Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Merenka :-) ewap widzisz a jednak ten który odeslal Cię do domu z IP to jednak na miano lekarza powinien sie trochę douczyć ! Leż dziewczyno ile trzeba, łożysko się doklei a krwiak wchłonie. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko wpisz w wyszukiwarkę - elimone allegro. Xxx Ewap mam nadzieję, że wszystko skończy się pomyślnie. Mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap dobrze że dałaś znać co u Was. Wszystko szczęśliwie się skończy, zobaczysz. Biedronka no to czekamy do piątku :) Iza szkoda że 3 zarodek nie dotrwal ale te 2 to mega silacze! Jestem pod ich wrażeniem. Już czekam na Twoje testowanie! Merenka, doremido, nadzieja, mh1, malena buziaki dla Waszych maluszków. Szmacioszka, kikusia co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona i Morela gratuluję i trzymam kciuki za przyrosty. Ewap na pewno wszystko będzie dobrze, leż i nie stresuj się. Nadzieja ja też nie mogę spać, kilka wizyt w wc i od 4czy 5 już nie śpię, przeglądam wiadomości w necie i jak mnie znuży to śpięi tak do ok 8, ale wieczorem ciężko i padam. Julia jeszcze chwila i dołączysz do ciężarnych. U mnie nic się nie dzieje, na szczęście. Jutro zaczynam 20tc, za tydzień w czwartek mam połówkowe. Nie odczuwam jeszcze ruchów, jakieś bulgotanie, ale jak przykładam dłoń do brzucha to czuję bijące serduszko i wiem, że wszystko ok. Niezmiennie trzymam kciuki za Wszystkie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja tak jak napisała Zuzka wpisz na allegro nazwę użytkownika. Ewap trzymaj się! Julia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos dzisiaj spać nie mogę :( Chyba za bardzo Nadzieja Twoim losem sie przejęłam. W tv nic nie ma. Ksiazka mnie nie uśpiła. Co za dzień, co za noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja :* :* Bezsenność to okropność. Miałam w życiu kilka bezsennych nocy... Może spróbuj zdrzemnąć się w dzień i położyć się później spać, to może pośpisz do jakiejś normalnej pory :( No ale z drugiej strony jak się kładziesz wcześniej to mdłości Ci przestają dokuczać ech :( <> PikiDiksi to już masz w brzuszku kawał chłopa :) Życzę zdrówka i dla mamusi i dla Frania :) <> Biedrona :* non stop właśnie o nich myślę i ich mobilizuję do zakopywania :) Dadzą radę moje Diamenciki :) Już niebawem zobaczysz pykające mini serduszko :) Cały czas trzymam kciuki za maleństwo, musi rosnąć duże i silne :) <> MH1 wielkie dzięki :* :* zapisałam sklep, będzie niebawem jak znalazł. <> Zuzka pamiętam i wiem, że maluszki w brzuszku dadzą radę. Przytulają się już do mnie baaaardzo mocno. Wczoraj znalazłam taki fajny opis, ciąży w którym jakby zarodek opowiada co doświadcza i implantację określił, jako pierwsze przytulenie do mamy. Strasznie mnie to wzruszyło :) <> Merenka zostaną ze mną :) :) już 4ever :) <> Ewap Będzie dobrze. W szpitalu na pewno macie super opiekę i wyjdziecie z tego oboje cali i zdrowi!! Kropek się nie da. Wierzę w niego! <> Julia :* :* <> Mam dziś rocznicę ślubu. Chciałam iść do kina ale akurat nie ma chyba nic ciekawego. Byłyście na czymś ostatnio fajnym i nie smutno-strasznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam pytanie do forumowiczek stosujących w ciąży zastrzyki przeciwzakrzepowe. Czy ten lek macie z ryczałtem? Ja mam recepty pełnopłatne ale gin zasugerował mi wizytę u reumatologa w celu uzyskania recepty ze zniżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka , MH1 :-) fajne ceny ale mały wybór na allegro. W sklepie pewnie bardziej poszalejesz ;-) Julia kochana :-) jutro zaczynasz , to juz ostatnia prosta ! Pamiętaj nie przemęczaj się :-) a ja dzis o 3 pobudka.ale kołdra na głowę i do 9:30 udało się pospać i jeszcze w łóżku :-) Biedronka jak Cię boli brzuch to mozesz brać nospe. Nawet trzeba zeby nie bylo nie potrzebnych skurczy. Mam nadzieję ze od piątku pójdziesz na zwolnienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Darkness te badania to anty TPO i anty TG (na wyniki tych badań niestety się czeka). Wiem bo ja również miałam problemy z tarczycą, łącznie z operacją i wycięciem guzków. Mój endokrynolog stwierdził, że nawet w najgorszym przypadku, rak tarczycy jest uleczalny. Brawo dla Twojego ginekologa za zlecenie tych badań. Leczenie nie jest uciążliwe, a będziesz mieć pewność, że maluszek będzie zdrowy. Mam nadzieję, że chociaż trochę Cię uspokoiłam. Pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka ja niestety mam pełnopłatne. Mozesz iść do reumatologa tylko co mu powiesz..Teraz stosuje Fraxi bo z clexane byl problem w aptece, a znajoma odstąpiła mi trzy opakowania clexane ze zniżką i dr.pozwolil stosować zamiennie. To 30 zl miesięcznie a nie 300 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) Dzisiaj mam lepszy dzień, nastrój całkiem fajny, nawet sobie ciuszki poprasowałam z entuzjazmem :-P Zazdroszczę Wam że niektóre już ruchy czujecie albo że już połówkowe macie... Ja Czekam na 15.09 żeby zobaczyć Kluseczkę na usg, nie mogę się doczekać :-D Ja na razie padam koło 21, ale czekam do 22 na zastrzyk przeciwzakrzepowy, potem pobudka w nocy i dosypiam do 8. Ja od początku za Clexane i Fraxi płacę 100%... A teraz na dodatek mój obecny lekarz nie ma umowy z nfz i wszystko mam płatne 100%.... Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Iza82 najlepsze życzenia z okazji rocznicy ślubu. ```Zuzka1212 do stwiedzenia ciąży miałam pełnopłatne, a później ryczałt. Miałam zrobiony tylko panel genetyczy http://www.topgenetics.pl/produkt/panel-nieplodnosc-zenska/ i na podstawie tego wyniku lekarz z kliniki wypisywał mi po stwierdzonej ciąży clexane na ryczałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby dostać te leki na ryczałt trzeba mieć stwierdzone tak jak MH1 mutacje, lub zespól antyfosfolipidowy itd Malena zastrzyków antyzakrzepowych nie musisz brać punktualnie o jednej godzinie. Ja robię rano miedzy 8 a 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam zapytać jakie witaminy na 3 trymestr ciąży polecacie. Kupiłam ostatnio prenatal z dha i już dłużej nie dam rady ich brać. Smierdzą i odbiajają mi się. Po prostu są okopne. Muszę je zmienić, bo przy każdym zażyciu paw na zakręcie i do tego mam od nich lekką biegunkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapp dobrze ze jesteś w szpitalu i pod fachowa opieką teraz musi już być dobrze, trzymam kciuki. Ja tak bardzo nie mogłam się doczekać jutrzejszej wizyty a dziś ogarnia mnie strach, boję się że usłyszę znowu coś co zwali mnie z nóg i odbierze nadzieje. Bardzo lubię czytać jak opisujecie swoje pierwsze wizyty serduszkowe wtedy wyobrażam sobie jak to by było u mnie, chyba bym się zaplakała z radości. Uwielbiam też czytać jak piszecie o *****ch dziecka i pierwszym usg :-D oby więcej takich wiadomości. Wczoraj oglądałam program fidyka " moje 600 gram szczęścia " splakalam się jak głupia. Od 14. 09 jak dobrze usłyszałam będzie leciał codziennie po 17. Program o wczesniakach tzn program o małych wojownikach walczących o swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko, wiem, że nie trzeba dokładnie o tej samej porze, ale mi robi mąż, a on pracuje na zmiany i o 22 zawsze jest w domu ;-) Taki nasz rytuał :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćKasia - anty - TPO mam w normie, anty - TG norma do 4,11 a u mnie 27,7. Lekarz teraz zlecił anty - TSHR (czyli przeciwciała przeciw receptorom TSH), FT3 i FT4. Mam nadzieję, że te wyniki będą już w normie, że to tylko jakieś niewielkie "zapalenie". Problem w tym, że mam dość duże obciążenie genetyczne (obie babcie, mama, mamy siostra i jej córka ... mój brat też kiedyś się leczył) ... A że się boję ... no cóż ... wolałabym uniknąć takich atrakcji. Dziękuję za słowa pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dużo szczęścia Ci życzę z okazji rocznicy ślubu. Takiego podwójnego:) Nadziejko dziękuję:* Szmacioszka niech Twoje słowa będą prorocze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka - niesamowite to musi być uczucie bijącego w brzuszku serduszka :) x Julka - będą, będą prorocze :) Bądź dobrej myśli... x Nadziejka - napisałam na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marenka u nas dobrze malutki skończył 5 miesięcy i 1 tydzień w poniedziałek. Nadal karmię go piersią ale urozmaicamy dietę o zupki własnej roboty,bananka czy jabłuszko. Franuś waży już 8kg i 400 gram i pięknie się rozwija. Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Hej dziewczyny czy ja jesrem spokojna w tym szpitalu to bym nie powiedziala wczoraj mi podali nie moje wyniki przedwczoraj zgubili moj wynik usg i nie mogli porownac czy krwiak mi sie zmniejsza masakra dziewczynie powiedzieli ze ciaza obumiera bo hcg spada on wila sie z placzu a tu okazalo sie ze to pomylkai tez nie jej wynik tyle ze jakbym dostala krwotoku to moze by mnie uratowali i coraz robia mi usg wiec jestem spokojniejsza mam miecusg w piatek trzymajcie kciuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Kkiniaa84 trzymam kciuki za wizytę. będzie dobrze :) ```ewap156 czy Ty na pewno jesteś w szpitalu!? jezus maria....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap - współczuję przebojów, ale mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.. x Hexe - co u Ciebie ??? x Morela - jak się czujesz ??? x Ania1602 - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melduję się po wizycie, nasz Cudak waży całe 900 gram więc przybiera prawidłowo :) no i rośnie nam mały wierc**iętek którego ciężko nawet zmierzyć, ale o tym doskonale już wiemy bo kopie często i jest dosłownie wszędzie :) Trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki :* warto walczyć! Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa :-) ZosiaD :-) ja jutro prenatalne i mam nadzieje na piękne widoki .. ewap nie masz szczęścia do szpitali..to ten sam w którym byłaś na IP ? Trzymamy kciuki i wierzymy w pomyślność. Inaczej być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejko na pewno będziesz pod wrażeniem :) bo to już taki mały człowiek który fika w brzuszku chociaż Ty pewnie jeszcze tego nie odczuwasz ;) życzę Ci pięknych widoków i samych dobrych wyników, no i trzymam kciuki za podglądanie płci, u nas właśnie na pierwszych prenatalnych w 12tc okazało się że czekamy na synka :) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena, mam nadzieję, że dobry humor już Cię nie opuści. W końcu masz kluseczkę ze sobą i dla niej nie powinnaś mieć teraz złych humorków. Nie zazdrość, przecież 15.09 już niedługo :) <> MH1 dziękuję :* <> Kkiniaa trzymam kciuki, żeby na wizycie były same dobre informacje! Daj znać co dr powiedział. <> Darkness :( :( <> Julia dziękuję, niech się spełni :* <> Ewap całym sercem jestem z Tobą. Okropne, że w szpitalu dochodzi do takich pomyłek :( Ale trzeba mieć nadzieję i ja ją mam, że wszystko skończy się dobrze i wrócisz z maleństwem do domu. Ściskam Cię mocno. <> Zosia D. super wieści :) Po takich informacjach chce się walczyć jeszcze mocniej! <> Nadzieja zaopatrz się w 2 tony chusteczek ;) :) Ach to musi być ekstremalnie piękne doświadczenie :) Czekam na wieści po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×