Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Ovarineczka
Was przez powłoki to masz chyba na myśli brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Tak przez powloki tzn przez brzuch:-) pytam bo usg dopochowowe na tym etapie jest dokladniejsze. A z tego co wiem przez brzuch ciaze w poczatkowym etapie ciezko uwidocznic:-) Trzymamy kciuki za zarodek zeby sie pojawil:-) A jak ja sie czuje? Srednio ale nadal nie narzekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ovarineczka
A ciekawe czy jak nie widać pęcherzyka to czy pózniej zobaczy zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Nie mysl o tym, odpocznij. Zajmij mysli jakims innym. Tydzien to nie duzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovarineczka
Sikorka staram sie nie myslec, caly czas w pracy na obrotach, jednak mysli same wracaja. Pewnie kazda staraczka wie jak to jest. Jakos wytrzymam ten tydzien, nie mam wyjscia w razie co bede konsultowac z innym gin. Jestem dobrej mysli :)))) Uda sie nam staraczkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dostalam niedawno pasek od siostr i nosze go w wolnych chwilach nawet w nim spalam. I oczywiscie sie modle modlitwa bardzo piekna i litania, nie wiedzialm ze tez jest medalik ktory jest bardziej praktyczniejszy. Nie wiem czy wypada jeszcze napisac do siostr z prosba o medalik ?? A tak to nowy cykl 3 dzien z clo dotegp metforamx i ovarin i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Jagoda2601 pewnie ze wypada napisac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za siostry i co za medalik? Rozumiem ,ze zakonne ale co gdzie jak i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Witam was dziewczyny. Jestem tutaj nowa,chociaż czytam was wystematycznie to balam.sie zapytac, zwłaszcza,ze moje pytanie odbiega odrobinę od tematu, ale zaryzykuje. Mianowicie, od przyszlego cyklu mam zacząć stymulacje owulacji Clo, lekarz zalecil stosowanie od 3 do 7 dnia cyklu. Zalecił jednak także aby zachowac "post" do dnia w którym na tescie owulacyjnym beda dwie karteczki, co wy na to? To nie jest tak,ze im czesciej tym lepiej? Co jesli testy bedzie pozytywny gdy zrobie go w poludnie a owulacja byla rano i nie zdarze? Albo jesli bedzie pozytywny popołudniu a owulacja nastapi dopiero nastepnego dnia? Co robic, pomozcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Witam dziewczyny, Jestem tutaj nowa, chociaż czytam was systematycznie to bałam się zapytać, zwłaszcza, że moje pytanie odbiega od tematu, ale zaryzykuje. Mianowicie, od przyszłego cyklu mam zacząć stymulację owulacji Clo, lekarz zalecił stosowanie od 3 do 7 dnia cyklu. Zalecił jednak także aby zachować "post" do dnia w którym na teście owulacyjnym będą dwie kreseczki, co wy na to? To nie jest tak, że im częściej tym lepiej? Co jeśli test będzie pozytywny gdy zrobię go popołudniu a owulacja był rano i zdążę ? Albo jeśli będzie pozytywny a owulacja nastąpi dopiero następnego dnia? Co robić, pomóżcie????? :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Ewelina , ja miałam kurację clo i kochałam się co 2 dzien i udało się w pierwszym cyklu z clo a staralam się około 2 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ewelino, chodzi o to by nasienie bylo jak najlepszej jakosci, by sie niepotrzebnie nie stresowac zaleca sie "przytulanie" co drugi dzien w okresie okoloowulacyjnym. Przyjmuje sie ze plemniki zyja do 72godzin w drogach rodnych kobiety. Na ulotkach testow owulacyjnych jest napisane (czy czytam to tylko ja???:-p) ze najlepiej wspolzyc w ciagu 24-48godzin po stwierdzeniu wzrostu LH wiec na pewno zdazysz. Zaleca sie wykonanie min 5 testow owulacyjnych w 5 kolejnych dniach (to w ktore dni zalezy od dlugosci cyklu,wszystko jest na ulotce napisane) a jesli nie otrzymasz wyniku pozytywnego to robisz dalej (moze byc tak, ze w ogole nie bedzie wzrostu lh ale to zalezy od wielu czynnikow). Testy owulaxyjne by byly wiarygodne musisz robic o stalej porze popoludniu lub najlepiej wieczorem i nie mozesz pic na min chyba 2-3godziny. Ze wzgledu na to wszystko testy owulacyjne nie do konca sa w 100% wiarygodne (jedne sa bardziej czule inne mniej) a juz na pewno nie gwaranatuja owulacji tylko potwierdzaja wystapienie wzrostu lh. A czy lekarz przy clo nie mowil nic o monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Sikorko skoro zalecane jest co drugi dzien,to czemu mi kazal lekarz tylko w owulacje raz? Podobno stare plemniki utrudnieniaja nowym dotarcie do celu. Jesli bede współżyc co drugie dzien a owulacja wypadnie w dzień kiedy nie mam, to bede musiala współżyc codziennie przez trzy dni,a wtedy nasienie słabe,może dlatego lekarz kazał tylko raz. Kasiu ja tez juz długo sie staram i boje się że nie ma takiego cudu, ktory sprawi,ze po tak dlugim okresie nagle sie uda. Robiłaś testy owulacyjne? Sikorka nie mam zaleconego monitoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Podstawowe pytanie, skad masz wiedziec kiedy masz owulacje skoro tylko usg moze ja potwierdzic (a monitoringu nie masz) bo testy LH jej nie potwierdzaja? I trzeba miec wyjatkowe szczescie zeby wspolzyc tylko raz i zajsc w ciaze... Zrob tak jak Ci kazal lekarz czyli wspolzyj w dniu kiedy otrzymasz dodatni test owulacyjny, moze sie uda. I po sprawie. Natomiast, pisalam Ci ze ogolnie lekarze zalecaja nie wykonywanie testow owulacyjnych tylko wspolzycie co drugi dzien w czasie okoloowulacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
A czy owulacja moze nastąpić przed pozytywnym testem owulacyjnym,czyli przed skokiem hormonu? Chyba nie? Mam koleżankę ktora chodzila na monitoring i lekarz powiedział ze w tym cyklu owulacji niestety nie ma i nie bedzie, natomiast ona własnie w tym cyklu zaszla w ciążę w tak wiec monitoring nie daje 100%. Kasia a ty monitoring mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Ewelinka , nie, nie robiłam testow owulacyjnych bo nim nie wierzę , pokazywały owulacje A jej wcale nie było. (Potwierdzane monitoringiem cyklu , brak pęknięcia i uwolnienia jajeczka ) a co do monitoringu w czasie kuracji z clo , nie korzystałam z niego byłam na wakacjach i nie chciałam o tym myśleć , jest juz 9 tydzień . Uda sie tylko nie myśl ciągle o ciazy możliwe ze się wszystko w głowie blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
W druga poroniona ciaze tez zaszlam w cyklu w ktorym byl pecherzyk a nawet dwa dominujacy i lekarz tez mi powiedzial ze owulacji nie bedzie bo pecherzyk nie taki. A byla. Monitoring przede wszystkim na bardzo dobrej aparaturze. A lekarz tez czlowiek. Pomumylic sie moze szczegolnie ze pecherzyk jak peka nie zawsze wyglada ksiazkowo;-) natomiast potwierdzeniem owulacji jest ponoc plyn w zatoce Douglasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Hej dziewczyny, mam pytanie, biore clo, dzis trzeci dzien. czuje,ze mam spuchnieta prawa reke i boli mnie noga, do tego bardzo mi slabo, pomozcie mi blagam bo nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Myslicie,ze to moze byc od tych tabletek? Dretwieje mi reka i noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Dziewczyny pomocy. Czuje sie tak jakbym miala zwymiotowac za chwile,nie wiem czy to przypadek,ze tak fatalnie się czuje, czy to po tych tabletach,dlonie spocone,slabo mi okropnie, nie wiem czy mam brac ten lek jutro czy już nie? Nie mozna go przyjmowac krócej niz 5 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ola wydaje mi sie zamiast nas pytac co sadzimy powinnas to pytanie zadac lekarzowi. Jesli wiazesz swoje samopoczucie i objawy z clo to udaj sie na izbe przyjec albo na opieke calodobowa. Przebadaja Cie. A do poniedzialku daleko. Takich objawow nie warfo i nie wolno bagatelizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Sikorko,a czy objawy mogą byc az takie? Nie chce rezygnować z clo bo to moja jedyna nadzieja. Mam tez nerwice lękowa, kiedys leczylam sie na nią psychotropami, wiec mysle, ze albo to przez clo,albo wszystkie emocje sie we mnie zebraly i taki efekt. Wzielam leki na uspokojenie hydroxyzinum i wypilam podwójna melise, trochę przeszlo, dlatego tez zmiam przypuszczać,ze może to newy, bo gdyby to bylo po clo to chyba przeszli by po lekach na uspokojenie,prawda? Nie powinno byc tak,ze organizm powinien zareagować na lek wcześniej jesli nie jest odpowiedni, a nie po 12 godzinach od kiedy go wzielam? Doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozna brac leki na uspokojnie w czasie brania clo? Pytalas lekarza bo laczenie roznych lekow o silnyn dzialaniu to nie jest chyba choroby pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,czy Ovarin sprawi że nie będą powstawały torbiele ??? BARDZO PROSZĘ O INFORMACJE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..agula181 '' proszę napisz czy tą torbiel miałas zanim zaczełas stosowac ovarin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Pyzka31, wg mnie ten ovarin to na nic wcale nie dziala, a po tym clo to prawie umarlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
A ja sie z Ola nie zgadzam, bralam ovarin 4 miesiace, fakt w ciaze nie zaszlam,ale mojej jajniki (mam pcos) wreszcie zaczely wygladac dobrze. Mialam mase torbieli na obu a zostalo mi 6 pecherzykow wiec uwazam, ze ovarin to fajna sprawa i goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewka
Ola a ile brałaś Ovarin, że stwierdzasz, że nic nie pomaga? Wydaje mi się, że mieszanie tak wielu leków jak w Twoim wypadku nie jest najlepszym rozwiązaniem. Zresztą każdy organizm jest inny i moim zdaniem kobiety z pco powinny wypróbować na własnej skórze czy będą jakieś efekty. Wiele staraczek zaszło w ciążę dzięki ovarinowi a prawda jest taka,że dla nas pcowiczek nie ma za wielu leków ani konkretnej diagnozy odnośnie wyleczenia nas. Tak więc uważam, że musimy wierzyć i walczyć o upragnione szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Tez sie nie zgodze. Dostalam ovarin tez na pecherzyki i pco. Jestem w ciazy. Nie bralam nic innego. Moze efekt placebo ale wczesniej nie mialam owulacji. A co do clo to Olu jak kazdy lek niesie ryzyko skutkow ubocznych. Nie wiem czy to moglo miec wplyw ale sama pisalas ze wzielas leki uspokajajace. Wiec moze to co sie z Toba dzialo to wypadkowa dzialania obu lekow?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovarineczkaa
Sikorka, po badaniu usg stwierdzajacym ze jestes w ciazy bralas dalej Ovarin czy od razu lekarz kazal odstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×