Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
Forum o inseminacji i Invitro a wy piszecie takie pierdoły , ze słów brak ! Chyba z opowieściami o wycieczkach do kibla należy przenieść się na inny wątek ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu są takie oszustki,że szok!!! Jedna drugiej w dupę włazi a jak ją czymś zdenerwuje to zaraz post od gościa i lecą wyzwiska. Masakra stare a głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tu widzisz wyzwiska ? Sama z nimi wyjechałaś , wiec o co Ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Stare a głupie? Ja tam młoda jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
No i mądra;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkahha mi przybyło narazie 2kg ale to pewnie tak jak mówisz albo wina leków albo mojej notorycznej chęci na jedzenie;) chociaż tylko na brzuszku mam taką piłeczkę i wszystkie spodnie mnie dusiły. Xxxx Nadziejko - kupiłam rurki jeansowe z Branco i bawełniane getry - zapłaciłam 200zł!!!! Wszystko co ma w nazwie "ciążowe" jest dwa razy droższe!!! Po resztę jadę do Rzeszowa przy okazji nawiedzin przyjaciółki (jest tam fajny sklep z tańszymi ciuszkami). Jeśli chodzi o te Twoje dolegliwości po zastrzykach to nie mam pojęcia co to może być. Ja mam tylko małe siniaczki. Posłuchałam Ciebie i robię bliżej biodra (no i dawno już nie płakałam;) Przejdź się do rodzinnego albo daj odpocząć brzuszkowi i przenieś się na chwilę na uda. Xxxx Ewap - co u Ciebie? Xxxx Szanowny gościu jak widzisz większość z nas przeszła wszystkie etapy starań o dziecko i aktualnie jest szczęśliwie w ciąży albo po ciąży. Więc temat częstych wizyt w kibelku jest jak najbardziej na miejscu. Nie martw się, niedługo wszystkie tu będziemy w ciąży albo będziemy już wychowywać swoje dzieci i wtedy najwyżej zmienimy temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, w sumie to śpisz 6-7 godzin to na upartego wystarczy ale w ciąży to lepiej spać dłużej. Ale wstawać tak wcześnie... masakra. Co robisz jak wstaniesz?? Miałam nadzieję, że Ci już przeszły mdłości :( <> Darkness na jaki wyrok! Nie pisz tak!! A z tymi wizytami to może nie zlecają wszystkich badań od razu bo może te pierwsze by coś wyjaśniły i nie trzeba by kolejnych, nie wiem :( Czasem trzeba się wypłakać, może to akurat Ci pomoże :( Przytulam Kochana. Noo jak syn się poprawił to to jest nawet wielki sukces!! <> u mnie świeci słoneczko i zafundowałam sobie spacerek po bułeczkę i... pączka ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doremido
Witajcie. Poczytuje cały czas ale u nas na szczescie wszystko po staremu i kolejne tyg ciazy mijaja a maly kopie ku mojej wielkiej radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj ze zrozumieniem wariatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko moje gratulacje dbaj o kropka, ściskam. Julka 10 będziemy razem się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x Biedronka gość morela super wieści niech Wasze kuleczki zostaną z Wami aż do t. p. dużo zdrówka;) x Mh 1 ja też myślałam jak dam radę ze wszystkim kiedy maluch się urodzi powiem tylko tyle nikt i nic nie mobilizowało mnie w całym moim życiu tak jak mój synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa ja bralam rekanium tylko 1 przed punkcja i transferem. Potem juz nie. P.R nic nie mowil ze powinnam dluzej. X Zocha ja kiedys tez mialam estrofem i clo ale wtedy estrofem tylko do 6-7 dnia i wtedy cykl nie byl bezowulacyjny. A jak sie bierze caly czas to wtedy jest. X Darkness mam nadzieje ze znajdziesz sposob zeby sobie pomóc....ja z moim M podobnie jak Iza chodzilam do psycholog od leczenia nieplodnosci. Poszukalam soecjalniecrakiej ktora jest w temacie i nie jest to dla niej czarna magia. X Iza trzymam kciuki za twoja 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze ucielo mi 1 posta z dziś! Wrrrrrr X Biedrona i Morela - gratulacje! Bardzo sie ciesze i czekamy na kolejne dobre wyniki i lolejne ciezarowki! X Dalej pisalam ze bylam u lekarza 2 wrzesnia i na plusie w pol 19 tyg mam 4 kg. Ostatnie 3 tyg 1.5 kg. Malemu tylko akcje serca sprawdzilismy, bo od 16 tyg niby jeszcze nowgo nie ma do sprawdzenia az do polowkowego. Merenka bardzo sie ciesze ze u Was wszystko ok. W ktorym dokladnie tyg bylas? Ja sie dzis umowie na za 2 tyg....troche sie boje. Jestem w ogole troche caly czas poddenerwowana, nie wiem dokladnie czym niby niczym, ale zrelaksowana to sie nie czuje....chce wrocic na joge, ale wypada w ten sam dzien co szkola rodzenia ktora mamy zaczac za 2 tyg....i teraz nie wiem....szukam innego terminu szkoly rodzenia.... X Kahha no to mam nadzieje ze wywalczysz ta karte na nastepnej wizycie....bardzo dziwne to ze prof tego nie zrobil. Dodatkowo zeby dostac becikowe trzeba miec wpis najpozniej do 10 tyg. Ja mialam w 7 tyg zaraz jak serduszko bylo. Pewnie nie kazdy sie na to zalapie bo na osobe dochod na osobe nie moze przekraczać 1920 zl....ale warto wiedziec. Wiem jak trudno zwracac uwage takiemu autorytetowi ale to sie w glowie nie miesci! Trzeba dbac o swoje! Aaa tetaz ide na morfologie i mocz tsh i obciążenie glukoza. Co 2 wizyte zawsze robie badania. Powodzenia! X Kurcze....juz nie pamietam co jeszcze pisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo i ku naszej radości też :* Dzięki za kciuczki :* Chodzisz na spacery? Mnie to bardzo odpręża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Biedrona, Morela - gratuluje Wam z całego serca !!!!! :) Za pozostałe dziewczyny trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam wczoraj do laboratorium bo nikt się ze mną nie skontaktował i dziś oddzwonili. Niestety mój 3 kropek nie dał rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ale masz dwa ze sobą i na pewno one dadzą radę :-) Jak sie budzę w środku nocy ;-) to sie wiercę i kończy się na tym ze czytam książkę bo nie chce mi się wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Biedronka, MOrela :D :D :D wiedziałam, wiedziałam juuuuuupi :))))))))))) wspaniale zaczał sie tydzien i niech doba passa trwa :) trzymam kciuki za Was KOchane niech beta przyrastaa :) Doremido :) fajno ze u Was dobrze :) moj Mały tez sie juz wierci co mnei ogromnie cieszy :) Darkness - przytulam mocno i przesyłam energie kosmiczna ;) Nadzieja, bidaku, najpierw te mdłosci teraz nocki zarwane eh ;) ja tez biegam w nocy do wc i czasem ze 4 razy :D , masakra ale coz, damy rade ;) My po wizycie, Franuś waży prawie poł kg i ma sie dobrze wiec jestem niezmiernie szczesliwa :) nastepna wzyta dopiero za miesiac ;) ściskam Was Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - teraz myśl o dwójeczce, która się właśnie zakopuje w Twoim brzuszku :) I tak w porównaniu z tym co było po punkcji jest super.. i musisz być dobrej myśli :) x Piksi - :) :* x Nadziejka - czuję się ok.. :) czasem mocno "okresowo"... Odliczam dni do piątku ;) z duszą na ramieniu, ale wierzę że będzie ok :) x Dziewczynki czy możecie mi podpowiedzieć takie czysto organizacyjne sprawy, jak np. wizyta pęcherzykowa i serduszkowa, w którym dpt się odbywa? Gdzieś wyczytałam, że serduszkowa jest 30 dpt. Czy odbywa się ona w Klinice, czy już u swojego lekarza? Jeżeli w Klinice to czy jest płatna czy refundowana? Kiedy się kończy opieka Kliniki i w którym momencie należy przejść pod opiekę swojego lekarza... Wiem, że to pisałyście nie raz, ale szybko umyka jak w danym momencie nas nie dotyczy ;) x Dziewczynki za wszystkie mocno trzymam kciuki i nieustannie Wam kibicuję.. Rafka, Iza przyszły tydzień jest Wasz. Julka i Kiciolka mocne kciuki za owocną stymulację, wierzę że w końcu będzie dobrze. Ananasowa, Darknes, A_gusia - wielkie kciuki za crio :) i za pozostałe zaciążone również ;) i te których nie wymieniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka powtarzasz jutro betę dla własnego spokoju ? U mnie masz wszystko w stopce jeżeli chodzi o wizytę serduszkową :-) ja jak nie raz juz pisalam po transferze nie bylam ani razu w klinice, chociaż chcialam i sie wybierałam..także nie ma żadnego przymusu, jedyny to trzeba ich poinformować o wyniku testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka - nie powtarzam... Wytrzymam do piątku :) Boję się wiadomo, ale jestem dobrej myśli. W drodze do pracy mam lab, w którym mam wyniki też po paru godzinach, ale robione zupełnie innym sposobem czy tam czymś ;) jak robiłam estradiol przed punkcją to wyszły mi niezłe rozbieżności i sama nie wiedziałam jaki faktycznie on był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```dziewczyny ja w tanie ubrania ciążowe zaopatrzyłam się na allegro u użytkownika elimone (http://allegro.pl/listing/listing.php?fuzzy=1&order=m&string=elimone&bmatch=s0-uni-1-4-0907&fallback=fuzzy) ```Doremido :) a co do obciążenia glukozą to zatkaj nos, wypij duszkiem, usiądź w poczekalni i czytaj książkę, nie ruszaj się za dużo i będzie dobrze. nie ma co się bać. ```niecierpliwa 83 mam nadzieję, że w moim przypadku też tak będzie :) ```Iza82 zatem trzymam kciuki jeszcze mocniej! ```PikiDiksi :) ```biedrona1979 ja serduszkową miałam chyba w 7tc, pęcherzykową tydzień 18 dpt i 5 dpt., wizyty w klinice miałam dopóki sama chciałam a dokładnie to minimum jakie wyznaczył dr czyli dopóki miałam leki przez niego zlecone. powiedział, że nie musze przyjeżdzać na każdą wizytę i że mogę mu wysyłać wyniki smsem a on oddzwoni, ale bezpieczniej się czułam jak mnie "obejrzał" dlatego jeżdziłam chyba do 14 tc. a teraz czasem wysyłam do dr wyniki jak mnie coś niepokoi a nie mam info od mojej prowadzącej gin. do gin prowadzącej zapisałam się po wizycie serduszkowej. co do kosztów to nie powiem, bo ja miałam komercyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 właśnie mi o ten sklep chodziło, ma swoja siedzibę w Rzeszowie;) Xxxx Biedroneczko - ja nie miałam pęcherzykowej, uważam, że jest bez sensu jeżeli przyrosty są prawidłowe. A serduszkową, jako ostatnią u lekarza z kliniki, miałam dokładnie za mc od transferu. Niestety jest ona płatna. Xxxx Iza - no szkoda, że ten zarodeczek nie przetrwał. Ale pamiętaj, że dwa są z Tobą, masz zwiększone szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Dziewczyny! x Każda wizyta w klinice po pozytywnej becie jest już płatna, przynajmniej w Gamecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za miłe słowa :) ~Zocha82 - dokładnie tak - sama nie wiem kiedy ten czas zleciał. Dopiero co się kłułam, a tu już jutro kończymy 23 tc... :) Jutro idę na wizytę do mojego gin, także mam nadzieję, że mój szkrab będzie już troszkę grzeczniejszy... ~MH1 - nie pisz, że nie dorosłaś do roli mamy. Każda z nas potrzebuje zrobić sobie "pidżama-day" od czasu do czasu, a w Twoim zaawansowanym stanie tym bardziej potrzebujesz odpoczynku. Korzystajmy więc póki możemy, bo jak urodzimy, to już nie będzie możliwe :) ~Darkness - trzymam za Ciebie kciuki. Wiele razy pokazałaś, że silna z Ciebie babka i tak będzie również i tym razem. Może będziesz potrzebowała troszkę czasu, być może czyjejś pomocy, ale na pewno dasz radę :) ~niecierpliwa83 :D Co tam u Was? ~Doremido - mi na połówkowe udało się zarejestrować na 21t2d. Nie ma się czego bać - badanie wygląda dość podobnie do prenatalnego, tylko dzidzia jest większa i więcej można zbadać. Oby Twoje poddenerwowanie nie miało podstaw - na pewno wszystko będzie ok :) Właśnie! Muszę ogarnąć jakąś szkołę rodzenia, bo zupełnie jeszcze nie dotykałam tematu... ~Iza82 - najważniejsze są 2 kropeczki w Twoim brzuszku. I oby zostały z Tobą na zawsze :) ~Nadziejka - to Cię trzymają te mdłości... Niech już sobie pójdą i dadzą Ci w pełni cieszyć się ciążą. II trymestr zazwyczaj jest dużo przyjemniejszy :) ~ Biedronko - u mnie było troszkę inaczej - w 14 dniu po punkcji była beta (finansowana z programu), a wizyta pęcherzykowa 2 tygodnie po betowaniu (6 tc). Za tą wizytę nie płaciłam, bo dr powiedział, że to w ramach programu jako potwierdzenie ciąży. Pod koniec 9 tc miałam wizytę serduszkową już płatną. Mi ciążę prowadzi ten sam dr, który prowadził mnie przez całą procedurę. Trochę to niestety kosztuje (każda wizyta 120 zł + wszystkie badania pełnopłatne), ale mam przynajmniej pewność, że jestem w dobrych rękach :) ~ Biedronka i Morelka - trzymam kciuki za przyrosty :) I za pozostałe dziewczyny również :) Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Czesc dziewczyny ja jednak trafilam do szpitala i jak bedziev ok to zostane tu dosyc dlugo obecnie mam dola ale trzeba dac rade mam krwiaka i do tego odkleja m sie lozysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap, czyli nadzieja jest nadal. Oby wszystko skończyło się szczęśliwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×