Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obecne babcie sa strasznie leniwe i roszczeniowe

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem na jakoej zap**dzilej wsi mieszkasz ale w moim otoczeniu wiekszosc kobiet pracowala. Wiekszosc nadal pracuje bo na emerutyre nie przechodzi sie w wieku 60 lat tylko 62 w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
Nie mów ze większość bo to nie prawda, moja babcia od dawna nie pracuje bo zdrowie jej na to nie pozwalało a mimo tego jest dla mnie jak matka, nie ważne czy ja boli ale przy mnie zawsze jest i zawsze chętna żeby mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiaca ola nie wiedzialam ze twoja babcia to wiekszosc. Wiesz ze twoja babcia ma prblem ze zdrowiem, cos ja boli i jeszcze oczekujesz pomocy? To dopiero jest roszczeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
Nie oczekuje pomocy! Jak możesz tak pisac wogole, ile ty masz lat... naucz się czytać ze zrozumieniem! Ja moja babcie kocham nad zycie!! Nie chcę od niej pieniędzy i nie chce pomocy, ona sama jest dla mnie wsparciem, kocha mnie i zawsze chce mi pomagać kiedy widzi że tego potrzebuje, ja jej o nic nie proszę, ona sama wyciąga do mnie ręce! A ty piszesz tak bo nie masz babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to ma w ogóle wspólnego z tematem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
No ja mówię że nie każda babcia taka jest, ale przyznaję ze znam takie co wogole nie chcą widzieć wnuczat na oczy bo im tylko pupe zawracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyslalas olu ze moze te babxie sa wykorzystywane przez swoje dzieci jako darmowa pomoc domowa i nie wolnoim sie na noc poksarzyc? Ciezko ruszyc glowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
Przecież opieka nad dziećmi nie jest obowiązkiem babci, jeśli taka babcia poczuje się wykorzystywana to odmówi pomocy, bez przesady, każdy ma swoje zdanie i nie oddzielajcie babć od reszty społeczeństwa, jak babci źle to ma buzie i może to powiedzieć i się postawić... sorry... to tak jakby moja mama mi powiedziała - nie Olu dzisiaj nic nie jesz i spisz na chodniku... wszystko zależy od człowieka i tego jak traktuje rodzinę a są tacy co mają rodzinę w d***e i nie przejmują się ich losem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałam posłać dziecko do niepublicznego przedszkola w Wołominie www.teczowakraina.com.pl które poleciła mi koleżanka niż obciążać babcie. Dziecko ma zapewnioną najlepszą opiekę, nawiązuje relację z innymi dziećmi, uczy się, poznaje nowe rzeczy. Z przedszkola czasami odbiera ****abcia i zabiera na lody itp ale uważam, że posłanie dziecka do przedszkola to lepsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcie i wasze mamy nie pilnuja wam dzieciorow bo pracuja zeby moc sobie oplacic na starosc opiekunke albo dom starcow bo wiedza ze na was liczyc nie moga...wiekszosc dzieci to niewdzieczne lajzy i ojcu i matce na starosc szklanki wody by nie podali, zreszta byl tutaj taki temat, po przeczytaniu go ja tez bym olala pilnowanie wnukow bo na starosc ani na wnuki ani na dzieci liczyc nie mozna, "umiesz liczyc licz na siebie" najprawdziwsza prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
Mój brat chodzi do przedszkola i na terapię 2 razy w tygodniu i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpiąca Olcia dziś Przecież opieka nad dziećmi nie jest obowiązkiem babci, jeśli taka babcia poczuje się wykorzystywana to odmówi pomocy, bez przesady, każdy ma swoje zdanie i nie oddzielajcie babć od reszty społeczeństwa, jak babci źle to ma buzie i może to powiedzieć i się postawić... xxx i wtedy takie babcie są własnie wyzwane na takich topikach od leniwych i roszczeniowych bab!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo teraz babcie korzystają z życia i maja do tego prawo a kiedyś zajmowały się wnukami bo innych rozrywek nie było. Kiedyś młodzi mieszkali z rodzicami mieli wspólna kuchnie , wspólne tv i w ogóle a dziś młodzi wola być osobno bo chcą prywatności i żeby nikt im się do życia nie wtracal ale żeby babcia zajmowała się wnukami non stop na każde ich skinienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roszczeniowi rodzice

Babcia to nie jest niczyja własność. Człowiek ma obowiązki wobec własnych dzieci, szanowna Pani, ewentualnie tych które sobie przysposobił. Babcia to człowiek a nie instytucja, może mieć własne plany i nikomu nic do tego. Nie widzę też za bardzo wymagań wobec dziadków, dlaczego? Skąd ten brak symetrii roszczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×