Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość MamaMagda 90
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale dopadła mnie masakryczna choroba,co prawda jeszcze do końca nie jestem zdrowa ale jest lepiej w czwartek byłam na wizycie z córcia ok,niestety jedyne moje zmartwienie to to że grozi mi przedwczesney poród że względu na to że podczas drugiego miałam krwiste wody i rozejscie blizny więc pod koniec muszę się bardzo oszczędzac Co do wózka Mima też się na niego zapatrywalam,oglądałam go w Warszawie dostępny jest w każdym świecie dziecka ale l,zrezygnowałam z niego ze względu na bardzo mała spacerówke za długo dziecko to w niej nie pojeździ,a nie chce wydawać tyle kasy i za chwilę kupować nowy. Mojego wózka Quinny nie znalazłam w żadnym sklepie żeby móc go zobaczyć. Co do badania cukru to lekarka mi powiedziała że będę je mieć dopiero w 28 tyg więc mam jeszcze dużo czasu Co do wagi nie przytyłam jeszcze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Znoooowu się zacięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mimi dziękuję :) Zbadam sobie w środę ten cukier jeszcze raz na czczo, żeby mieć wynik bez tego soku ;) Wamilia, graruluję :):):) to Cię swiąteczne przysmaki nie ominą :) MamaMagda90, obyś wytrzymała z Córcią jak najdłużej w brzuszku. Zdaję sobie sprawę, że przy dwójce Maluchów ciężko się oszczędzać, ale trzymam kciuki, żeby się udało trochę zwolnić i wszystko było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
80 na czczo to super wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ja mam badanie na krzywa we wtorek nie jadłam dzisiaj nic słodkiego i jutro też nie zamierzam ale koleżanka mi powiedziała że jeśli jadłam słodkie a swą śni przed badaniem nie jem to zaklamie wynik.... Proszę was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Należy jeść normalnie tj. nie być na żadnej specjalnej diecie, ale objadanie się słodyczami przed badaniem także nie jest najlepszym pomysłem. Ważny jest balans. Nie jedz słodyczy na noc, to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,ja pojutrze do lekarki cukrzycy tez nie mam na szczescie.Pozdrawiam,milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Jak tam nastroje po świętach? Ja najadłam się wszystkiego i pierwszy dzień spędziłam w toalecie wymiotując:/ tłustych i słodkich rzeczy się najadłam :) u mnie zaczął się 27 tydzień i brzuszek już jest ładny okrąglutki nawet 3 letnia chrześnica zauważyła że ciocia jest w ciąży :D Ja marzę o wózku 3w1 Inglesina Classica 2016 dosyć drogi no i mój byłby w kolorze białym ale tak bardzo mi się podoba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Jutro idę na morfologię, cukier itp. Mam nadzieję, że mi ta krew podskoczy po dwóch tygodniach brania żelaza... Dziś w tkmaxx ogladałam kocyki wiosenno-letnie dla maluszków, jeden był piękny, może się na niego skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gość321, to świetnie, że nie masz cukrzycy! A na wizycie zajrzycie do brzucha? :) Puffka, u nas obżarstwo pod kontrolą, nie jest źle, nawet waga rośnie powoli jak rosła ;) Ja zaczynam 26 tydzień jutro, wiem, że już to mówiłam, ale jak ten czas leci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Dobry wieczór! My przeprowadzeni w " połowie".. miałam tyle planów co to nie zrobię przez święta, ale niestety wszystko szlag trafił.. Przyszło do nas choróbsko.. Kaszel męczący, katar, gardło.. Ja i mąż. Dzwoniłam do lekarza, bo całkowicie mnie rozłożyło: prenalen kaszel, prenalen katar, prenalen gardło i saszetki.. :-( ech.. od soboty walczę i nic lepiej. Dziś już całkiem wystraszona jestem, bo siadło mi na pęcherz.. boli podbrzusze, sikam kilka kropel, boli jak chodzę, wstaję.. :-( W czwartek wizyta... Oby z Radkiem bylo ok.. :-( Dobrej nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mageliza, nie martw się, mnie też tak rozłożyło na początku roku. Tydzień w domu pod kocem siedziałam i różne prenaleny brałam, do tego syrop z cebuli piłam, może sobie zrób. A na pęcherz to koniecznie podpytaj lekarza, coś Ci przepisze dozwolonego. Ale nie martw się, na tym etapie już nie tak łatwo zaszkdzić naszym Maluchom, do jutra nic Radkowi nie będzie, a już jutro dostaniesz na pewno coś od lekarza :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magneliza ja tez tak miałam tydzień w domu i przeszło :) ja piłam prenalen ale ta nieudoskonalona wersje z wyczuwalnym czosnkiem i nie mogłam tego pić więc robiłam sobie syrop z cebuli (naprawdę ma magiczne właściwości zabija bakterie w moczu również) mleko z miodem i czosnkiem takie cieplutkie wodę z cytryną, lekarz mi przepisał witaminę c i d tran i tabletki gardlox i wszystko ładnie przeszło a było już naprawdę źle gorączka kaszel katar kłucie w klatcei takie historie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanilia ja tez tak bede robila nie bede sie ograniczac w jedzeniu zeby maly wszystko przyjmowal jesli mi na to pozwoli bo tez bym chciala go karmic piersia. My dzisiaj jedziemy na wizyte na szczescie bo jakis czas maly sie mniej rusza a wczoraj rano tylko trzy razy i spokoj do tej pory a wiem co go moze ruszyc i probowalam wszystkiego a on nic. I jadlam slodkie i wieczorem na ktorym boku sie nie poloze to w tym mnie kuje a wczoraj nic i jak mam za ciasne ubranie to kopie i dzisiaj poszlam w zapietej kurtce na miasto bo bylo za zimno na bluze irozpieta i tez nic. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,Jamarianna tak mi dr.odpowiedziala przez tel.ze wyniki mam dobre,a mialam na czczo 92,po godzinie wypicia 75g glukozy 166,a po 2godz 126 .Ginekolog powiedziala,ze tak ma byc ma spadac po godz,uff.. TAK,jutro zobaczymy Ale w brzuszku co tam robi:-)i wypytam,czy pani dr mi zrobi ta cesarke jak obiecala,musze to wiedziec na 100%.U mnie tez brzuszek juz widac spory..,juz 25tydzien..Dziewczyny macie skurcze łydek w nocy lub rano?ja czasem mam,dzis tez..to chyba brak magnezu?zapytam dr.Milego popoludnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc321 ja poki co nie mam zadnych skorczow tylko czasem jak wstaje to mi sie w glowie kreci a to juz prawie 27 tydzien wiec juz co raz blizejna szczescie bo juz sie doczekac niemoge tych malutkichlapek i mam ciagle zgage Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Dzięki dziewczyny! Na szczęście jutro już mnie zobaczyć lekarz, bo tylko ten pęcherz (chyba) mi najbardziej dokucza. Z przeziębieniem sobie radzę, choć nie ukrywam że jestem już zmęczona tym kaszlem i złym samopoczuciem.. Syropu z cebuli nie mogę, bo tam cukier. Mleko z miodem odpada. Zostają mi prenaleny, cytrusy, i mleko z czosnkiem, kołderka.. A robota czeka :-( ale co tam.. Na dodatek przez tą chorobę i święta nie zdążyłam wybrać się do diabetologa.. Ale staram się trzymać cukier w rydzach aż do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Mila nie martw się na zapas :-) będzie dobrze z Twoją kruszyną, zobaczysz. Daj znać po wizycie :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mila, trzymam kciuk za wizytę, daj znać, zajrzyjcie do tego leniuszka w brzuchu :):):) My idziemy podejrzeć małego dopiero w poniedziałek, ostatni raz widziałam Go miesiąc temu... Stęskniłam się za tym widokiem. Bo pod względem wierzgania to nie mam kiedy się stęsknć, kopanie odchodzi w kółko. Jeszcze 12 tyg... Na samą myśl, że synek będzie z nami już niedługo mam mokre oczy... Oby tym razem wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gość321, ja też dziś pokazalam ten cukier lekarzowi, tzn bylam u gastroenterologa i pochwalił mnie, nie mam cukrzycy :) kamień z serca i zjadlam eklerkę :D Mageliza no tak to syrop z cebuli odpada :( mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie i wrócicie do urządzania się w nowym domku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna,to super ze tez nie masz cukrzycy:-),chetnie bym zjadla eklerka:-)mniam!ja ruchy czuje jak ja odpoczywam,wiec rano jak lezę jeszcze w łozku,popołudniu kilka razy jak siedze w pracy,no i wieczorem jak sie kłade do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gość321 to świetnie, maluchy najczęściej fikają jak my odpoczywamy. Mój kopie mocno bardzo i czasem nawet na spacerze albo podczas sprzątania mi sprzeda kopa ;) wierci się w samochodzie lub tramwaju, woli jak leżę, ma wtedy więcej miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi badanie na krzywa cukrową wyszło ok robiłam we wtorek . jedynie na czczo poziom glukozy miałam za niski ale lekarka mówi że to z powodu zbyt długiej przerwy w jedzeniu (12h). Ale poziom leukocytów .am za duży bo 16 tys/ul. A nic mi nie dolega więc kazała powtórzyć badanie bo wskazuje to na stan zapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliuss
Hej Dziewczyny!mnie też rozlozylo -chyba to zatoki.dodatkowo mocno się przestraszylam bo mialam bardzo bolesny brzuch,bolał nawet przy lezeniu i muszę brać duphaston i leżeć.W końcu jestem na l4-miałam pracować jeszcze w kwietniu ale już odpuscilam.mała jest najważniejsza.czuję się jakby mi ktoś przywalil w głowę a brzuch jeszcze troszkę pobolewa-w ciągu jednego dnia skrocila mi się szykka o 1,5 cm.dlatego teraz muszę odpuścić sobie wszelką aktywność.Na krzywą idę w przyszłym tygodniu.Teraz znów muszę opuścić mieszkanko bo będą nam lakierowac parkiet.Chciałabym żeby ten remont już się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Nataliuss, trzymam kciuki za Was, odpoczywaj ile się da, dbaj o sie ie, dobrze, że jesteś na zwolnieniu. Remontami się nie przejmuj do czerwca zdążą się zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly tylko napedzil nam stracha wszystko z nim wporzadku rusza sie ale delikatnie i za to ja nie czuje szyjka ponad 5 cm maly nie chce sie przekrecic i nie jest a ni glowa w dol a ni nozkami bo lezy w poprzek kregoslupem w gore nastepna wizyta 27 kwietnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mila0256, uff! :) a Młody jeszcze spokojnie zdąży się obrócić głową w dół. Najważniejsze, że wszystko z nim ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Cześć Dziewczyny :) widzę, że Święta niektórym daly w,kość. :D ja się prawie utopiłam w,ślinie na widok mazurków, zwłaszcza, że w ciąży straszny ze mnie łasuch :D no ale dietka trwa nadal, tylko jedyne, co jest dla mnie niezrozumiale to to, ze czasem po takim samym posiłku cukier mam ok, a innym po dokładnie tym samym skacze. Fridka - miewałaś tak? dzisiaj w ogóle mialam dzień zlej diety. Tzn nie obżerałam sie niczym, tylko chodziłam wkurzona na caly swiat, że nie mogę jesc tego co chcę, tylko w kolko to samo. Wieczorem ulżyłam sobie i zamówiłam kilka rzeczy dla Maluszka i córeczki. Moja córka też dzisiaj miala wyjątkowy dzień. - mianowicie rozwalała wszystko szybciej niż ja nadążałam sprzątać. Dobrze, że już się skończył :P z niusów to w Święta dosłuchałam się pierwszej czkawki Malucha :) i jak na razie na prowadzenie wysuwa nam się imię Dominik. Zobaczymy ile razy nam się jeszcze zmieni :D widzę, ze remonty i przeprowadzki w,toku. My też próbujemy się "przeprowadzić" z,naszej sypialni do innego pokoju, żeby córeczka miała własny pokój. Ale poki co to ja robię "porządki" i rozwalam wszystkie rzeczy co by je dobrze posprzątać. Jak do sprzątanego pokoju wleci moja córka to już mam "posprzątane" tak, że mogę zaczynać od nowa :P gdzieś ostatnio trafiłam na określenie, że dwulatek to połączenie chaosu z brudem. Do mojej córki pasuje idealnie... pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Odebrałam wyniki morfologii i cukru na czczo, cukier 82 więc wyglada na to, że cukrzycy nie mam uff :):):) jeszcze w poniedziałek skonsultuję z gin. Ale morfologia to nie poraża, same strzałki w dół i to niewiele lepiej niż przed przyjmowaniem żelaza... Może coś jeszcze mi przepisze. Choć ja się czuję dużo lepiej, a ta morfologia to może po prostu ten etap ciąży tak ma ;) jak z tym u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×