Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

już robiłam betę, wg bety wychodzi 5-6 tydzień, odnośnie tygodni to lekarz mi w pierwszej ciąży też zawsze wpisywał np. 5 tydz. i 2dni, to znaczyło pieć tygodni i dwa dni ale zawsze wówczas mówił, że jest szósty tydzień to tak jak np. miałam okres 23.06 to od tego dnia zaczął się pierwszy tydzień czyli 0 tydz. i np. 5 dni, bo nie ma zerowego tygodnia :) pytałam kiedyś o to lekarza to właśnie tak mi tłumaczył, że oni piszą na usg i w karcie np. piaty tydzień 4 dni tzn. że to już jest szósty tydzień w trakcie. nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też burza - 50 km od Gdańska, tak burzuje od około godziny 11-12. na przemian. raz wychodzi słońce, raz deszcz... mój synek wrócił z wakacji, cały szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja bym była zgodnie z tym rozumowaniem w 11 tyg :D Ma to sens;) w nowosadeckim straszne wiatry aż się boje żeby mi domu nie porwalo:) dobrze ze są góry - zawsze jakaś ochrona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka mi tak samo tłumaczył lekarz jak tobie i większość tych przelicznikow w sieci w ten sposób określa tygodnie ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż wiadomo że dzidziuś jest ok.14 dni młodszy niż te daty z okresu. u mnie 11:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak wiadomo :) m isię jakoś spać znowu chce chyba pójdę spać :) a niech sie mąż zajmie synkiem, cały ydzień w końcu odpoczywał od niego, a ja jestem w ciaży... a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopkę zaaktualizowalam i tez nie pokazujemy si chyba trochę czasu upłynąć żeby aktualizacja zalapala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jakaś masakra, szukam sukienki na wesele, zwykle noszę rozm. 38 ale pech chciał że byłam wczoraj w sklepie i wszystkie 38 jakie były i mi sie podobały były za ciasne w biuscie.... buuuu... a chciałam konkretnie beżową, czarną lub czerwoną, czarną najmniej bo to wesele mojego brata, byłam juz we wszystkich sklepach w mojej miejscowości i w miejscowości troszkę większej obok mojej w dużej galerii i w mniejszych i nic kompletnie nic m isię nie podoba, była jedna taka śliczna czerwona z przodu drapowana na jedno ramiączko, ale też mój biust sie nie zmieścił... a oprócz 38 były 42 bo to była wyprzedaż i już same koncówki.... nie podobają mi się bombki ani takie mocno rozkloszowane krótkie, chciałam przed kolano, a wesele już 22.08, nie wiem co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kora jak z tą stopką? wstawiłaś suwaczek? ja chciałam wstawić i wyświetla się, że niektóre treści stopki są uznane za spam, obojetnie który link wkleję z suwaczka, pisze że mam wkleić bbc kode i to nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja tylko wstawiam tydz ciąży i datę porodu; ) może się w koncu zaaktualizu jest. A jaki masz rozmiar biustu? Ja to mam mały i specjalnie mi nie urósł jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, już są marcowe mamy 2016- Jestem marcówką 2015. Pozdrawiam i gratuluję wszystkim paniom. Wiele radości życzę i spokojnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
March Mother -nie pisz o sobie -stara mama - skoro czujesz się na siłach by sprostać temu zadaniu (wychowanie dziecka) i zaszlas w ciążę tak szybko to znaczy że nic nie stoi na przeszkodzie, ją jestem tylko dwa lata od ciebie mlodsza,ale jestem dobrej myśli i mam mnóstwo energii.Dziewczyny,jak z waszym apetytem? U mnie średnio,zero wymiotow ale wcale nie chce mi się jeść,a jak coś zjem to szybko posiłek mnie syci,potem boli brzuch i tak na okrągło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM w biuscie 91 cm aktualnie, rozmiar stanika noszę 70-75 b-c, zależy jaka firma, no i na złość nie mogę zmieścić się w sukienki 38... dziś mierzyłam te co mam w domu 38 i te pasują idealnie więc raczej nie przytyłam bo staniki też mi pasują wszystkie, jakieś dziwne sukienki szyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka ja sie czuję non stop głodna, właśnie jem kolacje, kanapki z pomidorem - piaty kawałek, aż wstyd... ale co mam zrobić, ogólnie nie jem dużo, zjem w rpacy 2 bułki wtedy obiad i kolację, najgorsze ejst to, że w domu ta kolacja smakuje najlepiej, to nie to samo co śniadanie w pracy i wtedy zjem dużo... u mnie wymiotów brak, nawet nie mam mdłości, chyba z dwa dni mnie meczyły mdłości wieczorem a teraz nic, aż się dziwię bo z moim synem w ciaży to już od 4 tygodnia wymiotowałam, a od 7 byłam na chorobowym to cały dzień non stop, mam nadzieję, że wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiscie jakieś kiepskie kroje Ci się trafiły:/ może jeszcze na coś trafisz, trzymam kciuki. JA miałam mdłości na początku a terax tez mam dużo większy apetyt, co chwilę jem.. bo jak nie zjem to mnie mdli i słabo mi normalnie. Wiem śmiesznie brzmi:) będę wielorybem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KORA JA SIE OBAWIAM TEGO SAMEGO, TYMBARDZIEJ ŻE DUŻO TERAZ JEM A W PIERWSZEJ CIĄŻY JAK JUZ PISAŁAM PRZYTYŁAM 22 kg, muszę poszukać spodnie ciążowe z pierwszej ciaży i je przymeirzyć z ciekawości jaka byłam gruba, chociaż do końca ciąży nosiłam spodnie ciążowe 38 ale po porodzie to nawet w zwykłe 40 nie weszłam, chodziłam przez 3 tyg,. jesczze w ciażowych aż troche schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co zrobisz? Ja jak nie zjem to nie mogę funkcjonować bo mnie mdli i słabo mi. Starajmy się jeść zdrowo, żadne fast foody czy słodycze. Tym sposobem przytyjemy ile musimy a przynajmniej nie będziemy sobie wyrzucać, że się na własne życzenie roztylysmy! Ja też mam rozmiar 38 teraz to już robią się spodnie ciasne. Ubiore ale czuje ze to granica. Jeszcze ja mam figurę gruszki, w tylek wszystko idzie! Nie uciekniemy przed przytyciem ale nie pozwólmy sobie na wieloryba:) po po drugie myślę Tw o fasolce i po co mam go truc cukrem prostym czy tłuszczem z fast foodów. JA mam potwory ból głowy któryś dzień -nigdy na głowę nie narzeka łam to w ciazy mnie dopadlo. Mamie z 2015 dziękuję za wsparcie fajnie, że masz już dzidzie przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina to może będzie dziewczynka tym razem - sądząc po różnicy w przechodzeniu ciąży:) Ja u siebie obstawiam chłopca;)bo za płeć odpowiada facet a u MĘŻA same chłopaki w rodzinie :) jak będzie dowiem się za jakiś miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już za miesiac Ty się dowiesz? ja chyba koło 18 tyg się dowiedziałam, że będzie chłopak, właśnie u mojego męża też są sami chłopcy, po cichu liczę na dziewczynkę, ale co będzie to będzie, chcę mieć 3 dzieci wiec jakby był chłopak to jeszcze będzie jedna szansa :D tak jak już pisałam my kochaliśmy się 2mce z testami owu i nic nie wyszło... niby na dziewczynkę trzeba sie kochać codziennie od okresu do czasu aż test będzie pozytywny i niby plemniki przeżyją te 2-3 dni ale chyba nie przeżyły, w czerwcu skończyły nam się testy owulacyjne więc jechaliśmy na żywioł, poza tym koniecznie chciałam żeby nasze dzieci urodziły się w okolicach luty-marzec-kwiecień. Bardzo fajnie było jak nasz Bartuś urodził się w połowie marca - tak 2 tyg. po urodzeniu była już uper pogoda i całe lato na dworze. co do odżywiania odżywiam się zdrowo - tzn. staram sie :) jeszcze muszę sobie kupić oliwkę na brzuch żeby nie mieć rozstępów, w pierwszej ciąży smarowałam się codziennie odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciaży oliwką johnsons tą gęstą (nie tą w płynie), tylko smarowałam sam brzuch i boczki (zero rozstępów) a nie smarowałam ud, a na udach też przytyłam i są lekko widoczne rozstępy. ja nie wierzę w specjalne kremy przeciw rozstępom, koleżanki używały i i tak miały rozstępy, bo te kremy szybko sie wchłaniają a oliwka ta w żelu nie, jak już mocno rósł mi przych to nakładałam więcej oliwki i czasami aż rano brzuch był jeszcze tłusty, byłam jakiś czas temu na masażu antycellulitowym i kosmetyczka dziwiła się, że ja jestem po ciaży bo zero cellulitu i rozstępów, ona mówi, że się tyle brzuchów naoglądała po ciaży że aż głowa boli a mój wygląda jakbym nie rodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie masz cellulitu?! Zazdroszcze, te moje uda..a jeszcze nie rodziłam! ja tez się już smaruje oliwka, mam płynna to zakupie w żelu:) trzeba przeciwdziałać. Do tego jeszcze balsam używam. Ja sie smaruje z góry na dół:) lepiej dmuchać na zimne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio przytyłam z 3 kg to tak jak mocno ścisnę udo pod pośladkiem to lekko widać ale tak to nie miałam, na cellulit jest najlepszy masaż bańką chińską z oliwką, jednak w ciąży nie wolno :( bańki kupiłam na allegro i robiłam sobie przez jakiś czas. na prawdę ta w żelu jest suer szczególnie jak brzuch mocno rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
U mnie rozstepy na brzuchu pojawiły sie na koniec ciąży jak lezalam w szpitalu,często robili mi ktg i używali zelu,który bardzo wysuszal skórę,a ze nie wziąłam do szpitala nic na rozstepy to szybko się wtedy pojawily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka wspolczuje tych rozstepow. Ale chyba sa jakies metody zeby je usunac. Mi przynajmniej moje na udach mi mie przeszkadzaja sa jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 7 tyd do 34 tyd ciąży z synem lezalam w szpitalnym łóżku plackiem , mimo że prZytylam tylko 6kg to mój brzuch ,uda wyglądają jaj u zebry ale cóż siła wyższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margonia- to strasznie miałaś przegwizdane w poprzedniej ciąży. Oby ta była be problemów! Czytałam , że jeżeli ktoś ma mieć rozstępy to mimo smarowania mogą się pojawić ale wiadomo warto walczyć żeby ich nie było i się smarować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ogólnie tendencje do strasznych zbliźnowaceń- blizny po operacjach mam paskudne , nawet ugryzienie komara czy malutkie okaleczenie zostawia mi paskudne ślady . dlatego wiem że nigdy nie zrobię sobie liftingu bo bym wyglądała jak Frankenstein ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×