Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Melena dzięki za info. Biedrona no to dostałam szczegółowe wyjaśnienia :) Dzięki. Na wszelki wypadek umyję się szarym mydłem, chyba powinno być ok? Też o tym myślałam czy rosną ale nie wiem, wydaje mi się, że mogą rosnąć. No może faktycznie skocz jeszcze na wizytę przed pregnylem. Zocha już dziś jest lepiej ale zawsze mam najgorsze wieczory. ananasowa pewnie jest tak jak mówisz z tym progesteronem. Czyli można mieć jakiś makijaż np. tusz. Beż tuszu to ja prawie nago się czuję hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja jak Twoje mdłości? Jest coś lepiej? Dziś na blogu o niepłodności wyczytałam takie info, że witaminy dla ciężarnych brane przed 12 tygodniem mogą powodować mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 - dzwoniłam do Kliniki i nie ma szans właśnie... No trudno, co ma być to będzie.. Jutro jadę zrobić rano estradiol na własną rękę. Jak będzie niski, to wtedy będę sterczeć pod Kliniką ;) chyba nie mam innego wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka z tym estradiolem to jest myśl :-) Iza dzis mam najlepszy dzien z całego tygodnia :-) dopiero teraz zaczyna mnie mocniej mulić..a witamin nie biorę ani magnezu odkąd wymiotuję, tylko kw.foliowy Nie wytrzymam do 3 września i jutro jadę do lekarza muszę wiedzieć co u kuleczki , poradzę sie co robić z tymi mdłościami i powiem o kluciu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja współczuję tych mdłości, a co do kłucia to nie denerwuj się,mnie też do dziś kłuje, a w dniu spodziewanej @boli. Biedrona zaufaj Dr, widziała pęcherzyki dwa dni wcześniej, na pewno będzie dobrze Co do punkcji, u mnie było bez makijażu, ale brałam rano normalnie prysznic I nie perfumowałam się, ale sztyft pod pachy używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie lekarz mi nie powiedział ile mają, tylko ze od 12 do 15mm i ze rosną nierówno, ale dobre jest to, że ten co był najwiekszy wcale nie urósł jakoś spektakularnie i mozliwe ze go tez mi pobiora. Mój lekarz ma nadzieje, ze urośnie jak najwięcej, żeby nie pobierać tylko jednego czy dwóch. Anansowa- dobrze, że transfer bedziesz miala jak tylko Twoje ciało będzie na to w pełni gotowe:) a te kilkanaście dni minie szybciutko! ;) Biedrona- pomysł z estradiolem jest dobry;p ale myślę, że nie powinnaś sie tez bardzo stresować tym, że nie masz podglądu, każda ma inaczej, jeśli chodzi o stymulacje, więc myślę że twoj lekarz wie co robi:) Ja ma do Was pytanko, ile dni od punkcji jest transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Morela, transfer zazwyczaj jest w 3dobie, rzadziej w 5. *Szmacioszka, mi lekarka powiedziąła, ze moge rano wziac prysznic, najlepiej w czyms nieprerfumowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja jak będziesz jutro u lekarza, to może zapytaj go, co sądzi o tych tabletkach na mdłości Mamarin. Może one by Ci pomogły... Pani w aptece mówiła, że kobiety w ciąży sobie je chwalą i wracają po nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 dziękuję za przypomnienie, ja wtedy pytalam o nie u mnie w aptece ale nie mieli a później zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Biedrona kiepsko, że nie dało rady się umówić. Nie powinni Ci odmówić :( Kolorowych snów dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ja kiedyś tak zrobiłam:) Jeszcze przed IUI... miałam wrażenie że mam owulacje bo bardzo bolały mnie jajniki i bałam się ze IUI za 2 dni będzie bez sensu. Pojechałam do Invicty. Wepchnelam się bez umowionej wizyty na minutę dosłownie. Wszystko bylo ok, pęcherzyk mial jeszcze 16mm i spokojna pojechałam do domu. Lekarz patrzył na mnie jak na wariatke - nie ten mój, tylko inny był na zmianie. Ale co z tego... Miałam spokojną głowę przez kolejne 2 dni. Po przejściach które miałaś masz prawo mieć wątpliwości, obawy i masz też prawo sprawdzic czy wszystko ok. Jedź do nich bo estradiol też Ci wszystkiego nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka ja czuję się naprawdę bardzo dobrze. Żadnych ciążowych obiawów. Ale test robiłam 3 razy i za każdym razem 2 kreski. Słabsze mocniejsze ale zawsze 2. Wiec chyba naprawdę jestem w ciąży. A do lekarza tak pojadę do Artemidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle e ze to nie sisi cesarzowa sie odezwała, tylko ktos sie pod nia podszył:(szkoda nawet jak to ona to tak troszke głupio po roku czasu odezwac sie tylko w pół zdania! Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna ja też tak myślę:( bo za długo cisza.... Czarna Porzeczka 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka daj znać co tam dzisiaj ustaliłaś :-) Ananasowa kciuki za zbiory :-) Rafka daj znac co tam u Ciebie :-) Golf, Hexe,Malena jak Wy sie czujecie ? Griszankaanka juz w domku pewnie :-) czekamy na wieści w wolnej chwili co u Was .. to na bank nie byla Cesarzowa .. pozdrawiam wszystkie dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa, kciuki za hodowlę :-) x Nadziejko, leżę cały czas, plamię nadal na brązowo i modlę się, żeby biło nadal serduszko. Nie mam objawów, jedynie ciągnięcie w dole brzucha, dlatego cały czas boję się czy moje szczęście trwa nadal. Byle do jutrzejszego usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena ja żadnych objawów oprócz bolu brzucha nie mialam do 7 tygodnia :-) potem zaczęły sie mdłości i bóle głowy. Może Ciebie ominą.. Który to tc ? Trzymam kciuki za jutro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa powodzenia! Malena trzymaj się musi być dobrze. Ktoś pytał który dzien cyklu więc dzisiaj przypadł pierwszy mam zacząć brać yasmin i teraz nie wiem czy mogę wziąść po 21? Pisałyście o tych skutkach ubocznych i się trochę boje,że w pracy nie dam rady. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko, licząc od OM, to 7t3d. Cały czas śmieję się z siebie, że najlepuej by było, żebym miała w domu przenośne usg ;-) To czekanie na wizytę mnie wykańcza, bardzo chciałabym móc pracować, nie miałabym czasu na rozmyślania, a takto leżę i buszuję w necie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ananasowa trzymam kciuki! Ja już można powiedzieć po urlopie, jutro wracam do pracy :( w czwartek jest dzień mojego testowania, mam jakieś przeczucie że się nie udało, dzisiaj rano obudziłam się w jakiś lenkach , jak na razie nie mam żadnych objawów wskazujących na ciąże. Do tego dochodzi mi stres jak załatwić sobie wolne na czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda urlop udany? Czasami tak jest że nie ma objawów więc bądź dobrej myśli. Który masz dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro mam 8 dpt i idę zrobić betę bo nie wytrzymam. U mnie tylko bóle brzucha od 3 dnia po transferze przypominające @ bóle pleców i lekkie kłucia po lewej stronie. Też mam złe przeczucia tym bardziej,że dzień po transferze dopadł mnie stan zapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia83 - mój urlop w miarę udany, na Kaszubach a konkretnie Półwysep Lipa mamy przyczepę campingową na stałe, więc jesteśmy tam prawie co weekend, do tego zawsze mamy jakiś gości i jest wesoło :) Jestem tak samo jak Toosia , ale z betą poczekam do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda , Toosia kciuki w górze ! Julita daj znać jak odbierzesz wynik. Zapisałaś sie juz do doktorka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* malena5 odpoczywaj. Trzymam kciuki, żeby z okruszkiem było dobrze. * Nadzieja o której masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda fajnie mieć takie swoje miejsce. My szukamy działki z dostępem do jeziora na Mazurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×