Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
Coś forum gubi posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu zejdz z Nadziei a wejdz na swoja rodzine moze tam znajdziesz osobe po której bedziesz mogła jechac bo nadzieja sobie nie da!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja ponawiam pytanie w którym jesteś tygodniu? A czopki jakie ci przepisał bo ja walczę mdlosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie macie może do sprzedania ovitrelle 250? mój lekarz prowadzący z innego miasta jest na urlopie natomiast lekarz który monituruje cykl twierdzi że nie moze wypisać recepty na ten lek ponieważ nie specjalizuje się w leczeniu niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Julia, masz rację! taki wysoki estradiol świadczy o tym, że komórki sa naprawdę dobrej jakości i dadzą radę! tej mysli będę się trzymac! :) drużyny piłkarskiej nie planuję, więc ta liczba jest odpowiednia ;) *Iza, na podgladzie moze już byc cos widac, ale nie beda to wiążące informacje, bo pecherzyki jeszcze wystrzela, a te co dzisiaj ładne, mogą się zatrzymac. Ja na tej pierwszej wizycie dowiedziałam si mniej wiecej, kiedy bedzie punkcja. ale bardziej mniej ;) *Malena, czekam na wiesci od Ciebie!:) *MałaMii, tak, moje komórki poszły na jakość :) damy czadu za miesiąc:) a dostałas cos na wywołanie @? ja mam od dzisiaj 2 razy dziennie luteine 100mg, wiec mam nadzieję,że @ nie zrobi sobie jaj i nie przyjdzie z opóxneiniem :/ ile po soattnej punkcji czekałas na @? *Magda, Tosia :)) *Biedronka, a Ty uszy do gory! nie moze byc ciągle źle, w koncu idą dobre czasy! :) *ja mam dzisiaj ostatni dzien remontu!!! tzn. dzien z panem majstrem, bo potem ejszcze M ma trochę roboty.nie wierzyłam, ze nadejdzie :) łazienka prezentuje się pieknie, korytarz tez sie swietnie zapowiada. a od czwartku do pracy... koniec wakacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 6:02 to ja justyna, z pospiechu zapomniałam sie podpisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, to super, że w końcu coś pomogło :) Julia, dzięki za info. Strasznie się martwię, że za mała ta dawka i urosną 2 :( Zocha staram się właśnie kłaść spać wcześniej, ale tez dlatego, że jestem zmęczona, miałam weekend w pracy i brakuje dnia na odpoczynek. Może spróbuje jeszcze wcześniej? ananasowa dzięki za wyjaśnienia. No cóż, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Lubię remont a najbardziej właśnie jego koniec jak jest tak pięknie i miło i CZYSTO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap czopki są przeciw wymiotne (nie na mdłości) chociaż po zaaplikowaniu mdłości tez nie bylo. Nazywają sie Torekan. Jestem w 11 tyg. W ciąży z synem nie miałam takich atrakcji i w życiu nie spodziewałam sie ich teraz. Myslalam pchi co tam poranne mdłości po takim czasie starań i cierpień... A jednak żadko bywają one poranne, chyba tylko z nazwy i dają ostro w kość :-) Ananasowa super wieści, nie napisalam z tego wszystkiego wczoraj ! Biedronka u Ciebie tez tak będzie:-) o której ta punkcja jutro ? Cale forum będzie czekało na wdechu ;-) Julia, Malami cierpliwość zostanie Wam wynagrodzona :-) Iza Malena czekamy na wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja sobie nie da?? Pchiiii a ja mam sobie dac wmawiac takie rzecY tylko dlatego ze nie mam mdlosci a juz polowa ciazy za mna? Skoro chodzi do takiego imbecyla lekarza nie oznacza ze ma powtarzac takie "madrosci" bardzo nietaktowne to bylo. Madra kobieta nawet by nie powtarzala takich bzdur. Ale nadziejs jest durna wiec to norma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemądry gościu :-) jestes aż taka ignorantką ze nie łaska bylo doczytać ze w pierwszej ciąży mdłości także nie miałam czy aż tak tępa ze tego po prostu nie potrafisz? Skończ juz bo jestes monotematyczna, jeśli wiesz co to znaczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```julita670, golf gratuluję. ```Morela15 a nie mówiłam...!? głowa do góry! ```Nadzieja78 cudne widoki przed Tobą. Trzymam kciuki za Małpeczkę. ```Merenka my z M też przez jakiś czas na zdjęciach widzieliśmy misia Haribo ;) ```biedrona1979 kochana wiem, że po ostatniej Waszej procedurze nastawiasz się na najgorsze, ale kochana postaraj się nie gasić chociaż płomyczka nadziei. trzymam mocno kciuki :) ```ananasowa :) ``` A co do gości to cieszę się, że trafiają co jakiś czas na forum. nigdy wcześniej nie spotkałam się z hejtem w temacie tak bardzo mnie dotyczącym. cieszę się dlatego, że za chwilę zostanę mamą i tutaj zostaję wyedukowana jak sobie radzić z takimi emocjami. chciałabym, żeby moja córka znała temat i wiedziała jak sobie z tym radzić. nie wyobrażam sobie żeby mogła podzielić los tego chłopca o którym ostatnio było tak głośno w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toosia takie czekanie jest najgorsze... Biedronka faktycznie... Jadę do pracy i przypominało mi się że pingwinek nasz kochany mial 3 procedury. Ciekawe czy ma już jakieś konkretne wieści co do wycięcia tarczycy. Rafka co u Ciebie? Ty podchodzisz do trzeciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, jak się nazywają czopki, które masz pmdłościom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę je stosowała tylko kilka dni na noc. I zamierzam sobie kupić te Mamarin o których pisala Ania1602 bo one są dla kobiet w ciązy bezpieczne a czopki nie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nadzieja, widzę, żę już podałaś nazwę czopków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, dzięki za info. To ja teraz będę miała 3 tygodniowy szlaban. Jak mąż wróci, to już nie będzie można chip. Tosia, trzymam kciukaski i czekam na dobre wiadomości jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po podglądzie. Na lewym jajniku jakieś 6 pęcherzyków około 8 mm (dr powiedział, że ładne) a na prawym 2 biedaczki maluśkie z które raczej nie rokują ale dr nie skreślił ich jednoznacznie. Maluśko :( Boję się, że połowa przestanie rosnąć i będą 3 pęcherzyki do pobrania :( Czy któraś miała taką sytuacją a potem było dobrze? Dr powiedział, że z moim AMH 4,9 (z tego co pamiętam, bo zabrał mi moje ostatnie wyniki) nie może mi dać mocniejszej stymulacji bo będzie hyperstymulacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pisałam na forum, że mnie oszukano w aptece. Zamiast Menopur 600 za 140 zł mam na paragonie 2*menopur75 za 200 zł. Byłam to dziś wyjaśnić. Pani to tłumaczyła, że z tego opakowania 600 nie mogłabym skorzystać z ostatniej dawki. Czy to prawda? Oddali mi te 60 zł na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Iza82 ja ostatnio miałam niepewna sytuacje z pęcherzykami, miałam 5 mniejszych, jeden większy i jeden zupełnie malutki. Lekarz dwa razy przedłużył mi stymulacje i wszystkie siedem będą pobierać bo ładnie urosły;) Morela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Ty się póki co nie masz czego bać więc się nie bój. Ja wcale wiecej pęcherzyków nie mialam i skutki są widoczne :-) nie ilość a jakość ! Estradiol robili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Iza, nie stresuj się:) jestes dopiero na poczatku stymulacji, pecherzyki jeszcze moga wsytrzelic :) badali estradiol? *Morelka, jak przed jutrem? *ja powolo po scianach chodze w oczekiwaniu na wiesci. wziełam się za sprzatanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Ananasowa wierze, ze w oczekiwaniu na wieści można zwariować;p ja dzisiaj w pracy powiedziałam,że na jutro mam l4, zobaczymy jak się będę czuła po. Ogólnie to się trochę tym stresuje.. Dzownila dzisiaj do mnie z invicty żeby mi powiedzieć co mam ze sobą zabrać itp. Nigdy nie miałam narkozy nawet takiej krótkiej dlatego się denerwuje no i oczywiście stres jeszcze związany z tym co tam ze mnie jutro wylowia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Morela, to oczywiste, ze boimy się tego, co nieznane, ale jutro powiesz, ze strach ma wielkie oczy :) ja czułam sie po punkcji bardzo dobrze i tak jest do teraz - tego samego Ci zycze:) bede wypatrywac wiesci! a beda Ci jeszcze jutro jakies badania robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje, że ja też będę czuła sie dobrze tak jak Ty:) żadnych juz badań mi nie zlecali, mam tylko przyjsc pół godziny przed zabiegiem razem z mężem, nic mi też nie wspomnieli o paznokciach, makijażu itp. tylko ze mam zabrac koszule nocną, kapcie i szlafrok i że musi mnie ktoś odebrać, bo samej mnie nie wypiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje, że ja też będę czuła sie dobrze tak jak Ty:) żadnych juz badań mi nie zlecali, mam tylko przyjsc pół godziny przed zabiegiem razem z mężem, nic mi też nie wspomnieli o paznokciach, makijażu itp. tylko ze mam zabrac koszule nocną, kapcie i szlafrok i że musi mnie ktoś odebrać, bo samej mnie nie wypiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie chce mi wysłać postu więc pisze, jeszcze raz, sorry jak wyskoczy dwa razy to samo:) No mam nadzieje, że ja też będę czuła sie dobrze tak jak Ty:) żadnych juz badań mi nie zlecali, mam tylko przyjsc pół godziny przed zabiegiem razem z mężem, nic mi też nie wspomnieli o paznokciach, makijażu itp. tylko ze mam zabrac koszule nocną, kapcie i szlafrok i że musi mnie ktoś odebrać, bo samej mnie nie wypiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×