Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obecne babcie sa strasznie leniwe i roszczeniowe

Polecane posty

Gość gość
babcia jedna z drugą woli sobie tv pooglądać, niż wnuka przypilnowac. xxx a to bezczelne stare baby, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekajcie na te babcie..u mojego syna w przedszkolu 90% jest odbieranych przez dziadków i babcie, często i przyprowadzanych...Moje dzicko musi byc do bólu, nie mam babci na miejscu i zawsze sie wkurzam,że o 16 to jest sam..Parwdziwy boom w odbiorze zaczyna się od 14:00, przychodza dziadkowie i zabierają.W tym roku , to młody juz chce chodzic , ale wubiegłym roku , to była masakra..od 14:00 średnio już plakał , bo już zaczynali dzieci zabierać. To jest przedszkole wiejskie, ale podobna sytuacja była w udzici mojego brata w duzym mieście, po podwieczorku wiekszośc dzieci byla zabierana przez babcie i dziadków. Też zawsze bratowa sie irytowala z tego powdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wsie się jeszcze ten syndrom roszczenia babć tak mocno nie przeniósł bo tam jest mniejszy dostęp do internetu i innych atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:41 ciężkie musisz miec doswiadczenia z dziecinstwa w patologii sie biedactwo wychowalas, naprawde strasznie wspoczuje "smierdzacy bachorze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na wsie się jeszcze ten syndrom roszczenia babć tak mocno nie przeniósł bo tam jest mniejszy dostęp do internetu i innych atrakcji. zapewniam cię,że się mylisz...internet jets w kazdej chalupie....co wiecej w większość ma go w telefonie Babcie przedszkolaków mają tu często po 45-50 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
A kto wam kaze mieć dzieci skoro nie radzicie sobie? Mi nikt nie pomagał w wychowaniu moich dzieci.Oboje z mężem pracowaliśmy.Na początku miałam opiekunke do dzieci, potem prowadzaliśmy z mężem do przedszkola.Gdy dzieci rozpoczęły nauke w szkolę braliśmy z mężem urlop na zmianę i prowadzalismy córkę, a potem syna. No i 3 godziny świetlica.Jakos do nikogo nie miałam pretensji.Ogarnijcie się niemoty leniwe😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą roszczeniowością babć, to dowaliłaś do pieca, jakby ci szarych komórek brakowało. W jakiej sytuacji są roszczeniowe, przecież babcie pracują, albo mają emerytury na swoje utrzymanie. Sama sobie zaprzeczasz, bo to ty masz roszczeniową postawę wobec babć, domagając się pomocy, a może służącej, może jeszcze połowy pensji! Weź się opamiętaj z tą chciwością i stań na poziomie zadania własnych potrzeb, a nie żądasz tylko. Sama jesteś roszczeniowa, nie myl pojęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tematy i problemy tylko w Polsce. Gdzie indziej nikt nie ma zadnych konfliktow z dziadkami ani roszczen w stosunku do nich. Nie istnieje nawet cos takiego jak rozwazanie relacji z tesciowa ani diwcipow na ren tenat. W ogole nie ma takich posranych problemow. Odezwalo sie polactwo pieniactwo zyjace na kupie i z kredytem wzietym na rodzicow. Tylko daj i daj. Zaloze sie ze wiekszosc tych szczekaczy nie ma kredytu ani nawet zdolnosci kredytowej, mieszka u rodzicow albo tesciow i domaga sie jeszcze obiadkow i darmowej pomocy przy dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowcipow na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo co, bo nie chcą zapieprzac przy waszych dzieciach 24/7???!!! one mają swoje życie, swoje lata. należy im sie spokój. babcia jest od tego żeby wziac na weekend czy na wczasy jak ma ochotę!!! a nie zeby robić komuś za nianię non stop i najlepiej za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest tak, że kobita kończy 50 lat i wtedy się zaczyna... wielkie udowadnianie światu jaka ona jeszcze piękna, młoda, wszystko mogąca. A potem nagle mija 10 lat, 15, nawet nie wiadomo kiedy i przebudzenie, bo jednak po pięknie i młodości nic już nie zostało. I wylewa się ta żółć litrami i niszczy wszystkich wokół. Kiedyś kobiety umiały się pięknie starzeć. Wiedziały, że wszystko w życiu ma swój czas i porę. Teraz im starsze, tym głupsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Twoja wypowiedź świadczy o twoim debiliźmie..ni c dodac nic ująć..ale pocieszę cię...nie odbiegasz od sredniej cafe....i ty tez kiedyś osiągniesz ten starczy wiek -50 lat..i pogadamy wtedy....no cóż ja chce wtym wieku emeryturę, skoro taka leciwa jestem, a nie zapierniczać jeszcze z 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Referfrgtg
Śmieszne ze te synowe sa za głupie na to zeby same zobaczyły jak bardzo to one sa rozczeniowe uważając ze darmowa niańka sprzątaczka i kucharka nalezy im sie z urzędu jak psu buda. I jeszcze najlepiej zeby wiekszosc emerytury przepieprzala na waszego dziubusia, jego danonki, kinderki i inne zachcianki a sama żyła a o chlebie i wodzie. Teściowe swoje dzieci juz wychowały i z jakiej racji maja wychowywać jeszcze wasze? Od tego sa rodzice. Jezeli nie jestescie w stanie jako matki zapewnić dziecku opieki to zwyczajnie jestescie wyrodne próbując podrzucić dziecko komus kto go nie chce, byle tylko sie go pozbyć i samej latać po studiach i pracach byle tylko wyrwać sie z domu mając dziecko na ostatnim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Współczuję, że nie potrafisz starzeć się z godnością. Niestety pełno takich dzidzi piernik wokół. Kiedyś rzecz nie do pomyślenia. Teraz żal patrzeć na takie babinki silące się i udające młodsze. Wygląda to żałośnie, ale kto im przetłumaczy? Jesteś w wieku starczym, czy przyjmujesz to do wiadomości czy nie. To już nie lato, to jesień życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś kretynki tu siedzą. Sama mam 25 lat ale... Jak można napisać ze 50 lat to wiek starczy?? Nie obrażajcie sie ze względu na wiek, sama bedziesz miala kiedyś te 50 lat i bedzie to szybciej niz myślisz. Ciekawe jak będzie ci sie wtedy uśmiechało byc nazywana staruszka ktora i tak nie ma nic lepszego do roboty niz robienie za gratisowa nianke niewdzięcznego smarkacza wrednej synowej. Poza tym 50 latka chodzi przeciez jeszcze do pracy? To ma sie zwolnić bo zachciało ci sie fasolki bo myślałaś sobie ze jak sie urodzi to komus podrzucisz jak śmiedzące jajo a sama bedziesz fruwać tak jak dotąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.51 Nie wiem czy zauważyłas, że te "starowinki" 50 letnie muszą jeszcze 17 lat pracować, żeby mieć z czego żyć na emeryturze Mają rzucić pracę, zostać bez emerytury, bo ty dziecko urodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie, nie jestem w wieku starczym..możesz sobie pisac , co chcesz... kobieta 50 lat i babinka....dziunia ...babinką to mozna nawet byc w wieku 35 lat...zresztą mam dziecko w wieku młodszyn szkolnym....i ono nie uważa mnie za babcie, a twoje zdanie mnie na ten temat nie obchodzi...zajmij się swoim zyciem i przygotowuj się do 50-tki, bo to starość no tak kiedys było inaczej..50 lat..czarna garsonka, obowiazkowa trwała na głowie, zero makijazu, włosy siwe....i szoruj babcio do kolejki..., renta dla wnuka....ha, ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Podoba mi się wypowiedz Pani z dnia dzisiejszego godz.20,11 Jak można wymagać od babć pilnowania wnucząt skoro muszą same jeszcze pracować?! Ogarnijcie się bez móżdżki zanim napiszecie coś odiotycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobo z 20:10. Nie masz 25 lat, ale jesteś po 50, co widać po poście. Bez sensu tak się odmładzać nawet we wpisach. Poza tym tu chodzi o coś więcej niż "darmowa niańka ". Dzisiejsze babunie, to nawet często obrażają się, że "już " są babciami. Znam takie, które każą wnukom mówić sobie po imieniu, bo gdzie ona taka młoda i babcia. We łbach się baburkom przewraca. Biedne te dzisiejsze wnuki. Kiedyś babcia to była instytucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty wariatko ha ha ha,babcia= instytucja :):):) to znaczy ze kazda synowa=-cwaniarze !!! baba ktora chce wykorzystac kobietę starsza o pokolenie. Znalazłaś taką??? bo ja bym ci zasadziła takiego kopa ze wiałabyś gdzie pieprz rośnie. Jak masz problemz dziecmi to kaz staremu zakładać prezerwatywy a nie uszczesliwiac swoim bachorem babkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne śmiecie,walić do swoich matek po pomoc,tesciowa to obca kobieta i wara od niej,ona wam dziecka nie zrobiła.A jak kazałyscie sobie zrobić to zakasać rękawy i zapierdzielać przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe.. Starość jednak bije na mózg i wydobywa na zewnątrz głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Osobo z 20:10. Nie masz 25 lat, ale jesteś po 50, co widać po poście. Bez sensu tak się odmładzać nawet we wpisach. Poza tym tu chodzi o coś więcej niż "darmowa niańka ". Dzisiejsze babunie, to nawet często obrażają się, że "już " są babciami. Znam takie, które każą wnukom mówić sobie po imieniu, bo gdzie ona taka młoda i babcia. We łbach się baburkom przewraca. Biedne te dzisiejsze wnuki. Kiedyś babcia to była instytucja. no tak kiedyś babcie..to siwe włosy spięte w koczek , długa kiecka, okulary na nosie , nogi okryte ciepłym kocem i bajki wnuczkom czytały....widzisz nawet wygląd sie babć diametralnie zmienił, inaczej zyją , uprawiają sporty, pracuja , chodza do kosmetyczki, fryzjera..o zgrozo..UPRAWIAJA jeszcze seks...i maja swoje pasje , znajomych...więc nie oczekujcie ,ze po pracy wy na fitnes , a dziecko do babci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a młodośc??? zdejmowanie majtek po to by uszczesliwic tesciową dzieciorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zas.rana autorko. Goowno cię obchodzi czy babcie są leniwe i roszczeniowe. Swoje zrobiły i wara ci od nich, tłumoku nie radzący sobie z niczym w życiu. Tyle mam ci do napisania. Na resztę szkoda mojego czasu. Wolę się polenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie tu burzycie autorka ma racje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś racja jest jak d/u/p/a i każdy ma swoją. Żeby zrozumieć że jest się bezgranicznie głupim w swoim mysleniu to tez trzeba mieć odrobinę mózgu,wy go nie macie i stąd te roszczenia,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestes klonem autorki i dokładnie takim samym pustym bezmózgowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się staram ale nie potrafię zrozumieć tych młodych MATOŁÓW,ktore uwazają że coś i ktoś im powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna jatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×