Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Witam się i ja :-) Na szczęście nadal Bąbelek jest ze mną, dr wyliczył na 6 tc. Możliwe, że mam koło niego malutki krwiak i to on może pokrwawiać. Leki dalej te same, tylko Fraxiparina w mniejszej dawce. Najgorsze jest to, że po stymulacji mam torbiele w jajnikach- najgorsze są w lewym, bo mają 7 i 5 cm! Dlatego wszystko mnie boli. Na dodatek wypchnęły mi macicę do góry i dlatego ciężko zlokalizować Bąbelka... Dr mówi, że z czasem się wchłoną. Za tydzień w czwartek mam kolejne usg. Troszkę się uspokoiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Jutro punkcja o 11.00, brzuch jak balon i do tego mocno boli.. Zmęczona po pracy, lecę wypoczywać przed jutrem... Jestem pełna obaw ;) Ściskam Was mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena - mocno współczuję tych torbieli, mam nadzieję, że szybko się wchłoną.. x Unidox miałam wziąć rano i wieczorem - 2x na dobę, zapomniałam rano wziąć w pracy, bo miałam niezły młyn. Wzięłam dopiero o 18, czy to nie za późno za bardzo? Jutro dopiero wezmę po punkcji, czy wziąć go jakoś wcześniej?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* malena5 najważniejsze, że z bąbelkiem wszystko dobrze . * Biedronka i Morela trzymam kciuki za wasze jutrzejsze punkcje. * Przed chwilą strasznie się wkurzyłam... 5 tygodni czekam na wynik kariotypu i dzisiaj zamiast wyniku dostałam telefon, że z przyczyn technicznych badania nie udało się wykonać. No myślałam, że padnę po prostu. Trzeba jeszcze raz pobrać krew i znowu czekać 5 tygodni... Czy tym razem się uda, nie wiadomo... Żeby było weselej, mąż powiedział, że już więcej nie da sobie pobrać krwi. Po prostu suuuper :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedrona Nic nie bierz przed punkcja, musisz być na czczo, to dotyczyc rowniez leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 7814
Malena - życzę Wam aby Bąbelek miał się dobrze, a torbiele szybko się wchłoneły. Biedronka i Morela - trzymam kciuki za jutrzejsza punkcje. Ania1602 - nie dziwię się że Jesteś wkurzona. Mój dzisiejszy pierwszy dzień w pracy to istny koszmar, mega dużo pracy I zostałam odelegowana na produkcję do tego do końca tygodnia mam zostawać po godzinach i sobota też pracującą. Dalej nie mam żadnych objawów ciążących ,martwię się że się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania chętnie bym go kopneła w tyłek! ;p pobieranie krwi to nic takiego, powinien myśleć o tym ile Ty razy musiałaś oddawać krew i robić przeróżne badania, ile przeszlaś ze swoim ciałem! Mam nadzieję, że sie opamięta i przestanie marudzic, w końcu musi być wyjątkowy skoro jest Twoim mężem-niech to pokaże!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Przepraszam za moje długie milczenie ale przyznam że z tydzień temu napisałam baaardzo długiego posta i jak(pisałam chyba ze 40 minut ) i pod koniec pisania zabrali prąd - a pisałam w pracy na stacjonarnym kompie. Myślałam że szlag mnie jasny trafi i nie miałam czasu pisać go ponownie. Ale czytam Was cały czas regularnie :) xx biedrona1979, Morela15 - powodzenia jutro Dziewczynki. Mi też nikt nie mówił o makijażu i kosmetykach przed punkcją ale moim zdaniem to dla własnego bezpieczeństwa lepiej z tego zrezygnować. Nigdy nie wiadomo jak zareaguje organizm na narkozę. A paznokcie powinny być bez lakieru bo jak się z nami by coś działo to będą siniały i anestezjolog może szybciej dostrzec że coś nie halo. Chociaż przy mnie była dziewczyna z pomarańczowymi paznokciami i nikt jej uwagi nie zwracał, ale tak jak napisałam to dla własnego bezpieczeństwa. A i Biedrona głowa do góry - myślimy pozytywnie :) xx Ania1602 - Aniu bardzo Ci współczuje z powodu tych badań :( A jak poza tym z mężem? Trochę lepiej Wam się układa? xx malena5 - torbielami się nie przejmuj. Moja koleżanka miała też jednego ale dużego który na początku ciąży rósł niestety ale wszystko skończyło się dobrze a Malutki niedługo będzie miał roczek. Powodzenia za tydzień :) Oby Kropek był łatwiejszy do zlokalizowania :) xx Nadzieja78 - bardzo się cieszę że u Ciebie i Twojego Maleństwa wszystko ok. Teraz już będzie tylko coraz lepiej no i super że w końcu może jest coś co na mdłości pomoże. A pytanie jeszcze - kto prowadził Cie w artemidzie? xx julita670, golf - dziewczyny serdeczne gratulacje. Oby tylko już się teraz wszystko dobrze toczyło u Was :) xx Iza82 - pamiętaj Kochana że liczy się jakość a nie ilość. A to niestety będzie dopiero wiadomo po punkcji. Ale trzymam kciuki. Musi być dobrze. Teraz tak się na forum dzieje że mam nadzieję że i Ty pójdziesz na fali tych dobrych wiadomości :) xx ananasowa - trzymam kciuki i współczuje czekania. To jest z tego najgorsze. Ale my staraczki musimy być cierpliwe a szczęście w końcu do nas przyjdzie :) xx małamii89 - obyś dołączyła do tych którym się udało przy drugiej procedurze :) xx Magda7814 - oby Cie przeczucie myliło i oby beta okazała się pozytywna :) xx julia83 - a Ty się Kochana nie denerwuj przedłużoną procedurą bo złość piękności szkodzi, a poza tym co nagle to po diable. Widocznie tak ma być żeby było dobrze i tej myśli masz się trzymać. A od jednej kanapki zjedzonej na stacji nic się nie stanie. Dziewczyny my chyba czasami musimy trcohę wyluzować bo zobaczcie że jak się człowiek czymś innym zajmie to myk a tu ciąża :) A my bzikujemy niestety... wrrr. xx Dziewczynki ja się oswoiłam że pierwsze podejście było takie do d**y. Zaopatrzyłam się w ubichinol i inofolic i oczywiście wit D. Jak myślicie co mogę jeszcze zrobić żeby poprawić jakość komórek? A i zastanawiam się co zrobić żeby stymulacja była lepsza. Bo osiągnięcie tylko jednej komórki to z deka przypał. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedronko , powodzenia:* justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuleczkaj ale mnie rozbawilas na koniec dnia tym swoim "z deka przypal". Hihi cieszę się że sama wiesz że to "wypadek". Kochana ja też czekam już od 26 maja na drugą procedurę, więc od ostatniej negatywnej bety będzie ponad 3 miesiące. Jakoś to minęło... Iza prędzej nowe się pojawią niż te się zatrzymają. Nic się nie martw. Jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuleczkaj wybralas dobre suplementy, dziewczyny pisaly jeszcze jakieś nowości..Ania1602 pisala o jakims specyfiku na poprawę jakości komórek na pewno. Mnie prowadzil dr.J.Domitrz i jestem zadowolona, cierpliwy, miły ..Justyna polecała prof.Wołczyńskiego, chodz juz tak rozmowny nie jest ;-) no ale skuteczność sie liczy :-) Julita chodzi do dr. Zbrocha i tez sobie chwali , młody fajny lekarz .. planujesz sie przenieść ? Ja polecam Artemidę bardzo szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* asiuleczkaj przepraszam, że nie odpowiem na twoje pytanie. Nie chcę już pisać na ten temat, bynajmniej na dzień dzisiejszy. * Nadzieja, nie wiem o czym pisałam na poprawę jakości komórek... Ja obecnie w kwestii suplementów zaufałam swojemu dr i na własną rękę biorę tylko Linocomplex. Natomiast z polecenia dr: Jodit, Inozytol, Vitrum D3 forte, DHEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka- trzymam kciuki za jutro, powodzenia! Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela dzięki za info, od razu mi lepiej! :) ananasowa badali, ale u mnie jest tak, że badam po wizycie i na kolejnej wiem co i jak było poprzednie. Dziś się dowiedziałam, że byłam zupełnie wyciszona przed stymulacją. Dziwnie tak ale co zrobić :( Sprzątanie jest bardzo dobre na stres. Trzymam kciuki za same dobre wieści! Morela narkoza nie jest taka zła. Ja miło wspominam ;) Można wypocząć :) Kciukaski zaciśnięte i czekam na informację ile wyłowili i że nie było tak strasznie ;) Malena kiszka z tymi torbielami ;( Ale najważniejsze, że Bąbelek czuje się dobrze u mamusi ;) Biedrona ja już trzymam kciuki z całych sił. Śpij dobrze, żebyś szła wypoczęta na jutro. Ania no nie dziwię się, że się wkurzyłaś!! I dziś się zorientowali?? Ech.. A mężowi na pewno przejdzie foch, też się pewnie wkurzył i tak odreagował. asiuleczkaj dziękuję za miłe słowa. Wiadomo jakość przede wszystkim i muszę tak o tym myśleć. A karmię moje jajeczka orzechami, jakami, rybami, nabiałem itd. I Tobie też polecam: http://nieplodnosc-zmagania-wuk.blog.pl/2013/06/10/dieta-polecana-przy-in-vitro-i-naturalnych-staraniach/ Muszą być najlepszej jakości i to jedno zostanie z nami na zawsze :) Buuu jedno faktycznie przypał :( Teraz musi być jednak nieco więcej i super jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka trzymam kciuki.nie mogę spać golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez polecam Artemide:)swiatek, piatek niedziele czynne:) justyna p.s. co do lekarzy ja chwale sobie prof W, ale jest mało kontaktowy choc powiem ze dba o swoje pacjentki ja leżałam w Białymstoku na patologi 2 tyg przed porodem i odwiedził mnie 2 razy po porodzie tez mnie i dzieci odwiedził:)bardzo mi było miło:)telefony zawsze odbierał a jak nie to oddzwaniał, poprosiłam go o rozwiazanie i tak było on zrobiłam mi cc. justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Biedronko, dziś myślami będę z Tobą i cały czas będę trzymać kciuki za Ciebie i Twoje komoreczki. Poprzednia procedurę miałyśmy w tym samym czasie i Twoja historia jest mi bardzo bliska. Od tego co było odcinamy się grubą kreska - teraz po prostu musi się udać! Pisz do nas jak tylko poczujesz się na siłach :* Morelka - za Ciebie kciuki też oczywiście trzymam :) Toosia, z tego co pamiętam masz dziś swój wielki dzień. Oby wieści były pozytywne! Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Biedrona, Morelka powodzenie dzisiaj:))3mam mocno kciuki za silne komoreczki:)) Ananasowa kiedy bedziesz wiedziala jak tan Twoje komorki? Ja na wywolanie @ nic nie dostalam...po ostatniej punkcji przyszla mi 3 dni przed terminem. Zobaczymu jak bedzie teraz bo brzuch mnie od wczoraj pobolewa.. Tosia 3mam kciuki:**czekamy na Twoje info:)) A ja juz w pracy wiec milego dnia wszystkim:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona i Morela trzymam kciuki . :-) Pozdrawiam Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze dziewczyny pomozcie wykonałam badanie w 4dc po pierwszym zastrzyku wynik 47 lekarz stwierdził że ok, kazał powtórzyc po 3 zastrzyku i powtórzyłam wynik 45 o co codzi dlaczego nie rosnie? a może nie powinien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wyniku i prawdopodobnie dziś go nie będzie ponieważ było to badanie wysyłkowe na miejscu tego nie robią. Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam test płytkowy oczywiście negatywny dziś jest mój 9dpt test zrobiłam teraz nie był to poranny mocz. Teraz jestem już pewna że w ciąży nie jestem!!! Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×