Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
J j j j j j j j j h h G y h h g g j h T H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K ja jestem juz jest u u u u u u umyciu n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J j Mk m m m j j j.u jj kju m m m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa zrób koniecznie. Gość Ania jak nie masz luteiny to jutro po pozytywnej becie od razu idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Kkiniaa84 powtórz. Trzymam kciuki. * Biedronko czekam na @, planowo powinna przyjść jutro. Poza tym jestem pełna obaw z powodu ustawy i planowanej nieobecności mojego dr w okolicach prawdopodobnej mojej owulacji. Wkrótce wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, proszę o podpowiedź czy depilacja jest konieczna na wizycie u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - no faktycznie masz troszkę powody do obaw, ale trzymam mocno kciuki i wierzę, że Twój dr sobie poradzi, zarówno w kwestii ustawy jak i swojej nieobecności.. Zawsze może troszkę przedłużyć stymulację, wyciszając Cię jednocześnie.. Choć nie wiem czy u Ciebie tak można.. Niemniej jednak bądź dobrej myśli, a wszystko się powiedzie.. Trzymam kciuki!!! x Kkinia - powtórz betę.. Warto się upewnić. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko przedłużyć się nie da, bo nieobecność ma być dosyć długa - dziesięciodniowa :( Mam nadzieję, że zdążymy przed nieobecnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to niech ta wredota przychodzi jak najszybciej. Cały czas sercem jestem z Tobą :* i z dusza na ramieniu czekam na pozytywne wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spieszmy się rodzic dzieci. Ustawy tak szybko odchodzą. ..... Pan Kaczyński nam to obiecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew oddana po 18 wyniki, wczoraj już się wyplakalam więc trochę mi lepiej, faktycznie okresu jeszcze nie mam ale myślę że to za sprawą duphesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wkurzają te zaciecia, dziewcxynki pomyślmy o zmianie naszego miejsca bo tu można dostać szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKinia przytulam Cię :( Nie ma słów, którymi mogłabym Cię pocieszyć. To okropne i niesprawiedliwe :( Serce mi pęka :( Trzymam kciuki aby jednak beta ruszyła i było dobrze a Twoje przeczucie co do braku radości się nie spełniło. <> Darkess ale to są takie specjalne ćwiczenia tylko na kark. Jedno pamiętam. Przykładasz dłoń do czoła i pchasz tym czołem jakby w stronę dłoni. No ale nie wiem czy Tobie akurat takie ćwiczenie jest wskazane. Mam nadzieję, że to Ci szybko przejdzie! <> Agusia wtrącę się bo pytanie było do Julii. U mnie zmiana kliniki wyglądała tak samo. W nowej klinice dokumenty były do 2 tygodni. Biedrona dobrze radzi :) <> Ewelka może dr chciała zmienić po prostu lekarstwo, skoro wcześniej się nie udawało. <> kiciolka czekam na info o wysokiej becie. Trzymam kciuki! Bądź dobrej myśli, chociaż wiem, że informacje na forum nie są zbyt optymistyczne. Ale w końcu musi skończyć się zła passa i liczę, że Ty to zmienisz! <> gość Ola zrób 14 dnia po iui. <> gość Ania, leki możesz odstawić wyłącznie po negatywnej becie. <> gość sądzę, że nie jest. Ale jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP UP UP UP UP UP UP UP UP UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra jest 10:39 a ja od rana widzę tylko wczorajsze posty, dziewczynki pomyślcie o tym przeniesieniu bo normalnie nerwicy można się nabawic zaglądając tu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i i i i i i i i i i i i i i i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przełożyłam wizytę w Gamecie na dzisiaj na 16. Okazało się że M może i akurat zwolnilo się miejsce! Ale super bo ja naprawdę świra dostaje. Dzisiaj się wszystko okaże. Rano jak się obudziłam to pomyślałam że nie wytrzymam do jutra, płakać mi się chce ze stresu, ale pocieszam sie ze jestem w tej ciąży bo codziennie śpię w ciągu dnia i zmęczona jestem cały czas mimo że nic nie robiłam:) No i włosy już nie wypadaja, tak jak mowilyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia oby cos ruszyło na innym forum czytałam ze jednej dziewczynie beta spadła kompletnie odpuściła a była w ciąży i urodziła zdrowe dziecko. U mnie w miare beta dzisiaj 740 chyba dobrze? Bo już sama wariuje w czwartek wieczorem było 178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×