Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

kkiniaa do 10 ani się obejrzysz jak zleci. Na pewno dr będzie miała jakiś plan działania. <> Morela, który to był dpt? Ilu dniowy zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Morela super i gratulacje:) -Biedronka trzymam kciuki:)wierze,że wszystko będzie dobrze i za chwile dostaniemy dobre nowiny:) -Darkness a może coś nie tak u Ciebie jest z tarczycą?mój M właśnie ma ten problem i też ma stany depresyjne i nie wspomne o atmosferze w domu:( kochana dobrze,że coś chcesz zrobić w tym kierunku i zawalczyć o siebie,może to zabrzmi nie fajnie ale nie możesz teraz tym bardziej przejmować sie M,bo całkiem oszalejesz-wiem to z własnego doświadczenia:( ja po mału staje sie wrakiem człowieka i ryczeć mi sie chce jak sobie pomyślę,że jeszcze nie tak dawno byłam pełna energii,spontaniczna i pozytywna:( -Zocha82 czy możesz podać jakiś namiar do siebie na priv? -Nadziejko szkoda języka i nerwów na anonimowego gościa,który nie ma odwagi sie podpisać z nicka...omijać go wielkim łukiem:) wiem wiem,że nie zawsze można przejść obojętnie jak sie czyta takie durnoty...milczenie jest złotym środkiem:) Tak sie wiele dzieje na forum,że nie sposób do każdego z osobna napisać....kochane każdej kibicuje i za każdą trzymam mocne kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Czarna Porzeczka przeczytałam Twoją stopkę i się poryczałam... Piękna jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela :-) przyrostów życzę ! Biedronka mam nadzieję ze nie przetrzymasz nas z wynikiem do północy..;-) będzie pozytywny ja to wiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Iza 5dniowy zarodek, i to jest 7 dpt. Wien ze ta beta nie jest jakaś szalowa, ale myślę że jak na tym etapie jest okej. Dzisiaj jeszcze zadzwonię do mnie z kliniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedroneczko daj znać! Wierze ze dołączysz do mnie!;);**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela super, gratulacje :) A powiedz mi czulas się okresowo. Ja zaraz zeswiruje. Tez miałam podany 5 dniowy zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuję za kciuki :* Przepraszam, że dopiero teraz ale dopiero godz. temu wróciłam do domu :) Morela - gratuluję Kochana! i cieszę się bardzo :) beta wcale nie mała :) A Ty już po konsultacji? Jaki masz progesteron i estradiol? x Moja beta 44,9.. :D progesteron tylko spadł z 38 do 20 i estradiol z 2700 do 1100 i nie wiem co to oznacza ;) Czekam na telefon od lekarza :) x Rafka22s, Iza82 - teraz czekamy na Was!!! Teraz Wasza kolej :D x W kolejnym rzucie ;) Julka i A_gusia :) i pozostałe dziewczynki, których nie wymieniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka suuper:) ajj dziewczyny dajecie nadzieję,że wkońcu każda z Nas się doczeka takiego wyniku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Estradiol 2283, a progesteron 53,35, wiec mi wzrosło... A telefon powinien być o 18;50. Czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona oczywiście niezmiernie się ciesze!!! I gratuluję!! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, rozniosłyście system!!! super:) bardzo sie cieszę razem z Wami i wierzę, że rozpoczęłyscie tymi betami dobry czas na forum! za chwilę inne pójdą w Wasze slady:))) *ja wczoraj pisałam, że czekam na @, a ona juz w nocy przyszła... od jutra estrofem i zaczynam przygotowania do crio :) mozna mnie wpisac do kalendarza na 18.09 - wizyta kontrolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Hexe nie płacz kochana.... -Biedronka wiedziałam:) kochana gratulacje i dalej trzymam ogromne kciuki:) -Zocha dzięki,zostawiłam wiadomość:) -Ananasowa,Rafka22s, Iza82 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Hej dziewczyny :) Dużo u mnie się dzieje ostatnio i miałam niemałe zaległości w czytaniu. A tu takie wiesci :):):) Biedronka, Morelka nawet nie wiecie jak się cieszę i gratuluję wysokich bet! Życzę Wam żeby teraz były ładne przyrosty i żeby maluszki rozwijały się książkowo. Jaaa, jak fajnie ;) Darkness, u mnie też nie obyło się bez wsparcia psychologa i mi bardzo to pomogło. Jak tylko czujesz taka potrzebę, to nie zastanawiaj się tylko działaj - mam tylko nadzieję że trafisz na kogoś kompetentnego. Wiem, że często to dodatkowe wydatki, ale w moim przypadku (i M też, bo chodziliśmy razem) były to na prawdę dobrze wydane pieniądze. Ciężko mi odnieść się teraz do każdej, ale z całego serducha życzę Wam jak najlepiej Trzymam cały czas kciuki za kolejne udane podejścia! A my już po polowkowym, Maluch rozwija się prawidłowo. Byłam znów u tego dr z licencja fmf - badał echo serduszka i wszystkie przepływy bardzo dokladnie, aż Mały się zbuntowal i po jakiś 20 min wygial się w pałąk i jedyne na co mogliśmy popatrzeć to wypięty tyleczek ;) Musiałam iść na mały spacer i po pół godzinki wrócić na dalszą część badania. Ułożył się dobrze, ale zasłonil buzię rączkami, także nawet nie było sensu włączać 3d. Krnąbrny ten mój synek, ale najważniejsze, że zdrowy :) Ściskam Was wszystkie serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa, Małamii - kciuki mocno zaciśnięte za Wasze crio :* x Morela - daj znać jak zadzwoni Twój lekarz, bo mój coś nie dzwoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona! jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!! progesteron ja miałam 15,4 ng/ml w 19dpt dr zwiększył mi luteinę dopochwową i podjęzyk i 1,5 tyg później miałam już 30,99 ng/ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona do mnie też nie dzwonią,aż zadzwoniłam się spytać czy nie zapomnieli;p ale pani powiedziała, że coś tam się poprzesyaiwalo i ze do 21 dostane telefon;) Dziękuję wszystkim Wam za trzymane kciuki i miłe słowa;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Biedrona, Morela, gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka :-) :-) :-) !!!!! Doczekałaś się :-) Wiedziałam, wiedzialam :-) przyrostów życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronkaaa czekałam na ten wynik jak na swój!!!!!!! Ale suuuuuper! Teraz będzie już tylko lepiej!!! Kochana mam ochotę Cię usciskac z radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×