Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grubasek12226

Nigdy nie jest za poźno!Chudniemy 01.08.15

Polecane posty

Gość BabyDoll05
Objadlam sie na wieczor:( Codziennie!:( Nie wiem, jak nad tym zapanowac:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmiętaxx
Hej! O jakie tu pustki... BabyDoll nie załamuj się :) proszę cię! Musisz się jakoś podnieść. Może daj sobie spokój z myślą że chcesz schudnąć...? Nie myśl o diecie i ćwiczeniach :) może skup się bardziej na swoim wyglądzie..? Zadbaj o skórę, włosy..? O lepszy wygląd..? Jakieś nowe ciuchy..? Może dzięki temu nabierzesz ochoty, żeby jeszcze lepiej wyglądać i znów zaczniesz dobrze się odżywiać i ćwiczyć..? Na teraz mogę ci tylko napisać, że nie warto psuć tego co już osiągnęłaś :):) Idzie wiosna!!!:D Wierzę w ciebie BabyDoll! Nie poddawaj się!!:D U mnie ok.. choć rewelacji nie ma. Wagę mam w normie, ale zauważyłam że bardzo niezdrowo się odżywiam.. Zero owoców, mało warzyw, błonnika.. Mam teraz manię na serki topione w plasterkach, pasztet, parówki.. Sam syf.. Muszę to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam do stosowania suplementu diety IQacai przy odchudzaniu,mi pomógł w krótkim czasie schudnąć 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka99
A co najlepiej pijecie przy diecie? Piła Oshee ale jak dowiedziałam się, że mają proces za podawanie nieprawdziwej ilości kolagenu w zawartości napoju zrezygnowałam z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tą dietą online schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów ,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :) http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie nie wspominajcie mi nawet o Oshee, fuj że dałam się tak nabrać :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Iqacai, stosuje od miesiąca i już 4 kg mniej na wadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×