Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
Napisałam swoje wyniki w zaokrągleniu bo nie chciało mi się pisać po przecinku. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kończę z wpisami tu na kafeterii bo te strony się ciągle zacinają.Chce się zobaczyć co ktoś napisał i nic.Samemu się coś napisze też się nie pojawia i nie wiadomo czy się wyświetli czy nie.Pisałam tu kilka godzin temu i nadal nic nie widać.To bez sensu.Dziwne że nie potrafią tego usprawnić Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
A spacerowkiajest trochę do kitu. Mała mi zjezdzala niej często. No ale zobaczymy czy sprzedaż i kupno innego wózka warte jest w ogole zachodu. dzisiaj trzymałam swoją niepełna 21miesięczną córeczkę w ramionach jak spała (zasnęła mi po małym buncie w ramionach jak siedziałam na podlodze) i aż mi ciężko uwierzyc, ze ta kruszynka bedzie zaraz starszą siostrą. I że pojawi się ktoś mniejszy od niej przy kim ona bedzie się wydawac olbrzymem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamamałgosi - z adamexa to kojarzę tylko model Pajero.Przyznam że dość ładnie się prezentuje. Tylko własnie szkoda że czasem wygląd i funkcjonalność nie idą w parze.Zobaczymy jak to będzie z tym moim wózkiem bo dopóki się samemu nie przetestuje to do końca nie wiadomo jakie coś jest Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mimi, gratuluję świetnej krzywej :):):) Ja idę jutro rano, ale jakoś tak mam dobre przeczucia. Będę siedziała z książką, wezmę ze sobą śniadanie i kawkę, żeby przed powrotem zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszała któraś z Was o wózkach firmy Mikrus ? Jeśli tak to co sądzicie? Bardzo spodobał mi się model Mikrus Stars II, ale trochę się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam krzywa robić w wtorek lekarz kazał ograniczać słodkie w święta :) a mam pytanie jestem w 24 tyg przytylam już 8 kg boje się że za dużo . jak to było u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Zdrowych i Radosnych Swiat dla Wszystkich Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss jacek
Na Granicy (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/tdnna-granicy-2016 Pojedynek na aktorskim szczycie! Laureaci Złotych Lwów – Andrzej Chyra i Marcin Dorociński w thrillerze „Na granicy”, debiucie fabularnym Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu „Nasiona”. Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Łukasz Żal („Ida”, „Joanna”). W pozostałych rolach występują Andrzej Grabowski i Janusz Chabior, a partneruje im dwójka aktorów młodego pokolenia: Bartosz Bielenia („Disco Polo”) i debiutujący na ekranie Kuba Henriksen. „Na granicy” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Chyra) i dwóch synów (Bielenia, Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby poprawić swoje relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na twoim miejscu darowałabym sobie krzywą zaraz po świętach jeśli nie musisz akurat w ten konkretny dzień robić bo jednak siedząc przy świątecznym stole nie da się nie zjeść tych smakołyków :) Jak cię nic nie ogranicza to wstrzymaj się do czwartku albo piątku. Chyba że nie jesteś taki łasuch jak niektórzy :D Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee ograniczać ciasto w święta to niedobry pomysł hahaha :-) to już lepiej faktycznie krzywą zrobić dwa dni pozniej :-P Co do przybierania na wadze, konczymy 26 tydzien i mamy 8kg na plusie :-) Lekarz uwaza ,ze idealnie. Zresztą nawet jakby bylo +12kg to przecież to nie tragedia, wazne ,ze dzidzia zdrowo rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Ja już zapomniałam co to znaczy ciasto na święta. Nawet nie wiecie jakie z was szczęściary. W szkole rodzenia naprzeciwko mnie siedziała dziewczyna i wtranżalała czekoladowego batonika, a partner innej dziewczyny na moja słowa o cukrzycy ciążowej zrobił wielkie oczy: "A cooooo toooo jeeest?" Eeeeh, ludzie, jak ja wam zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fridka1 współczuję ja mam taki ładny niski cukier (na szczęście też nie za niski bo to oznaczałoby hipoglikemie) że mogę śmiało jeść co mi się tylko podoba oczywiście mój ginekolog zawsze mówi że w ciąży słodycze należy ograniczyć no ale śmieje się ze kobiety potrzebuja tej słodyczy i uwielbiają i on wie że i tak podjadają :) ale dopóki dziecko rośnie jak powinno i pacjentka nie jest otyła to on się nie wtrąca. U mnie 25 tydzień i 6 albo 7 do przodu.Nie ważyłam się kilka dni ale myślę że jest dobrze bo w ostatnim miesiącu to już się praktycznie nie tyle Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś gość tu pisał o wózkach Mikrus ale nie wypowiem się bo pierwsze słyszę tą nazwę,nikt też z moich znajomych nie miał takiego wózka Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Hurrra nie mam cukrzycy :):):) cukier 96 na czczo, po godzinie 97 i 84 po dwóch :):):) Dziś się ważyłam, 24 tyg 3 dni i 65kg, startowałam z 59kg. Jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
jamarianna, 96 na czczo to nie jest prawidłowy wynik u ciężarnej (nie mówię o normach dla zwykłych ludzi),norma jest do 92. Lepiej to skonsultuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Pozostałe dwa wyniki masz super, ale na czczo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Norma na czczo dla ciąży opisana obok wyniku to 70-99, więc się nie zmartwiłam. Ale tak czy siak wymiki za tydzień obejrzy lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Norma obok wyniku to norma dla osoby, która nie jest w ciąży. Nie sugeruj się tym. Normy dla ciężarnych są inne. Na moich wynikach zawsze jest napisane, że pokazane normy nie dotyczą ciężarnych. Normy dla ciężarnych 92 na czczo (jeszcze niedawno było 90), po godzinie od obciążenia 180 i po dwóch godzinach 152 (niedawno było do 140, nie wszyscy stosują nowe normy, zależy od lekarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Pozostałe wyniki są super, więc nie martw się na zapas. Lekarz zobaczy i może jest ok. Ja pierwszy raz spotykam się z normą dla ciężarnej do 99, może to kwestia laboratorium. Normy PDT są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
No właśnie mam napisane zakres referncyjny ciąża. Dlatego nie panikowałam. I nadal nie zamierzam, poczekam co mi powie lekarz 4.04. Swoją drogą ciekawe co by to oznaczało, dlaczego tylko na czczo mam podwyższony ten cukier. Najwyzej przejdę na kolejną dietę, mam już doświadczenie w dietach koniecznych hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Fridka na nastepne Święta się najemy :D co prawda ja na święta BN po urodzeniu córki się specjalnie niczego fantastycznego nie najadlam, bo corka miała alergię na bmk :D no ale bądźmy dobrej mysli :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Ja miałam pomysł, że na porodówkę mają mi przynieść pączka i tort, ale jak będę karmić piersią to chyba nie przejdzie. Wtedy też będą ograniczenia, kto wie czy nie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Fridka, może nie będzie tak źle i będziesz mogła sobie pozwolić na tego wymarzonego pączusia :) Ja właśnie rozmawiałam z przyjaciólką na diecie cukrzycowej w ciąży i mnie skrzyczała, bo wieczorem przed badaniem wychlałam 2 szklanki soku pomarańczowego. I dlatego mogę mieć takie dziwne wyniki, że na czczo takie jak po 75 g glukozy... Zobaczymy, ale muszę o tym soku powiedzieć lekarzowi. A piłam go bo pomaga wchłaniać żelazo i popijałam tabletkę ascofer. Rany, jak baran jakiś się czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety krzywa muszę zrobić we wtorek bo w środę mam wyniki do odbioru u rodzinnego a w czwartek ginekolog. Ale jakoś brak słodkiego przeżyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Fridka dopoki maluch nie jest uczulony na coś to mozesz jeść wszystko. Schody się zaczynają jak dostaje wysypek i innych atrakcji. Nawet kolki nie są przyczyną zlej diety matki. Dzieci na mm tez mają kolki. Tylko niestety większość naszej szacownej służby zdrowia wciska matkom bajkę o diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jamarianna - wynik bardzo dobry, gratuluję,nie masz cukrzycy ciążowej a ten cukier na czczo z pewnością wina cytrusów.Pozostałe wyniki super więc moim zdaniem nie ma się co martwić :) Wesołych Świąt ! Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie a my młode mamy się tylko nakręcamy. I jak tu nie zwariować. Mi lekarz od początku ciąży mówił o diecie lekkostrawne zero smażonego mięsa itp. Jem do dzisiaj normalnie wiadomo odrzuciła cole czy chipsy. A poza tym wszystko tak jak przed ciążą i dobrze się czuje nie miałam nawet mdłości na początku. Więc wszystko zależy od naszego organizmu i nastawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia86
Drugi diabetolog stwierdził ,ze cukrzycy nie mam :-) udało się tym razem !!! Ja po ciąży będę jadła wszystko co tylko zechce :-) mam zamiar karmic piersią ale już wiem ,ze ograniczać się nie będę. Corcie karmiłam piersią 14miesiecy, i od samego poczatku niczego się nie wyrzekalam, zadnych kolek, zadnych alergii nie bylo. Jedyne czego nie spozywalam to alkohol a reszta bez ograniczen. Oby druga corcia nie miała zadnych alergii to będzie super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Puchatych zajączków Dziewczyny :):):) Fridka, dziś rano na czczo zmierzyłam cukier, (kolację jadłam po 21) wyszedł 80 :) chyba się nie muszę martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×