Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

kiciolka, ja brałam Yasmin dawno ale dobrze się czułam. Antyki brałam zawsze wieczorem przed pójściem spać, bo tak mi było wygodnie. Polecam branie po 21. Magda bądź dobrej myśli, trzeba wierzyć, że się udało! :0 Nie dasz rady przed pracą zrobić bety? Tosia trzymam kciuki, to wszystko może wcale nie oznaczać okresu :) Julita ALE SUPER!!! Będzie dobrze! :* Golf, bardzo się cieszę :) Morela pięknie pęcherzyki w sam raz :) Już trzymam kciuki! Nadzieja to dobrze :) Cieszę się;) To ciekawe, co powiedział dr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja w którym jesteś tygodniu ciąży tak z ciekawości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się nam forum przycina i pewnie się okaże, że mojego postu wcale szlag nie trafił ;) Ale dla pewności napiszę raz jeszcze ;) Golf, Julita - strasznie się cieszę :) życzę Wam teraz wiele spokoju i jak najmniej strachu :) x Nadziejka - ja mam nadzieję, że te dolegliwości szybko miną, bo współczuję Ci ich bardzo... x Ania1602 - kiedy testujesz? x A mi nie udało się nic podglądnąć. Nie zastałam swojej lekarki jak poleciałam po pracy, a inny lekarz który był powiedział, że pani doktor wie co robi i nie ma takiej potrzeby..... Boże mam nadzieję, że ona naprawdę wie co robi.. Do swojego byłego z Invimedu nie poszłam, bo przecież jest urażony, że w ogóle miałam jakiekolwiek wątpliwości co do przeprowadzonej przez niego procedury, a do byle kogo nie chciałam iść. Mój estradiol z dziś to 4375 mg/ml metodą ECL, Invicta robi metodą ECLIA, analizując wartości referencyjne wychodzi jakoś, że mój estradiol to jakaś połowa z tego, czyli 2150 - przy 7 pęcherzykach niby powinno być ok.. Okaże się w środę.. Ale przygotowywuję swoją psychikę na najgorsze... Wtedy łatwiej wstaje się na nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka myślę że ten estradiol ok. Będzie dobrze. Na pewno będziesz miała zarodeczki. Nawet tak nie pisz. Nadzieja trochę słabo Ci powiedział dr :/ chyba nie powinien tak... I to jeszcze lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia 83 Miło że pytasz. Ja 6 września mam dostać okres i wtedy wlasnie zaczynam kontracept a po nim w 15 dc wizyta kontrolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam też poziom kwasu foliowego, wynosi on 58,3 przy zakresie referencyjnym 4,6-18,7... Hmm... czy to źle, że ponad normę? x Julia - Kochana teraz Twoja kolej na drugie podejście... Mam taką cichą nadzieję, że to jest nasz czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieda nie jest równoznaczna ze slamsem. Nadzieja nie powtarzaj glupot bo możesz kogoś urazić. A swoją drogą lekarz tez bez taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja pora kolejny udowodnila ze jest "inteligentna inaczej". Jeszcze po swoim glupim tekscie buzke wstawila. Kreuje sie na tym forum na kobiete wyrozumiala madra taktowna a po ostatniej wypoqiedzi sloma z butow wystaje. Do czego wogole mial byc ten tekst? Chcialas sie tym stwierdzeniem dowartosciowac ze skoro masz mdlosci to jestes bogata i niewiadomo kim? Otoz wiele z nas tutaj juz w zaawansowanej ciazy pisalo ze mdlosci nas ominely wiec co jestesmy biedota ze slamsow? Jeszcze bardziej sie zrazilam do twojej osoby dlatego nie podpisze sie swoim nickiem. Ale bede omijac twoje wypowiedzi i napewno juz ci nie doradze w zadnej sprawie! A dzis cwaniakujesz bo u lekarza bylo ok ale zaczniesz jeczec znowu ze cie mdli kluje plamisz itp to napisze znow z "goscia" ze dobrze ci tak i zebys sie biedocie nie zalila (bo my mdlosci nie mamy). Ps. Nie wiedzialam ze jestes tak pusta osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam 5 komórek i czekam do czwartku na wiesci, ile sie zapłodniło. mrozić beda w 5lub6 dobie. w sumie pobrano 15 pecherzyków, w których było 8 komórek. 2były atypowe, 1 niedojrzała. lekarka zaskoczona, ze taki rezultat, spodziewała się wiekszej ilosci komórek (estradiol w sobotę ponad 2500), ja tez:/ no nic, wierzę, że bedę z tego mrozaki!!! od jutra luteina 2razy dziennie, od 2dc estrofem i wozyta w 12-13dc, no i tydzien pozniej crio. *Morelka, ciesze sie z wiesci od Ciebie! *golf, podoba mi się twoja beta:) *julka, biedronka, to bedzie Wasz czas!! *kiciolka, a idziesz jakim protokołem? w 10dc powinnas dostac recepte na gonapeptyl. bierz antki na noc, dla mnie to był jedyny sposób, by nie miec cały dzien odczucia choroby lokomocyjnej :/ *Basik, widze, ze idziesz dokładnie jak ja. brałam kontracept na noc, zadnych skutków ubocznych nie zauazyła. w 15 dc dostałam recepte na gonapeptyl *Malena, myslami z Toba i Maluszkiem!!! *Toosia, kciuki za bete! *Małamii, Nadzieja,malena, kiciolka, Magda, golf, dziewczyny, dziekuje Wam za wsparxcie i przepraszam, że do kazdej sie nie odniosę, ale padam na twarz. czuję się dobrze, nie mam dolegliwosci bólowych, ale snieta jak ryba jestem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka, nie pozostaje Ci nic innego, jak zaufac lekarzowi! Twój estradiol jest bardzo ładny i oby niósł za sobą piekne, dojrzałe komórki! mocno Ci kibicuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze tak wystarczy czytac ze zrozumieniem. Nadzieje napisala ze lekarz jej tak powiedzial co nie oznacza ze ona sie z tym zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wiem gdzie "gosciu" widzisz buzke po jej wpisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa 3mam kciuki aby się wszystkie zapłodniły i dały silne zarodeczki:) Pamiętaj,że nie ilość a jakość się liczy:) Teraz odpoczywaj i zbieraj siły na kolejny cykl-przygotowuj domek dla maluszków:*:* Biedrona szkoda,że nie udało Ci się załapać na podgląd.ale Twój estradiol jest bardzo ładny....pamiętasz,że ja miałam tylko 300 w 11ds?;/ a jednak 6 dojrzałych komórek było....u Ciebie będzie jeszcze więcej ładnie się zapłodnią- i będą mocne zarodeczki-nie możesz od razu myśleć,że nic nie będzie:( trzeba wierzyć!! golf super beta:):) Morela-super,że pęcherzyki tak podrosły:) będą z nich silne komóreczki:) Iza jutro masz podgląd ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka też na to liczę. Zosia, Szmacioszka i golf już pokazały że druga procedura musi się udać. Nie ma tu żadnej forumowiczki która staje do trzeciej więc liczę że nadal tak będzie. Boże spraw by tak było! Ananasowa spory miałaś estradiol jak na 5 komórek Ale to właśnie super! Oznacza to że są świetnej jakości i będziesz miała kilka dorodnych zarodeczkow najlepszej klasy! Więcej Ci nie potrzeba, no chyba że planujesz drużynę piłkarską a nic nie mówisz hihi. Toosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka,Julia też chce do Was dołączyć:D mogę?:) to też moja druga procedura i tak bardzo chcę żeby się udało:( chociaż czasami już brakuję sił:* Tosia 3mamy kciuki za wysoką betę:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii a Ty cos wspominałas że crio masz dopiero za 2 miesiace czy cos mieszam? Dlaczego? W sensie że nie za miesiąc? Skanusia jak u Ciebie? Rafka? Basik czyli wrzesień będzie Twój:) Agusia88 co u Ciebie dawno się nie odzywalas. Malena trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czekam na @ bo po mam się udać na wizytę do mojego lekarza...i zdecyduję ale wątpie,żeby od razu we wrześniu to było bo przecież od 2dc trzeba zacząć brać tabletki...czy można też na naturalnym cyklu zrobić krio? ehh niewiem okaże się....narazie wyczekuję moją @ mam nadzieję,że do końca tygodnia będzie...bo po ostatniej punkcji szybciej mi przyszła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona ja myślę, że ona faktycznie wie co robi i będzie miłe zaskoczenie :) Sama sobie zleciłaś to badanie na kwas foliowy? ananasowa z tych 5 będzie 5 super zarodków :) Cieszę się, że dobrze się czujesz :* Maamii tak jutro idę na 1 podgląd. Zastanawiam się czy już juro będzie coś wiadomo np. ile jest pęcherzyków i kiedy punkcja. Czy to potem może się zmienić? Do iui mi 2 padły podczas stymulacji... no ale to była inna stymulacja. Trzymam kciuki, żeby Ci się udało, tak jak dziewczyny mówią, 2 podejście=sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 7814
Iza82 betę dam radę zrobić przed pracą, ale na 13 tą wizytę u mojego dr. Ananasowa trzymam kciuki za twoje komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii można crio na naturalnym. Bierzesz tylko zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Oczywiście że bedziesz z nami świętować wysoką betę. Oprócz tego jeszcze Skanusia, agusia88 i Zocha82 w drugiej procedurze. Kogoś pominęłam? Iza na pewno pierwsze pęcherzyki już się pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no to ciekawe zobaczę jaką decyzję podejmnie lekarz... A czy taki naturalny cykl jest korzystniejszy? bo tak się te leki bierze żeby endometrium było ładniejsze... No to nas trochę się nazbierało z tej drugiej procedury:) suuper razem raźniej:) (swoją drogą julia Ty to masz pamięć:):) Iza jutro powinno już coś widać...chociaż mi na pierwszym podglądzie o punkcji jeszcze nic nie wspominał...dopiero na drugim no ale to wszystko zależy od wielkości pęcherzyków;) To jutro Magda i Tosia betują?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko nie zwracaj uwagi na te durne wypowiedzi gościa...;/ nie wiem skąd w ludziach tyle złości.... :( A Ty masz się nie denrwować:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, nie możesz wyjść wcześniej? Nie wiem na którą pracujesz. Ja mam jutro wizytę na 13:15 i wychodzę 2 h wcześniej, które odrobiłam w ubiegłym tygodniu. Nadzieja, nic się nie martw i nie czytaj głupot od jakiegoś buraczanego zawistnika. Szkoda oczu na czytanie. Julia czyli będą ale jeszcze nie wszystkie, tak? Potem może coś dorosnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lekarz powiedział w sensie ciekawostki że widział jakieś statystyki ze w " slamsach, biedzie nie odnotowuje sie mdłości " . tępy gościu jak do mnie piszesz to z wielkiej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa - najważniejsze, że jest 5 komóreczek, trzymam mocno kciuki aby były one silne i dobrej jakości.. Rozczarowanie puść w niepamięć. Oby teraz pięknie się zapłodniły :) x Julia - :) :* To forum, a przynajmniej ja ;) pamiętam przypadek nieudanego drugiego podejścia niestety :( ale wierzę, że w naszym i innych dziewczyn przypadku będzie inaczej... x Małamii - pewnie, że tak ;) x Iza82 - tak, sama na własną rękę badam co jakiś czas tsh, kwas foliowy i poziom wit. D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze Wam jeszcze ze czopek przeciw mdłościom dal radę :-) ma działać 4 godziny to zdążę zasnąć.. mogę stosować raz dziennie najlepiej na wieczór bo wtedy jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii cykl z estrofemem poprawia endometrium, ale jeśli nie masz problemu z endo na naturalnym to nie ma różnicy. Na naturalnym masz ciałko żółte które wytwarza naturalny progesteron, ale i tak dostarczamy to w tabsach. Z naturalnym trzeba więcej poglądów. Iza zależy jak zareagujesz na stymulację. Może pojawic się kilka a później więcej. A może w ogóle bo dawka za mała i lekarz zwiększy. Na razie się nie martw. To dopiero początek stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka - nawet tak nie pisz, wszystko będzie dobrze i będziesz miała piękne dojrzałe komórki. Ananasowa- napewno tyle komórek wystarczy, czekamy na transfer. Nadzieja- super, ze maleństwo rosnie. Julia- Ty to masz pamięć, Dziewczyno! Oby druga procedura była ostatnią i szcześliwą :) Dobre nocy Dziewczynki! Iza kładź sie szybciej spać, szybciej minie wtedy czas rozłąki z M. Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×