Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grubasek12226

Nigdy nie jest za poźno!Chudniemy 01.08.15

Polecane posty

Smutna Grubaska - fajnie, ze sie odezwalas:) I super, ze cwiczysz! Brawo!! Tez powinnam miec wiecej ruchu na codzien, musze jakos to zmienic:/ xxmiętaxx - jak milo slyszec, ze poznalas kogos i jestes szczesliwa!! :) Smutna Grubaska dobrze mowi - tzn. ze chlopak poznal Cie i polubil taka, jaka jestes:) Wiec jak chcesz dbac o siebie, to nie tylko dla niego , ale i dla siebie:) Ja tez niestety jem ostatnio wiecej, dzis wyjechalam na caly dzien i duzo chodzilam, wiec mam nadzieje, ze chociaz spalilam, co zjadlam, ale takich dni, gdzie bilans mi sie wyrownuje, jest malo. Musze sie jednak lepiej pilnowac, bo dzis kolezanka zrobila mi zdjecie i stwierdzam, ze wygladam grubo:/ A myslalam, ze jest ok:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaGrubaska
W srode bd tydzien jak jezdze na rowerze,staram sie jezdzic codziennie po 20 km, czasem troche wiecej i albo mi sie wydaje albo z brzuszka mi troszke zeszlo ;) najbardziej to z talii, od dzisiaj zaczelam robic cwiczonka na miesnie brzuszka, ale strasznie obciazaja ledzwie. Haha, teraz jak wciagne brzuch to mam plaski :D niech taki bd bez wciagania. A odzywiac nie odzywiam sie dokonca zdrowo, bo tlumacze sb to tym, ze mam ruch i dziennie spalam ok 500-600 kcal. :) Mam motywacje, to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SmutnaGrubaska - i super, ze sie ruszasz! Nie mozna sie katowac tylko dieta, szczegolnie teraz, jak jest lato, najfajniejszy czas, to az sie nie chce meczyc dieta! Wazne, ze sie ruszasz wiecej, jestem pewna, ze od tego masz szczuplejsza talie:)) Ja tez nie pilnuje sie zbytnio, tzn. staram sie uwazac na ilosc, ale nie koniecznie jem zdrowo - kroluja lody, ale chyba nie ma sie co dziwic;) Od przyszlego tygodnia mnie nie bedzie, wyjezdzam, wiec nie bede miala zbytnio motywacji, zeby pilnowac diety, robie sobie przerwe, ale wiem, ze za to bede duzo wiecej sie ruszac:) Nie bede miala tez zbyt dobrego dostepu do netu, ale bede sie tu pojawiac, obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmiętaxx
Hej Dziewczyny! :-D kurcze pisałam tu ostatnio i teraz widzę że mi tego nie wysłało.. Smutna super że ćwiczysz! Oby tak dalej:) motywujesz i to bardzo! Babydoll masz rację, nie da się teraz katować dietą, lody, grille, różne wypady.. Ja ostatnio przesadzałam :( waga rosła i rosła! Póki co się opamiętalam, staram się jeść 4-5 posiłków dziennie, staram się unikać słodyczy, choć nie jest łatwo, dzisiaj idę pobiegać, bo z moją aktywnością fizyczną też nie jest najlepiej :( dzisiaj się zważę, mam nadzieję że spadło chociaż 20dkg :) A u was co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaGrubaska
xxmietaxx szkoda ze motywuje tylko zapalem do.cwiczen a nie efektami ba ciele, jakies tam sa, ale chyba od tego.roweru to przybiera mi masy miesniowej na nogach. Od srody staram sie 2x dziennie jezdzic na rowerze. W srode przejechalam 41 km lacznie s wczoraj mialam ledwo sile na cokolwiek ale tez poszlam na rower, przejechalam 25 km, a potem poszlam na spacer i przeszlam 5 km, a wieczorem bol nog i glowy, czulam sie jakbym byla po jakiejs mega ciezkiej pracy fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaGrubaska
Chociaz... Musze pilnowac bardziej diety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmiętaxx
A ja nie chudne nic...:( często waga idzie w górę..:( mam ostatnio nawet sporo ruchu ale diety nie trzymam.. Znów te lody, grille, drinki i co najgorsze podjadanie wieczorami.. Ja już nie mam siły! Ostatnio też jem stanowczo za dużo chleba, bułek (pieczywa). Na tym weekendzie mam wyjazd 3 dniowy, muszę choć trochę poprawić swój wygląd, mam na to 3 dni :) Smutna ty się ciesz z tych umięśnionych nóg :D Ja uwielbiam takie nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada322
Ja też ostatnio za dużo sobie pozwalałam wyjazdy na mazury to grill to jakaś imprezka i drinki i tak ciągle;/ a to się odbiło na mojej wadzę +8kg ehh nie dobrze a w przyszłą środę wyjeżdżam z narzeczonym i znajomymi nad morze a w stroju kąpielowym wyglądam okropnie te fałdki;/ Ale postanowiłyśmy razem z przyjaciółką,że od 1 sierpnia zaczniemy trochę dbać o siebie jeść regularne posiłki plus suplement Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl do tego wieczorne spacerki lub rower;) schudłam co prawda dopiero 2kg ale mam nadzieję,że przynajmniej jeszcze z 4 schudnę;) później odpuszczę sobie trochę bo jednak imprezki,drinki, grill więc nie będę trzymać się godzin;) ale po powrocie wracam do regularnych posiłków plus suplementacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaGrubaska
xxmietaxx umiesnione nogi sa fajne ale jak sa szczuplejsze niz moje ;) ostatnio ogladalam swoje zdjecia z zeszlego roku te przed schudnieciem i te po (robilam sb zdjecia brzucha i nog, jak nie mialam wagi, zeby w taki sposob zauwazac efekty :D) i wtedy nie widzialam tych efektow, tego jak wygladalam, a wygladalam calkiem spoko. Teraz tak sb mysle ze brzuch mialam plaski, jedynie czego moje nogi i brzuch potrzebowaly to cwiczen na umiesnienie, glupia bylam ze nie widzialam tego jak wygladam, ale po obejrzeniu tych fot, stalam sie sama dla siebie motywacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello Dziewczyny, dawno mnie nie bylo, juz myslalam, ze tu nikogo nie bedzie, ale fajnie, ze tu ciagle zagladacie! Ja mialam dwa wyjazdy i w miedzyczasie nie pilnowalam diety w ogole:/ Poki bylam na urlopie i duzo sie ruszalam, to chudlam, ale teraz znowu wrocilam do pracy, nie ruszam sie wcale, a jem dalej duzo, wiec sie robi niebezpiecznie:( Dzis bylam na wycieczce w zamku i zobacyzlam swoj celulit na udach!:o I sie zalamalam!:(( Moje udziska sa wielkie i pomarszczone, tragednia!:(( Musze znowu sie pilnowac, wiec od jutra zaczynam znowu uwazac, co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyDoll05
Hello Dziewczyny, dawno mnie nie bylo, juz myslalam, ze tu nikogo nie bedzie, ale fajnie, ze tu ciagle zagladacie! Ja mialam dwa wyjazdy i w miedzyczasie nie pilnowalam diety w ogole:/ Poki bylam na urlopie i duzo sie ruszalam, to chudlam, ale teraz znowu wrocilam do pracy, nie ruszam sie wcale, a jem dalej duzo, wiec sie robi niebezpiecznie:( Dzis bylam na wycieczce w zamku i zobacyzlam swoj celulit na udach!:o I sie zalamalam!:(( Moje udziska sa wielkie i pomarszczone, tragednia!:(( Musze znowu sie pilnowac, wiec od jutra zaczynam znowu uwazac, co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmiętaxx
Babydoll nie przejmuj się, ja też mam takie udziska! Okropne! Wielkie, pomarszczone i galaretowate! Nawet ich nie opaliłam.. A ciemniejsze zawsze wyglądają lepiej. Cały czas próbuję się zebrać do lepszego odżywiania i nie może mi to wyjść!:-( Waga pokazuje tylko więcej i więcej.. Moje samopoczucie nie jest najlepsze:-( Za dużo ostatnio okazji na szybkie i niezdrowe jedzenie. Muszę w końcu wziąć się za siebie bo już się po prostu boję.. Brzuch mi nawet urósł a zawsze miałam płaski.. Babydoll a co u ciebie? Jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyDoll05
xxmiętaxx - nie idzie mi wcale:( Jestem gruba!!!:(:( Nie moge patrzec na moj brzuch, taki wielki i wypchany, a juz sie cieszylam, ze byl taki plaski.............. Nic nie robie ze soba, uzaleznilam sie od slodyczy i nie moge przestac:( Weekend byl tragiczny co do jedzenia, od poniedzialku sie staram, ale nie wychodzi mi:( Jem czekoladki i inne pierdoly i nie moge przestac:( nawet jadlam mniej na wieczor, ale na wadze i tak dramat:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmiętaxx
Babydoll u mnie to samo..!! Jak staję na wagę to sama nie dowierzam.. A za 2 tygodnie mam wesele, jak ja będę wyglądać..?!! Od wczoraj nie zjadłam nic słodkiego, nie wiem ile wytrzymam. Za to wczoraj wieczorem a nawet już w nocy - po 21 jadłam kolację i napchałam się chipsami :( tragedia jakaś!!! Za nic nie mogę się przestawić, rozciągnęłam żołądek masakrycznie!! Wszystko przez te wypady wakacyjne, same fast foody, litry lodów, słodycze, do tego słodkie napoje, wieczorne grille, alkohol - wszystko na raz!! Kiedy to się skończy..? Babydoll musimy coś z tym zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaGrubaska
Jakos chyba te wakacje nie sprzyjaja odchudzaniu... Moja waga stoi w miejscu, no chyba ze sie nawpieprzam, to wtedy nawet o 2 kg wiecej mam na wadze! Po 1 sniadaniu daje rade wytrzymac 3h do drugiego, a na drugie sniadanie jak zjem serek wiejski z tymi dzemami co sa dolaczone z waflami ryzowymi to mam wrazenie zecos jeszcze bym zjadlam i jem np orzeszki ziemne, maslo orzechowe na waflu ryzowym, w najlepszym wypadku owoce, pozniej obiad, a 18-19 kolacja, czyli serek wiejski z mieszanka studencka i wafle ryzowe. Ostatnio duzo jem orzeszkow, a one maja duzo tluszczu:( Wgl od kilku dni chodze taka napuchnieta, chyba okres mi sie zbliza i woda mi sie zatrzymala w organizmie... Wiecie co, najlepsze jest to, ze waga nie spada, a moje spodnie, ktore kiedys byly dobre, pozniej za luzne gdy schudlam w zeszlym roku, gdy przytylam znowu byly spoko a teraz sa znowu luzne... Nie wiem o co chodzi, miesnie mi raczej nie urosly, bo na razie nic nie cwicze, w rowerze detka mi poszla i jeszcze nie wymieniona qle duzo chodze ostatnio. Aa i jeszcze wczoraj bylam w sklepie i kupilam pol litrowe, bakaliowe lody grycana, niebawem bd musiala je zjesc bo zamrazalka jest zawalona pod sam sufit miesem, jakimis pyzami, frytkami, mrozonym koprem, i jagodami ktorych jest tam w chuuu, a to wszystko mojej mamy :D moje sa tylko lody i filet z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczny, widze, ze wszytskie mamy ten sam problem:( Moze to wlasnie ten wakacyjny nastroj, ale prawda, MUSIMY cos z tym zrobic - chocby malymi kroczkami!! U mnie weekend nawet nie byl tragiczny, tzn. nie byl dietetyczny i tez zjadlam pudlo lodow, ale w sumie zjadlam dosyc mmniej niz zwykle, obzarstwa nie bylo. Od dzis staram sie jesc mniej! Postanowilam zredukowac kalorie, tam gdzie moge. Wczoraj na sniadanie zjadlam banana ze szklanka mleka, teraz jem banany nasniadanie i zauwazylam, ze dlugo po nich jestem syta. Banan ma gora 100kcal, a jak jadlam jogurt z platkami, to wychodzilo z 250, albo jadlam serek wiejski z sucharkami, to juz w ogole z 350, wiec wole sobie zamienic to na banana, chociaz co drugi dzien. Zawsze cos. I no staram sie nie jesc tyle slodyczy, przynajmniej nie jesc ich paczkami:/ I jeszcze jedno wazne postanowienie - nie obzerac sie na wieczor! Trzymajcie sie, Dziewczyny, zacznijcie moze od malych zmian i jakos nam pojdzie!! MUSI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmiętaxx
Tak, Babydoll ma rację, trzeba zacząć małymi kroczkami. Ale dziewczyny, szczerze ja nie wiedziałam że będzie aż tak ciężko.. Przeważnie chudlam w lecie, a teraz jakaś masakra! Nie mogę sobie niczego odmówić, nie dam rady.. Ale od początku tego tygodnia jem mniej :) słodycze póki co ograniczyłam, nie jem tak, jak to Babydoll napisała - 'paczkami' :-D Ale waga nie chce ruszyć!! Muszę się pozbyć chociaż 1 kg do przyszłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaGrubaska
xxmietax no ja tez! W zeszlym roku o tej porze to juz mialam forme a reraz co? Forma w lesie! Tez od pon jem bardziej regularnie, zdrowo. Staram sie jesc w 80% zdrowo a w 20% niezdrowo bo to jest lepsze niz odmawianie sb wszystkiego bo pozneiej mozna sie niezle rzucic na to! Zwaze sie w niedziele bo teraz mam okres wiec to bez sensu, ale jak okaze sie ze waga nie tknela to od nastepnego pon musze cos zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyDoll05
Fajnie, ze zaczelysmy cokolwiek! Smutna Grubaska, zgadzam sie, jakos wyjatkowo ciezko teraz to idzie:( Tez jem mniej od poniedzialku, tylko, ze widze, ze spadek wagi jest taki pozorny u mnie - dwa dni jadlam malo, to waga pokazywala mniej, a wczoraj zjadlam wiecej, tzn normanie, bez obzarstwa, i waga dzis od razu pokazuje wiecej:( Wiem, ze po dwoch dniach nie powinam oczekiwac roznicy, ale tak ciezko wytrwac:( No nic, dzis znowu zjem mniej. Caly czas mysle, ze chyba jednak trzeba zaczac cwiczyc, bo nic z tego nie bedzie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaGrubaska
BabyDoll odstaw ta wage! Nie waz sie codziennie ani co drugi dzien! Najlepiej raz na tydzien albo dwa. Wazac sie codziennie mozna zglupiec. To normalne ze waga skacze. A wazac sie tak czesto i obserwujac to jak waga skacze mozna odebrac sb checi do chudniecia. Najlepiej nie myslec o wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zabraknie motywacji to pomyśl jak będziesz pięknie wyglądała jak jednak dasz radę, ile osób będzie Ci zazdrościło, to chyba działa najlepiej uwierz ;) dobre jest też wtedy wyjście z domu żeby nie myśleć o tym i nie jeść na przykład z nudów, bo to też bywa zgubne. W chwilach zwątpienia miej też pod ręką zdrowe przekąski zamiast chipsów i czekoladek. Może jakieś wafle ryżowe albo zdrowe musli z jogurtem załatwią sprawę? Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wsparcie, Dziewczyny!! Co u Was? U mnie tak sobie, w ostatnim tygodniu jadlam rzeczywiscie mniej, nawet w weekend bardzo nie szalalam i waga pokazala pol kg mniej, ale w poniedzialek i wczoraj zjadlam czekolade i inne slodycze:( To jakby psuchologicznie zadzialalo, bo pewnie wydawalo i sie, ze jak waga idzie w dol, to bedzie to trwalo i juz przestalam sie pilnowac:( A pol kg to przeciez nic i wszytsko wrocilo:( W ogole ostatnio jem okropnie, musze sie przestawic na bardziej zdrowe jedzenie i przetsac jesc smieci! Nawet nie tyle dla waga, co dla zdrowia! Od dzis nie jem czekolady - zabronione! Stawiam sobie na razie cel 2 tygodnie! Po dwoch tygodniach organizm odzwyczaja sie od cukru, wiec pozniej powinno byc lepiej. Wczoraj ogladalam Top Model:) Mozecie sie smiac, ale mnie to motywuj, jak widze te wszytsie zgrabne dziewczyny - w przerwach reklamowych zaczelam cwiczyc - pierwszy raz od paru miesiecy chyba! Niby nic pare minut, ale lepsze to nic niz zero... Mam okropna kondycje:( Zle ze mna:( I generalnie chyba mam depresje, bo z niczego nie jestem zadowolona:( Sorry, ze przynudzam. Piszcie, co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaGrubaska
BabyDoll05 ja mam to samo z tym skakaniem wagi. Jednego dnia jest juz pol kilo mniej a na nastepny dzien jest juz o pol kilo wiecej bo dnia poprzedniego zjadlam wiecej. Tak sb pomyslalam ze chyba codziennie musze jesc tyle samo kcal zeby schudnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmiętaxx
Dziewczyny u mnie identycznie! Raz waga pokaże pół kg mniej jak się pilnuję a w drugi jak już więcej zjem aż o kg więcej! Skacze jak oszalała! Jestem potwornie na siebie zła! Mija ponad rok odkąd tu jestem i tak na prawdę nic nie schudłam:D nawet mam o kg więcej :D śmieszne!!! Od początku tego tygodnia jem mniej, jutro mam to wesele, coś tam ubyło, ale nie wiele. Babydoll super ci idzie, trzymam kciuki żebyś wytrzymała te 2 tygodnie bez słodyczy ;) fajnie że zaczęłaś ćwiczyć :) Smutna masz rację, trzeba jeść w miarę tak samo (niewiele) żeby waga tak nie skakała z góry na dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaGrubaska
Wiecie co, od dzisiaj probuje sie przestawic na 3 posilki dziennie i jedna przekaske miedzy sniadaniem a obiadem. Zjadlam dzisiaj owsianke z bananem i maslem orzechowym na sniadanie a 3h pozniej jablko i kilka orzechow, teraz mija 3 godzina od tej przekaski a do obiadu troche jeszcze zostalo. A jestem juz mega glodna!! Musze wytrzymac jeszcze z 1h. Myslalam ze jedzac kolacje o 18 a idac spac o 22-24 to pomoze mi to w schudnieciu, ale nie pomaga :( taka duza przerwa jest ponoc nie zdrowa. Ale jak jem obiad o 13-14 to do 18 wytrzymuje ale np do 20 bym nie wytrzymala a nie chce jesc 4 czy 5 posilkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaGrubaska
Wiecie co, od dzisiaj probuje sie przestawic na 3 posilki dziennie i jedna przekaske miedzy sniadaniem a obiadem. Zjadlam dzisiaj owsianke z bananem i maslem orzechowym na sniadanie a 3h pozniej jablko i kilka orzechow, teraz mija 3 godzina od tej przekaski a do obiadu troche jeszcze zostalo. A jestem juz mega glodna!! Musze wytrzymac jeszcze z 1h. Myslalam ze jedzac kolacje o 18 a idac spac o 22-24 to pomoze mi to w schudnieciu, ale nie pomaga :( taka duza przerwa jest ponoc nie zdrowa. Ale jak jem obiad o 13-14 to do 18 wytrzymuje ale np do 20 bym nie wytrzymala a nie chce jesc 4 czy 5 posilkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaGrubaska
Wiecie co, od dzisiaj probuje sie przestawic na 3 posilki dziennie i jedna przekaske miedzy sniadaniem a obiadem. Zjadlam dzisiaj owsianke z bananem i maslem orzechowym na sniadanie a 3h pozniej jablko i kilka orzechow, teraz mija 3 godzina od tej przekaski a do obiadu troche jeszcze zostalo. A jestem juz mega glodna!! Musze wytrzymac jeszcze z 1h. Myslalam ze jedzac kolacje o 18 a idac spac o 22-24 to pomoze mi to w schudnieciu, ale nie pomaga :( taka duza przerwa jest ponoc nie zdrowa. Ale jak jem obiad o 13-14 to do 18 wytrzymuje ale np do 20 bym nie wytrzymala a nie chce jesc 4 czy 5 posilkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×