Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość julita670
odebrałam wynik beta w piątek wynosiła 179,7. jestem w ciąży :) szczęśliwa i znów przerażona co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ananasowa Kochana jak tam??:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Julita gratulacje Kochana:*** teraz dbaj o siebie i duuzo odpoczywaj:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julita rewelacja !!!! GRATULUJE mam nadzieję że ten tydzień będzie, tygodniem samych dobrych wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita670 super musi być dobrze. Magda7814,Toosiaa dołączycie do Julity nie ma innej opcji. Biedronka,Nadzieja czekamy na wieści z Waszych wizt. Ananasowa? Dziewczyny 2września mam wizytę i tak mnie zastanawia czy dostanę jakieś leki dodatkowo,to będzie 10dzień cyklu,jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja druga beta14dpt1573,0 xBiedrona jak tam? xJulita gratulacje ! xNadzieja czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Witam Was i mam pytanie... Czy któraś z Was brała konracept? Cieawa jestem jakie jest samopoczucie po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* julita670 gratulacje :) * Golf super :) * Nadzieja napisz po wizycie. Czekamy. * Biedronka jak wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Magda my z mężem też marzymy o takim domku na kaszubach...może kiedyś :) w każdym razie zazdroszcze!:) *Toosia daj znać jutro jak beta! *Julita gratuluje! Wspaniałe wieści! Takie rzeczy często się dzieją jak w ogole o tym nie myslimy:) *Nadzieja jak Twoje mdlości? uspokoiło się cos? *Ananasowa daj znać jak po punkcji! :) Ja dzisiaj byłam na wizycie...i okazało się, ze mam 7 pęcherzyków! w rozmiarach 16-24mm...!!! Strasznie się cieszę, że mój lekarz postanowił mi tak przedłużyc stymulacje:) pick up mam w środę, a transfer w poniedziłek prawdopodbnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dobrze ! Kulka juz nie jest kuleczką tylko małpką z rączkami i nóżkami ! od mdłości czopki doo******czo !! A duphaston zmieniony na luteine dopochwowo ..kłucia od rosnącej macicy. Co za ulga ...dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja pięknie będziesz spokojniejsza...dzisiaj same dobre wieści na forum niech ta passa cały czas trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 7814
Morela- trzymam kciuki za twoją punkcje Nadzieja - super że u Was wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciolka ,ja dostalam estrofem przed@(20dc) az do 10dc potem11dc puregon...Bedziesz miala krotki czy dlugi? XNadzieja super wiesci ,Matko jak szybko zlecial ze juz sa raczki i nozki .Cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same dobre wieści super:( Nadzieja- pięknie, maleństwo rosnie. Golf- cudna beta! Możliwe by były bliźniaki? Ile miałaś podanych zarodków? Morela- ładna ilośc zarodków, napewno sie uda. Julita- extra, gratulacje! Magda- trzymam kciuki. Biedronka- daj znać czy byłaś na usg. Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ~ Julita670 - no i pięknie!!! Beta tylko potwierdziła pozytywne testy. Serdecznie gratuluję i życzę spokojnego okresu ciąży i zdrowego Maleństwa :) ~ golf - piękny przyrost! Czekamy na wieści o pikającym serduszku :) ~ Malena5 - bezustannie trzymam kciuki za siłę Twojego Maluszka. Musi, po prostu musi dać radę ❤️ A domowe usg to pewnie każda z nas chciałaby mieć - niezależnie od czasu starań czy ciąży ;) ~ Nadziejko - wiedziałam, że z Kropeczkiem będzie wszystko ok. Oby tak dalej! Mam nadzieję, że zmiana leków pomoże na wszelkie dolegliwości, a nawet jak mdłości będą się pojawiać, to z reguły po 3 m-cu już jest o niebo lepiej. Super, super, super!!! :) U nas na tym etapie, podczas usg, mój M stwierdził: "wygląda trochę jak żelek Haribo, tylko bez uszek..." :D Uśmialiśmy się z tego razem z lekarzem :D ~ Magda, Toosiaa kciuki zaciśnięte! Nasza lista ciężarówek nie ma żadnych ograniczeń i z chęcią Was tam zobaczymy ;) ~ Basik30 - niestety pierwszy raz słyszę o tym leku. Ja przy procedurze miałam Logest. ~ Morela - super wieści! Oby pięknie się zapłodniły i dały Ci upragnione szczęście! Dziewczyny dobrze się dzieje na forum i oby jak najdłużej. Życzę Wam, aby wszystkie pisane przez Was wieści były tylko pozytywne. Ściskam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka dostaniesz już receptę na gonapeptyl pewnie i za tydzień już będziesz go wstrzykiwac. Później kolejną wizyta jak dostaniesz @. Basik nie słyszałam o leku. A jak u Ciebie sprawy? *morelka cudownie! Golf , Julita piękne bety! Nadziejka :) jakie dziś wspaniałe wieści na forum. Jeszcze czekamy na Biedronke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki :-) a wiecie co dr dziś powiedział na temat mdłości, ze w slamsach i biedzie ich w ogóle sie nie obserwuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do czego mialo byc to stqierdzenie ze w biedzie nie ma mdlosci? Sprawilo ci przyjemnosc obrazanie innych? Moze w biedzie kobieta az tak sie nie przejmuje tym bo musi np nadal pracowac w domu albo zajac sie innymi dzuecmi bo nie stac jej na opiekunke? Ale ty tepa jestes i glupia. Oby cie te mdlosci meczyly do konca ciazy coraz bardxiej bogaczko z arystokracji! Glupia idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita, Golf - strasznie się cieszę :) super wiadomości... Teraz życzę Wam dużo spokoju i mało strachu :) x Nadziejka - to Ci lekarz powiedział ;) ale strasznie współczuję Ci tych dolegliwości i mam nadzieję, że niebawem one się uspokoją... x Ja nie dostałam się na wizytę i podglądu nie było :( Jak poleciałam po pracy, to mojej pani doktor już nie było, a od innego lekarza usłyszałam, że pani doktor wie co robi..... Myślałam żeby iść do mojego byłego w Invimedzie, ale nie miałam odwagi, bo po moich pytaniach odnośnie ostatniej procedury czuje się urażony, a z kolei mój lekarz stały to niestety ten z klauzuli sumienia i tak naprawdę nie ma pojęcia, że zabrnęliśmy tak dalego, więc tak naprawdę nie miałam możliwości zrobienia podglądu, bo u kogokolwiek to też nie chciałam.. No trudno muszę zaufać lekarce.. Boże mam nadzieję, że ona wie co robi... Zrobiłam dziś rano estradiol i wynosi on 4375 pg/ml metodą ECL, a w Invikcie robią metodą ECLIA i w pt miałam 841 pg/ml, sprawdzając wartości referencyjne to wynika mniej więcej, że w porównaniu do estradiolu piątkowego dzisiaj wynosi coś ok 2100 pg/ml, co przy 7 pęcherzykach chyba w miarę ok.. Sama już nie wiem :( Przygotowuję się psychicznie na to, że nie będziemy mieć zarodków.. Zawsze to potem mniej boli.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×