Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Ja czystek kupiłam w zwykłej aptece;) Darkness no niewiem czemu tak jest..przy ostatnim crio też brałam od 2dc...co klinika to inaczej:) Julka będziesz przedemną:) będę potym Cię wypytywać o wszystko objawy itp;P:P zamęczę Cie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morela,biedronka - trzymam za Was mmooooooooooooocno kciuki za jutro!!!!! Nadzieja pisze , ze ma dobre przeczucia i ja sie przyłączam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness – hej… co się dzieje, tak nagle taki spadek formy??? Jeszcze do niedawna tryskający wulkan energii i nieograniczonego optymizmu, a teraz?.. Dobrze, że reagujesz w ten sposób, że wiesz że możesz potrzebować fachowej pomocy… Trzymam kciuki za crio i rozwianie wszystkich negatywnych fluidów… x Morela - III weryfikację mam 11.09, a IV między 16 a 18.09.. x Piksi - :* x Choć wiem, że nie powinnam, bo zwykle g****o na chodniku omijam, no ale tym razem jakoś nie potrafię przejść obojętnie obok postów Gościa, który akurat jeden z nich został już na szczęście usunięty… Czy Ty możesz w kulturalny sposób prowadzić dyskusje na tym forum? Udzielasz się dość często i jeżeli wszystkie Twoje posty są z dzisiaj to pierwsza zaczęłaś atakować! Można mieć inne zdanie, można mieć nawet rację, bo akurat na temat durnego ananasa i jego właściwości w sieci jest milion artykułów, zarówno tych za, jak i przeciw… Owszem forum jest dla wszystkich i każdy może tu pisać i wyrażać swoje zdanie, ale miło by było, gdyby to było w sposób kulturalny, nie obrażając nikogo, a wszystkie wpisy gości nie potrafią w kulturalny sposób odnieść się do osób, które być może nie mają racji i są w błędzie, tylko od razu z…je…ba na całego, wyzwać i zmieszać z błotem! A z tym tekstem o wybrakowaniu to jesteś już tak żenująco nudna, że rzygać się chce. Jeżeli ci ulży i poprawi to „poczucie Twojej wartości”, to TAK! Ja i mój mąż jesteśmy wybrakowani i ciesz się z tego ile tylko chcesz :D ja na to i tak leje nie powiem czym… bo my przynajmniej nie mam wybrakowanych zwojów mózgowych i co więcej nie jesteśmy amebami tak jak Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu nie kompromituj sie idz lepiej zagłosowac he:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronko Acard odstawiłam w 18 tc, zostałam na samych witaminach. A co do przygotowania przed crio to u mnie za każdym razem był na cyklu sztucznym z Estrofemem, wiadomo witaminy i leki typu Acard i progesteron wg zaleceń lekarza. Do ostatniego crio nie przygotowałam się jakoś specjalnie, to był dziwny czas pod każdym względem... Prawda jest taka że wszystko musi się zgrać w jednakowym czasie i czasem to jest zupełnie miezależne od nas. Tak mi się wydaje po 5 transferach... Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka, morela- trzymam kciuki za jutrzejsze przyrosty. Xxx Iza82- to pięknie, masz dwójkę przy sobie :) tyle obaw było, a wierze że finał będzie szczęśliwy. Mocno kibicuję. Xxx ZosiaD.- super niebieski pokoik marzenie każdej z Nas;) Xxx Darkness- zaczynam sie martwić, Kochana jak masz możliwość to jedz na wycieczkę, oderwij sie. Co sie dzieje? Nie chce sie wtrącać ale moze pogadaj z M.? Xxx Julia- fajnie, że juz jesteś na ostatniej prostej. Zaraz punkcja przed Tobą. Po co ten estrofem przed transferem, jak to możliwe że moze byc transfer w 15 lub 22 dc? Nie powinien byc 3/5 dni po owulacji? Xxx Czy w trakcie stymulacji mozna ćwiczyć? Xxx Nel, MiskaD, Demorela- jesteście jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaD - dziękuję :) x Julka - to zaczynasz się już kłuć za trzy dni! Ależ ten czas ucieka. Kochana trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka dzięki! No mija... Za 2 tygodnie punkcja:D tyle nadziei... Oby nie prysly jak bańka mydlana. Zocha fajny masz avatar:) Jak bierze się estrofem to nie ma owulacji więc to bez znaczenia ktorego dc będzie transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha82 - wydaje mi się, że tak bardzo delikatnie i jeżeli już to na samym początku stymulacji. Jeżeli nie odczuwasz żadnych dolegliwości typu ból i uczucie rosnących pęcherzyków ;) bo ja takowe przypadłości miewam niestety i wtedy tylko długie spacery.. Na pewno w końcówce stymulacji absolutnie nie. Mi lekarka jak zaczęłam brać menopur odradziła chodzenie po górach.. Przyznam, że nie wnikałam dlaczego, ale dla mnie to był jasny przekaz.. :) x Julka - nic nie pryśnie.. Uszy do góry ;) Taka mądra jestem, chociaż sama przed jutrem jestem nieźle obsr... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Biedronka, morela, trzymam kciuki za jutrzejsze bety! mam dobre przeczucia :) *Małamii, ja w czwartek wzięłam ostatnią tabletke luteiny i teraz czekam na @, a od 2dc mam łykac estrofem i mam sie umawiac na wizytę w 12-13dc. dlaczego masz brac encorton? masz zamiar w jakis szczególny sposób przygotowywac się do crio? *Gametówki, a Wy dostawałsyscie relanium? na innym forum trwa gorąca dyskusja na temat negatywnego działania tego leku na płód i jestem pełna obaw w przyjmowaniu tego specyfiku. jakie macie zdanie? czym lekarz uzasadniał jego przepisanie? *Julia, chyba bedziemy podobnie podchodziły do transferu, jesli u mnie nic nei wyskoczy! :) *Darkness, to, ze skonczyły się pokłady optymizmu i masz chwilowy spadek formy jest całkiem uzasadnione po ostatnich przejsciach, ale jesli czujesz, ze potrzebujesz pogadac z kims, kto nie jest emocjonalnie zwiazany z ta sytuacją, to warto! wpadniesz teraz w wir szkolnych obowiązków i teoretycznie powinno był łatwiej. teoretycznie ;) sciskam Cię!! *ja byłam w piatek na weselu z przebojami - pomyslilismy koscioł (jak tez około 25 inncyh gosci), uleglam przedziwnemu wypadkowi, czego efektem jest rozcięta warga i wyladowalismy przy biznesowym stole, jako jedyni przedstawiciele rodziny - świat korpo nie dal mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha podczas stymulacji nie bo w czasie wysiłku krew odpływa z jajników a staramy się żeby tam wszystko było dobrze ukrwione. Niestety tamtym razem o tym nie wiedziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia :*, to ja już nie rozumiem, czyli lekarze karzą brac Wam estrofem przed crio by nie było owu? Zawsze wydawało mi sie, że dobrze żeby była bo wtedy endo rośnie. Pamietam, że kiedyś prof zapisał mi estrofem i clo jednocześnie przed iui. I wówczas miałam cykl bezowulacyjny, teraz juz chyba wiem dlaczego:( a może taka kombinacja leków miała zadziałać inaczej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia :*, to ja już nie rozumiem, czyli lekarze karzą brac Wam estrofem przed crio by nie było owu? Zawsze wydawało mi sie, że dobrze żeby była bo wtedy endo rośnie. Pamietam, że kiedyś prof zapisał mi estrofem i clo jednocześnie przed iui. I wówczas miałam cykl bezowulacyjny, teraz juz chyba wiem dlaczego:( a może taka kombinacja leków miała zadziałać inaczej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciolka
Biedronka i Morela kciuki trzymam nie ma innej opcji będą dwie piękne ciąże. Darkness mam nadzieje,ze zły nastrój minie i wizyta pomoże. Pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona trzymam kciuki za wysoką betę. Ja od samego transferu czuję się okresowo, mam nadzieję że to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Ananasowa, ja miałam przepisane Relanium przed transferem i 3 dni po przez dr Banaszczyk bodajże zaraz po punkcji. Ale jak przyszłam na transfer i zapytałam o branie Relanium po transferze, to dr P. powiedział, że nie brać, bo nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morela, Biedrona czekam na dobre wieści z zaciśniętymi kciukaskami. <> gość Eliza :( na pewno się pozbierasz i dasz radę na dalszą walkę. <> Julia OKi 2 plasterki :* ja i tak więcej nie dam rady bo albo mnie piecze i muszę zagryzać czymś. I to taki słodki mega dojrzały ananas... <> Małamii myśl pozytywnie. Są lepsze zarodki i w ogóle dr wszystko zrobi co trzeba :) Trzymam już kciuki. <> Julia to już prawie zaczynasz stymulację :) Trzymam kciuki. <> Darkenss bardzo mi przykro, że dopadła Cię taka deprecha :( Mam nadzieję, że szybko Ci się poprawi humor, wróci libido i wszystko dobrze się ułoży. Jak tam opieka nad chrześnicą? Była grzeczna? :) Przesyłam całuska na poprawienie humoru. <> gość morela, Julia wzięłam na noc a dziś w klinice się dopytam. <> ja zaczęłam omijać wpisy gości... szkoda moich nerwów. Polecam :0 <> Zocha dziękuję Kochana, też w to wierzę :) <> ananasowa w ulotce pisze, że uszkadza płód ale ponoć właśnie rozluźnia macicę i zarodek ma większe szanse na implantację. Więc chyba mniej więcej do tego momentu lekarze zalecają brać. Ale miałaś przygody hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Witam w poniedziałek! oby to był piękny tydzień! pełen pozytywnych wieści dla każdej z nas! ```Dzisiaj w pytaniu na śniadanie był poruszony temat bolesnych miesiączek. Dowiedziałam się, że mogą być powodem endometriozy! Dlatego jeśli Wasze dorastające cóki lub córki znajomych skarżą się na bolesne miesiączki w młodości to gnajcie do lekarza. Są na to sposoby. Oczywiście mówię o bardzo bolesnych miesiączkach a nie takich na które jeden ibuprom działa. Ja w młodości bardzo ciężko przechodziłam miesiączki. Tydzień wyrwany z życiorysu. Mama nie wiedząc co ze mną zrobić (bo ile razy można napisać usprawiedliwienie do szkoły) zabrała mnie do gina i dostałam tabsy anty. Przeszło jak ręką odjął (to było prawie 20 lat temu). A w tv dzisiaj Pan mówił, że są leki z małymi dawkami hormonów żeby zmniejszych krwawienie lub je spowolnić, żeby macica mogła sama sobie z nią poradzić i żeby krew nie cofała się do jamy brzusznej (co jest powodem endometriozy). Możliwe, że tylko ja o tym nie wiedziałam więc jakby co to się ze mnie nie śmiejscie :) ```Iza82 trzymam kciuki za Waszą gomadkę :) ```gośćEliza trzymam kciuki! w końcu się uda! ```biedrona1979 mi dr odstawił acard tydzień po pozytywnej becie i przestań dopytywać o crio! wierz w tą kropeczkę ;) ```gość wczoraj - wszystko zależy od laboratorium i ich norm ... u mnie zawsze podają <0,1 ... Beta mniejsza od 5 świadczy o braku ciąży. ```darkness77 kochana jeśli potrzebujesz wizyty u psychologa to idz. z tego co kojarzę depresją zajmuje się psychiatra a nie psycholog. takie rozmowy z obcym nie zajmującym się temeatem mogą być oczyszczające. to trudna decyzja i trzeba do niej dojrzeć a zaufanie nie powstanie na jednej wizycie. powodzenia! ```Nadzieja78 nie wdawaj się w głupie dyskusje. ```rafka22s, morela kciuki zaciśnięte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zocha co do Estrofemu przed crio to nie zawsze go stosuja, zależy od przypadku. Jeśli u kogoś nie ma problemu z owulacją to można podchodzić do transferu na cyklu naturalnym, bez leków. U mnie np. owulacja normalnie nie występuje. Cykle miewałam nawet 90 dniowe. A przy procedurze i transferach chodzi o to by nad tym wszystkim zapanować. I tak jeśli lekarz zdecyduje można zrobić crio na cyklu bezowulacyjnym z Estrofemem, na cyklu naturalnym bez leków, albo na cyklu stymulowanym np. clo i estrofem ale 2 ostatnich przypadkach nie zawsze mamy pewność że do owulacji dojdzie (cykl naturalny) albo czy zareagujemy na stymulacje tak by zgrało się to w odpowiednim czasie. Wychodzi na to że cykl bezowulacyjny na Estrofemie jest najłatwiejszy, nie generalizując oczywiście bo tak jak wspomniałam zależy od przypadku i problemu z jakim mamy do czynienia w kwestii leczenia niepłodności. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 dobrze, że o tym piszesz, jak ktoś wie to nic mu się nie stanie jak sobie przypomni :) Jako nastolatka miałam bardzo bolesne miesiączki i 2 razy nawet wylądowałam z tego powodu w szpitalu bo myślałam, że umieram. Przypuszczam, że niepotrzebnie wycięli mi wyrostek przez endo ale to był taki szpital, rzeźnia... Potem lata brania anty i się unormowało. No ale dopiero przy niepłodności dowiedziałam się co to :( Wcześniej nikt się nie zainteresował. Dziękuję za kciuczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tez wiele razy z bólu wylądowałam w szpitalu i tam stwierdzili"ze taki mój urok i jak urodzę to mi przejdzie". Cale szczęście ze mama nie dala za wygraną i poszliśmy do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Beta 13,8!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Morelka! Wiedziałam!!! Już mogę gratulowac! Biedronka u Ciebie nie będzie inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny raz muszę pisać Ehhhh. Morenka super wieści z poniedziałku dbaj o siebie, gratuluję Biedronko czekamy wszystkie na wiadomość od ciebie Julia jak to szybko zleciało u ciebie zaraz zaczynasz. Darkness jeśli czujesz ze potrzebujesz pomocy nie zwlekaj idź do psychologa będzie Ci lżej. Ja po 20 latach problemów z mamą dopiero w tym roku zdecydowalam się na wizytę u psychologa kiedy byłam prawie na granicy załamania nerwowego, teraz żałuję że tak długo zwlekalam z wizytą, pomogła mi oczyściła mi duszę, taka rozmowa bardzo pomaga. Mam nadzieję że niebawem uśmiech zagości na twojej buzi, ściskam i przytulam. A ja z niecierpliwością czekam na wizyte10.09 i mam nadzieję że pani doktor będzie miała na nas jakiś plan i wszepi w nas nowa nadzieję. Trzymam za wszystkie kciuki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Morelka super Kochana:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Hehe Morelka super:) Biedrona u Ciebie to już formalność;) tak myślałam, że ta pierwsza weryfikacja to nie koniecznie efekt zastrzyku na pęcherzyki! Teraz tylko trzymać kciuki za jolejne etapy! Xxxx Darkness przykro mi kochana, że się tak męczysz:( miałam to samo za pierwszym razem, za drugim było troszkę lepiej, bo właściwie byłam na to gotowa. Mam nadzieję, że to chwilowy spadek formy. Zbliżający się crio i kolejna nadzieja postawią Cię na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×