Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Tu cisza, w kalendarzu pucha... Co się dzieje? Już mi tu podawać kiedy następna wizyta:) Iza, kiciolka, mała mi.. Ania kiedy testujesz? Malena kiedy serduszkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zadzownili dzisiaj (2 doba)! z 5 komórek zapłodniły sie 4 - 1 ma klase B, reszta C. w sobotę lub w niedzilę dostaniemy inforamacje, ile bedzie się nadawa do mrozenia. trzymajcie kciuki!!! boję się :( na innym forum dziewczynie z 18komórek zapłodniło się 15, a dzisiaj dostała telefon, ze nie ma zadnych zarodków do mrozenia :((( *Morelka, ja sie dowiedziałam 3 godziny po punkcji, ile miałam komórek i ile nadawąło się do zapłodnienia. *Biedronka, trzymam kciuki za jutrzejsze wiesci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka dlatego że cały czas jestem zdania ze jeśli jest ich za dużo to są słabszej jakości. A jeśli nawet to mój wymysł:) to nie tracę ich aż tyle. Wiem wiem że mogę zamrozić i tym razem to zrobię jak coś, ale myślę że będzie ich dużo mniej bo krótki protokół. Oby nie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa to nieźle. Trzymamy kciuki. A ta dziewczyna nie podchodzila rządowo? Bo jeśli tak to i tak wzięli tylko 6 komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona, ja mam brac estrofem od 2dc, jesli bedzie transefer. Na podbudowanie endometrium. Biorę doustnie, ale słyszłam o przypadkach innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Morela, Biedronka, ananasowa trzymam kciuki za wasze komórki. * Biedronka Inozytol jest bez recepty. * Biedronka i Julia jeśli będę testować to pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka, morela ~ dobrze ze juz po. Czekamy na dobre wieści. Ananasowa- super 80% skuteczności to bdb wynik. Głowa do góry. Toosia- nie panikuj Kochana, juz wiele przypadków było ze test kłamał. Poza tym to dopiero 9dpt, moze zagnieżdżenie nastąpiło pózniej i beta jeszxze jest nie wykrywalna. Zrób bete gdzie indziej jak masz możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej to ja -Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Golf, transfer miałam 24 lipca :-) Bąbelek był dwudniowy. x Julia, wizytę mam 03.09 i to będzie tylko usg, może wtedy posłucham serduszka, bo na razie tylko widziałam pulsowanie. Mój dr jest zdania, że częste usg i podłączanie doplera aby posłuchać serduszka, na tak wczesnym etapie może szkodzić. Ja mu ufam, ważne, że widziałam Bąbelka na monitorze ;-) x Ananasowa, zarodeczki przetrwają, zobaczysz ;-) Trzymam kciuki x Estrofem miałam doustnie, nawet nie wiedziałam, że można inaczej :-) Chociaż dr nic nigdy nie mówił i brałam jak w ulotce x Biedrona, współczuję bólu... x Teraz czekamy na dobre wiadomości o zarodeczkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toosia sikacze nie zawsze pokazują prawdę. Trzymam kciuki. <> Morela cieszę się, że było OK :) Trzymam kciuki za silne zarodki! <> Rafka a ile masz pęcherzyków? Oby jeszcze urosły i pęcherzyki i estradiol. <> Biedrona osz :( ale masz hardkore :( Oby Ci szybko przeszło. Myśl pozytywnie! Będzie dobrze. 10 to super wynik :) Było lepiej czy gorzej niż w poprzedniej klinice? W tej klinice pójdzie inaczej - z sukcesem :) <> ananasowa bardzo dobre wieści! Trzymam kciuki za zarodeczki. <> Julia ja mam wizytę w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda, że w Menopur 600 nie można wykorzystać ostatniej dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona,ja miałam na zleceniach z kilkoma wykrzyknikami ze estrofem dopochwowo, a nie doustnie jak jest na ulotce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 7814
Biedrona - ja estrofen biorę doustnie i dopochwowo,najpierw miałam tylko dopochwowo ale gdy się okazało ze mam słabe endometrium doszła mi jeszcze doustnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to nieprawda. Ja mam teraz kupić 3 opakowania menopur 600. Ile wykorzystasz tego ani Ty ani ta Pani z apteki nie wie. Wcześniej miałam Menopur 2000 i jeszcze musiałam dokupić 3x75. Biedronka estrofem dopochwowo mimo że to doustny, od razu mi powiedział tak lekarz i nie było wątpliwości:) Podobno endo lepiej przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka super wynik:):) 3mam kciuki aby się ładnie zapłodniły-kiedy będziesz miała info ? jutro? a w poprzedniej stymulacji ile Ci pobrali komórek? Mnie też teraz przy drugiej punkcji mocno bolał brzuch przy pierwszej nie miałam takiego bólu:( i też mnie faszerowali kroplówkami...3maj się bo najgorszy ból na początku:( Morela za Twoje komóreczki również 3mam kciuki:) ananasowa-spokojnie...ważne,że się zapłodniły i się dzielą;) a co do klasy zarodków mój lekarz mi mówi,że nie zwraca się tak na to uwagi bo to tylko ocena embriologa...nie stresuj się Kobitki:* kiedy Cię teraz powiadomią o mrożeniu? w 5 dobie?? Tosia ehh współczuję Ci,że tyle musisz czekać na wynik:(:( jak na złość:( 3mam kciuki aby to czekanie wynagrodziło Ci się wysoką betą;) Magda Ty też jutro na betę idziesz? ajj to jutro gorący dzień:) julia z chęcią bym Ci podała datę kolejnej wizyty ale narazie dalej wyczekuję mojej @ dopiero jak dostanę to zadzwonię do kliniki się umówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia mi chodzi o techniczną możliwość wykorzystania wszystkich dawek Menopuru 600, jeżeli mam dawkę 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ale czasem jest tak że różne dawki dają. Mi później zmniejszyli. Tobie mogą zwiększyć. Różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ale jeśli Ci nie zmienia i bedziesz cała stymulacje brała dawkę 75 to jak kupujesz 600 to masz dokładnie 8 zastrzykow bo 8x75=600. A przypomnij co farmaceutka Ci sprzedała? Ile plscilas za Menopur 600 tak z ciekawości bo mam receptę na 3 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza odnalazłam Twój wpis. Placilas 140zl za menopur 600. 75 nie są refundowane dlatego są takie drogie. A co miałaś na recepcie łącznie, czyli ile dawek przepisał Ci lekarz? No bo za 2 zastrzyki płaci się wtedy 200zl a jak kupujesz menopur 600 to masz 8 zastrzykow za 140. Mam nadzieję że rozumiesz co mam na myśli bo motam trochę:) Jeśli nie będzie Ci potrzebne więcej to ok, ale jeśli tak to za ta sama cenę mogłaś mieć 6 zastrzykow więcej. O ile ja dobrze zrozumiałam Twój wpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia dzisiaj jadę na pecherzyk na 17.stresuje się golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf będzie dobrze, nie ma innej opcji. Przecież wpisałam Cię już do ciężarówek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wlasnie tak bylo jak pisze Julia, ze musialam dokupić jedna dawkę 150 j czyli 2x 75. I taka dostalam receptę w klinice i zapłaciłam 200zl. Golf , Malena będzie piękny widok na usg :-) Biedronka czekamy na info :-) Magda, Toosia piszcie jakie wyniki ! Zuzka kiedy masz Usg genetyczne ? Pisalas ze w tym tyg ..Ja mam 10 września dopiero i wtedy będę w 13t3d. Ale jeszcze 3 września mam wizyte u mojego dr. Dziś na obiad krokiety z mięsem od mamusi :-) jeszcze nie daje rady gotować, robie tylko szybkie dania bo czasem ledwo wyrabiam się na zakręcie do wc jak poczuje jakiś nie przyjemny w,danej chwili zapach ;-) Wczoraj rozglądałam sie za ubrankami do chrztu, koszt dla dziewczynki ok 200 zl. No nic powoli będę musiala sie na cos zdecydować i kupić , chrzciny w ostatnią niedzielę września :-) a jeszcze prezent i zupełnie jestem nie w temacie , pomożecie ??? ( ostatnia nasza chrześnica miala swoja impreze 5 lat temu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 7814
Rano zrobiłam betę o 13:40 mam wizytę, jaką musi być beta gdy jest ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafka22s
Julia 83 zawsze miałam menopur, teraz menopur i gonal. Nadzieja dr chce przedłużyć stymulację ale pęcherzyki są juz w miarę duże, mają po 19, 18 ,17 mm . dziewczyny a wy jaki mialyscie estradiol przed punkcja i ile komórek? Iza 82 dokladnie nie pamiętam ale ok 8 , tych drobnych nie liczę. Tak się boję ze moje komórki nie dadzą rady przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia 83 zawsze miałam menopur, teraz menopur i gonal. Nadzieja dr chce przedłużyć stymulację ale pęcherzyki są juz w miarę duże, mają po 19, 18 ,17 mm . dziewczyny a wy jaki mialyscie estradiol przed punkcja i ile komórek? Iza 82 dokladnie nie pamiętam ale ok 8 , tych drobnych nie liczę. Tak się boję ze moje komórki nie dadzą rady przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia 83 zawsze miałam menopur, teraz menopur i gonal. Nadzieja dr chce przedłużyć stymulację ale pęcherzyki są juz w miarę duże, mają po 19, 18 ,17 mm . dziewczyny a wy jaki mialyscie estradiol przed punkcja i ile komórek? Iza 82 dokladnie nie pamiętam ale ok 8 , tych drobnych nie liczę. Tak się boję ze moje komórki nie dadzą rady przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×