Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Claudiie90
Airina tez się ciesze :) leć jutro na betę :* Ja ledwo żywa :/ nie chce mi się z łóżka wstać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Zosia kolejna szczęściara... :) same dobre wiadomość z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane termin @ mam na piatek .. Ale juz tydzień mnie podbrzusze pobolewa. No i spanie mam jak u dziecka. Wczoraj nalałam sobie lepke wina jak o tym pisaliśmy ale wyobraźcie sobie ze wylałam do zlewu bo nie podchodziło , jak nigdy ;). Bardzo bym sie chciała cieszyć ! Ale wiecie jak to jest , jak pare cykli sie starasz i ciagle negatywne to jak nagle masz dwie kreski to szok i nie wiesz czy to żart jakiś czy co .. Idę jutro na te badania to bd miała pewność. Ale wierze ze druga kreska z nikad od tak by sie nie wzięła ;) trzymajcie kciuki !! Ja za was tez mocno trzymam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia gratulacje !! Mam nadzieje ze tez bd mogła sie cieszyć :* Claudi a Ty kiedy robisz test ? Justa a jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa 225
Ja powinnam w przyszłym tygodniu. 26 listopada. Czyli za tydzień. Ale chyba kupie te z czułością 10 i zrobię w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki :) W aptece zdrowit testy strumieniowe właśnie z czułością 10 są teraz w za niecałe 8zl właśnie taki wczoraj kupiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Airina gratulacje! Jedna z pierwszych dobrych wiadomosci na forum :) a powiedzcie mi czy orientujecie sie ktore testy (nazwy) sa z czuloscia 10? Chociaz powiem Wam ze od wczoraj jakos nie mysle tak obsesyjnie o ciazy i czy sie udalo bo w glowie siedzi mi ten guzek...wczoraj przed snem wylam, dzisiaj rano tez-wiem ze to niekoniecznie cos zlego jednak czarne mysli w glowie siedza :( mialam powiedziec dzisiaj mezowi przez tel (bo dopiero na swieta wroci) ale nie moglam,rozwylam sie i musialam na chwile sie rozlaczyc :( wiec dopiero wieczorem mu powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiekKk00- jeszcze nic na 100% nie jest pewne wiec nie chce zapeszyć , a wiec nie dziękuje !! Ja kupiłam z DOZ product z takim krzyżykiem w rogu , test strumieniowy. Jutro na betę wiec wtedy bd mogła wiedzieć i wam powiedzieć dokładnie co i jak , póki co sie bardzo denerwuje zeby nie był to fałszywy alarm :( Kasiu nie martw sie na zapas , pierw skonsultuj sie z lekarzem i zrob wizytę ! Ja kiedyś myślałam Że mam guzek na piersiach bo tak czułam umówiłam sie na usg a okazało sie ze mam po prostu taka budowę piersi tzw guzkowata i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Kasiekk spokojnie! Będzie wszystko dobrze zobaczysz :* Na pewno test "maluszek" ma czulosc 10. Airina @ mo wypada w niedzielę (ale przeważnie dostaje 2-3 dni wcześniej) jak juz się @ zbliża to dostaje biegunki :/ tak z 4 dni wcześniej.... Wczoraj też nalalam sobie wina... ale napilam się łyk, i wylalam wszystko do zlewu... jakoś mi nie podeszlo. Mąż wczoraj z pracy przyszedł, odgrzalam mu jedzenie... I położyłam się :P i tak właśnie wstałam po 10:00 :D. Nawet pies mnie nie dobudzil :P Ucho mam jedno zatkane od samego rana... :( Kurcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa 133 3mam b.mocno,wylecz pecherz.Jestem dobrej mysli musi sie udac:-)!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Dziewczyny jestem padnieta... Dzis tez odwiedziła mnie mama i jeszcze moja siostra z synkiem. Przyjechaly rano i niedawno pojechały. Zostawił mi taki bałagan ze nie ogarniam :D kuchnia byla tak zawalona naczyniami ze blatów nie bylo widac. Teraz jeszcze siostra męża podrzuciła nam córkę (czterolatke) a ona poszla na zakupy. Mała uczy wierszyków męża.... Nie mogę powstrzymać śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny jestem u teścia , leży dalej na intensywnej tam tylko pojedynczo można wiec czekam aż teściowa wyjdzie to ja wejdę. I muszę wracać jak juz ciemno na dworze a tak nie lubię prowadzić wieczorem :/ Justa to nie przemęczaj sie tylko na tapczan i odpoczywaj :P jak mam wolne to jest to moje główne zajęcie " leżenie plackiem " wczoraj miałam jakas śpiączkę dosłownie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina a jak się teściu czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest stabilny , przetykali mu żyły bo miał zatkane ale juz coraz lepiej , ale musi poleżeć troche zeby go wzmocnili. To silny facet :) Właśnie wróciłam i idę mężowi upiec racuchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Racuszki..... Mniam. Lubię z jabłkiem i cynamonem. Ja dzis na obiad robiłam pizze. Mimo ze nie przepadam za taka domową objadłam sie strasznie. Do teraz czuje ja w żołądku. Ogólnie jestem obżartuchem. Ostatnio "troszkę" mi sie przytylo :/ przez ostatni rok jakies 6 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jaka dzis traszna pogoda....jest 18 a ja od godziny chodze i śpie...oczywiście w przenośni bo nie da sie leżeć jak glutek biega po domu...nie wiem jak wytrzymam do 21 hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Dziewczyny a jak Wasza waga przed ciaza? Ile wazycie i mierzycie? Ja sie boje ze znowu duzo przytyje i bede jak balon chodzic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Ja odważę sie pierwsza przyznać... Mam 170 i ważę 67 kg. Przesadnie gruba nie jestem ale mam troche ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
168 cm i ważę 70 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierze ok 167 a waga tez ok 67 wrr troche przytyłam bo przed ślubem ważyłam 64 :P tez gruba nie jestem ale mam troszkę ciałka , troszkę brzuszka :P ale rozm nosze 38 :P ogólnie ja praktycznie jem tylko gotowane mięso ( moj maz tak je od lat bo ćwiczy duzo i trzyma wagę , nie powiem dobrze wyglada i go podziwiam za determinacje ) a ja to podjadam cZasem i stad te dodatkowe kg ale w niedziele jemy normalnienie i tez czasem jakiś kotlet sie trafi czy np jak dzis racuchy :P pierwszy raz robiłam z brzoskwinia ale były dobre a zazwyczaj tez jabłko i cynamon , mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
Hej dziewczyny, trochę Was podczytuję;) Gratuluję tym, którym się udało!:) To jakiś szczęśliwy wątek! Sporo tych sierpniowych mam się szykuje. Oby było jeszcze więcej!:) Mogę dołączyć? Też zaczęliśmy w tym miesiącu starania. Mam 26 lat. Nie mamy jeszcze dzieci. Bardzo bym chciała urodzić w sierpniu, ale chyba nie udało nam się trafić w owulację. Jakiś dziwny cykl mam tym razem. Czy któraś z Was będzie testować 29 - 30 listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Dziewczyny to jesteśmy prawie równe gabarytowo :) ja zawsze mialam fioła na punkcie wagi... jakieś 6 lat temu warzyłam 45 kg ale wtedy nic nie jadłam. teraz troszkę "dojrzałam" i waga przestała być dla mnie najważniejsza. Ogólnie duzo by to opowiadać co przeszłam jeśli chodźi o żywienie. Niestety do dziś walczę z jedna "paskudą" :( moze kiedys Wam opowiem. Tymczasem wrówciłam z Tesco i co kupiłam? Test ciążowy, czułośc 10 hcg. cena niecałe 5 zł. A jeszcze wczoraj wam pisałam ,ze kupie dopiero dzień przed spodziewana miesiączka . Ale niestety nie mogłam sie powstrzymać. ... Teraz bede walczyć ze soba bo termin miesiaczki dopiero za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
atrakcja_turystyczna Witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk002
Atrakcja turystyczna ja powinnam testowac 29 ale czy wytrzymam nie obiecuje :P To ja mam 165 a waze teraz okolo 64 kg, jeszcze pol roku temu wazylam 12 kg wiecej ale jakos udalo mi sie ograniczac troche co niektore rzeczy i spadlo mi, bylam bardzo zadowolona ale znowu zaczelam podjadac, co prawda waga stoi w miejscu ale po sobie widze ze przytylam i uroslam w obwodach wiec niebawem pewnie i waga podskoczy :/ i jestem na siebie taka zla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciążu okropnie tyłam, a potem nie mogłam zrzucić. W pierwszej przytyłam 30 kg, w drugiej 15. Mam 172, i długo po ważyłam 95 kilo, w końcu miałam dość tego, że wyglądam jak bąbel, i zrzuciłam 25 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Justa tez bym sie nie powstrzymala i kupilabym odrazu ze dwa albo i trzy testy ,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czytałam dziś ulotkę mojego testu, i pisze "tylko do diagnostyki in vitro", ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Tymotyl to pieknie zrzucilas! :) ja w ciazy tez sporo przytylam bo 21 kg :/ ale w 8 miesiecy po porodzie wazylam o 25 kg mniej :) a pozniej zaczelam przygode z antykoncepcja (tabsy i plastry) i waga poszla w gore :( i rzucilam w koncu to cholerstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcja_turystyczna Witaj :) coraz więcej Nas :) jak sie nie uda nie daj Boże to zmienimy wątek - wrześniowe mamy , ale co sie ma nie udać ! Będzie dobrze !! Justa no to jeszcze troche czasu Ci zostało , nie rob za wcześnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×