Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Minia gratuluje:-) Azurro no właśnie do tej pory było ok. A od trzech dni w każdej pozycji źle,może się tam wszystko naciąga? MH1 to juz jutro Wasz wielki dzień! Powodzenia! Czekam na Twoją relację bo u mnie też ma być cc. Julia :-) życzę Ci tych mdłości ale nie całodniowych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**minia gratulacje!!! ** julia wspójczuję bardzo straty. Co do mdłości to ja ostatnio rozmawiałam z moim M. i doszliśmy do wniosku, że jak już uda mi się zajść wciąże tobędę wielbić i sławić każdego pawia :-) także rozmumiem Twoją radość. **alexvan kiedy u Ciebie planowana @? U mnie jakoś koniec tego tygodnia. **ananasowa trzymam mocno kciuki, moja mama jak była ze mną w ciąży miała okres do 3 miesiąca :-) będzie dobrze wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Minia78 takie historie dają dużą nadzieję w stresujących momentach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela 1985
Witam Was Sersecznie Długo staramy sie o dzidzie Jestem juz po paru zabiegach i trzech inseminacjach Chcialam wam przedsawic wyniki nety i poprosic o to abyscie zerkły 1 inseminacja wynik beta HCG (ICD-9;L 47) wynik 0 mlU/ml beta-HCG 0,100 mIU/ml wtedy nie byłam w ciazy 2 inseminacja wynik beta HCG (ICD-9;L 46) wynik 0 mlU/ml Beta-HCG beta-HCG 0,28 mIU/ml wtedy tez nie bylam w ciazy Teraz jestem po 3 inseminacji dzisiaj jest 8dzien po inseminacji Wynik beta HCG (ICD-9;L 46) wynik 0,4 mlU/ml Beta-HCG beta-HCG 0,4 mIU/ml Prosze was co mi powiecie na ta bete Czekam z niecierpliwoscia na wasze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica...planowo powinnam dostać 24.10, ale Dr stwierdził widząc ten cykl , ze jest to maloprawdopodobne bym dostała na czas :-( po tym nieudanym transferze sie wszystko pozmieniało, miał byc criotransfer , np ale tez okazał sie bez sensu. Jak sie organizm buntuje to nie ma co na sile, teraz jak nigdy nie moge sie doczekać @ i działać dalej. Do Dr mam jechać w 3-5 po @ , wiec czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela1985, nie chce Cie martwić, ale beta jest za niska jak na moje oko :-( z tego co pamietam to minimum 5( po zagniezdzenia czy jakoś tak ) :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**alexvan to czekamy razem. Ja jak przyjdzie @ to 2-3 dzień fsh i 4-5 wizyta i ruszamy mam nadzieję ze stymulacją do IUI. Ja w tym cyklu brałam yasmin także obstaeiam czwartek lub piątek ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii strasznie się cieszę, gratuluję. Daj o siebie i uważaj na Was. <> ananasowa współczuję tych przeżyć :( Trzymam kciuki, musi być dobrze. <> Julia strasznie mi przykro :( Współczuję :( <. Minia gratuluję ciąży i pięknego przyrostu! :) Powodzenia. <> Azurro bardzo się cieszę, że blizna się super zagoiła i nie doszło do zawału. W stronę pośladka to chyba normalne nacięcie? <> Mh1 trzymam kciuki, wszystko musi pójść jak z płatka :) Czekamy na radosną nowinę i szczęśliwym rozwiązaniu, zdrowego maleństwa. <> aniela, za wcześniej zrobiłaś betę :( Zrób za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki tak na szybko ...bo dopiero wynik dostałam... beta 9dpt 26...dalej niski no ale przyrosło chyba prawidłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii moim zdaniem prawidłowy przyrost :) a to jest najważniejsze! Trzymam kciuki za serduszko, które niebawem zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami gratuluję Juleczko współczuję kochana Lucky moje małe piersi chyba mi wybuchna są takie napięte, a sutki wrażliwe jak cholera, strasznie się boje. Na wszelki wypadek zapisałam się za tydzień na środę do gin, gdyby się udało. Jeśli nie, wizytę odwolam. Tak bardzo się boje...... A jak ty Lucky się miewasz? Ananasowa kciuki za was cały czas zacisniete!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie:)przepraszam, ale nie lapie i nie bardzo mam czas czytac kilkaset stron wstecz, ale oczywiscie tym dziewczynom, ktorym sie udalo gratuluje:)te, ktore czekaja zycze duuuzo szczesci (Darknes, Czarna porzeczka, Ania (stara ekipa) za Was szczegolnie mocno trzymam kciuki:)) i te, ktore opłakują strate badz nie udane iui lub ivf nie poddawajcie sie, szczescie jest tuz, tuz :)żywym przykladem wytrwalosci jest nasza zosia D i kkahha i nadziejka,Biedronka.MH1,Alex, Lilianka:)caluje Was drogie ciezarne i mamusie mocno:) MH1 powodzenia oby wszystko przebieglo prawidlowo i jak najszybciej zebys mogla tulic malenstwo:* justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela 1985
Boże tak mi przykro Saramy sie juz 8 lat i nic Tylko jeden raz bylam w ciazy ale poroniłam Tak mi przykro i żle że już nie mam sil sie starac i walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniela masz sile, tylko teraz czujesz sie bardzo zle , co oczywiscie jest zrozumiale:(na tym forum jest duzo dziewczyn, ktore b.dlugo sie staraly lub staraja , ale zobacz nie poddaly sie i sa w upragnionej ciazy np. Nadziej, Zosia, kkahha..... dasz rade tylko musisz chciec i walczyc!POWODZENIA justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii cudownie! Jejku już prawie wszystkie dziewczyny z którymi kiedys testowalam są w ciąży! Jeszcze tylko Skanusi musi się udać. Ale Szmacioszka, Ty i ja zaciazone!!! Aniela może spróbuj In vitro. Mnie nie wyszły 4 IUI, potem 3 transfery, a teraz za 4 razem się udało. Miałam myśli że na pewno nigdy nie będę mieć dzieci, to było starszne, a dzisiaj cieszę się z mdłości! MH1 wspaniale. Już jutro przywitasz swoje szczęście. Życzę Ci cudownych przeżyć i szybkiego powrotu do formy po cc! Nadzieja niestety sa całododniowe... Nic mi nie smakuje i ciężko przychodzi przelykanie. Ale to nic. Non stop dzwonię do mojego M i się z tego cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azurro, Iza, Justyna, Julia dzieki :) Nadzieja ja wybralam mniejszy szpital niz ten ktory mam pod nosem (jedyny w miescie) bo nie wiem czy pamietasz jak pisalam ze w moim szpitalu robili problem z cc przy ulozeniu posladkowym. Pani dr zaproponowala mi szpital w ktorym ona pracuje i tym sposobem daleko od domu ale w spokoju czekam na rozwoj wydarzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia, Małamii - gratuluję dobrych przyrostów :) i trzymam kciuki za pęcherzyk, a potem serduszko :) x Ananasowa - trzymaj się dzielnie!!! :* x MH1 - ojjj za Ciebie Kochana też zaczynam trzymać mocno kciuki!!! :) x Aniela - masz rację 8 lat prób to jest strasznie smutne i wykańczające psychikę, ale są tu dziewczyny, które też tyle się starały i starają.. Teraz chwilowo opadłaś z sił, ale życzę Ci abyś szybko je odnalazła co pozwoli na nowo mieć wiarę i nadzieję... Trzymam kciuki i życzę powodzenia!!! NIE PODDAWAJCIE SIĘ DZIEWCZYNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela, zdecydowanie za wcześnie zrobiłaś betę! Nawet po in vitro w 8 dniu nie wychodzi jeszcze, a co dopiero po insrminacji. moja lekarka najwczesniej kazal robic test 12 dni po. Poczekaj kilka dni i powtórz badanie, wtedy będzie wiarygodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela każda czasem ma taki kryzys. Ale otrząśnij się i dasz radę dalej walczyć. Na pewno warto. Wierzę, że każdej się uda ale czasem trzeba jeszcze więcej czasu i jeszcze więcej walki. Bądź dzielna. Mh1 na pewno się dobrze tam Wami zajmą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*MałaMii, ściskam Cię mocno! Niech wszystko dobrze się uklada :) *Julia, niech Ci się szczesci! *Darkness, jak u Ciebie? *U mnie nadal plamienia, ale brzuch już nie boli wcale... niech to będzie dobry znak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Iza- he nie wiedziałam jak to zbytnio opisać żeby nie użyć pewnego słowa na 'o'. Zatem moje nacięcie nie jest w stronę dziurki numer 2 czyli w pionie tylko po skosie od wejścia do pochwy w stronę pośladka także bliznę mam z boku. Nadzieja- to juz pomysłów nie mam z tymi pozycjami. Myślę ze ten dyskomfort to poprostu uroki ciąży, raz jest lepiej raz gorzej podczas spania, mnie lapaly np silne bóle po bokach i nie mogłam się ruszać w żadną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 tak pamiętam, pisałam Ci tez o koleżance której od razu powiedzieli ze nie ma szans na cc, a w szpitalu w mieście obok bez problemu zrobili cc. Dobrze ze jesteś pod opieką. Pewnie b. podekscytowana:-) Julia :-) to znaczy że beta jest baaardzo wysoka:-) rozumiem Twoja radość. Jak zaczelam tak wymiotować ze pękały mi naczynka na twarzy i bez miski ani rusz to juz takiej radości nie wykazywałam. Ale na szczęście zaczęłam 19 tydzień i zostały tylko wieczorne mulenie bez atrakcji :-) Malami przyrost jest ok, nie śmiało się kropek rozkręca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* MH1 powodzenia jutro, szczęśliwych chwil ze swoim skarbem :) * Minia78 i małamii89 gratuluję przyrostu. * aniela 1985 tak jak dziewczyny piszą, 8 dni po IUI to zdecydowanie za wcześnie na bete. Jeszcze nic nie wiadomo. Najlepiej robić 14 dni po IUI, wówczas beta jest wiarygodna. Powtórz koniecznie. Trzymam kciuki. * Justynko dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia i MałaMii gratuluje oby tak dalej. Ananasowa ciągle myślę i życze by to wszystko skończyło się dobrze. Mh1 to jutro Twój wspaniały dzień,niech wszystko pójdzie bez problemu . Azzuro super,że mały rośnie duzo zdrówka dla Was. Aniela przytulam,teraz masz chwilę zwątpienia i rozpaczy ale nawet nie będziesz wiedziała kiedy a staniesz do dalszej walki. Julcia te mdłości chyba mało kogo by cieszyły a tu prosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×