Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Ja na swoją teściowa tez złego słowa nie powiem, nie wtrąca się a jest w razie potrzeby, swojego syna, czyli mojego męża tez dobrze wychowala Marcin nigdy nie migał od obowiązków, no gotować może za bardzo nie potrafi ale jak trzeba to się stara. Dziś byłam na turnieju tańca przedszkoli, do którego na reprezentację naszego przedszkola wybrali 8 dzieci, w tym Szymona. Zajęli 3 miejsce :) Wiosenna pogoda dziś. .. No ja właśnie cały czas się boję, że na najbliższej wizycie "wyskoczy" jednak siurek. Ja tez będę potrzebowała koszule do spania, bo mam dwie, ale już się spraly. Ja byłam ok 10 dni w szpitalu i koszule zmieniałam co dzień przez pierwsze dni bo potem już w dresach chodziłam w dzień, więc koszule prałam, ale jakaś jedna "wyjsciowa" by się przydała i szlafrok tez, bo mam brzydki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie usg tez na każdej wizycie, ale takie dokładne z opisem i za które dodatkowo place są trzy w ciąży ciąży. .. Na tej wizycie nawet szyjkę mi zmierzył usg dopochwowym, a badanie dziecka już przez brzuch. Wizyty mam co 4 tyg. Chodzę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM3
Rety,o ile teściową Kawusi można by uznać za zabawną,choć momentami denerwująca,to Twoja teściowa Nikita- straszna.Już sobie wyobraziłam,jak chce tę zwiędła pierś wywalić i karmić nią Twoje śliczne dziecko,brrrrr Jaga .to nasze laseczki tyle samo ważą i tak samo *****iwe,hehe.Moja tez łapka machała i koziołki niezła wyczynia. Co do mojej teściowej,to ona z tych,których nic nie obchodzi.Mąż jej nawet nie powiedział,że jestem w ciąży,bo jak dzwoni,to i tak z reguły o nic za bardzo nie pyta.Przy pierwszym dziecku,jak trochę narzekałam,że mi trudno,usłyszałam tylko jedno słowo:"Przywykniesz". A że nie miałam przy sobie mamy(która mi zmarła gdy miałam 5,5 roku),nie mam tez siostry,to brakowało mi takiej kobiecej ręki na początku.Tyle,że nigdy nie okazała mi braku szacunku i nigdy nie posunęłaby się do jakiejkolwiek krytyki.Ona uważa,że jak dzieci są dorosłe,tak maja sobie radzić i się nie poczuwa do pomocy czy wsparcia.Ale miała rację,to twarde "przywykniesz ",choć do tej pory przykro mi dźwięczy w uszach,pokazało mi,że mam liczyć na siebie i męża i tak jest do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi85
Ojej, widzę dziewczyny że macie teściowe nie do pozazdroszczenia. Ja na swoją nie narzekam, zawsze pyta jak się czuję, pomaga we wszystkim nawet jak nie proszę ( a nie proszę bo nie lubię nikogo prosić o pomoc), nie wtrąca się jak nie trzeba, chociaż ma czasami swoje humory to ich nie okazuje. Fajnie że znacie już płci swoich pociech, dla mnie nadal jest to tajemnica ale w poniedziałek idę to może się dowiem. Oj, wyczekam się znowu w gigantycznej kolejce ale u nas tak jest czy prywatnie czy na nfz. Ja jak mam mieć robione usg to chodzę prywatnie a jak badania to na nfz bo tam nie mają sprzętu do usg. Też oglądałam ostatnio koszule ciążowe, fajne były i niedrogie ale nie było większych rozmiarów jak S bo bym pewnie kupiła, na Allegro nie wczytują mi się zdjęcia, nie wiem co się stało... A ubranka na dzieciaczki taki słodziutkie, aż serce się rozpływa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Tpm - to tez masz troche masakrę z tym.. Skad Ty mloda matka mialas wiedziec jak zaopiekować sie dzieckiem... Ciezko bez własnej mamy... Kuzynka mojego meza tez nie ma rodzicow a moja tesciowa jest dla niej jak matka.. Przy kazdej ciazy jej pomagala, jak mlode sie rodzily to brala urlop i pomagala dziewczynie... A w sumie to tylko ciotka... Jak czytam o tych waszych to chyba swojej powinnam postawic pomnik za jej serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
A koszule kupilam 2 z tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=5718939406 Material jest ok, nadruki troche smieszne ale to przecież tylko pizama na jakis czas :) mysle ze spać będzie mi sue teraz lepiej bo bez ucisku... Ciastka robilam ale przepis o kant tyłka, malo slodkie... Wiec musze polewe trzasnac :) ogólnie to mam lepsze sprawdzone przepisy wiec jak te zjemy to zrobie juz chyba nawet wiem jakie :) takoe z dżemorem :D Jaka ja mam ochote na tostyyy... Musze dzis je zjesc bo sie pochoruje jak nie zjemy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Kiwi ja normalnie nosze s i m ale teraz koszule L zamówiłam zeby byl zapas na brzuchol :))) alegro Ci fot nie wyswietla a przegladasz przez tel??? To musisz zjechac w dol o pod tekstem jest cos typu "zobacz klasyczny opis" jak to nacisniesz to fotki sie pojawia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi85
GośćCzerwiec nie w telefonie tylko normalnie na laptopie, jak wejdę na aukcję to dopiero są zdjęcia a jak tylko przeglądam kilka aukcji na jednej stronie to nie ma zdjęć, coś mi się stało z allegro. A te koszulki które przesłałaś są bardzo fajne, dokładnie takie same oglądałam w sklepie, ja przed ciążą nosiłam rozmiar M, ale teraz na brzuch myślę że M albo L, nic niżej więc S odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Kiwi tam wymiary sa :) ja poprzykladalam metrowke i zadecydowalam. Ze L lepiej bo szersza nie bedzie przeszkadzac a za waska to juz troche lipa by byla :) no i nie jest ta L jakas mega duza... Wiec mysle ze ok bedzie :) no i sprzedajacy mnie zaskoczyl prędkością :) duzo ma smoczkow itp, jakis rzeczy do pprodu-podkladow, fartuchow dla przyszlego taty do porodu.. Wiec mysle ze blizej konca zrobie u niego zakupy, zawsze to wygoda no i firma wporzo:)) To nie mam pojęcia co z tym Twoim allegro hmmm conajmniej dziwne... Moze sprobuj inna przegladarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Czy u Was maluchy tez reaguja na slodkie??? Myslalam ze to bujda ze po slodkim sie bardziej wierca... Ale przycisnelo mnie na slodkie, jem ciastko za ciastkiem, leżę a mlody uskutecznia gimnastyke :)) zwykle czulam go rano i przy zasypianiu a tu prosze w srodku dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi85
Masz rację GośćCzerwiec muszę na innej przeglądarce zobaczyć ale dopiero jak sobie zainstaluję bo do tej pory tylko Firefox używałam i wszystko w porządku było więc nie wiem co z tym Allego... A ten link co przesłałaś to widzę że to porządna firma bo mają dużo innych rzeczy i dostawa szybko idzie więc chyba też się skuszę i tam kupię bo i cena fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Kiwi ja u siebie najtaniej znalazlam stacjonarnie po 35czy 37zl za szt... No i nie koniecznie bym chciala z motywem jablek czy gruszek.. To juz wole z jakimis misiami i myszkami :) no i cenowo bez porównania:) nie kupowalam nic wiecej bo to bylo mi najsilniejsze, nastawilam sie na paczke po niedzieli a tu taka niespodzianka. Mysle ze za ta kase warto. Zreszta z przesylka i wychodzi duzo taniej... Strach pomyslec ile wolaja w typowo ciazowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszule fajne, chyba nawet z tego typu mam tylko, że rozpoznana na środku. Była wygodna. Sprawie sobie taką, ale może bliżej wiosny... dzięki za link! Ja wykorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ja mam Sylwia 200mg DHA w tych dopelherz mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie biore zestawow witamin tylko osobno te ktore lekarz mi zalecal. Kwas DHA biore z Omegamed, tj. dawke 250mg. Po południu zrobilam sobie spacerek, w powietrzu czuc wiosne, juz nie moge sie doczekac jak bedzie pięknie gdy będziemy coraz blizej rozwiazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Bezzka powiem Ci szczerze ze ja sie rozczarowalam pogoda... Tez czulam wiosne a wolalabym lekki mrozik :) jakos lepiej mi bylo na mrozie :) a dzis mi glowa peka strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
No wlasnie mi tez glowa peka, az w skroniach pulsuje. Zakupy mnie wykonczyly:-( Niby jest cieplo ale pochmurno i wiatrzysko wieje, wolalam skonce i mroz lepiej sie wtedy czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już po wizycie. Z dzieciaczkami wszystko ok. Mają już prawie 300 g. Nadal nie udało się podejrzeć płci u drugiego. Pępowina jest akurat tak ułożona, że nic nie widać. Za 2 tygodnie mam prenatalne, liczę na to że tam już się w końcu dowiem. Oj od małego testuje moją cierpliwość maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety ! Także się do Was dołączę bo też zostaną mamą na koniec czerwca początek lipca . :-) Bardzo się z ojcem maleństwa z tego cieszymy bo miały być po drodze małe komplikacje ale się obyło bez nich. Tatuś maleństwa jak się dowiedział o ciązy od razu mnie porwał do siebie i tak już zostałam . Na teściów nie moge narzekać bo sa jak z bajki . Dziadek sie bardzo martwi W SRODE JEDZIEMY NA USG MOZE SIE DOWIEMY co bedzie ona czy on ;-) JUZ SIE NIE MOZEMY DOCZEKAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Justek najwazniejsze ze dzieci zdrowe;-) To drugie to moze dziwczynka taka wstydliwa;-) Ja tez jeszcze nie znam plci dziecka, masz racje od samego poczatku ucza cierpliwosci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mila-witaj! Justek - no nie moge co za uparciuchy male :))) obstawiam ze to mała dama :)) no ale coz, pozostaje Ci poczekac... Ja bylam dzis w pepco po poludniu... Jakie slodkie spiochy... Ale jeszcze mi sie udalo wstrzymac, poki mi nie powiedza kim jesr maluch, czy na bank chlopiec... Bo co kupie bodziaki w auta i samoloty i co potem jak sie okaze ze jednak mała lalunia :) to tez wstrzymuje sie... Choc dzis juz mnie korcilo bo maja bodziaki takie szare po 6zl, szare wiec neutralne kto by tam w brzuchu nie mieszkal :) ale udalo mi sie powstrzymac... Tyle ze nie wiem czy do tego 24.02wytrzymam.. :)) Glowa dalej mi peka :((( chyba czas spac, tosty pochlonelam bo przeciez mlody by mi spac nie dal :) jaki on obzarciuch. Hehe.. :))) prztnajmniej jest na kogo zwalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Dziewczyny nie mam siły. Nałaziłam się, ze szok. A to po strój spider-man na jutrzejszy bal w przedszkolu. A to 2 razy po najstarszego, bo bal miał w szkole a tak świetnie się bawił, że szkoda mi bylo go zabierać za pierwszym razem. A to do pracy ze zwolnieniem, po zakupy i na zebranie do najstarszego. Chyba o niczym nie zapomniałam. Ale pewna jestem, że długo tak nie pociągnę. A wiecie jak mi głupio bylo wejść na zebranie do klasy syna, gdzie większość dzieci to jedynacy a ja w czwartej ciąży. Nie wiem dlaczego się wstydziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Kawusia zupełnie bezzasadne uczucia. Takie kobiety jak Ty sie podziwia. Ile zycia musisz przeznaczyć na wychowanie dzieci , kariera k inne rzeczy idą w odstawkę. Liczą się tylko one. Sa wyjątki ale moim zdaniem posiadanie jednego dziecka to wygodnictwo innych kobiet. Nie pisze o tych oczywiście co chca więcej a nie mogą. Poprostu słyszę podejscie matek jak ta rutyna , codzienność z dzieckiem je nudzi i chca w końcu zacząć żyć. Ja zaczęłam wraz z pojawieniem się córki . Ale oczywiście toleruje inne stanowiska :-) nie każdy może się spełniać w roli matki, to naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Kawusia-a czego Ty sie wstydzisz... Tzn z czym Ci glupio. Powodów nie masz. Raczej prawo do dumy :) W pelni sie zgadzam z Nikita! Ludzie sa wygodni i tyle... I tez mnie rozwala jak slysze jak to jedna kolezanka z pracy wiecznie wykonczona przy jednym dziecku.. Po czym tekst ze jak mlody - 3lata-spi w środku dnia to ona tez, dziecko w wieku 2z hakiem wyslala do przedszkola z pielucha i do tej pory nje uczy na nocnik.. Mieszka z mezem z jej rodzicami, matka emerytka gotuje obiady.. Wiec ta laska tak naprawdę nic nie robi.. Co robilas na swieta? "mama robila". Zreszta w pracy tak samo robotna a zarabia z 500zl ode mnie wiecej, ja zapieprzam ona lezy a praca niby ta sama tylko szef tego nie widzi.. Albo po prostu ma plecy a nikt nie wie.. Zreszta do mnie argument - nie stac nas na dziecko-nie trafia.. Przeciez dziecko nie musi miec ciuchow z galerii, ani klockow firmy lego... Najwazniejszy jest pelny brzuch i milosc jaka dostaje, szczescie. Ile rodzin mimo prawdziwej biedy wychowuje szczesliwe zadbane kochane dzieci... A Ty Kawusia nie dosc ze wychowujesz 3,czwarte nosisz, dbasz o dom, to jeszcze dajesz rade pracowac na jalas tam czesc etatu.. Nic tylko chylę czoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Musze Wam sie wyzalic... Moze mi troche krew ujdzie... Dalej boli mnie glowa, przypuszczam ze to nic innego jak nerwy... Juz nawet nie tyle ciaza... Z 2016 zwiększyła sie najnizsza krajowa, a ja dostalam taka wyplate jak w 2015. Moja pensja jest ponad najnizsza, jednak co roku dostawalam podwyzke jak kazdy... W tym roku widac z racji ciazy nie... Szczerze Wam powiem ze raczej wroce na krotko do pracy i bede myslec o rodzenstwie dla juniora, potem rocznym macierzynskim i definitywnej zmianie pracy. Pisalam z Kolezanka ktora teraz wraca po macierzynskim.umowa jej sie wraz z porodem rozwiazala. I to co uslyszalam tylko mnie utwierdzilo w moim podejściu... Oczywiscie pierwsze pytanie czy chce miec dziecko kolejne, no kur...facet za nia nie urodzi! A kolejna kwestia, tak oczywiscie chca aby wrocila ale jedyne co jej moga dac to najnizsza krajowa... (zarabiala kilka stow wiecej przed ciaza).. Fajnie prawda? Prywaciarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas prababcia maluszka ( tak je nazywam bo do środy nie wiemy czy to Marysia czy Wojtuś ) już nam kupiła trzy pary śpiochów z kaftanikami kolory co prawda dla chlopca niebieski , zielony i kremowy ale dziewczynka też może założyć i się nie obrazi :-) Ja dopiero zaczynam się cieszyć z ciąży bo przez jakieś dwa i pol miesiąca wymiotowałam 24 na dobe i nic nie moglam jesc bo wszystko lecialo. Teraz czasem brzuch zakuje w dole po prawo albo lewo ale juz rzadko czasem plecy bola ale taki bol to sama przyjemność bo spowodowany przez takiego malego lobuza zamieszkujacego moj brzuch i nasze serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
I kafe sie znow zacielo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×