Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

gość dziś - weź gościu s**********laj.. Tak ja jestem wybrakowana, ale nie mam mózgu tak wybrakowanego za to jak Ty.. A prywatnie już robiłam i póki co będę robić za Twoje podatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedrona- póki co nie myśl ze będzie źle. Trzeba być pozytywnie nastawionym. Nie porównuj też przypadków innych kobiet, tej dziewczynie pobrali 13 komórek ale nie jest powiedziane czy z nich będą dobre zarodki. Z tym cukrem, kawą, herbatą to ja bym tak nie wiązała powodzenia. Znam kilka dziewczyn które maja nadwagę, jedzą fast foody ciągle pieką ciasta , piją kawę i w ciążę zachodziły na zawołanie. Nie można popadać w paranoje z tymi dietami, suplementami. To jest teraz na topie, a tak naprawde chodzi głównie o kasę którą zbijają firmy na mamieniu ludzi. Reklamują jakies zioło czy roślinę jako lek na niemal wszystko, więc dlaczego ludzie chorują. Lekarze też wiedzą że to w większości jest s**t, ale jak nie szkodzi to machają juz ręką bo pacjent i tak sam kupi i będzie łykał . I co za dużo to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi niestety się nie udało moja beta 0,5. Muszę trochę odpocząć i zebrać siły i będę walczyć dalej. Toosiaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, póki co biorę 75 Menopurui 75 Gonalu i dr powiedział, że nie może zwiększyć dawki bo mam za wysokie AMH (ale w normie). No ale zobaczymy co będzie dalej. Farmaceutka dała mi 8 dawek po 75 i policzyła za to 200 zł (na paragonie były nabite 2szt), zamiast Menopur 600 za 140 zł. Jak poszłam wyjaśnić, dlaczego zapłaciłam o 60 zł więcej, powiedziała mi, że dała mi tak, bo w tym dużym opakowaniu nie będę mogła skorzystać z ostatniej dawki i ona pójdzie ma zmarnowanie i ona tak zdecydowała. Dlatego pytam tu na forum bo wydaje mi się, że po prostu nie wiedziała jak się wytłumaczyć i gadała takie głupoty o tej ostatniej dawce. Troszkę się nie zrozumiałyśmy hehe. Mam nadzieję, że teraz jasno napisałam. <> Golf jak po wizycie? Nadzieja odnośnie prezentu to przy naszych 4 chrześniakach zawsze pytałam co jest potrzebne dziecku i to kupowałam (bujak, fotelik samochodowy, chyba kolczyki, samochodzik elektryczny - dziecko było już spore). <> Zuzka jesteś kochana :) Dziękuję. Też muszę bardziej zacząć wierzyć. Bardzo się cieszę, że z maleństwem wszystko dobrze i że jest takie rozbrykane :) Pewnie będzie żywym złotem :D <> Kkiniaa zabraniam CI tak myśleć!! Nikt nie ma choroby za karę!!!! Nie myślałaś o ivf? <> <> Magda gratulacje!!! Ale się cieszę, że się udało. Musisz w to wierzyć, że BĘDZIESZ MAMĄ!!! Jak się udaje kolejnej to aż mi serce rośnie, że leczenie ma sens!! <> <> Małamii cieszę się, że niebawem możesz zacząć :) <> biedronka bardzo bardzo mocno trzymam kciuki za Twoje 4 kruszynki! <> Tosia bardzo mi przykro. To 10 dzień po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to mój 10dpt betę robiłam 8dpt. Dziewczyny czy ja mogę już odstawić leki czy powinnam powtórzyć betę za kilka dni? Toosiaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toosiaa nie jestem pewna, ale ja bym zrobiła betę ale w takim laboratorium, gdzie wynik jest tego samego dnia (w sumie nie znam innego). Jednak 8 dzień to dość wcześnie, tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toosia przykro mi. Dobrze że będziesz walczyć dalej. Magda brawo! Gratulacje. Życzę dobrego przyrostu. Biedronka za kilka dni będziesz miała transfer! Zobaczysz! I 2 maluchy będą czekać... bo Twój groszek będzie chciał rodzeństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Magda 7814 gratulacje :) * Biedronka a mąż łyka nadal witaminki czy przestał? Jeszcze nic nie wiadomo, trzymamy kciuki za walczące komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toosia przykro mi ..ale masz rację, otrząśniesz się i stajesz do dalszej walki ! " Na końcu drogi zawsze jest szczęście, jeśli go nie ma to znaczy ze jeszcze nie koniec ! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo jaka szybka reakcja w końcu nie zdążyłam przeczytać wpisu przemądrego gościa bo juz go nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona beda 4 zarodeczki!Musi byc! x ja juz po, pecherzyk jest,to 5tydz.+5dni.3wrzesnia serduszkowa X Tosia walcz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golf a kiedy miałaś transfer? Ilu dniowego zarodka? I jak lekarz wyliczył wiek ciąży. Pytam bo też jestem na początku. Pozdrawiam buziaki za odp Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
właśnie dziewczyny, tak się zastanawiam jak jest liczony tydzień ciąży ja pierwszy dzień cyklu 2 lipiec a inseminacja 13 lipiec to który to tydzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap ty liczysz od 2 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Dzięki za odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Ewap jak liczysz od 2 lipca to jestes w 9 tygodniu. Inaczej przy ivf i Np.dlugim protokole lekarz odejmuje 2 tyg od transferu i tak oblicza, bo jakby liczyl od @ to bylabym w 14 a koncze 11 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc Hania ,transfer mialam 10 sierpnia to byl 5 dniowy zarodek.Ostatnia@mialam 16 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda gratuluję Tooosssia przykro mi. Ja dziś powtórzyłam betę. Wynosi 944.8. Wydaje mi się że przyrost ok. Jutro wizyta o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalejecie Mamuśki;) piękne wieści Julita- super przyrost, gratulacje! Magda- pięknie, który to był Twój transfer/procedura? Toosia- powinnaś powtórzyć bete za 2-3 dni aby mieć pewność ze (nie)przyrasta, przed odstąpieniem leków. Biedronka- No nie wytrzymam :)...patrz na szklankę do połowy pełną a nie do połowy pusta, 4 siłacze starczą, pamiętaj ze moze oznaczać to 4 rodzeństwa. Widzę ze 3.09 wiele będzie znaczył, u mnie tego dnia tez wizyta u dr. Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoReMiDo
Magda gratulacje! X Golf super! Czekamy na serduszko! X Tosia, przykro mi ....przutulam X Biedronka! Czekamy na wieści o 4 dobrych zarodkach! X Za za tydzień mam wizytę. Teraz polowa 18 tyg i mały daje znać więc jestem trochę spokojniejsza :) uwielbiam to! Pixi a może masz takie ułożenie ze ruchy są jeszcze delikatne bardzo.....spróbuj po obudzeniu poleżeć 30 min i wsłuchać sie w swój organizm. Albo po obiedzie poleżeć. Ja najczęściej wtedy coś czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda gratulacje :) Tosia smucę się razem z Tobą :( Ja po wczorajszym podgladzie estradiol wzrósł do 1534 z 949 w ciągu jednej doby. Pęcherzyki są ok 22 . Wczoraj był ostatni zastrzyk z gonalu i dzisiaj kolejny podgląd a w niedziele punkcja. Jupi :) Zbieram się do pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, Julia dajcie znać po wizycie. <> Rafka to super wieści, że już punkcja tuż tuż :D <> Ja się szykuję do dr, oby moje pęcherzyki był spore :) <> Miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toosia - przykro mi Bierdrona- nie zamartwiaj się , będzie dobrze. Zocha - to był mój pierwszy tranfer Pozdrawiam dziewczyny miłego dnia życzę, ja od dzisiaj na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele ledwie bete zrobila juz l4. Ajjjj nienawidze polek takich durnych polek. Jak ma byc dobrze w tym kraju. Ja rozunmiem jesli np plami krwawi wtwdy l4 sie nalezy ale kuRcze z tej twojej ciazy jeszcze nie wiadomo co bedzie czy beta wogole bedzie prYrastac a ta juz na l4 oby cie zwolnili po maciezynskim i oby nikt takiego lenia juz nie zatrudnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - ja miałam genetyczne 13t2d. Miałam test Pappa oraz badanie krwi. Wszystko wyszło dobrze. Bardzo małe ryzyko wystąpienia wad u płodu. Wczoraj miałam wizytę. Prof mierzył maluszka i też wszystkie parametry super. Leżał bokiem. Nie chciał pokazać co ma lub czego nie ma między nóżkami. Kolejna wizyta 23.09. i wtedy mam nadzieję poznam płeć. x Zuzka1212 - ja mam termin porodu według OM na 16.02.2016, a według usg 13.02.2016, a na wyniku badan genetycznych jest napisany termin porodu z dopiskiem ( +/_ 7-10 dni ). x Kkiniaa84 - przy każdej złej informacji są emocje i burza myśli i to jest zrozumiałe, ale nie myśl tak o sobie. Na Twoją przypadłość też są metody pokonania tego. Ważne,że znasz powód niepowodzeń. Lekarze na pewno wiedzą, jak w takim przypadku działać. x Magda 7814 - ogromne gratulacje. Wspaniale. x biedrona1979 - bądź dobrej myśli. Będą piękne zarodeczki. x Toosiaa - współczuję kochana. Przytulam. Podoba mi się Twoja postawa. Dzielna kobietka z Ciebie. x julita670 - pewnie, że przyrost ok. Super. Czekamy na wieści z wizyty. x rafka22s - wspaniała wiadomość. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzieje :-D super! x Nadziejko, mi dr pomimo ivf wyliczył tc na podstawie ostatniej @ i usg, a nie na podstawie transferu, bo powiedział, że wszystkie urządzenia usg wyskalowane są na dzień om. x Doremido, zazdroszczę ruchów! x Biedronka, trzymam kciuki za fantastyczną czwórkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie. Największy pęcherzyk ma 13 mm, punkcja na 99% w środę. Estradiol miałam we wtorek 87 a progesteron jakoś 8 chyba (6 dzień stymulacji). Martwię się tymi wynikami i boję, się, że pęcherzyki nie urosną :( Chce mi się płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×