka ciężka. Ale wiem ile kosztują IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie oczywiście dołączam do Juli .. Julka chodziło Ci o zastrzyki prolutex ? To jest progesteron, drogi dziad bo za 14 zastrzyków zapłaciłam ok 250 zl nie pamiętam dokładnie, ale moim zdaniem na te 14dni po transferze chyba najlepsza opcja, wiecej żadnego progesteronu nie trzeba. Przynajmniej tak praktykuja w Białymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×