Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poszłybyście na randkę bez makijażu? :))))))))

Polecane posty

Gość gość
10:11 Dlatego idzie się do psychiatry aby nie mieć kompleksów, ty byłaś, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co nie lubią makijażu, to lubią dyskretny, czyli lubia makijaż. Dyskretny czy nie, to makijaż. Jednej urodzie słuzy dyskretny makijaż, innej bardziej wyrazisty. Konkludując - kobiety lubią makijaż, a nieliczne smutne wyjątki z żelem i olejem tylko potwierdzają regułę, że makijaż służy kobiecie, oczywiście, makijaż umiejętnie zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie raz i nie dwa poszłam na randkę bez makijażu. autentycznie nie muszę się malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:32 To nie chodzi o to czy musisz się malować, bo nikt nie musi. Chodzi o to czy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na randki w makijażu, bo na codzień wychodzę z domu w makijażu, ale mój chłopak widział mnie najpierw w makijażu, potem kilka razy bez zupełnie, a potem na randki chodziłam zawsze z makijażem, ale najwyraźniej bez też go nie wystraszyłam skoro mnie zapraszał dalej :D. Wyluzujcie trochę, chyba każdy sobie zdaje sprawę, że nie jesteśmy zawsze tacy piękni, elokwentni jak na pierwszych randkach, kiedy zawsze staramy sie wywrzeć jak najlepsze wrażenie i pokazać od najlepszej strony a makijaż nosi większość dziewczyn i też można się spodziewać, że bez niegojest mniejszy efekt wow, bo tu jakieś niedoskonałości cery, tu jaśniejsze rzęsy itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę się malować. kiedyś w ramach eksperymentu koleżanka nałożyła mi bazę, puder, tusz, jasną pomadkę, zrobiła smokey eye. efekt był wybitnie piękny i wybitnie...sztuczny. wolę moją naturalną twarz bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak całkiem to chyba nie, jakiś krem bb i podkreślenie brwi by mi starczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim otoczeniu nie maluja się tylko spasione brzydule i mamuski z 5 dzieciakami :D o czymś to świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:40 Ja lubie makijaż, ale fakt, początki były trudne. Zanim nauczyłam się, pewnie czasami wyglądałam sztucznie, zonk#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
10:14 cóż, nigdy nie przypuszczalam że napisanie że stosuję do pielegnacji twarzy żel oczyszczający i olejek , wywoła u kogoś taki dupościsk, że będzie o tym pisał ze złosliwoscią nawet następnego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek, żelek i twarz buraczano-wieśniacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
11:36 poziom twoich postów aspiruje do Nobla dla najmadrzejszej i najbardziej zadbanej kobiety świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mój pierwszy post tutaj wieśniaro bez kasy, a kysz!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jaki to żel i olejek cudowny bo my też chcemy być takie "idealne" !!!!!!! jak TY o boginii !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:42 ktoś już tu pisał, że to żel do przetykania rur i olej silnikowy, ha, ha......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no znowu nie chce zdradzic tych eliksirów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Nie dyskutuje z osobami poniżej pewnego poziomu kultury i intelektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie nie lubię, jak ktoś mi dyktuje czy mam się malować, czy nie i poucza wiesniara bez klasy, moja prababcia więcej wiedziała o dbaniu o siebie niż ta piękność naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:49 Że kultury nie mam, mogę się zgodzić, ale intelektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja jestem inną osobą, ja naprawde pytam o ten twój cudowny żel i olejek, chcę wypróbować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast nałożyłam na makijaż, olejek! Makijaż spłynął i pojawiła się naturalna piękność. Dzięki ci o bogini!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
delikatny żel oczyszczający z L'Oreala. Olejek arganowy naturalny z Maroka, buteleczka 80 zł starcza na około 4-5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W makijażu wyglada się lepiej. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:06 Jak skończysz już liceum, to lepiej zmienić żel na taki bez SLS, bo te z L,oreala uszkadzają skórę, a olejek arganowy zamienić na coś co działa, bo przestaniesz być naturalnie piękna, o bogini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Liceum skonczylam 10 lat temu, o aniele mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dalej zachowałaś naiwność dziecięcą tudzież naturalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Niektórym się udaje Ale na pewno nie tym malujacym się codziennie od liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przestańmy karmić trolla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jest wina dziewczyn, ze maja trądzik i blizny? ciekawe ofiaro losu czy ty byś chodziła z 15 czerownymi diodami na twarzy w okresie keidy tak ważna jest akceptacja grupy, i cały czas mówie o dziewczynach leczacych tradzik, czasem nie da sie tego wyleczyć, jesteś 10 lat po liceum czyli masz 28, w miarę młody wygląd w tym wieku to normalka, więc twoje poczucie dumy jest śmiesznie nieuzasadnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×