Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość Jowa
Dziękuję za przepis. Poszukam korzenia lubczyku. Jeszcze 3 kg do celu. Powoli teraz idzie 1kg na 2-3 tygodnie. Szukalam książek które Carmen polecala niestety nie ma w księgarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAWSZE byłam pod wrażeniem ileosób i jak ładnie na tej diecie chudły, nawet tez o niej myślałam jak zabaczyłam ile PSUEDOAKTORKA dominika gwit na niej schudła, zazdrosciłam jej, wszędzie latała po wszystkich stacjach i się chwaliła ile to ona nie schudła, a tu proszę jaka niespodzianka, ostatnio gdzieś była w telewizji i prosże jak jej się przytyło prawie jak przed odchudzaniem, bo powiedziała ze jak już nie chodziła do dietetyka i nie robiła diety to nie mogła sie powstrzymac od jedzenia, a jak jest z wami, czy wy też tyjecie, piekna antyreklame zrobiła gacy nie ma co,ja tez juz zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest, jak ktoś rzuca się na jedzenie po diecie. To jest normalne po każdej diecie nie tylko po Gacy, trzeba z rozmysłem jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illusjon
Gość, To nie wina Gacy, że Dominika Gwint nie może się powstrzymać od jedzenia, tak jak nie jego zasługa, że schudła. :( Miała motywację to chudła on dał jej tylko wędkę. Straciła motywację to tyje. Niestety. :( Jak się, przepraszam żre, to tylko niewiele osób ma taką przemianę materii i/lub takie zapotrzebowanie energetyczne, że nie przytyje. :( Niestety osoby z tendencją czy te dopiero co po diecie powinny uważać na każdą kalorię i nieważne na jakiej diecie były. Gdyby nie moja motywacja i chęć schudnięcia, to nawet gdyby sam Gaca stał nade mną dzień i noc to nie schudłabym. ;) To że chudniemy jest dla każdej/każdego z nas własnym i bardzo osobistym sukcesem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z Was stracila miesiaczke podczas diety? Jesli tak to po jakim czasie wrocila? Nie wiem czy brac hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam takich problemów przy żadnej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illusjon
Ja nie mam żadnych ubocznych objawów na tej diecie. Póki co same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Utrata miesiaczki to jeden z obiawow, ze organizm jest na za malych kcal. Cialo nie wie ze jest na diecie organizm uwaza ze jak nie jesz znaczy nie ma jedzenia w okolicy w zwiazku z tym nie sa to warunki dla potomstwa a cykl owulacyjny to strata energii wiec zwalania metabolizm i funkcje organimu w celu podtrzymania innych funkcji zyciowych ... stad brak okresu. Jesli takie objawy sa osobiscie nie radze lekow tylko przerwe w diecie bo faszerowanie sie czyms jesli to widna jedynie (a tego nie wiemy ale prztypusczenie jest w 90%) to nie zbyt dobre rozwiazanie i ciagniecie tego stanu na lekach wywola Ci kolejne prblemy z czasem. Jeden diete przejdzie i nic inny zareaguje skutkami ubocznymi a co zrobic - zawsze decyzja nalezy do Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowa, nie wiem o jakie dokładnie książki Ci chodzi, ale jeśli o metabolizm zobacz na stronie aros. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś cicho słabo piszecie, no ja trochę do przodu, ale nadal nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Witam Kryzys mnie dopadł. Już niewiele mi zostalo 2-3 kg. Niektórzy twierdzą ze juz wystraszy.. Zmęczona jestem dieta, nie chodzi o ilość jedzenia. Troche monotonne się zrobiło. Pasuje mi jedzenie poza tluszczowka. Brakuj***ardzo kawy z odrobina mleka i szczyptą cukru na tluszczowkach. Marudzę, wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Jowa - najbardziej irytujacy sa ludzie ktorzy mowia juz starczy....ech to raz dwa Ty jestes dopiero w polowie drogi bo 2-3kg to Ci brakuje do wagi jakiej chcesz jak rozumie a nie do zakonczenia wychodzenia z diety .....czyz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki!!!! Żyjecie???????? Ja dzisiaj zakończyłam 16 tydz odchudzania z wynikiem 62 kg (-17,4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Carmen000000000 liczyłam na kopa od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Znów obcielo mi maila a w poprzednim dopisalo gwiazdki choc nie bylo słów niecenzuralnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jowa a czemu bez mleka na tłuszczowe ? Mi konsultant pozwolił z odrobina mleka nawet na tłuszczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Kurczę, nie pamiętałam o tym. To pocieszajace. Zaraz idę zrobić kawkę. Jak narkoman na głodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taci
Oj dziewczyny te słodycze to zaraza, nie mogę się oprzeć, chyba jestem uzależniona. Pomocy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Taci- wiesz na czym to uzaleznienie polega ? cukier prosty to najlatwiesza forma energii dla organzimu jak podjesz slodyczy Twoj organizm mowi GENIALNIE mam szybka energie i pozniej Ci sie chce slodkiego i slodkiego bo dla organizmu to latwe ale jak go przetrzymasz tydzien dwa daja cukry zlozone i inne jedzenie orgaznim widzi ze nie ma wyjscia i sobie i tak poradzi ale ochota na slodkie mija i proponuje sie poprstu powstrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aran
Nie ma nic gorszego niż idiotyczny ZAKAZ. Nic się nie stanie jak w chwili kryzysu weźmiesz sobie małą łyżeczkę miodu. Któregoś dnia na treningu taka "modelka" opowiedziała jak zasłabła, bo tak jej od kilku godzin chciało się coś słodkiego. No nie wiem co lepsze, który grzech mniejszy? Ja już swoją przygodę z Gacą skończyłam ale jak to u Gacy coś musi być ze smaczkiem. Nie mogę kupić abonamentu na dalszy okres /tego za 149 zł/ bo postanowiłam skończyć swoje odchudzanie 3 kg wcześniej niż "książkowo". A do tej pory myślałam, że o sobie i swojej wadze to decyduję ja a nie ktoś komu ja płacę abonament. No cóż, jak widać byłam w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze napisałaś, wytrzymuję do dwóch tygodni a potem pod koniec drugiego włącza mi się ssanie na słodycze i dopiero jest jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni aż się opanuję i znowu trzymam dietę, błędne koło u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
z calym szacunkiem ale lyzeczka miodu akurat na tym systemie zawala system.....po raz kolejny mowie, ze dobrze by bylo zeby osoby bedace na gacy wiedzialy o co w tym systemie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carmen z tego co się orientuję to oczywiście ta łyżeczka miodu zawala system ale tylko w czasie tłuszczowki w okresach metabolicznej diety nie ma to już takiego znaczenia bo organiz nie jest wprowadzony w ketoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy ja wszędzie dopytuje się o ten witaminowy raj.Ale chodzi mi o jak najwięcej wiadomości.Jestem od 12pazdziernika na diecie (9 tydzień)Odchudzam się na gapę mam stare rozpiski i bardzo mi zależny na jadłospisie na tym witaminowym raju.Od jednej z was wiem że to może być już od 9 tygodnia diety.Dlatego taka moja serdeczna prośba.nie żebym nie wytrzymywała starego systemu idzie mi całkiem dobrze jutro się zważę i mam nadzieję na dobry wynik( choć się trochę boję )ale przemyślałam sprawę i chyba lepiej dla mojej skóry żebym chudła wolniej Do maja mam jeszcze trochę czasu a wtedy chciałabym uzyskać swój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką mam rozpiskę na "Witaminowy raj" Dni 1-4, 8-11: I posiłek: musli 40 g, mleko sojowe 1 szklanka; II posiłek: orzechy nerkowca 10g, migdały 20g, suszone morele 2 szt, suszone śliwki 2 szt, jogurt naturalny 150 g, słodkie jabłko 300 g, III posiłek: pierś z indyka 130 g, marchewka z groszkiem 220 g, olej rzepakowy 1 łyżka, kasza kukurydziana 50 g, IV posiłek: KOKTAIL WARZYWNY: burak 40 g, seler 30 g, marchew 40 g lub MEAL DRINK Dni: 5-7, 12-14 I posiłek: OMLET: jajko 1 szt, białko z jajka (z jednego jajka), masło bez soli 1 łyżeczka , miód gryczany - 2 łyżeczki II posiłek: pestki słonecznika 10 g, migdały 20 g, orzechy włoskie 10g, jogurt naturalny 150 g, pomarańcza 250 g; III posiłek: duszona cielęcina 130 g, mieszanka sałat z cebulą i pomidorem 220 g, olej rzepakowy 1 łyzka, makaron razowy 50 g, IV posiłek: pierś z kurczaka 40 g, sałata, papryka, cebula, ogórek 100g, jogurt naturalny 150 g lub MEAL DRINK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Carmen000000000, dziewczyny. Czy skrócenie tluszczowki z 4 dni do 3 zaburza znacząco zmiany biochemiczne diety? Czy 4 dni to jest minium tej fazy diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×