Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Doremido mozesz napisać co stosowałaś przy uczuleniu na luteinę ? Wizytę mam w czwartek ale może dzis uda mi sie dodzwonić do dr.i skonsultować chociaż Tel. Poki co kupie dzis tamtum rosa, moze przyniesie ulgę. Mam w domu Clottimazolum maść, przy poprzedniej ciąży dr z kliniki mi kazal kupić na lekkie grzybki więc chyba użyje bo szału można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia , nie przejmuj sie ja podczas gonapeptylu tez sobie walnęłam i to dwa razy :-) a Justynka jak zapytała prof. czy można wino to powiedział ze można "tylko dobre" . Także rozgrzeszam Cię :-) na Weselu wypij lampkę czerwonego na lepsze endo. Ja jak pytalam dr.w klinice czy dostane po transferze te tabletki na uspokojenie o których piszą dziewczyny, to dr.ze śmiechem powiedział ze nie praktykuje tego ale pól lampki czerwonego mi zaleca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Hexe jest mi cholernie przykro:( kochana przytulam -Griszanka teraz z każdym dniem będzie tylko lepiej:)dobrze,że masz już to wszystko za sobą kochana.Buziaki dla Karolka od wirtualnej cioteczki;) -Biedronka,Morela dziś Wasz wielki dzień:) kciuki zaciśnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Nadzieja ja od sob 22 lipca brałam luteine 200mg w dawkach 1-2-2. Podjezykowa 3x3. A od wt (bo zob trochę krwi) miałam dolaczony duphaston 3x1. Jutro miałam mieć wizytę i miałam odchodzić od luteiny dopochwowej na rzecz takiej co ma niby dzialanie jak lutinus a można ją łykać. Jest dost na receptę w Czechach. Mój M. Specjalnie w sobotę jeździł. Uważasz ze to mało.? Jak myślicie kiedy mogę zacząć kolejna procedure. Czuje się b kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hexe kochana przytulam, ale pamiętaj nic nie dzieje sie bez przyczyny:* justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Hexe - bardzo mi przykro. Trudny temat. Współczuję tej ciężkiej sytuacji. Uważam, że progesteronu miałaś wystarczająco dużo. Kolejną procedurę możesz zacząć pewnie w kolejnym cyklu po oczyszczeniu. Kurczę, jak mi Ciebie jest szkoda. Przytulam. x griszankaanka - scenariusz jak z horroru. Mój znajomy ginekolog zawsze mówi,że podziwia kobiety, które ot tak chcą mieć cc, bo to zawsze operacja. On wręcz stara się je przekonać, aby spróbowały sn, jeśli nie ma wskazań do cc. No cóż takie jest życie, jednym wszystko idzie dobrze, inni musza pocierpieć. Witam Karolka i życzę Wam cudownych chwil. x Biedronka,Morela - trzymajcie się dzielnie kobietki. x julia83 - te drineczki to tylko na zdrówko ;-) x DoReMiDo - współczuję. Mam nadzieję,że limit nieszczęść już wyczerpałaś, bo to za dużo jak na jednego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe kochana wiem co przeżywasz. Bardzo Wam współczuję. Teraz jest strasznie, będzie lepiej, a potem będzie super. Zobaczysz. A teraz pozwól sobie na żałobę. Jeżeli chodzi o dawki progesteronu to były bardzo duże. To nie przez to. Widocznie tak miało być. Ja to sobie tłumaczyłam, że pewnie dzidziuś źle się rozwijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Biedronka, Morela, kciuki za Wasze dzisiejsze transfery :))) super, ze idziecie przez to razem!! *Iza, daj znac po podglądzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe - następną procedurę zaczyna się najwcześniej po 3 miesiącach od poprzedniej punkcji, bez względu na to czy były transfery, czy nie. Spróbuj na ten moment odpocząć i troszkę się wyciszyć, żeby w pełni sił podejść następny raz. Dla porównania ja luteinę 200 mam 3x1, podjęzykową 3x2, więc podobnie, a do tego jeżeli miałaś włączony duphaston, to moim zdaniem raczej nie za mało tego progesteronu.. x Morela - też kciuki zaciskam za dzisiaj.. Mi to pikawa zaraz wyskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka początkowo tez miałam takie dawki jak Ty, ale na ost weryfikacji mi Pani dr mi podniosła. O której dziewczyny te transfery? trzymam za Was kciuki. Powiem Wam szczerze, że ja wolałabym nie być w ciąży i nie przechodzić tej straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Hexe bardzo mi przykro Biedrona i Morela trzymam kciuki za transfery, powodzenia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe to rzeczywiście progesteronu mialas b.dużo.. skojarzylo mi sie z Zosią D ze nie przyswajala jak trzeba progesteronu, porozmawiaj z lekarzem moze przy następnej procedurze warto sie zabezpieczyć prolutexem to zastrzyki. Wiem ze zrobisz wszystko co w Twej mocy zeby kolejny raz sie udało. Jeśli oczyścisz sie sama to zapewne tak jak piszą dziewczyny trzy miesiące od poprzedniej punkcji, jeśli potrzeba będzie doczyścić ten czas może sie wydłużyć.. Dużo siły Tobie życzę i wiedz ze czas leczy rany nawet takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Dzięki dziewczyny! Ja jeszcze w pracy, transfer mam na 14;) Gościu szkoda ze komentujesz nie zdając sobie sprawy ze kobiety po poronieniu mają prawo do 8 tygodniowego urlopu macierzyńskiego po stracie DZIECKA, a nie zarodka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona idziemy dosłownie łeb w łeb!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziewczyny widzialyscie szalenstwo hexe przed beta. Cyrk nad cyrkami pisala bezsensowne posty z glupimu wrecz pytaniami poznirj sikaniec i wylewanie zalu. Wkoncu beta wyszla ale widac bylo ze nie wrozy nic dobrego wiec ma zdrowy rozum mozna sie nastawic na to ze roznie moze byc a nie juz plany na dziesiec lat do przodu robic. A teraz znow cyrki robi. Niejedna z nas poronila pisala o tym ale jakos racjonalnie podchodzila do straty. A hexe jak na wariackich papierach jakby tylko ona miala tak pod gorke. Jeszczr teskt ze wolalaby nir byc w ciazy niz przrzywac strate. To swisdczy ze nie jest gotowa na walke o dziecko neistety taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka a masz przed transferem spotkanie z lekarzem. Ja miałam mówi wtedy o zarodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka weź relanium :) Jesteśmy z Wami dziewczyny od 14 :) Ale się dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexe kochaneczko bardzo mi przykro, przytulam cie mocno nie wiem co jeszcze napisać,trzymaj się. Jedyne co mogę zrobić to pomodle się by bóg dał ci dużo siły żeby przez to przejść i by dał ci siłę do dalszej walki. ŚCISKAM # biedroneczko i morelko mocno trzymam za was kciuki, pamiętajcie pozytywne myślenie!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - rozwaliłaś mnie :D przynajmniej na chwilę rogal na gębie mi się pojawił :) Ja już od wczoraj robiłam parę podejść do tego relanium, ale nie chcę się tym świństwem faszerować. Co ma być to będzie, a ja i tak teraz już na nic nie mam wpływu... Swoją drogą dobrze, że wróciłaś bo Cię tu długo nie było ;) Właśnie miałam pisać, że ten czas tak szybko ucieka, że już niebawem będziesz po stymulacji i punkcji.. Trzymam mocno kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MH1
gość Hexe przytulam Cie mocno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona, Morela trzymam za Was kciuki. Bedzie dobrze, bo jak ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe bardzo Ci współczuje bo tez przez to przechodziłam a teraz to zatarte wspomnienie. Czas leczy rany i zmienia perspektywę. Ja Ci życzę zeby ten okropny czas szybko minął. Ja mam dzis prawie półrocznego synka i wszystko sie u mnie poukładało. Ale myśle podobnie jak Ty nie chciałabym być w tamtej ciąży i ja stracić, wolałabym juz nie być wcale bo to ból niedowytrzymania. Moze posypią sie na mnie gromy, bo juz kilka razy dyskutowałysmy o tym na forum, ale nikt nie musi myślec tak jak ja to moje subiektywne zdanie! Mogę Ci tylko napisać ze to okropne uczucie żalu minie! 3maj sie! Biedronka i pozostałe dziewczyny 3mam kciuki bardzo mocno! Gościu to mimo wszystko forum w dużym stopniu anonimowe a ty nie masz w dalszym ciagu odwagi sie podpisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Mój lekarz mówił że relanium rozluznia macice i łatwiej przy transferze. Po też kazał brać przez kilka dni. A Ty masz zalecone? Faktycznie czas mija. Jeszcze tylko kilka antkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe bardzo Ci współczuje bo tez przez to przechodziłam a teraz to zatarte wspomnienie. Czas leczy rany i zmienia perspektywę. Ja Ci życzę zeby ten okropny czas szybko minął. Ja mam dzis prawie półrocznego synka i wszystko sie u mnie poukładało. Ale myśle podobnie jak Ty nie chciałabym być w tamtej ciąży i ja stracić, wolałabym juz nie być wcale bo to ból niedowytrzymania. Moze posypią sie na mnie gromy, bo juz kilka razy dyskutowałysmy o tym na forum, ale nikt nie musi myślec tak jak ja to moje subiektywne zdanie! Mogę Ci tylko napisać ze to okropne uczucie żalu minie! 3maj sie! Biedronka i pozostałe dziewczyny 3mam kciuki bardzo mocno! Gościu to mimo wszystko forum w dużym stopniu anonimowe a ty nie masz w dalszym ciagu odwagi sie podpisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista od wszystkiego, nie podpisze się, bo wie ze pisze takie głupoty ze po prostu sie wstydzi. Każdy kto straci ciążę powie że wolałby nigdy w niej nie byc. Bynajmniej ja tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane. Biedronka i Morelka dzisiaj Wasz dzień, niedługo będzięcie ogłaszać pozytywne bety. Iza82 jak podgląd? Mam pytanie do dziewczyn z gamety rzgów,gdzie wykupywałyście przepisane recepty? Nie wiem czy dobrze pamiętam ale,że oni sami wysyłają do danej apteki może podacie adres tej albo innej,gdzie będzie można kupić,nie znam łodzi ani pobliskich okolic więc wole wcześniej wiedzieć niż później szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×